یک راه جدید برای کالیفرنیا به خدمت

Coronavirus خطر جهانی است. بسیار از پاسخ باید, البته بین المللی و یا ملی آن است که اگر به موضوع در همه. در ایا

توسط NEWS-SINGLE در 20 فروردین 1399

Coronavirus خطر جهانی است. بسیار از پاسخ باید, البته بین المللی و یا ملی آن است که اگر به موضوع در همه. در ایالات متحده تنها دولت فدرال می کردن محرک در تریلیون دلار یا مجموعه قرنطینه و یا محدودیت های مسافرتی بین المللی در بنادر.

اما اگر هر چیزی را تبدیل به آشکار از طریق دو ماه گذشته از پاسخ آمریکا به این ویروس آن است که بیشتر از آنچه که بوده است مثبت و موثر اتفاق افتاده در جای دیگر از در واشنگتن است.

افرادی که در نظر گرفته شده اند منجر شده است فرمانداران هر دو حزب جمهوری خواه و دموکرات. شهرداران از شهرستانها بزرگ و کوچک است. همه مقامات کسب و کار, اما بسیاری از آنها. کارکنان و مدیران دانشگاه ها و کالج ها مدارس ابتدایی و مدارس و کتابخانه ها و مدنی باشگاه است. خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران و افراد شاغل در بیمارستان ها و درمانگاه کودکان و پدر و مادر. افراد و گروه هایی از این و در پایین یک لیست طولانی شده است نوآوری اقدام های نجات.

آنچه ما فکر می کنم امریکا است و یا باید در زمان بحران نشان داده شده است به طور عمده در سطح ایالت و منطقه ای و جامعه و در سطح شخصی.

هفته گذشته Deb Fallows نوشت: در مورد کتابخانه ها' پاسخ. در حال حاضر که فضاهای فیزیکی بسته شده اند و بسیاری از کتابخانه ها شده اند نوآورانه در مورد تمدید دیجیتال و مجازی برسد. قبل از این که من نوشتم در مورد برنامه های در حال ظهور برای حفظ کلی اقتصاد "چپ پشت" غیر مناطق ساحلی و در مورد اینکه چرا همان کسب و کارهای کوچک است که کمک به بازسازی بسیاری از شهرهای کوچکتر بودند در حال حاضر به شدت در خطر است.

در حال حاضر نگاه کنید که چگونه چندین گروه ترویج مشارکت مدنی و مدنی سرویس به عنوان یک پروژه طولانی مدت را در پاسخ به این دوران اضطراری. این قسط نگرانی کالیفرنیا داوطلبان مدنی-خدمات عملیات نظارت کالیفرنیا دولت. پس آنهایی که شامل فیوز سپاه یک سازمان غیر انتفاعی است که کمک به دولت های محلی; NationSwell ترویج خدمات در سراسر کشور; نوآوری جمعی مستقر در آیداهو; و بیشتر.

حسن نیت ارائه میدهد از کالیفرنیا داوطلبان


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن