یک شب با اشغال شهر سالن

سازمان دهندگان می خواهید به تغییر مسیر یک ششم از N. Y. P. D. بودجه عملیاتی—حدود یک میلیارد دلار و سرمایه گذاری

توسط NEWS-SINGLE در 7 تیر 1399
سازمان دهندگان می خواهید به تغییر مسیر یک ششم از N. Y. P. D. بودجه عملیاتی—حدود یک میلیارد دلار و سرمایه گذاری آن را در کمبود بودجه روبرو جوامع است.عکس توسط Jelani برنج

حدود بیست و چهار ساعت به وجود آن کمی قبل از نه در شب چهارشنبه اشغال تالار شهر برگزار شد اولین مجمع با حدود یک هزار نفر در آن حضور داشتند. این سازمان تا به حال در تنظیم جداول و مشخص شده آنها را به وضوح: خوش آمدید, جدول منابع جدول P. P. E., جدول, جداول, با غذا و آب یک ایستگاه شارژ و منطقه با اهدا کیسه خواب و پتو. این رهبران همچنین تشکیل کمیته های: مراقبت از خرس تیم که مسئول ده-افزایش هر گونه درگیری بین فعالان و پلیس و یا در میان فعالان; پزشکان; خوش آمدید کمیته که orients تازه واردان به محل و مسائل; پرنیان کمیته, مسئول, موسیقی, آموزش ها و انرژی خوب; و هنر کمیته. همه آنها گفت: مسئول داوطلبانه برای جدول شیفت یا پاکسازی و توسعه—برای پیام کوتاه دوستان خود را به مطمئن شوید که آنها پیوست ، "این اقدام مستقیم—این است که خود را در کالج چمن" یکی از سخنرانان یادآوری بسیار جوان عمدتا سفید جمعیت.

سازمان برنامه است که به اردوگاه در مقابل شهرستان سالن تا زمانی که شورای شهر پس از اتمام تعمق بودجه—که در آن برنامه ریزی شده است را تا سهشنبه آینده—و شهردار آن را امضا کردند. هدف این است که برای کاهش مقدار اختصاص داده شده به N. Y. P. D. با حداقل یک میلیارد دلار—حدود یک ششم از عامل های فعلی بودجه برای این بخش—و تا مطمئن شویم که پول سرمایه گذاری در عوض در کمبود بودجه روبرو جوامع است.

بسیاری از رهبران جنبش اشغال تالار شهر—بیش از یک دوجین, سیاه, فعالان—باید شغل روز در جهان غیر انتفاعی. ایده خود را برای اقدام جدید آغاز شده است که پس از بیش از سه هفته از زندگی ماده پیاده روی در شهر استراتژیک بود و سر راست است. "پس از آغاز قیام مردم گرفته اند گسترده تر موضوع ساخته شده و آن را محلی" چارلز خان که یکی از سی و یک سازمان حرفه ای روز به من گفت; او با اشاره به شهرستانها است که باید اعلام کرد عمده کاهش بودجه پلیس و فعالان که به نام برای defunding خود را به پلیس محلی و نیروهای. "ما بزرگترین نیروی پلیس در جهان" خان اضافه شده است. "این است که یک عالم صغیر از کل شورش. ما در حال اشغال این فضا به دلیل سالن شهر قرار است به مرکز ما دموکراسی است." شورای شهر سخنران Corey Johnson پیشنهاد کرده است برش پلیس بودجه بیش از یک میلیارد دلار; شهردار, بیل د Blasio نیز متعهد به کاهش بودجه پلیس اما او نیست متعهد به یک مقدار خاص.

به عنوان خان و من صحبت بعدی به پلیس مانع است که در حال حاضر می ایستد در پیاده رو در مقابل سالن شهرستان, یک جوان مرد سفید led صفوف از چند ده نفر تا مرکز خیابان و دور از اردوگاه. چه شبیه مارس بود, در واقع یک سفر به یک حمام در یک کلیسا چند بلوک دور. در طول روز به معترضان با استفاده از حمام و سرویس بهداشتی در نزدیکی کسب و کار—مک دونالد کافی شاپ ها, اغذیه فروشی (مکان و ساعت از عملیات در حال ارسال بر روی یک تکه مقوا در خوش آمدید, جدول)—اما در شب آنها را در گروه هایی که ترک یک بار در یک ساعت.

چند تن از سازمان دهندگان بودند درگیر در اشغال وال استریت گاه که به مدت دو ماه در سال 2011. آنها را آورده اند و تخصص خود را—که ممکن است توضیح دهد که چرا اشغال شهر هال به حال یک شکل و تقریبا همه چیز در آن نیاز به تابع در عرض بیست و چهار ساعت از شروع—و روشن ایده های در مورد آنچه که برای جلوگیری از در یک شغل. بر خلاف اشغال وال استریت این اردوگاه است نه اجرا به طور کامل توسط توافق—هسته گروهی از رهبران سیاه و سفید قصد دارد برای ادامه تصمیم گیری های کلیدی—و نه آن را باز تجربه اجتماعی است. "ما در اینجا به اقدام برای پایان" Nelini مهر که سی و دو و با این نسخهها کار به عنوان مدیر استراتژی برای خانواده های شاغل, پارتی, گفت:. "ما در حال رفتن به ساخت یک جایگزین جامعه"—یا, بلکه, آنها, اما نه همه در یک بار در مقابل شهرستان سالن.

نشانه گیری یکی از اولین سفارشات از کسب و کار برای اردوگاه.عکس توسط Jelani برنج

فقط پس از آن یک جوان زن سفید, حمل جارو در یک دست و یک کیسه زباله در دیگر و با یک چراغ قوه گیر از طریق گروه از عقب کلاه آمد به رفت و برگشت پیاده رو تمیز از ته سیگار. مهر که تا به حال فقط stubbed از خود سیگار او تشکر کرد. "اگر ما برنده شدن در بودجه ما همچنان سازماندهی" مهر ادامه داد. "ما هنوز هم باید برای رسیدن پلیس از مدارس ما هنوز به تصویب قانون ممنوعیت پیاده روی-در حالی که-ترانس دستگیری"—یک مرجع به این عمل پلیس از دستگیری زنان تغییر جنسیت بر فرض که آنها در حال درگیر شدن در کار.

به عنوان ساعت زده نیمه شب یک جوان سیاه, سکس با زن لباس ابریشم برگزاری یک تابه بزرگ-ایرنا-پرچم ایستاده بود در نزدیکی یک بسته ورودی مترو—تزئین شده با نشانه هایی است که خواندن "Black Lives Matter" و "لغو زندان-مجتمع صنعتی"—و خطاب به جمعیت از طریق یک بلند گو حرف زدن. "امروز شده اند Tamir برنج را هجدهم تولد!," او گفت:, و به نام برای یک لحظه سکوت. جمعیت نگه داشته غرش. "من گفت: یک لحظه سکوت!" او فریاد زد: در نا امیدی. دو جوان دیگر سیاه افراد مسلح در حال حاضر با دو بلندگوهای است که آنها می توانند هدف در بخش های مختلف از جمعیت آمد به کمک او. "مایک بررسی کنید!" آنها فریاد زد. این بار اشغالگران کاهش یافت و برای یک دقیقه سکوت برخی ایستاده و بعضی نشسته همه با یک مشت مطرح شده در هوا.

سپس موسیقی از سر گرفته از یک سیستم صوتی نصب شده بر روی یک محموله دوچرخه. "این یک فضای شادی" بیانکا کانینگهام سی و پنج ساله سازمان از اشغال شهر به من گفت. نوازندگان خیابانی که از دست داده اند درآمد معمول خود را از بازی در مترو در حال حاضر به بازی در این اردوگاه به جای. دیگر برنامه نویسی شامل آموزش-ins: آنها برنامه ریزی شده چند برای روز شنبه, کانینگهام گفت: در اجاره لغو, لغو پلیس مهاجرت و به عنوان یک مسئله است. کانینگهام است که یک سازمان کار در روز و یکی از بنیانگذاران Afrosocialists و سوسیالیست ها از رنگ های پارلمانی دموکراتیک سوسیالیست آمریکا است. او به من گفت که با پایان اولین روز از این اردوگاه را اشغال شهر سالن Instagram حساب تا به حال به دست آورد هفت هزار و پیروان آن Venmo حساب دریافت کرده بود پانزده هزار دلار در کمک های مالی—سه هدف تعیین شده توسط سازمان.

در هنر ایستگاه ده نفر نشسته بر روی زمین ساخت علائم نزدیکی توجه کنید که گفت: "لطفا ضد عفونی کردن لوازم هنری پس از استفاده." یک جوان سفید بود با نوشتن "" من دیگر پذیرش چیزهایی که نمی توانم تغییر—من تغییر چیزهایی که من را قبول نمی کند.' –آنجلا دیویس." نشانه گیری یکی از اولین سفارشات از کسب و کار برای اردوگاه: در عرض یک روز کل محیط و به نظر می رسید هر سطح در دسترس آراسته بود با نشانه هایی که حاکی از معنای اعتراض به رانندگان اتومبیل های عبور و پلیس گشت زنی در منطقه است. آنها عبارت بودند از "Black Lives Matter," "بدون عدالت بدون صلح" پرتره از جورج فلوید و لیست سیاه و سفید از مردم کشته شده توسط پلیس مشخص تر شعارهایی مانند "استرداد مردم" "6B است که فقط بودجه عملیاتی!," و یک تخته سیاه با یک لیست از هشت خواسته:

1. پال خواستار قطع بودجه دولت از پلیس!!!
2. Demilitarize جوامع
3. حذف پلیس از مدارس
4. رایگان مردم از زندان و زندان!
5. لغو قوانین جرم بقا!
6. سرمایه گذاری در جامعه حکومت خود!
7. امن و قابل دسترس و مقرون به صرفه مسکن
8. به طور کامل سرمایه گذاری در, مراقبت از! نه پلیس!

مدت کوتاهی پس از 1 A. M.دو میانسال سفید پلیس در پیراهن سفید—نشانه ارشد رتبه در N. Y. P. D.—قدم در امتداد پیاده رو بین موانع و جمعیت که به نظر می رسید حل و فصل کردن برای شب. بخشی از این اردوگاه نزدیک به آنها را—و یا حداقل آن دسته از معترضان که بیدار بودند—فوران در شعارهای "کار خود را ترک!," که بدل به "شما در مورد از دست دادن شغل خود را!" و به عنوان پلیس در مورد به ترک خود اعلام کرد خاک این کمپ به پایان رسید با "قرار دادن بر روی خود ماسک!" یک گروه کوچک به نظر می رسید قصد زیر ماموران در سراسر خیابان را به آنچه در ظاهر به یک پست دائمی راه اندازی برای تماشای معترضان: ده پلیس ایستاده بود در آن گوشه در تمام زمانها. چند نفر که به نظر می رسد به مراقبت از خرس تیم که نقش شامل قرار دادن خود در بین معترضان و پلیس مداخله کرد.

یک جوان سیاه برداشت یک بلند گو حرف زدن. "این است که بدون خشونت اعتراض! اما ما نه در صلح!" او فریاد زد. یک سازمان صحبت آرام به این مرد ظاهر شد و به او بگویید که سخنان خود را نشان نمی دهد د-تشدید—عنصر کلیدی از مراقبت از خرس' شرح شغل. مردی با بلند گو حرف زدن بلافاصله تغییر دوره. "شروع نمی گه! آنها می خواهند آن را به نگاه مانند وجود دارد این است که برخی از دیوانه گه. اما چه دیوانه در مورد مبارزه برای عدالت ؟ نه ترک محیط!"

توسط یکی از چهل و پنج روز بازدید کنندگان را ترک کرده بود به اردوگاه توضیح برخی از آنها به عنوان رفتگان که آنها تا به حال در محل کار و یا در یک جلسه در صبح است. جمعیت پایین بود به حدود سه صد و پنجاه نفر بیش از نیمی از آنها جوان و سفید. (با توجه به خان بیست و هفت نفر باقی مانده بود وجود دارد شب قبل از.) بعضی خواب بودند چند خواندن شد و یا دروغ گفتن بیکار و چند هنوز ساخت علائم. تمام جداول هنوز عملیاتی: نقاب و دستکش داوطلبان هنوز توزیع آب و پیتزا و لازانیا و همچنین به عنوان مواد اطلاعاتی. مطبوعات میز کارکنان. کیسه خواب بودند که صادر شده است.

در چهار سی آبپاش بیدار معترضان خواب بر روی چمن. برخی از خود را جمع آوری مرطوب, کیسه خواب و چپ. دیگران پیدا خشک نقطه ای و رفت و برگشت به خواب فقط به عنوان خورشید بود.

توسط سه روز به اشغال این اردوگاه تا به حال به دست آورد برخی از چتر برای محافظت از معترضان از خورشید و یک کتابخانه جدول: Paul Buhle را "مارکسیسم در ایالات متحده" ارمیا خزه "محو نیویورک" ویویان Gornick را "رمان آمریکایی کمونیسم" و دیگر اهدا کتاب گذاشته شد در کنار یک بطری ضد عفونی کننده دست. یک نقطه خالی بود: یک جوان سیاه نشستن در یک صندلی تاشو نزدیک بود خواندن مارک Fleurbaey را "یک مانیفست برای پیشرفت اجتماعی." غذا جداول شده بود نقل مکان کرد و دور از شهر سالن حصار برای محافظت از آنها را از آبپاش. اما بزرگترین تغییر این بود که اشغال کرده بود به دست آورد و یک لابی جزء. سه تکه بزرگ از مقوا بوده و متصل به حصار. سفید ورق کاغذ با نام از نمایندگان شهرستان ضبط شد به این ترتیب با توجه به موقعیت خود را به پیشنهاد برای کاهش یک میلیارد دلار از N. Y. P. D. بودجه: هشت شهرستان میباشد که باید گفت: بدون در سمت چپ مقوا ورق چهارده که تا کنون متعهد به پیشنهاد در سمت راست و بیست و هشت نام در میانه تحت سحر و جادو-markered بنر "تقاضای خود را councilmember قطع NYPD بودجه 1 میلیارد دلار." یک شماره تلفن تماس بگیرید و تقاضا بود و با شتاب در کنار هر نام در این برگه مقوا. برگزار شد و ارسال اطلاعات مشابه اقدام, هشدار, با, صحبت کردن, نقاط, بیش از رسانه های اجتماعی.


مسابقه پلیس و زندگی ماده تظاهرات

  • مرگ جورج فلوید در زمینه.
  • مدنی-وکیل حقوق برایان استیونسون بررسی سرخوردگی و ناامیدی در پشت تظاهرات.
  • که دیوید Remnick می پرسد که درست همزن پشت نژادی ناآرامی ؟
  • یک جامعه شناس به بررسی اصطلاح ستون های سفیدی که جلوگیری از سفید آمریکایی ها از مقابله با نژادپرستی است.
  • سیاه و سفید زندگی می کند ماده بنیانگذار شرکت عقیق Tometi در آنچه در آن به معنی به پال خواستار قطع بودجه دولت ادارات پلیس و چه می آید بعدی.
  • تلاش برای تبدیل ایالات متحده نمی تواند محدود به چالش کشیدن خود را وحشیانه پلیس.
آخرین مطالب