یک مطالعه جدید سوالات اثربخشی بالقوه “تغییر بازی” در برابر Coronavirus

A laboratory worker places a test tube containing a patient's sample into a box.
یک پاریسی مطالعه امیدوار کننده برای درمان COVID-19 را به همراه داشت نتایج ناامید کننده ارائه احتیاط در جهش از لوله آزمایش يافتههای بالينی نتیجه گیری.عکس توسط گیرت Vanden Wijngaert / بلومبرگ / گتی

به عنوان تعدادی از افرادی که مبتلا به بستری و مرگ از SARS-CoV-2 بالا گرفتن هر روز جهان به طور فزاینده ای از جان گذشته برای یک درمان موثر. بیش از یک صد و پنجاه و کارگران بیمارستان در بوستون که در آن من زندگی می کنند و کار, قرارداد, ویروس, من و بستگان در نیویورک و نیوجرسی که در بیمارستان بستری هستند و مبارزه برای زندگی خود را. بالقوه راه حل فوری بر اساس ظاهرا نتایج مثبت از مطالعات بالینی در مارسی فرانسه که رئیس جمهور تهمت تبلیغ به عنوان یک امکان “تغییر بازی” یک کوکتل از یک ضد مالاریا و یک آنتی بیوتیک و هیدروکسی کلروکین و آزیترومایسین. روز شنبه F. D. A. تایید هیدروکسی کلروکین و مرتبط با داروی کلروکين برای اورژانس استفاده کنید. طرفداران برای کوکتل استدلال می کنند که ناامید بیماری ها نیاز به اقدامات ناامید. اما یک مطالعه منتشر شده در سه شنبه, رهبری ژان میشل ملینا های عفونی-بیماری های متخصص در Hôpital سنت لوئیس در پاریس گزارش می دهد که وقتی مقرر در همان رژیم به دنبال داشت در مارسی کوکتل نشان می دهد هیچ بهره مند شوند. این باید ما را جدی مکث قبل از ما با عجله به استفاده گسترده از داروهای تجویزی برای SARS-CoV-2 و COVID-19. این داروها می توانند عوارض جانبی جدی داشته باشند به خصوص در افراد آسیب پذیر به ویروس: افراد مسن و کسانی که با مشکلات قلبی است.

به عنوان یک پزشک که کار کرده است در H. I. V./ایدز در آزمایشگاه و بالین پس از نوزده-دهه هشتاد من تبدیل شده اند هماهنگ به ارزش هر دو از خطرات مصرف در چهره یک بیماری ویرانگر و برگزاری سریع به علم جامد. (ملینا با من کار کرده در این پژوهش از سه دهه پیش است.) من آموخته ام که امید کاذب قدرتمند فریب که در لحظه به خوش حس مهلت و آسایش اما در نهایت می توانید انجام دهید آسیب واقعی. در اواخر دهه هشتاد مطالعات در لوله آزمایش نشان داد که آنچه که به نام مرکب Q استخراج شده از چینی خیار گیاه کشته H. I. V. برخی از بیماران در کالیفرنیا با عجله به آن را; آنهایی که خوش شانس دچار هیچ عوارض جانبی در حالی که دیگران تجربه کرده سمیت شدید و چندین درگذشت. در پایان درمان تلقی می شد بی اثر و رها شده; آن می ایستد به عنوان یک مثال از اینکه چگونه آنچه اتفاق می افتد در آزمایشگاه است که اغلب دور و متمایز از آنچه اتفاق می افتد در بدن ما است.

در لوله آزمایش هیدروکسی کلروکین اداره در دوزهای نسبتا بالا می تواند بلوک SARS-CoV-2. هیدروکسی کلروکین در لوله آزمایش همچنین بلوک های دیگر به طور بالقوه کشنده ویروس ها مانند H. I. V. باغ-انواع آنفلوانزا تب دانگ و chikungunya دومی دو تا از آن در حال گسترش پشه. اما پس از آن دقیق آزمایش های علمی با گروه کنترل نشان داد هیچ مدرکی از سود واقعی برای بیماران مبتلا به تب دانگ یا H. I. V., و هیچ مدرکی از سود پیشگیری از آنفلوانزا است. بیشتر نگران کننده شواهدی وجود دارد که هیدروکسی کلروکین بدتر شدن وضعیت بیماران مبتلا به chikungunya. ما باید این نتایج ناامید کننده به عنوان قصه های احتیاطی در مورد پریدن از لوله آزمایش يافتههای بالينی نتیجه گیری. روز سه شنبه یک گزارش از چین در یک آزمایش با استفاده از هیدروکسی کلروکین به تنهایی برای درمان COVID-19 بیماران was posted آنلاین. اگر چه محققان بر این باورند که این دارو به نظر می رسد مفید دقیق تجزیه و تحلیل آماری نشان می دهد که وجود دارد به تعداد کافی از بیماران به رسم است که نتیجه گیری و نقص در طراحی از محاکمه.

دیگر قبلا تایید شده و به راحتی در دسترس مواد مخدر در نظر گرفته شده است به عنوان عوامل برای مبارزه با SARS-CoV-2 به طور خاص داروهای ضد ویروسی ریتوناویر و لوپیناویر آن استفاده شده است با موفقیت در برابر H. I. V. اما یک مطالعه اخیر منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلند نشان می دهد که بیش از همه با وجود test-tube داده ها نشان می دهد اثرات مثبت و گزارش های موردی از پزشکان بر این باورند که این داروها ممکن است کمک خود بیماران به داروهای اندک اگر هر گونه سود بالینی در برابر ویروس. آنها همچنین به طور بالقوه عوارض جانبی جدی است.

سرمقاله در وال استریت ژورنال روز دوشنبه در کف F. D. A. تصمیم به تصویب اضطراری استفاده از هیدروکسی کلروکین مرتبط با مطالعه اخیر از مارسی. این مطالعه ادعا می کند که از هشتاد و بیماران مصرف کوکتل از هیدروکسی کلروکین و آزیترومایسین هفتاد و هشت نشان داد “بهبود بالینی.” اما مراقب باشید با خواندن این مطالعه نشان می دهد قابل توجه پیدا کردن: هشتاد و پنج درصد از بيماران تحت درمان بودند بدون تب است. نود و دو درصد در پایین ترین رده های بالینی زوال است. ما می دانیم که بسیاری از افراد مبتلا به این ویروس هیچ علائم در همه, در حالی که دیگران را خفیف تا متوسط هستند که در اين صورت مردم خود به خود سیستم ایمنی بدن می تواند به پاکسازی میکروب در یک ماده از روز یا هفته.

بنابراین یک جایگزین معقول و منطقی خواندن این نتایج ممکن است که “بهبود بالینی” تا به حال چیزی برای انجام با درمان; بلکه اکثریت قریب به اتفاق مردم در این مطالعه که شناخته شده بودند به در بسیار کم خطر تبدیل شدن به شدت بیمار ممکن است ریشه این ویروس خود به خود و آنچه که محققان مشاهده شد تاریخ طبیعی عفونت در کسانی که نمی شد به مقصد به وخامت است. بدون درمان نشده گروه مقايسه از هشتاد افراد آلوده که در آن هشتاد و پنج درصد از آنها تا به حال هیچ تب و نود و دو درصد به عنوان طبقه بندی شدند که در بسیار کم خطر تبدیل شدن به طور جدی بیمار ما از چپ به نتیجه گیری کرد که هیچ شواهد قانع کننده که کوکتل دارای بالینی بهره مند شوند. این ایده است که این امر می تواند غیر اخلاقی را به خودداری از درمان بالقوه از بیماران در گروه کنترل نمی کند واقعا اعمال می شود در این مورد از آنجا که بر اساس این محققان گزارش خود بيماران هستند نه مقصد به وخامت است.

پاریس مطالعه که ملینا نظارت خلبان بود به سعی کنید برای تشخیص هر گونه اثر در کاهش ویروس در قاب زمان گزارش شده در مارسی. اما آن را تشکیل شده از انواع بیمارانی که به شدت نیاز به درمان: کسانی که با شرایط اساسی یک تب و قابل تنفسی و علائم دیگر. (در اینجا از آن می شده اند و غیر اخلاقی خودداری یک برنامه به طور بالقوه مفید درمانی است.) یازده بيمار کاملا بیمار در زمان پذیرش خود را به Hôpital Saint-Louis داده شد آنتی بیوتیک کوکتل در دقیق دوز و در برنامه است که ظاهرا مفید است. نه تنها داروهای بی اثر در کاهش ویروس در داخل قاب زمان; هیچ شواهدی وجود دارد که آنها منجر به هر گونه بهبود بالینی. این مهم است که به تاکید است که در بیماران مبتلا به H. I. V./ایدز و برخی دیگر از بیماری های ویروسی و حتی کسانی که با علائم شدید معتبر عوامل ضد ویروسی را نشان می دهد برخی از اثرات مثبت. که خیره کننده سود H. I. V. بازدارنده های پروتئاز است که تبدیل جزر و مد از ایدز بیماری همه گیر.

بنابراین ما با نتایج متناقضی از دو مطالعه. نه کامل است و ملینا به درستی خواستار ادامه دقیق و جدی ارزیابی کوکتل مواد مخدر. آیا رئیس جمهور پذیرای (یا رد) یک درمان بالقوه باید رنگ هر گونه تجزیه و تحلیل طراحی و اجرای آزمایش های بالینی که از درمان است. ما در نیاز ناامید از امید, واقعی, امید, و, که بدان معنی است که با چشم باز در مورد همه مشکلات و موانع ما—نه تنها در مورد شکاف در یافته های دیگران بلکه در مورد خود ما فرضیات و نتیجه گیری.

پاریس مطالعه یک شوکی یک شنیده با صدای بلند توسط کسانی مثل خودم که شاهد آنچه که واقعا قدرتمند داروهای ضد ویروسی را به طور چشمگیری معکوس نابسامانی از ایدزحتی در افراد مبتلا به اختلال سیستم ایمنی بدن است. ما باید نسبت به جلوگیری از بیراهه های امید کاذب است که خطر ساخت ما راضی و مصرف گرانبها زمان و منابع است. ما باید در حفظ و تمرکز ما در هل دادن به جلو در حال توسعه و در نهایت تصویب مواد مخدر نشان می دهد که تاثیر واقعی بر روی این ویروس فراتر از لوله آزمایش به کسانی که نیاز دارند.


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه مردم را به مقابله و ایجاد گمرک در میان یک بیماری همه گیر.
  • آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.
  • چقدر از جهان است که به احتمال زیاد به قرنطینه?
  • دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان coronavirus.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن می تواند به طور گسترده ای در دسترس است.
  • ما همه وحشت غیر منطقی خریداران.
  • عجیب و غریب ترور از تماشای coronavirus را رم.
  • چگونه بیماری های همه گیر تاریخ را تغییر دهید.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>