کنگره نیویورک می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد هیچ کینه توزی

"من فکر می کنم او برای انجام یک کار عالی" پیتر کینگ می گوید: از رئیس جمهور تهمت پاسخ به coronavirus بیماری همه

توسط NEWS-SINGLE در 15 اردیبهشت 1399
Trump at podium.
"من فکر می کنم او برای انجام یک کار عالی" پیتر کینگ می گوید: از رئیس جمهور تهمت پاسخ به coronavirus بیماری همه گیر.عکس Win McNamee / گتی

در ماه نوامبر گذشته نماینده پیتر کینگ یک جمهوری خواه از نیویورک دومین کنگره منطقه لانگ آیلند اعلام کرد که او بازنشسته در پایان ترم جاری. که هفتاد و شش خدمت در کنگره از سال 1993. او شناخته شده به عنوان یک پیشرو طرفدار جنگ با ترور و یکی از واشنگتن منجر حامیان ارتش جمهوریخواه ایرلند است که اجازه داده او را به ایفای نقش در روند صلح از نوزده-نود. هنگامی که پادشاه اعلام بازنشستگی خود او شرح داده شده توسط بسیاری از رسانه های خبری به عنوان بخشی از کاهش کلاس از میانه های که مایل به تصویب قانون دو حزبی. رهبر اقلیت سنا چاک شومر توییتی که پادشاه شده است "اصولی & هرگز به دیگران اجازه دهید فشار او را به دور از اصول خود است." در هفته های اخیر پادشاه انتقاد رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل برای عدم تمایل خود را برای تمدید کمک مالی به کشورهای در coronavirus بحران گفت: "ما در حال صحبت کردن در مورد پرداخت پول به پلیس و آتش نشان و پزشکان از درآمد از دست رفته نیز به دلیل coronavirus."

در سال 2016 پادشاه بود و تمایلی به حمایت از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و گفت که او را برای رای دادن به کاندیدای جمهوری خواه را در مبارزات انتخاباتی برای او. اما پادشاه بیشتر مشترک با مغلوب ساختن پیشی جستن از دیگر جمهوری خواه میانه رو که سمت چپ کنگره انجام دهد. پادشاه که مانند تهمت بزرگ شده در کوئینز برای دهه تمرین یک نام تجاری از سیاست است که ترکیبی از big-city پوپولیسم و نژادی خشم با تمرکز خاص بر جرایم و تهدیدات خارجی. پس از مغلوب ساختن پیشی جستن, انتخابات, شاه خواست او را به ایجاد یک برنامه برای نظارت مسلمانان در امتداد خطوط از اداره پلیس نیویورک نظارت از مسلمانان پس از 9/11 که منجر به چندین قانونی شهرک و هیچ دستگیری.

پادشاه نیز رد شکایات و اعتراضات پلیس در آوریم. او انکار کرد که یک پلیس نیویورک گروه افسر ناشی از اریک گارنر را به مرگ با قرار دادن گارنر در ببرن. با اشاره به جلب کلمات تاریخ و زمان آخرین "من نمی توانم نفس بکشم" پادشاه گفت: "اگر شما نمی تواند تنفس شما نمی توانید صحبت کنید." و هنگامی که New York Jets مالک کریستوفر جانسون اعلام کرد که او را به پرداخت جریمه از بازیکنان که kneeled در طول سرود ملی, پادشاه پرسید: اگر جانسون نیز پرداخت جریمه بازیکنان "دادن سلام نازی." در سال 2016 پادشاه استفاده نژادی لکه دار کردن در طول یک MSNBC ظاهر و گفت: از مغلوب ساختن پیشی جستن نمایش در امنیت ملی "من نمی دانم اگر او فکر آنها را از طریق و یا اگر آن را فقط مانند مرد در انتهای نوار است که می گوید:" من پیچ آنها بمب آنها را به جلو آنها را به خانه آورد. شما می دانید که چرا پرداخت هزینه برای شیعه, چرا پرداخت هزینه برای کره ای ها?'"

پادشاه و من صحبت با تلفن در هفته گذشته در مورد کار خود را در کنگره است. در طول مکالمه ما که ویرایش شده برای طول و وضوح ما در مورد اینکه آیا رئیس جمهور تهمت رهبری است بیشتر Churchillian از مردم متوجه کینگ مشکلات با حزب جمهوری خواه و اینکه آیا شما می توانید یک دوست از مایکل جکسون و نژادپرست است.

شما به نام میچ مک کانل را لفاظی در نجات متحده "در مجموع دروغ است." چگونه خواهد بود شما تعریف جمهوریخواه تقسیم بر هزینه های دولت و کوروناویروس در حال حاضر ؟

اول از همه, من می گویند که آن را بسیار در یک تقسیم در هزینه در هر se—این یک تقسیم بر روی چه نوع از هزینه های است که برای رفتن به کشورهای مانند نیویورک. از سال 1993 تا 2012, من تو را دیدم هرگز یک بخش در کنگره بیش از بلایای طبیعی است. به عنوان به زودی به عنوان آنها اتفاق افتاده کنگره اختصاص پول است. من فکر می کنم اولین هفته پس از کاترینا ما رای دادند شصت و دو میلیارد برای رفتن به آلاباما, می سی سی پی و لوئیزیانا. هنگامی که ما تا به حال سندی در سال 2012 آنها عملا ارائه شده ما هیچ چیز. و ما تا به حال برای مبارزه با مانند جهنم است.

آن بود که اساسا منطقه ای مخالف—با این احساس که نیویورک و نیوجرسی, ما آبی متحده, ما, New York, ما در شرق است. بنابراین بسیاری از این سیاستمداران در جنوب و جنوب غربی آن را تقریبا به بخشی از مبارزات روزمره برای حمله به نیویورک—حمله-بزرگ شهر نیویورک, اتحادیه, New York. تاپیک کل فرهنگی تقسیم بین نیویورک و آنها احساس مناطق روستایی است که آنها از.

که در آن شما فکر می کنم رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن است در این مورد از کمک به کشورهای?

شما دریافت سیگنال های مختلف. من امیدوار هستم که او می تواند با ما. من نمی دانم چرا که ظاهرا او گفت: [نیویورک فرماندار اندرو] Cuomo, زمانی که آنها ملاقات هفته گذشته که او به فکر متحده باید به کمک. سپس من تو را دیدم او را از یک بیانیه امروز سوال که آیا یا نه می گوید که در حال اجرا توسط big-هزینه های دموکرات باید دریافت که هیچ ربطی به با کوروناویروس. بنابراین من نمی دانم که آیا این موقعیت چانه زنی و یا چه.

مغلوب ساختن پیشی جستن یک تاجر است. این می تواند یک مذاکره تاکتیک.

که منظورم چیست. من قرار دادن رئیس جمهور و مک کانل در دو دسته مختلف. مک کانل را جذاب به جمهوری خواه پایگاه در کشورهای خارج از شمال شرق خارج کالیفرنیا. و این خود چیزی است. و همچنین خود را انتخاب.

به نظر می رسد به عنوان اگر وجود دارد یک سویه در حزب جمهوری خواه است که شک و تردید از شهرهای بزرگ و دوست دارد به اجرا در برابر سواحل. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک نیویورکر اما در همان زمان آن را احساس می کند شاید او نیز riled تا مردم در امتداد این خطوط. آیا شما ببینید که چه من در گرفتن ؟

آره, من انجام, اما من امیدوارم که او باور ندارد که. منظورم این واقعیت است که این مردم او را به مقابله با. هنگامی که او نشسته در یک جمهوری خواه استراتژی جلسه هر کس در اتاق anti-نیویورک—این خود چیزی است. آنها بیش از تمایل به تبدیل کردن نیویورک وقتی که می آید به درآمدهای مالیاتی است.

که در آن شما به طور کلی احساس می کنید که رئیس جمهور تهمت شده است با دست زدن به او از coronavirus?

اساسا خوب است.

اساسا?

آره. هیچ کس در جهان واقعا این رفتار کاملا. منظورم این سرانه به من می گویند رکورد ایالات متحده آمریکا است که بهتر از انگلیس و فرانسه و اسپانیا و ایتالیا. در تمام کسانی که در کشور ما مرگ و میر بیشتر از آنها انجام می دهند اما ما باید به مراتب بیشتر جمعیت نسبت به آنها انجام دهد. احتمالا حتی اگر شما ترکیب اسپانیا و ایتالیا و فرانسه و انگلستان, من فکر می کنم ما هنوز بیشتر از یک جمعیت و آنها بسیاری از مرگ و میر بیشتر از ما. بنابراین من فکر می کنم ما به سرعت نقل مکان کرد. من فکر می کنم C. D. C. شد بی مبالات در داشتن یک کافی تست سیستم. که واقعا رئیس جمهور حتی اگر او رئیس اجرایی است.

راست. او را رئیس اجرایی است. او نظارت C. D. C.

منظورم این است که اگر آن را به حال شده است اوباما یا کلینتون در آن بوده ام همین است. او نه درگیر شدن با پزشکان و دانشمندان در C. D. C. و آزمایشات معلوم شد که معیوب است. من فکر می کنم آنها حرکت می کند گذشته است. من فکر می کنم که رئیس جمهور فقط باید اذعان هی تست کافی نبود اما این چیزی است که ما هرگز قبل از مواجه می شوند. من می خواهم بگویم از مارس 10th, در, مارس 11th, در, من فکر می کنم او برای انجام یک کار عالی.

یک چیز که سخت به شکل است که شما باید این تاجر او مذاکره او می داند که راه خود را در اطراف مردم و در سطح دیگر شما باید این نظرات در مورد تزریق مواد ضد عفونی کننده. من میخواستم بدونم که چگونه این کار همه چیز را در ذهن خود. آیا شما احساس می کنید که وجود دارد دو طرف به ناروا?

آره من فکر می کنم تا آنجا که در واقع تصمیم گیری او را به انجام یک کار بسیار خوب تا آنجا که گرفتن تست رفتن.

گرفتن تست رفتن شما گفت ؟

آره من گفت: هنگامی که شما رفتن آن می گذرد. ما هرگز ساخته شده برای یک ملی-تست های کشور است. آن را همیشه انجام شده توسط آزمایشگاه خصوصی و مردم محلی است. به هر حال او بسیج است که و آن را شروع کند اما از آن شده است آهسته در سراسر جهان واقعا به جز شاید برای کره جنوبی و یا چیزی تایوان.

بنابراین شما باید تست حرکت در امتداد و به عنوان دور به عنوان تهیه متحده اگر شما می توانید از فکر می کنم به یک ماه پیش احساس وجود دارد نمی تواند به اندازه کافی هواکش بيمارستان خواهد بود تاخت و تاز کردن. و در حال حاضر شما باید کومو دادن دور فن. در حال حاضر این چیزی است که انجام می شود به عنوان یک مدیر اجرایی است. و هنگامی که [تهمت] به مبارزه با خبرنگاران گاهی اوقات آن را دچار سردرگمی این مسئله است. دوباره او را به درک که همه چیز را او می گوید: مردم یا آن را به طور جدی و یا آنها را در آن نگاه جدی است. من نمی خواهد که آن را گفت: اگر من او, اما زمانی که او صحبت کردن در مورد Clorox و یا هر آنچه در آن بود, Lysol یا چیزی می تواند وجود داشته باشد برخی از عناصر در آن چیزهایی است که می تواند به دانشمندان در استفاده از? شما می دانید درست مثل زمانی که شما تزریق شیمی درمانی به یک فرد که سم اما دانشمندان قادر به اصلاح آن است. من حدس می زنم که آنچه که او به معنای.

راست. شما باید به او را به نفع شک. او رئیس جمهور است.

آره. من فکر می کنم او بهتر خواهد بود توصیه می شود فقط به بحث در مورد چه مثبت. نمی تواند خواستار جیم آکوستا در هر هفته. باید آن را صرفا علم به شدت پزشکی و دقیقا آنچه که ما در حال رفتن به انجام.

من خواندن این کتاب چرچیل در حال حاضر. شما متوجه چگونه بسیاری از screwups وجود دارد. در ماه اول پس از چرچیل نخست وزیر شد و پس از ایالات متحده در جنگ چگونه بسیاری از جنگ رفتن نیست راه حق است که ما مشغول شدم ؟ [تهمت] نباید اجازه دهید خود را گرفتار کردن در مورد آنچه که او گفت.

وجود دارد می تواند یک وضعیت که در آن ما به عقب نگاه در چهار سال و ما بگوییم: "اشتباهات وجود دارد و در مورد تست. اشتباهات وجود دارد و در مورد تزریق مواد ضد عفونی کننده اما اساسا او این کار انجام می شود."

آره. وقتی کسی از او می پرسد "آیا می coronavirus دوباره بدتر در پاییز؟" مطمئن شوید که آن را می تواند. به جای گفتن نه گفتن "ما امیدواریم که آن را نمی کند. اما به اعتقاد من ما در حال رفتن به آماده شدن برای آن است. ما یاد گرفتیم ما درس است. ما قصد داریم به تست ما در حال رفتن به قادر به آن را در اوایل. ما در حال رفتن به قادر به حرکت ما منابع بسیار به سرعت."

من خواندن مصاحبه ای که در آن می گفت: "نه وجود دارد بسیاری از جمهوریخواهان در کنگره در حمایت از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روده مسائل. چگونه بسیاری از خارج وجود دارد دفاع از او را بر روسیه ؟ دفاع از او را در این سفر بان? به همین دلیل کسانی که به مسائل دل و روده مسائل من در حمایت از او است." به نظر می رسد مانند وجود دارد "روده" جنبه Trumpism که شما دو چشم در چشم حتی اگر شما را قبول ندارند در هر سیاست.

بله قطعا. و واقعیت این است که ما تقریبا هم سن و سال. من یک زن و شوهر از سال ، ما هر دو بزرگ شده در کوئینز. و زمانی که من او را حتی با تمام پول خود را و تمام است که او را مانند بچه ها من می دانستم که در گوشه خیابان در کوئینز.

شما یک بار گفت: "بچه های من بزرگ شدم ؟ آنها فکر می کنم او را مانند یکی از بچه ها در گوشه ای از خیابان. منظورم این است که او بود—با تمام میلیاردها و جت و هتل ها و دوره های گلف—او بسیار پسر آنها با اویختن."

آره. و من وقتی که من با او—و این است که اغلب من در مسابقه کشتی با او در شهر او مرا دعوت به آن و من با او چند بار من را به نگه داشتن یاد خودم که این رئیس جمهور است چرا که او یک مرد به طور منظم. منظورم زبان, عبارات, چهره, خنده و شوخی میکرد. یک پسر هوشمند من را دریافت نمی اشتباه است اما مردم حس که.

من برای اولین بار متوجه این زمانی که او اعلام کرد در ماه ژوئن 2015. من می خواهم در نوه من کمی بازی های لیگ وجود دارد و مردم وجود دارد که سطح سر بچه ها و وکلا و حسابداران—به طور منظم طبقه متوسط با درآمد متوسط مردم نه بیش از حد سیاسی است. آنها می گویند "این مرد تهمت, من واقعا دوست دارم آنچه او می گوید." من واقعا هرگز از آنها خواست تا دقیقا آنچه در آن بود را دوست داشت. آنها گفتند: "او یکی از ما" -- مانند آن. که تن خود را.

خیابان-گوشه ای صحبت و یا قفسه اتاق صحبت کنید. که بخشی از شخصیت او را.

آره. و آن را واقعی است. دوباره, شما باید از مردم می گویند او یک سیاستمدار اما آن را فراتر از آن می رود. او استفاده می شود به جهانی که در آن به شما می گویند آنچه شما انجام دهد برای دریافت از طریق روز. شما باید برای سرگرم کردن—نه سرگرم کردن شما را به تقریبا لطفا جمعیت شما در مقابل. من به یاد داشته باشید در سال 2016 وجود دارد که چندین بار بیش از حد برخی از آنچه او گفت و من صحبت کردن به کسی در مقر خود را در مورد آن. و آنها گفتند:, "خوب, این چیزی است که او در قلب یک سرگرم فروشنده. هر دو." بنابراین زمانی که او می گوید چیزی که خنده دار است و یا چیزی است که واقعا اعتصاب وتر با جمعیت فوری او نگرش O. K. شما می خواهم که من به شما یک بهتر است. و او را نگه می دارد راجع.

که می تواند به مشکل با چیزهایی مانند "قفل کردن" و یا زمانی که شما می گویند "بازگشت که در آن شما را از آمد" ،

آره که بخشی از آن را. وجود دارد برخی از چیزهایی که او گفت. من نمی بینم هر گونه کینه توزی در آن هر یک از آن.

هیچ کینه توزی?

نه من باور نمی کنم هیچ کینه توزی. نه منظورم اینه که من دیده ام هرگز کینه توزی در او.

اوه O. K.

من آن را نمی بینیم. در حال حاضر, دوباره, دیگران, ممکن است, اما او به نظر می رسد گاهی اوقات واقعا شگفت زده هنگامی که مردم را به جرم به همه چیز. به شما یک استدلال شما-و-forthing. شما در حال جامد روز بعد.

راست. من فکر می کنم با چیزهایی مانند birtherism یا Charlottesville مردم را دیدم یک مقدار عادلانه از کینه توزی در آن است.

Birtherism من هرگز واقعا درک که. اول از همه, در این زمان, من حدس می زنم همیشه وجود دارد چیزی در پشت سر خود را. هر کسی می تواند متولد خارج از کشور, چه کسی می داند ؟ من فرض—اول از همه ،

من فکر می کنم به خاطر اینکه رئیس جمهور اوباما در اولین آفریقایی-آمریکایی رئیس جمهور و—

من می دانم. نگاه من و گفت: "پس چی؟" که به نظر من آن را هرگز مطرح شده هر نوع از یک موضوع است. من نمی باید مراقبت. منظورم این است که اگر برخی از مرد را اتفاق افتاده به خارج از کشور روز او متولد شد—در هر صورت, شما می دانید, چرا مسابقه ؟ و من نمی دانم اگر آن را حتی نژادی مسئله بسیار به عنوان [تهمت] می تواند پس از شما بر روی هر موضوع. اما به هر حال که موضوع به تفسیر. من نمی خواهد که مطرح زادگاه من هرگز.

و Charlottesville مسائل و "مکزیک" قاضی ؟

در Charlottesville, دوباره, این جایی است که او رشته همه چیز با هم. من فکر می کنم او در تلاش بود برای گفتن وجود دارد برخی از افرادی که مشروع مقاصد تاریخی. آنها فکر می کنند که شما نباید پایین Robert E. Lee مجسمه و یا هر چیز دیگری.

خوب مردم در هر دو طرف حق است.

آره هر دو طرف است. اما من فکر می کنم آن را واقعا سه طرف اگر شما خواهد شد. شاید وجود یک طرف که به برخی از باورهای تاریخی که شما نباید مصرف کردن مردم مانند Robert E. Lee, شاید, Jefferson Davis, من نمی دانم, استون وال جکسون. اما از سوی دیگر نیز وجود دارد کسانی که نژادپرستان و متعصبی و هر چیز دیگری. من فکر می کنم هر زمان که [تهمت]'s به چالش کشیده او می رود بالا. او می گوید چیزهای خاموش در بالای سر خود را. که من فکر می کنم در ذهن او بود که "هر دو طرف است." چرا که من هرگز او را دیده یا شنیده ام او را می گویند هر چیزی نژادپرستانه در همه. منظورم در نیویورک او—می گویند یک منطقه من مخالف با—او یکی از دوستان مایکل جکسون. من نمی تواند ایستاده مایکل جکسون. مایکل جکسون او زندگی در برج ترامپ در حالی که برای.

منظور شما این مرد را نمی نژادپرستانه او را به خاطر دوستان با مایکل جکسون ؟

هیچ. من فقط با استفاده از آن به عنوان یک مثال است. من شنیده ام هرگز در طول سال—تمام وقت او در نیویورک بود و در کسب و کار ساخت اظهارات هر زمان من با او—هر نوع نژاد پرستی در همه. اما من فکر می کنم او می گوید همه چیز سردستی و متوجه نیست که تاثیر آنها در حال رفتن به همه است.

شما تا به حال برخی از اظهارات بحث برانگیز در گذشته خود را در مورد "بیش از حد بسیاری از مساجد" در کشور—

خوب است که من نمی گویند و حتی—

شما نمی?

من گفت: "وجود دارد بیش از حد بسیاری از مساجد در امریکا که نمی coöperate با اجرای قانون است." و من ایستاده است که زمانی که من گفت که. [در مصاحبه با سیاسی در سال 2007 شاه خواسته شده بود در مورد تعادل بین آزادی های مدنی و امنیت ملی است. او پاسخ داد: "ما متاسفانه ما بیش از حد بسیاری از مساجد در این کشور است. وجود دارد بیش از حد بسیاری از افرادی که دلسوز به اسلام رادیکال. ما باید به دنبال در آنها بیشتر دقت کنید."]

دیگر وجود دارد, همه چیز در مورد ایجاد یک برنامه برای نظارت مسلمانان در امتداد خطوط از یکی که در شهر نیویورک است.

من ایستاده است که به طور کامل.

نمی N. Y. P. D. اعتراف است که آن را شکست خورده منجر به تولید?

آن را شکست. دوباره که بخشی از نیویورک تایمز' معیوب گزارش. برنامه آنها صحبت کردن در مورد آن جمعیتی برنامه. این هرگز تا به گرفتن مردم است. آن را به پیدا کردن که در آن گروه های مختلف مسلمانان خواهد بود که در آن بودند درهم مسلمانان ؟ که در آن بودند مسلمانان پاکستان? جایی که مردم مصر مسلمانان ؟ به طوری که آنها یک نکته که یک گروه رادیکال از مصر در راه است بیش از شما می خواهم که مردم در آن جوامع شما صحبت می تواند به دریافت اطلاعات. که هرگز برای گرفتن مردم و یا برای نظارت مردم است. آن را به پیدا کردن که در آن وجود دارد متفاوت خواهد بود گروه های جمعیتی. که کاملا موفق برنامه است. [در سال 2012 اداره پلیس نیویورک اعتراف کرد که جمعیت آن واحد که surveilled جوامع مسلمان هرگز تولید سرب; واحد تعطیل در سال 2014.]

من خواندم که می گفت: "اگر غیر نظامی کشته در حمله به یک نظامی نصب و راه اندازی آن است که قطعا تاسف اما من نمی خواهد از نظر اخلاقی سرزنش I. R. A. برای آن است."

راست. من نوشته ام سه کتاب در آن است. و من گفت: "I. R. A بود که در آن زمان مشروع از زور است."

من خواندم که شما گفته در مورد شکنجه مظنون به تروریسم پس از 9/11 "در تصویر بزرگ برای نگه داشتن کسی که سر در زیر آب, احتمال آسیب دائمی به حداقل است و پاداش بزرگ است."

که درست است. آره. درست است که بله.

یک سوال این است که آیا آن را قانونی و اخلاقی درست است ؟

قطعا اخلاقی و من فکر می کنم این قانونی است چرا که وجود دارد هیچ آسیب دائمی آمدن از آن است. [ارایه کرده می تواند باعث محرومیت از اکسیژن و بیماری های ریوی و همچنین شدید روانی.] و در صورتی که رفتن به صرفه جویی در آمریکا زندگی می کند. من با استفاده از به عنوان مثال, در سپتامبر 10th, شما شده اند با نوک انگشتانش کردن که وجود دارد رفتن به یک حمله جایی در ایالات متحده و شما می توانید نگه دارید و سر زیر آب و آن را نجات داد سه هزار و زندگی روز بعد آن را اخلاق اگر او نبود آن را انجام دهید ؟

درست اما این نیست "24" قسمت راست? اینها سیاست های دولت. من میخواستم بدونم که اگر شما می توانید هر نوع تفاوت در رویکرد خود را به خشونت و هدف قرار دادن غیر نظامیان هنگامی که آن را به آینده از I. R. A. و یا زمانی که آن را در آینده از اسلامی ترور شدند.

بله. آن کاملا متفاوت است زیرا I. R. A. بود که با حمله نیروهای انگلیسی با وفاداران. منظورم این است که اگر می دانستم چه می گذرد در ایرلند شمالی در نوزده-شصت و دهه هفتاد و دهه هشتاد وجود دارد تعداد زیادی از گناه کاتولیک کشته شدن توسط ارتش بریتانیا توسط رویال Ulster پاسبانان توسط Ulster انجمن دفاع.

اما ما نمی خواهیم به دفاع از باد تا پیتزا سرو در اورشلیم به دلیل فلسطینی بدرفتاری درست است ؟

دوباره به همه من می دانم این است که افرادی که با من گفت: تا به حال به عنوان بخشی از روند صلح در حال حاضر به انجمن خوش آمدید 10 خیابان داونینگ. این یک چیز کاملا متفاوت است. آنها هدف قرار دادن غیرنظامیان است. I. R. A. نه هدف قرار دادن غیرنظامیان است. شهروندان ممکن است کشته شده اند به عنوان وثیقه, خسارت, اما آنها نه هدف قرار دادن غیرنظامیان است. آنها هدفمند اقتصادی و نظامی سایت. [I. R. A. بارها و بارها تنظیم کردن بمب در فضاهای عمومی کشتار غیرنظامیان است.]

من می دانم که وجود دارد برخی از بحث های مورد نظر خود را در مورد اریک گارنر و آخر کلمات—"من نمی توانم نفس بکشم"—که در آن شما گفت:, "اگر شما نمی تواند تنفس شما نمی توانید صحبت کنید." آیا شما احساس می کنید که وجود دارد هر چیزی Trumpy در مورد بیانیه ای که?

مطلقا نه. من فکر می کنم که کل مورد با رسانه ها بود و ضد پلیس. مرد صد و چیزی پوند اضافه وزن. او دیابتی با بیماری قلبی. هیچ قصد خفه کردن او را سعی کردم به او را پایین آورد. اگر هر چیزی را در اطراف گردن خود را برای یک ثانیه و نیم. او در تلاش بود تا با فشار پلیس و وقتی E. M. S. مردم وجود دارد و او تنفس. و او در راه بیمارستان است. پس نه او و نه به مرگ خفه به همین دلیل است که هر دو هیئت داوران در استاتن آیلند و هیئت منصفه فدرال حاضر به دادستانهای آنها.

من فقط می خواستم برای روشن است که او فشرد و سپس مرگ او صحيح است ؟

بدون او نمی فشرد. [در سال گذشته یک N. Y. P. D. اداری قاضی متوجه شد که وجود "شواهد" که افسر سابق پلیس دانیل Pantaleo قرار داده بود گارنر در ببرن و ببرن که باعث خونریزی داخلی در جلب گردن بود "یک عامل مهم در تحریک حاد آسم حمله که منجر به مرگ او شود." قاضی توصیف Pantaleo رفتار به عنوان "فاحش سوء" و توصیه می شود اخراج او از وزارت. Pantaleo اخراج شد در ماه اوت گذشته.]

منظورم این است که معاینات پزشکی گفت: این قتل ،

هر غیر معمول مرگ یک قتل. [این نادرست است. بازرسان پزشکی معمولا طبقه بندی مرگ و میر است که شامل یک ارادی عمل از شخص دیگری به عنوان یک قتل.] اگر وجود دارد یک دوم یا دو تا از خفگی این بود که او در حال سقوط بود اما آنها منتشر شد آن را حق دور. کسی به فکر او صدمه دیده است که بد است. او بر روی زمین بود. او بیدار است.

به پزشکی قانونی گفت که آن را "فشرده سازی از گردن (ببرن) فشرده سازی قفسه سینه و مستعد موقعیت در طول خویشتن داری فیزیکی توسط پلیس."

و دوباره اگر شما در حال خفگی, شما نمی توانید صحبت کنید.

شما می تواند از دست دادن هوا.

آنها گفتند: او گفت: یازده بار "من نمی توانم نفس بکشم." اگر شما نمی تواند تنفس شما نمی توانید صحبت کنید.

به مکالمه ما دایره کامل به شما گفت که رئیس جمهور تهمت اغلب گفته چیزهایی که خارج از متن گرفته شد توسط رسانه ها. است که همان چیزی که برای شما اتفاق افتاده است و رئیس جمهور تهمت بارها و بارها ؟

من فقط برای خودم صحبت می کنند. من هرگز چیزی گفت که نژادپرستانه و هر چیزی که متعصب. من با هر کلمه ای که من گفته ام. آن شده است کاملا اخلاقی کاملا آمریکایی و کاملا صادق است.

آیا شما داخلی مقاومت مواجه شما پس از استفاده از کلمه "شیعه" در تلویزیون است ؟

هیچ. در واقع وجود دارد یک عضو کنگره در کالیفرنیا که در دفاع از من در آن پس ، [چند آسیایی-آمریکایی و اعضای کنگره علنا اعتراض به پادشاه استفاده از کلمه. در پاسخ به سوال پیگیری پادشاه گفت که نماینده ای که در دفاع از او را به بخش خصوصی و این که او به یاد داشته باشید که نام شخص است. به نام او پشت به آن می گویند که کنگره سابق مایک هوندا یک دموکرات از کالیفرنیا. هوندا گفته است که آن نبود.] در واقع نقطه من در ساخت وجود دارد بیش از حد زمانی که من از آن می گویند که چیزی به شما می گویند نباید. بنابراین شما نمی تواند فقط با یک مرد در پایان بار گفت: این نوع از مسائل.

شما قبلا گفته که گاهی اوقات که مانند مرد در انتهای نوار در گوشه خیابان است که چرا مردم مانند یک سیاستمدار.

اما بدیهی است که شما باید آن را می گویند. که من تمام نقطه است. من نمی گویم که چرا بچه ها او را دوست دارم. به من گفت که این نوع از چیزی که شما باید انجام دهید.

هنگامی که شما نگاه کردن به زندگی حرفه ای خود را چه شما می خواهید برای به خاطر دارید ؟

یک مرد که ایستاده بود تا برای کسانی که نیاز به کمک, که مبارزه برای مردم خود او را تشکیل و عقب ننشستند از یک مبارزه است.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب