ترجمه و توضیح داد که به یک دختر 8 ساله فرزند

توسط گابریلا گارسیا کالدرون اورب مستقل Sep 25, 2017 0 دیدگاه 125 Views مقاله توسط گابریلا گارسیا

توسط NEWS-SINGLE در 21 دی 1398

توسط گابریلا گارسیا کالدرون اورب

مستقل

Sep 25, 2017

0 دیدگاه

125 Views

مقاله توسط گابریلا گارسیا کالدرون

هر روز هفته در یک مدرسه تعطیلات هفته من 8 ساله خواهرزاده باقی می ماند بیش از به خواب. آن شب هنگامی که او خواب است در خانه در حال محبوب ترین برای من. ما آویزان در تمام طول بعد از ظهر و خوردن پاپ کورن و تماشای فیلم ما بعد حرکت به مواد غذایی واقعی و تا پایان این روز به تماشای فیلم های بیشتر, اگر چه بدون پاپ کورن. خب نه کاملا.

روز بعد من زود و پس از آماده شدن برای روز و داشتن صبحانه من شروع به کار بر روی کامپیوتر من. من سعی کنید به کار در سکوت, دختر خواب اتاق دور و من نمی خواهم مزاحم خواب او. این شرم آور است برای بیدار کردن کودکان زود در حالی که آنها لذت بردن از روز خارج از مدرسه.

کمی قبل از 9:30 am او می شود. من از او بپرسید برای شستن دندان های صبحانه و لباس پوشیدم. ما را به بیرون رفتن برای پیاده روی و برخی از خرید به عنوان به زودی به عنوان او آماده است. او به اندازه کافی برای مدیریت تمام که توسط خودش.

هنگامی که او آماده است من فقط یک بند به دور از پایان ترجمه نیست که متن طولانی:

– چگونه مدت طولانی تر این است رفتن به شما را ؟ –او از من خواست بی صبرانه.

– فقط در حالی که کمی. این تنها بند سمت چپ و پس از آن من را به خواندن آن همه را دوباره و دوباره برای اصلاح هر گونه اشتباه.

– آه, نه, این را برای سنین –او بیدارم.

من قول می دهم آن را نمی خواهد بود و من از او برخی از سکوت به عنوان سریع که من می توانم. او می ایستد درست پشت سر من خیره به صفحه نمایش کامپیوتر بیش از شانه من. او شروع به پرسیدن این بدان معنی کلمه و آنچه این دو چیست. من پاسخ به تمام سوالات خود را در حالی که تلاش برای تمرکز دوباره در آنچه که من انجام شده بود. اما این غیر ممکن است کنجکاوی او خیلی بزرگ است.

بنابراین من او را نشان می دهد پاراگراف قبلی و توضیح مفهوم کل متن. آن را در مورد آزادی بیان حمایت. او از من می پرسد که من آن را توضیح دهید با کلمات ساده. او می گوید: او می داند و به عنوان بازگشت به واقعیت شروع به پرس من دوباره برای پایان دادن به همه چیز و فقط بیرون بروید.

من را به برخی دقیقه بیشتر برای بررسی نهایی در حالی که او قرار می دهد یک ژاکت ، من تحویل فایل و آماده برای لذت بردن از یک پیاده روی با این پر جنب و جوش و کنجکاو ،

پس از یک در حالی که او می گوید: "در حال حاضر من می دانم که چه کار شما است و من واقعا آن را دوست دارم". و فوق العاده چت آغاز شده است.

ثبت نام و دریافت هفتگی راهنمایی برای شروع در ترجمه

بدون دادن ما وعده داده است.

در مورد "Gabriela گارسیا کالدرون اورب" دارای 5 پست

Gabriela گارسیا کالدرون. من یک وکیل و مترجم و افتخار lefty کوته بینانه دنیا در پرو و مستقر در لیما. من زندگی می کنند دو بلوک دورتر از اقیانوس آرام است. من قادر به خواندن از راست به چپ به عنوان یک آینه. من عاشق Limean زمستان, بله, زمستان است. من دوست دارم خواندن و تماشای فیلم خوب نوشتن در وبلاگ "Seis de enero" (ژانویه 6) و به اشتراک گذاری بستنی در سراسر سال.

ترجمه مقاله

tinyurlrebrandlybitly
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن