یک ناسیونالیست راهنمای قدم از آستانه

جهانی نارندرا نخست وزیر هند نشان می دهد که چگونه به د-تشدید درگیری در حالی که همچنین صرفه جویی در چهره.

توسط NEWS-SINGLE در 18 تیر 1399
گتی / عرش Raziuddin / اطلس

هنگامی که یک بن بست مرگبار در یک مورد اختلاف کشش از مرز بین هند و چین منجر به مرگ و میر 20 سربازان هندی (و تایید نشده تعداد چینی تلفات) یک پاسخ از دهلی نو اجتناب ناپذیر به نظر می رسید. این بدترین خشونت را بین دو کشور در نزدیک به نیم قرن—که هر دو طرف است پس از گسله دیگر برای. آن را نیز می آید در زمانی که دو کشور در حال رهبری strongmen که تحت فشار بسیار زیاد به از دست دادن چهره.

در هفته های پس از هر چند چنین پاسخ محقق شده است. با وجود رشد تماس در هند برای تحریم کالاهای چینی نارندرا مودی و شی جین پینگ باید متمرکز بر کم اهمیت جلوه دادن وضعیت سابق امید بستن تا کنون به صورت نمادین اقدامات تلافی جویانه از جمله اخیر بان کی مون در ده ها تن از برنامه های تلفن همراه از جمله WeChat و Infinite. د-تشدید آسان تر است برای Xi که تنگ گرفتن را به او می دهد کنترل بیشتری بر ملی چین روایت; کمتر از آن است که آسان برای مودی که جمعیت شروع به مشاهده و چین نه تنها در هند به عنوان رقیب بلکه به عنوان رئیس آن را انتخاب کنید. هر چند رای گیری های اخیر نشان می دهد که اکثر سرخپوستان اعتماد به نخست وزیر برای حفاظت از امنیت ملی آنها همچنین انتظار می رود او را به یک موضع شدیدتر علیه پکن. برخی از مردم حتی برای از بین بردن چین و محصولات ساخته شده به عنوان یک شکل از اعتراض.

مودی تلاش برای کاهش تنش ها در حالی که آرام رای دهندگان خود را در معرض چیزی از حزب جدا تناقض—که در آن نخست وزیر که رهبری پیش بینی افزایش تدابیر و عضلانی تصویر باید ادعا با واقعیت است که هند نمی توانیم تمام عیار اقتصادی اقدامات تلافی جویانه در برابر چین اجازه دهید به تنهایی یک نظامی بود. آنها همچنین ارائه یک مطالعه موردی برای ملی چگونه رهبران می توانند به پایین از رویارویی در حالی که هنوز هم صرفه جویی در چهره.

مودی تصدی به عنوان نخست وزیر است تا حد زیادی تعریف شده توسط hard-خط سیاست انعکاسی از خود را ملی هندو دستور کار است. هر چند نه همه سیاست های خود شده اند یکنواخت محبوب—تصمیم گیری برای لغو قانون اساسی استقلال جامو و کشمیر و اعمال مذهبی تست بر روی کسانی که به دنبال یک مسیر به شهروندی از سه کشور همسایه به عنوان مثال تولید انبوه تظاهرات—او با این وجود نگهداری یک پایگاه گسترده ای پشتیبانی می کند. حتی در میان بهداشتی و اقتصادی عدم قطعیت در آورده با این بیماری همه گیر کوروناویروس مودی را تصویب امتیاز به تازگی towered به عنوان بالا که 74 درصد—یک سطح از محبوبیت است که بازداشته دیگر رهبران ناسیونالیست مانند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ایالات متحده Jair Bolsonaro در برزیل و ولادیمیر پوتین در روسیه است.

در عین حال به عنوان محبوب به عنوان مودی تلاش ها ثابت کرده اند که در داخل آنها نیست لزوما به او کمک کرد تا حرکت هند را متشنج البته به طور معمول پایدار رابطه با بزرگترین همسایه. هر چند هند و چین را برد 70 سال روابط دیپلماتیک آنها همچنین اب و هوای تعدادی از چالش ها از جمله جنگ را مورد مناقشه مرزی در سال 1962 (که چین برنده) مربوطه خود را روابط با پاکستان (دشمن به دهلی نو اما یک متحد به پکن) و دیگر دیرینه مسائل از جمله وضعیت کشمیر (که به چین می گذارد برخی از ادعای ارضی). ماه گذشته بن بست مرگبار در هیمالیا که در آن هندی و چینی سربازان اعتقاد به درگیر در ساعت دست به دست مبارزه با استفاده از سلاح های خام مانند سنگ آهن و میله رخ داده است در چارچوب این دیگر تاریخ است.

"احساسات مردمی در هند در حال حاضر بیشتر خصمانه به چین از آن شده است در تعدادی از دهه" مایکل زندگی زیبا, یک جنوب آسیا متخصص در مرکز ویلسون اتاق فکر در واشنگتن به من گفت و اشاره کرد که "وجود دارد مقدار زیادی از فشار بر دولت مودی برای پاسخ به تلافی به انتقام کشته شدن 20 سرباز."

هنوز هم میل به انتقام dulled با واقعیت های سیاسی که حتی یک افزایش تدابیر رهبر مانند مودی نمی تواند نادیده بگیرد. برای استارت, اقتصاد چین است که تقریبا پنج برابر اندازه هند. اقتصادی پاسخ می تواند در معرض دهلی نو به تلافی که می تواند به ویژه وخیم داده هند قابل ملاحظه تکیه بر واردات چین از جمله تجهیزات پزشکی. نظامی هند تا حد زیادی outmatched. این نوع از سیاست واقعگرایانه "شمار کمی از حقیقت ناخوشایند" زندگی زیبا گفت: "است که در بسیاری از سطوح دولت هند دست گره خورده است."

برای تمام محدودیت به مودی را آشکار قدرت است که این مرز بن بست است و در معرض هر چند آن را نیز نشان داده است راه هایی که رهبران ناسیونالیست هنوز هم می تواند تلاش برای نجات حتی به فشارهای داخلی رشد می کنند.

در روز پس از برخورد به عنوان مثال مودی ادعا کرد در یک سخنرانی تلویزیونی نشانی است که هیچ بخشی از خاک شده بود اشغال شده توسط سربازان چینی در تضاد با دولت خود را یافته است و پس از آن شواهد است. "او به شدت می خواستم به تعویق انداختن همه پرسی به این دلیل ساده [که] او به رسمیت می شناسد که چین خیلی بیشتر قابل توجهی قابلیت های نظامی است که می توانید آن را به تحمل در برابر هند" Sumit Ganguly, یک استاد برجسته علوم سیاسی در دانشگاه ایندیانا بلومینگتون به من گفت. اما آن را نیز نشانه مودی تمایل به توزیع مجدد روایت به عنوان یکی نه از دست دادن اما defiance—یکی که ظاهرا به کمک دلجویی از شور ملی در میان هواداران پرشور, حتی اگر او reframing شد به طور گسترده ای از انتقاد مخالفان سیاسی خود را به عنوان شواهدی از دولت خود را شکست.

همگنی روایت تنها چیزی است که قادر می سازد ملی رهبران خود را برای حفظ متهاجم شهرت. مودی نیز ثابت کرد ارزش نمادین اقدامات تلافی جویانه از جمله ممنوعیت در 59 برنامه های چینی با استناد به امنیت ملی و نگرانی. هر چند ممنوعیت یک برنامه مانند Infinite است که در آن چهره یک معامله بزرگ—بیش از 200 میلیون نفر از مردم با استفاده از به اشتراک گذاری ویدئو سرویس در هند حدود یک چهارم از این برنامه کاربران در سراسر جهان—آن را تحمیل نمی کند هر اقتصادی یا فن آوری هزینه در چین (به عنوان هندو's Ananth کریشنان اشاره Infinite سود در هند به مبلغ تنها کسری از پدر و مادر خود شرکت درآمد کل در سال گذشته). آن را صرفا به تصور تلافی بدون خطر شدید, چینی, اقدامات تلافی جویانه.

و نمادین یا نه مودی تاکتیک به نظر می رسد به کار. پس از دولت در اطلاعیه ای تعدادی از کاربران شروع به استفاده از هشتگ #ByeTikTok برای هدایت پیروان خود را به پیوستن به آنها را بر روی سیستم عامل های جایگزین مانند Instagram و یوتیوب. دیگران تصمیم گرفتند برای دانلود Chingari هند جایگزین برای Infinite. "این بسیار روشن از بررسی و ... که این نرم افزار با بسیاری از نقص و قابل مقایسه نیست در نوع بهره وری و به طور کلی کارایی به عنوان Infinite," پرینا Singh, ماهاتما گاندی, دانشیار علوم سیاسی و مطالعات بین المللی در دانشگاه براون به من گفت. "و در عین حال آن را دیده است 400 درصد افزایش در تعداد از محبوبیت در چند روز گذشته."

مودی تلاش برای تطهیر تنش با چین بدون تضعیف خود را قدرتمند تصویر بسیار موفق بوده اند در بخش سینگ گفت: به دلیل این واقعیت است که پکن نیست در هند سنتی خارجی دشمن نقش اشغال شده توسط پاکستان است. آن را نیز کمک می کند که با وجود رشد تنفر نسبت به پکن سرخپوستان به مراتب کمتر آشنا با چین از آنها با پاکستان است. "این دشوار است به شلاق تا ملی شور به دلیل خاطرات '62 جنگ جز برای این نسل است که زندگی می کردند از طریق آن نوع از محو حافظه" Ganguly گفت. "آن را ندارد همان احشایی کیفیت ... همانطور که می گویند, ارتباط با پاکستان ... وجود دارد محدود به چگونه شما می توانید که با چین و مودی, من فکر می کنم بیشتر از خوبی از آن آگاه است."

اما شاید بزرگترین راننده مودی اقداماتی است که برای همه قدرتمند پهلوانان او به خوبی آگاه از هند محدودیت ها و همچنین به عنوان خود را. همگنی روایت و یا تحمیل anodyne اقدامات تلافی جویانه اجازه می دهد تا او را به ماهرانه اذعان به محدودیت های آن بدون از دست دادن چهره است. "مودی است و دانا به اندازه کافی به درک که اگر او سوخت یک ناسیونالیست شور" Ganguly گفت: "او ممکن است تبدیل به دام افتاده خود را بدهند."

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن