یک Neil Young کپسول زمان

جوان نوشت و ثبت "وطنی" بین ماه ژوئن سال 1974 و در ژانویه سال 1975 است.عکس توسط مایکل Putland / گتیهر چند نیل ج

توسط NEWS-SINGLE در 7 مرداد 1399
جوان نوشت و ثبت "وطنی" بین ماه ژوئن سال 1974 و در ژانویه سال 1975 است.عکس توسط مایکل Putland / گتی

هر چند نیل جوان هرگز یک حضور آرام در هر صحنه در چند دهه گذشته این خواننده و گیتاریست تبدیل شده است چیزی از یک سودایی بخیل—به خصوص وقتی که می آید به تاسف این اسفناک صوتی با کیفیت ترین جریان موسیقی و راه های دیگر که در آن فن آوری است denigrated و خراب تجربه گوش دادن. جوان ترجیح می های قدیمی به شیوه ای انجام داده است. "من فقط یک نفر ایستاده وجود دارد رفتن, 'هی این fucked up!' "او گفت: بار در سال 2019.

اگر جوان خود را به یک وب سایت که میزبان هر دو گسترده و ذهن-تاب بایگانی ضبط شده منتشر نشده و قدیمی timey روزنامه با عنوان بار-Contrarianبا شعار "کیفیت که آیا شما آن را می خواهم یا نه" -- او به نظر می رسد بیشتر منزجر توسط عصر مدرن ما با آن کوته تاکید بر بهره وری و بی نزاکت بی توجهی به نکات دقیق وظریف. در نگاه اول این باعث می شود که جوان به نظر می رسد دلتنگ و یا حتی انجام می شود-برای هر چند پس از نزدیک معاینه نظرات خود را قطعا اثبات او عاقل تر از بقیه از ما. "من عصبانی کردن در مورد توافقنامه کاربر . . . من عصبانی کردن در مورد سیاست حفظ حریم خصوصی او گفت:" در زمان مصاحبه. من اغلب به گوش جوان صدای زمانی که من وظیفه با استفاده از چهره برای باز کردن قفل صفحه نمایش است. "شما همه فقط plan' در باد / شما نمی آن را می دانم, اما شما در حال" او آواز می خواند در "آمبولانس بلوز" از سال 1974 آلبوم "در ساحل"است.

ماه گذشته جوان است که هفتاد و چهار منتشر شد "وطنی"که ثبت شد بیش از چهل و پنج سال پیش و مهر و موم شده و در طاق بوده است. گوش دادن به "وطنی" است که از لحاظ فنی جوان چهلمین آلبوم در یک جریان احساس خفیف خیانت—یک طعنه به جوان خلاق, فلسفه, مطمئن, اما بیشتر از یک خیانت از آلبوم قابل توجه صمیمیت. بهترین آهنگ ها کوچک هستند و rumpled. جوان صدای بالا, زرق و برق دار ابد زور زدن در برابر برخی نامرئی قید—یکی از چیز غریب در جهان است. در تاریکی شب, سوابق او می توان وحشیانه اصحاب اگرچه تقریبا هیچ کس دیگری من می خواهم به شنیدن از زمانی که من با توجه به برخی از تازه های معنوی زخم. جوان است terrifyingly ماهر در آواز به بخش هایی از یک فرد که نمی بینم بیش از حد خورشید ما زشت ترین و کم ظریف, نگرانی ما عمیق ترین حسرت. زمانی که صدای او را امتداد و ترک آن را به عنوان اغلب می توان آن را به عنوان نامطلوب و transportive به عنوان به طور تصادفی آمدن در سراسر یک عکس از کسی که شما را دوست داشت.

جوان نوشت و ثبت "وطنی" بین ماه ژوئن سال 1974 و در ژانویه سال 1975 است. که تابستان, جوان مصاحبه ای به کامرون کرو برای سنگ نورد; او در نحو نامشخصی خیلی خوشحال ارواح و خیلی از مکالمه خود را در محل اجاره ای قرمز مرسدس بنز گشت زنی در اطراف لس آنجلس. "من به نوعی احساس می کنم مثل من به ظاهر از برخی از نوع تیره" جوان گفت:. او در مورد به نوبه خود از سی و چند سال گذشته بوده است مجازات. در سال 1972 دنی Whitten یک دیرین عضو جوان را حمایت گروه تا به حال overdosed در ترکیبی از والیوم و مشروبات الکلی (جوان تا به حال فقط به خلع او از گروه). شده است یک زن و شوهر از ستیز ضبط جلسات با همکاران خود در Crosby, Stills نش و جوان و به خصوص خسته کننده تور. رابطه اش با بازیگر Carrie Snodgress به پایان رسید و پس از او پیچ و مهره ای برای هاوایی با مرد دیگری (او و جوان, یک پسر Zeke که متولد 1972).

جوان نیز شده بود ضبط استثنایی هستند. همه که روانی جنجال و هیاهو تا به حال منجر به برخی از بهترین و عمیق ترین سوابق حرفه ای خود را—از جمله "در ساحل" و "امشب شب" از سال 1975—اما جوان بود و در حال رشد دفاعی در مورد خود gloominess و ناامیدی است. "اگر شما قصد قرار دادن یک رکورد در 11:00 در صبح قرار نیست در "امشب شب', " او گفت کرو. "قرار دادن در Doobie Brothers."

او در توصیف "وطنی" به کرو به عنوان "طرف تیره تر" از "برداشت" خود را دستیابی به موفقیت آلبوم از سال 1972 است که دقیقا جايزه رکورد آن شامل "سوزن و آسیب انجام می شود" هنوز متروک ترین و دلخراش آهنگ در مورد اعتیاد به هروئین من می توانم از فکر می کنم "در تعطیلات آخر هفته" که در آن جوان معمولی اذعان می کند که او "نمی تواند مربوط به شادی است." هر چند جوان بود که تنها بیست و شش هنگامی که او ساخته شده است "برداشت" او در حال حاضر برای تلفن های موبایل خسته را شکست داد. "نگه می دارد که من searchin برای یک قلب طلا / و من میشیم پیر" او آواز می خواند در "قلبی از طلا است." اما در حالی که "برداشت" حداقل راننده سرشونو تکون دادن نسبت برخی از جوانان را قناعت با Snodgress, "وطنی" است که متمرکز در راه است که در آن رابطه خود را شکست خورده است. "بسیاری از این آهنگ ها تا به حال به من شکستن با من بانوی پیر. آن را کمی بیش از حد شخصی. . . . از آن ترسم من," او گفت کرو.

جوان یافت "وطنی" بیش از حد آسیب پذیر به طوری که او آن را کنار گذاشته. من آن را دریافت کند وجود دارد چند چیز ناراحت کننده تر از داشتن به روی چیزی حساب کردن با تمام ملودرام و bathos خود را احمق غم. "عزیزم' درب باز است / به قلب من و من امید / که شما نمی خواهد بود / برای مبارزه با کلید" او آواز می خواند در "سعی" یک lumbering کشور ballad. عشق یک هیولا درهم و برهم کردن از کوچک و بزرگ و تحقیرهای; درخواست شخص دیگری را امتحان کنید, لطفا, است رئیس در میان آنها است. اگر چه این آلبوم غم عمدتا عاشقانه من یافت نشد "وطنی" که بسیار مایوس از هر جوان دیگر پرونده از اواسط دهه هفتاد. شاید من کور مدرنیته خودم; جوان به احتمال زیاد خواهد بود وحشت به خود هسته توسط فرانک اعترافات و صریح درد بومی معاصر راک و ترانه های عامیانه. البته پیدا کردن عاشقانه ویرانی حساس تر و ناراحت کننده تر از سایر اشکال از غم و اندوه است و در پایان به شدت رمانتیک—جوان ناراحتی با عشق نشان می دهد در یک عقب راه چقدر برای او ارزش آن است.

صرف نظر از جوان دولت از ذهن "وطنی" برخی از ویژگی های فوق العاده ای از بازیکنان مهمان—Emmylou Harris, Levon Helm, Robbie Robertson—و عجین با یک نوع شل, creaky سهولت. وجود دارد به سادگی لحظات عجیب و غریب از جمله "فلوریدا" نزدیک به سه دقیقه صحبت کلمه شماره که در آن جوان بازگو بازدید آفتابی شهر که در آن هر کس نوشیدن پاپ با نی در بطری و پوشیدن "شلوار خوب" و سپس به طور ناگهانی وجود دارد وحشتناک قطع هواپیمای بی موتوری پرواز حادثه و او را به نجات یک نوزاد. آن را احساس می کند تقریبا مانند یک سیاست بیمه—یک راه آسان برای به سرعت اخراج کل پروژه به عنوان یک نوع از تهوع باید آن را به احساس بیش از حد آشکار است.

این آلبوم بهترین آهنگ ها می ترین آن به صورت جدی. "راه جداگانه," باز کردن مسیر آشکار به آرامی یک بی حال بی انتها مراقبه در آنچه در آن به معنی قبول است که چیزی در حال پایان یافتن است. آن شروع می شود در medias res و محو از سه و نیم دقیقه بعد—نشان می دهد در یک میدان راه که درد ابدی است اما لازم است به خوبی همه ما شیب را از زمان به زمان. التهاب و سنگینی "وطنی" دلیل دیگری است که آن را احساس می کند بهتر است به خود آلبوم وینیل و یا حتی CD. شما پس از تماشای طلوع آفتاب با آن در حال پخش در هدفون خود را, شما ممکن است بخواهید برای قرار دادن آن را در حالی که برای.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب