یک آمار جدید نشان می دهد که چرا آمریکا COVID-19 تعداد تخت

تکنولوژی چند آمار و ارقام به شما بگویم هر چیزی مفید در مورد چگونه coronavirus است گسترش از طریق ایالات متح

توسط NEWS-SINGLE در 29 فروردین 1399
آدم میده

یادداشت سردبیر: این اطلس در حال ساخت حیاتی پوشش coronavirus در دسترس همه خوانندگان. پیدا کردن مجموعه ای در اینجا.

چگونه بسیاری از مردم coronavirus در ایالات متحده? بیش از دو ماه به این کشور شیوع این باقی می ماند مهم ترین سوال برای مردم و مدارس و بيمارستان ها و کسب و کار. آن است که هنوز هم در میان سخت ترین برای پاسخ به. حداقل 630,000 مردم در سراسر کشور در حال حاضر تست و تایید موارد COVID-19 با توجه به اقیانوس اطلس's COVID پیگیری پروژه یک دولت توسط دولت شمارش انجام شده توسط بیش از 100 داوطلب و کارشناسان. اما قریب به اتفاق بدنه شواهد نشان می دهد که این یک undercount.

هر زمان که شهرهای ایالات متحده در حال آزمایش یک زیر مجموعه از جمعیت عمومی مانند افراد بی خانمان و یا زنان باردار, آنها را در بر داشت حداقل در برخی از افراد آلوده که به نشان دادن علائم. و به عنوان Marketplace برای اولین بار گزارش شده است وجود دارد افزایش در تعداد زیادی از آمریکایی ها در حال مرگ در خانه در سراسر کشور است. این افراد ممکن است مرد از COVID-19 تا کنون که بدون ورود به سیستم پزشکی این معنی که آنها هرگز مورد آزمایش قرار.

به وضوح وجود دارد برخی از آمریکایی ها که coronavirus اما چه کسی نشان نمی دهد تا در آمار رسمی. در حال حاضر با استفاده از آماری است که به تازگی تبدیل به قابل اعتماد ما می توانیم برآورد اندازه که گروه و زیرچشمی نگاه کردن در بقیه کوه یخ است.

با توجه به پیگیری پروژه آمار و ارقام نزدیک به یک پنجم افرادی که آزمایش برای coronavirus در ایالات متحده یافت می شود به آن را دارند. به عبارت دیگر این کشور دارای یک تست مثبت نرخ نزدیک به 20 درصد است.

که "بسیار بالا" Jason Andrews های عفونی-بیماری استاد در دانشگاه استنفورد به ما گفت. چنین بالا تست مثبت رای مسلما بدان معنی است که ایالات متحده نیست تست هر کسی که شده است آلوده به پاتوژن زیرا این نشان میدهد که پزشکان در حال آزمایش مردم تنها با یک احتمال بسیار بالا از داشتن عفونت است. مردم با علائم خفیف می گویند هیچ چیز از آن با هیچ یک در همه در حال رفتن undercounted. کشور که در آزمون به طور گسترده باید روبرو می شوند به مراتب بیشتر از افرادی است که نه آلوده از افرادی که پس از آزمون خود را-مثبت رای دادن باید پایین تر است.

مثبت رای همان است که نسبت COVID-19 نفر در جمعیت آمریکا در بزرگ شناخته شده به عنوان بروز. هیچ کس نمی داند درست است تعدادی از آمریکایی ها که در معرض شده و یا آلوده با کروناویروس هر چند تلاش برای تولید مقدار واضح تر تخمین می زند از این رقم از طریق آزمایش خون در راه هستند. بروز بسیار مهم است تعداد اپيدميولوژيستها در بخشی به دلیل آن اجازه می دهد تا آنها را محاسبه یک پاتوژن درست عفونت-نرخ مرگ و میر: تعداد افرادی که می میرند و پس از تبدیل شدن به آلوده.

اما مثبت شدن نرخ هنوز هم ارزشمند است. "این طبیعی نیست متریک اما می توان آن را بسیار مفید و در برخی موارد" اندروز گفت. آزمون-مثبت رای است که اغلب استفاده می شود برای پیگیری گسترش نادر اما کشنده, بیماری ها مانند مالاریا در مکان های که در آن بسیاری از مردم قادر به گرفتن تست شده او گفت:. و اگر همان نسبت از جمعیت در حال آزمایش است در طول زمان آزمون-رای مثبت حتی می تواند مورد استفاده برای محاسبه contagiousness از یک بیماری است.

زیرا تعداد زیادی از آمریکایی ها تست شده برای COVID-19 طول زمان تغییر کرده است آمریکا تست-رای مثبت نمی تواند در عین حال بسیار ارائه اطلاعات دقیق در مورد contagiousness و یا مرگ و میر از این بیماری است. اما این آمار هنوز هم می تواند به یک حس چقدر بد خاص شیوع است که توسط افتراق بین مکان های بسیار تحت اندازه های مختلف از شیوع اندروز گفت. یک کشور با 25 درصد رای مثبت و یک با 2 درصد مثبت نرخ روبرو هستند "بسیار متفاوت بوده است," او گفت:, و 2 درصد کشور بهتر است.

در آن نور امریکا 20 درصد مثبت نرخ فریزر ، ایالات متحده را تقریبا 25 بار به عنوان بسیاری از آزمون در 15 آوریل به عنوان در 15 مارس و در عین حال هر دو روزانه نرخ مثبت و به طور کلی مثبت رای رفت تا در این ماه است. اگر ایالات متحده به یک شیشه 330 میلیون ژله لوبیا و سپس در طی شیوع بیماری های سیستم مراقبت های بهداشتی رسیده است با یک بزرگتر و بزرگتر حرکت شبیه چمچه زنی. اما هر روز 20 درصد از دانه های آن می کشد مثبت برای COVID-19. اگر شیوع بودند و در واقع تحت کنترل و سپس انتظار داریم بیشتر تست—است که یک بزرگتر حرکت شبیه چمچه زنی به عملکرد کوچکتر و کوچکتر نسبت مثبت. تا کنون که اتفاق افتاده است.


در ایده آل تست رژیم—و در هر یک از تست رژیم است که کارشناسان می گویند باید وجود داشته باشد قبل از این که ایالات متحده می تواند پایان آن مستندات—هر کسی با تب و سرفه خشک را آزمایش می شود بلافاصله. یک بخش بسیار زیادی, اگر نه بیشتر از این افراد به نوبه خود نه آلوده با کروناویروس جدید, SARS-CoV-2 چرا که انسان مستعد ابتلا به بسیاری دیگر از عفونت های تنفسی. اما زمانی که آزمایش جیره بندی بنابراین به شدت تنها افراد با علائم شدید آن را به آزمایش, استخر, حصول اطمینان از مثبت بودن رای بسیار بالا خواهد بود.

محلی سهمیه بندی قوانین نه تنها به این دلیل که آمریکایی ها در حال گرفتن تست شده است. برخی از مردم زندگی در یک محل است که انجام بسیاری از تست در همه یا از آنجا که دفاتر پزشکان بدون آزمون ارائه می دهند و یا به دلیل در حال حاضر تیره و تار و یا وجود ندارد محلی سیستم مراقبت های بهداشتی. دیگران اجتناب از دکتر اگر آنها بیمار یا هرگز بیمار به اندازه کافی به دنبال یک آزمون—اما اگر آمریکا آزمایش شد مردم بیشتر به عنوان کارشناسان می گویند باید آن را و سپس general-جمعیت نظارت و یا محل کار تست می تواند به تشخیص بیماری خود را بیش از حد.

آزمون-رای مثبت و سپس یک مناسب و معقول (اگر غیر معمول) پروکسی برای شدت شیوع در منطقه است. و آن را به وضوح نشان می دهد که آمریکا هنوز فاصله زیادی در پشت کشورهای دیگر در این دوره از مبارزه با شیوع آن. کره جنوبی—که کشف آن برای اولین بار coronavirus مورد در همان روز به عنوان ایالات متحده آمریکا—آزمایش قرار گرفته است و بیش از نیم میلیون نفر یا حدود 1 درصد از جمعیت آن کشف و مورد 10,500 موارد است. ایالات متحده در حال حاضر آزمایش 3.2 میلیون نفر است که آن هم حدود 1 درصد از جمعیت آن, اما آن را پیدا کرده است بیش از 630,000 موارد است. بنابراین در حالی که ایالات متحده 20 درصد مثبت نرخ کره جنوبی تنها در حدود 2 درصد—کامل منظور از قدر کوچکتر است.

کره جنوبی نه تنها در آوردن آن رای مثبت پایین: آمریکا کشف کوتوله است که تقریبا در هر کشور توسعه یافته. کانادا و آلمان و دانمارک را مثبت نرخ از 6 به 8 درصد است. استرالیا و نیوزیلند باید 2 درصد مثبت نرخ. حتی در ایتالیا—که رو یکی از ترین در جهان است ravaging شیوع—15 درصد رای. آن را پیدا کرده است حدود 160,000 موارد و انجام بیش از یک میلیون نفر شد. تقریبا تنها کشور ثروتمند با یک بزرگتر رای مثبت از ایالات متحده است پادشاهی متحده, که در آن بیش از 30 درصد از مردم تست شده برای این ویروس مثبت بوده است.

در مقایسه با ایالات آمریکا به مناطق در کشورهای دیگر نتایج در همان الگوی کلی. در لومباردی سخت ترین ضربه ایتالیا نرخ مثبت امروز می ایستد در حدود 28 درصد است. که قابل مقایسه با نرخ در کانکتیکات. اما نیویورک تا کنون سخت ترین آمار دولت در ایالات متحده است و حتی بالاتر از نرخ 41 درصد است. و در نیوجرسی حیرت انگیز یکی دو نفر تست شده برای این ویروس یافت می شوند به آن را دارند.

بروز COVID-19 ممکن است بالاتر در منطقه نیویورک از هر جای دیگری در کشور اما بالا تست مثبت نرخ محدود هستند به اواسط اقیانوس اطلس. آمریکا دیگر یک نرخ مثبت بالای 20 درصد: Michigan, گرجستان, ماساچوست, ایلینوی و کلرادو است. آنها در حال گسترش در سراسر کشور و همه آنها بدیهی است که جدی شیوع است. هر یک از هشت متحده با مثبت نرخ بیش از 20 درصد است به صورت جداگانه گزارش بیشتر COVID-19 مرگ و میر ناشی از کره جنوبی.

هاوایی در ضمن آزمایش قرار گرفته است و دو بار به عنوان بسیاری از مردم سرانه به عنوان ایلینوی اما آن رای مثبت تنها یک دهم به عنوان بالا به عنوان بزرگتر دولت است. به وقوع می آید تحت کنترل بیشتری متحده باید مثبت نرخ نزدیک به هاوایی Andrews, استنفورد استاد گفت. در آغاز یک بیماری همه گیر در هر دو تعداد واقعی عفونت و تعداد تست در هر روز ساقه و مثبت شدن نرخ کنترل شده توسط هر کدام که اتفاق می افتد به رشد سریع تر است. در این مورد سریعتر رشد تعداد به نظر می رسد شده اند به عفونت. "همانطور که همه چیز ثبات اگر تست میزان خرید و مثبت شدن نرخ کاهش می یابد, شما باید برخی از سیگنال خوب است که این بیماری همه گیر در حال کاهش است," او گفت:.

نه هر اپیدمیولوژی احساس می کند که راحت رسم نتیجه گیری از آزمایش مثبت رای به عنوان اندروز. "اگر شما می خواهید به تفسیر [مثبت رای] به عنوان یک اشاره به شيوع در یک مکان خاص شما به فرض بسیاری از چیزهای دیگر بماند ثابت" دانیل Westreich یک اپيدميولوژی استاد دانشگاه کارولینای شمالی به ما گفت. او هشدار داد که بیش از حد کوچک بود هنوز شناخته شده در مورد دقیقا چه کسی است, تست شده و قابل اطمینان بودن این آزمون ها به قرعه کشی بزرگ نتیجه گیری از رای مثبت به تنهایی.

"ما نه فقط تست شده مردم به اندازه کافی و در عین حال" او گفت:. "اگر شما انجام شد تصادفی غربالگری از کل جمعیت ما فقط نمی دانم آنچه شما می خواهم را ببینید. ما نمی دانیم که چگونه بسیاری از بدون علامت ویروسی shedders [هستند] وجود دارد." به این ترتیب, او توصیه احتیاط شدید در استفاده از رای دادن—اما محتاط بودن در مورد داده های او اضافه کرد: "کار من است."


ما احساس اعتماد به نفس گزارش آمریکا تست مثبت نرخ در حال حاضر به چند دلیل. ما می دانیم که زمانی که ایالات متحده و شهرستانها جیره آزمون آنها این کار را با تحمیل معیارهای است که اجازه می دهد برای بدحال و یا افراد آسیب پذیر مانند ساکنان خانه های سالمندان به تست. ما می دانیم که در کشورهای بسیار بالا تست-رای مثبت مانند نیوجرسی بسیاری از مردم هنوز هم در حال مرگ در خانه سالمندان بدون گرفتن تست شده است. و ما می دانیم که حتی اگر طیف گسترده ای از بینی-تست های گرد استفاده می شود در سراسر کشور به نوع آزمون مورد استفاده قرار گیرد—به نام واکنش زنجيرهای پلیمراز یا PCR test—به طور کلی بسیار قابل اعتماد است. Westreich و اندروز گفت که هر تست PCR بود "خیلی خوب" در تشخیص درست بدی.

در نهایت آزمون-رای مثبت تبدیل شده است بسیار بیشتر قابل اعتماد در سراسر کشور بیش از چند هفته گذشته است. به تازگی به عنوان پایان ماه مارس تمام متحده گزارش هر منفی نتیجه آزمون از تجاری آزمایشگاه. تقریبا هر دولت در حال حاضر به چاپ آن اعداد.

در حالی که تعداد ما هنوز هم احتمالا نمی گرفتن هر coronavirus آزمون در ایالات متحده در خارج در حال حاضر شواهد نشان می دهد که ما اطلاعات نسبتا کامل است. زمانی که کاخ سفید Coronavirus نیروی کار گزارش کرده است که تعدادی از آزمایشات کامل در سراسر کشور شماره آن را به طور گسترده همسان COVID پیگیری پروژه. علاوه بر این, بزرگترین, تجاری, تست پردازنده های تلاش و LabCorp را منتشر کرده اند top-line آمار است که چین با ما در COVID پیگیری پروژه.

بالا مثبت رای نیز نشان می دهد که موارد جدید در آمریکا plateaued تنها به این دلیل که کشور ضربه یک سقف در آن تست ظرفیت. به دنبال صرفا مثبت در ایالات متحده است که بخار به سمت 650,000 موارد تایید شده اما تعداد موارد جدید در هر روز به نظر می رسد plateauing و یا حتی کاهش است.

Graph of new positive COVID-19 cases from March 1 to April 15

راه های مختلفی برای تفسیر این توسعه است. آن را ممکن است نشان می دهد, برای مثال, که بیش از 3.2 میلیون آزمون تکمیل در ایالات متحده بیش از دو ماه گذشته در نهایت اسیر یک تکه خوبی از افرادی که در واقع آلوده. در حالی که آن را روشن است که این کشور نمی گرفتن هر صورت این کاهش در موارد مثبت ممکن است نشان می دهد این کشور آغاز شده به این ویروس را گسترش تحت کنترل است.

اما راه دیگری وجود دارد به تفسیر این کاهش در موارد جدید: رشد در تعداد تست جدید تکمیل شده در هر روز نیز plateaued. از تاریخ 1 آوریل این کشور آزمایش تقریبا 145,000 مردم هر روز با هیچ مداوم مسیر رو به بالا. رشد در تعداد موارد جدید در هر روز و رشد در تعداد آزمایش های جدید در هر روز بسیار محکم همبسته.

Graph comparing COVID-19 case growth and test growth

این همبستگی نشان می دهد که اگر ایالات متحده آزمایش شد بیشتر مردم احتمالا ما هنوز شاهد افزایش در تعداد COVID-19 موارد است. و همراه با تست مثبت این نشان می دهد که مخزن ناشناخته uncounted موارد COVID-19 سراسر کشور است که هنوز هم بسیار بزرگ است.

هر یک از این uncounted موارد یک تراژدی کوچک و کوچک از تمام راه های آمریکا تست زیرساخت است که هنوز هم شکست. هنگامی که سارا Pavis یک زن 36 ساله مهندس در نیویورک بیدار شد در روز سه شنبه او از نفس و قلب او بود مسابقه. یک ساعت تنفس عمیق موفق به آرام کردن او پالس. هنگامی که اندام ها شروع به سوزن سوزن شدن او به نام 911. این بود که او نهمین روز از COVID-19 علائم.

شهر نیویورک را مثبت رای شگفت آور است 55 درصد است. بیش از 111,000 ساکنان شهر باید آزمایشگاه تایید موارد COVID-19 اما Pavis است که در میان آنها نیست. هنگامی که آمبولانس رسید در Pavis آپارتمان یک اورژانس کارگر در زمان او اعضای حیاتی و موثر بدن و سپس توضیح داد کمی وجود دارد او می تواند انجام دهید برای کمک به. این شهر تنها بیمارستان بستری مردم با خون و سطح اکسیژن از 94 درصد یا کمتر است. Pavis خون-اکسیژن خواندن بود 96 درصد است. که دو درصد تفاوت معنی است که بیماری او بود و نه به اندازه کافی جدی به شایستگی بستری شدن در بیمارستان به اندازه کافی جدی نیست به آزمایش می شود و نه به اندازه کافی جدی محسوب می شود.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب