چگونه برای مراقبت از سلامت خود را ترجمه و یا تفسیر کسب و کار در طول COVID-19 همه گیر

در حالی که اخبار دیگر که کل جهان در حال تجربه COVID-19 همه گیر به نظر می رسد که اخبار و شرایط ما در حا

توسط NEWS-SINGLE در 29 اسفند 1398
How to care for the health of your business during the Covid-19 pandemic.png

در حالی که اخبار دیگر که کل جهان در حال تجربه COVID-19 همه گیر به نظر می رسد که اخبار و شرایط ما در حال تغییر تقریبا روزانه است. نه تنها این را بسیاری از عدم اطمینان به زندگی شخصی ما اما کسب و کار ما هستند احساس اثرات بهداشت جهانی این موضوع را به عنوان به خوبی.

پس چه می تواند ما را به مراقبت از سلامت ما ترجمه و یا تفسیر کسب و کار در این وضعیت بی سابقه ای?

اول ما باید به یاد داشته باشید که وجود دارد خواهد بود برای پایان دادن به اجتماعی فاصله. مردم خواهد بود رفتن به کار در دفاتر خود را. و کار خود را انتخاب کنید تا دوباره اگر آن را آهسته است برای شما در طول این بهداشت جهانی بحران.

مردم همیشه نیاز به برقراری ارتباط است. و ما با ارزش در هر دو جوامع محلی ما و بازار جهانی است.

بنابراین در حالی که من بهترین توصیه در این وضعیت است که برای حفظ آینده در ذهن من فراموش می دانیم که COVID-19 قرار دادن فشار بر روی کسب و کارهای کوچک و بزرگ.

به همین دلیل آن مهم است که به طور استراتژیک وقتی که می آید به مراقبت از سلامت خود را ترجمه و یا تفسیر و کسب و کار.

شروع شده توسط به دنبال در تصویر بزرگ

یک راه برای انجام این کار است را در نظر بگیرید چه کار کرده است به خوبی در کسب و کار شما و چه نشده (قبل از جهانی بهداشت بحران منظورم). خودتان این سوالات را بپرسید:

 • چه نوع از کار شما به ارمغان می آورد ترین نتایج مثبت (فکری مالی و عاطفی ،

 • آنچه مشتریان را در نظر شما به مشتریان ایده آل خود را و که شما نمی ذهن رها ؟

  • چرا آنهایی که ایده آل ایده آل برای شما است ؟ چه چیزی شما احساس می کنید به خوبی کار می کند هنگامی که می آید به کار با آنها شما می خواهم به کار با مشتریان بیشتر شبیه به این ؟

  • چرا دیگران کمتر-از-آل ؟ چه می توانید انجام دهید برای جلوگیری از جذب بیشتر مشتریان این در آینده ؟

 • چه منطقه(ص) از تخصص و یا جفت زبان(s) آیا شما ترجیح می دهند به کار می کنند و چرا ؟ شما می توانید پیدا کردن راه هایی برای جذب بیشتر از این نوع از کسب و کار هنگامی که مردم در حال بازگشت به کار و اقتصاد در حالت بازیابی?

 • برای هر منطقه از تخصص و یا انواع پروژه شما لذت نمی آنچه در آن است در مورد این که باعث می شود آنها را پس ؟ چه می توانید انجام دهید برای رسیدگی به کمتر از این نوع کار در آینده بنابراین شما می توانید تمرکز بیشتر بر روی چه کار خوبی برای شما ؟

یک راه برای ارزیابی کسب و کار خود را به نگه داشتن یک مینی عقب نشینی کسب و کار برای خودتان. و چه بهتر از زمان برای انجام این کار از زمانی که کار کند ؟ اگر شما می خواهید برخی از ایده ها را بررسی کنید قسمت 8 از هوشمند عادات برای مترجمان پادکست. Veronika و من در مورد چگونه به انجام این کار در سال جدید اما نکات مربوطه برای هر زمان از سال!

بعد از در نظر گرفتن آنچه شما می توانید انجام دهید در حال حاضر برای بهبود فوری و سلامت کسب و کار

حتی اگر تفکر استراتژیک در مورد آینده کلید در سلامت کلی خود را ترجمه و یا تفسیر آن را نیز خوب به فکر می کنم در مورد راه هایی که شما می توانید در بازار به مشتریان در حال حاضر.

وجود دارد قطعا مشتریان که نیاز به خدمات خود در طول زمان هنگامی که هر کس خود را حفظ فاصله اجتماعی. این مهم است به فکر می کنم در مورد چگونه شما می توانید "دیدار با مردم" که در آن آنها در حال حاضر.

در اینجا نحوه انجام این کار هست. به من اعتماد کن کار می کند. من انجام داده ام در این چند روز گذشته را دیده اند و برخی از نتایج مثبت است.

 • نوشتن به شما و مشتریان شما و بررسی بر روی آنها. اذعان کرد وضعیت ما همه رو به سمت راست در حال حاضر. نشان دادن همبستگی در زمان هایی از این مهم برای همه است.

 • اجازه دهید مشتریان بدانند که شما در دسترس هستند برای کمک به آنها را در هر راه شما می توانید. شما همچنین ممکن است اضافه کردن که اگر آنها هر گونه COVID-19-پروژه های خاص به رسیدگی است که شما قرار داده آنها را در مقابل شما صف پروژه برای کمک به آنها را به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

 • اگر شما می دانید که مشتریان خود را به خوبی به اندازه کافی شما می توانید حتی زمین دو پروژه و یا که ممکن است مفید باشد به آنها در طول این زمان. برای مثال یکی از مشتریان من در صنعت بهداشت و سلامتی فراهم می کند محتوای آنلاین. من تن به تن یک پست وبلاگ به آنها در مورد چگونه به مقابله با استرس در زمان نامشخص و آنها واقعا آن را دوست داشت. آیا نمی شود ترس به زمین پروژه به مشتریان حتی اگر آنها فقط یک آف در حال حاضر. نه تنها می توانید این شما را نگه دارید در بالای ذهن برای آینده اما این پروژه ها می توانید اضافه کنید در حالی که نشان دادن شما و مشتریان شما است که شما پرداخت توجه و مایل به کمک به با این حال شما می توانید.

پس از شما را لمس پایه با مشتریان خود تمرکز بر استراتژی دراز مدت

آیا شما زمینه تخصص? واقعیت این است که برخی از صنایع مراتب بهتر در طول COVID-19 همه گیر تر از دیگران است. و در حالی که حتی کسانی که رنج می برند در نهایت به گزاف گویی آن را ممکن است برخی از زمان.

آیا شما در بهداشت و درمان و پزشکی ؟ اگر چنین است, شما ممکن است برخی از کار در این خط لوله در حال حاضر و در آینده فقط به این دلیل بهداشت جهانی بحران. و یا شما ممکن است با دیدن کمتر خود را به طور منظم کار در هفته های آینده به عنوان توجه شیفت به برخی اولویت ها و بودجه های سفت.

آیا شما تخصص در سفر و گردشگری, ترجمه یا کنفرانس تفسیر? این هیچ راز که این یک صنعت است که بسیار احساس اثرات COVID-19. که گفت: ارتباطات حیاتی هستند بدون توجه به وضعیت فعلی امور برای هتل ها مسافرت هوایی و جلسات و همایش ها.

چگونه انجام شما برنامه ریزی برای آینده در نامشخص اقتصاد و هنگامی که شما در یک منطقه از تخصص است که تجربه چنین شار در حال حاضر ؟

بهترین راه برای رسیدگی به هر نوع از کسب و کار سختی است برای قرار دادن تمام تخم مرغ خود را در یک سبد. من در واقع خودم انجام داده ام بنابراین من از تجربه صحبت می کنند. و من به شما بگویم آن را خیلی دیر نیست برای انجام هر یک از موارد که در اینجا من پیشنهاد می کنم در دراز مدت استراتژی و سلامت کسب و کار شما.

در اینجا 5 راه برای مراقبت از سلامت خود را ترجمه و یا تفسیر کسب و کار در حال حاضر.

 • تنوع بخشیدن به کسب و کار شما

تنوع ضروری برای هر کسب و کار و نه فقط آنهایی که بزرگ است. اگر این جهانی بهداشت از بحران به ما نشان می دهد هر چیزی در مورد کسب و کار آن است که قرار دادن تمام تخم مرغ خود را در یک سبد, چه می شود که یک نوع از خدمات و یا تنها با همان گروه کوچک از مشتریان که در حال حاضر ارسال هر گونه کار و راه خود را برای آینده قابل پیش بینی است که چیزی به تجدید نظر.

اگر شما یک مترجم که به طور ناگهانی می یابد خود را با لغو قرار ملاقات و روشن تقویم در نظر گرفتن آنچه که شما ممکن است قادر به ارائه تقریبا برای شما و مشتریان شما. شما می توانید کار از راه دور? چه آن را برای شما در این مجموعه برای کسب و کار خود را به طوری که شما می توانید مکمل خود را در محل کار با یک کنترل از راه دور گزینه برای شرایط مانند این است که فراتر از کنترل خود را? چگونه می تواند شما را در ادامه به شما و مشتریان شما ارائه گزینه های متعدد در یک بار اجتماعی فاصله به پایان می رسد و ما خودمان را پیدا کنید در دوره نقاهت بعد از وضعیت فعلی?

اگر شما یک مترجم که از دیدن کار خود را خشک قبل از چشم شما چه می تواند شما را در علاوه بر این به شما خدمات ترجمه که شما و مشتریان شما را در پیدا کردن ارزشمند است ؟ برخی از گزینه های شامل, مشاوره, نویسی, نسخه, ویرایش, پشتیبانی, با تهیه مشتری نظرسنجی و ارتباطات و غیره.

چه می توانید انجام دهید به تنوع? چگونه شما می توانید ایجاد بیش از یک جریان درآمد به خود اجازه می دهد کسب و کار به بهبود سریع تر در یک بحران مانند این و یا زمانی که شما به سادگی تجربه کند ماه از سال است ؟ چه ممکن است شما نیاز به یادگیری و یا آموزش به منظور ارائه خدمات اضافی و یا ارائه?

اگر شما نیاز به برخی از ایده ها و علاقه مند به استراتژی تنوع من بر روی تقاضا وبینار در مورد این موضوع ممکن است مفید باشد.

 • بازار کسب و کار شما

این امر می تواند واقعا آسان در حال حاضر به سقوط به منفی طرز فکر درست است ؟ منظورم این است که همه چیز واقعا نامشخص است. اما در همان زمان, آن مهم است به یاد داشته باشید که ما واقعا با ارزش و خدمات به مشتریان و ارتباطات به کسانی که به آن نیاز دارید به منظور موفقیت با اهداف خود را که آیا آن را در حال رشد کسب و کار خود و یا به سادگی برقراری ارتباط اطلاعات حیاتی است.

در کوتاه مدت و در نظر گرفتن آنچه شما می توانید به اشتراک گذاشتن با مشتریان در حال حاضر که ارزشمند است یا مفید. علاوه بر این چه می تواند شما را با آنها به اشتراک بگذارید که ارزشمند خواهد بود هنگامی که آنها به عقب بر گردیم به کار می کند ؟ این جایی است که شما می توانید آمد تا با ایده هایی برای محتوا برای پست های وبلاگ و یا مقالات ایمیل کمپین های رسانه های اجتماعی و غیره.

هنگامی که شما می آیند از محل خدمات خود را به مشتریان خوشحال خواهد کرد شما و مهارت های خود را و حتی بیشتر از آنها در حال حاضر.

در نگاه به آینده را در نظر بگیرید که چگونه شما می توانید بهترین خود را رسیدن به ایده آل مشتریان و نیاز آنها ممکن است رفتن به جلو.

شما خواهد بود بهترین قادر به رسیدن به آنها را از طریق صحبت کردن درگیری? شما می توانید به اشتراک گذاری آنلاین آموزش و یا ارائه است که می تواند به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته در حالی که فرد در حوادث و سالن ها ادامه خواهد یافت ؟

می شود آن را از طریق محتوای آنلاین? شاید شما می توانید سازماندهی ایده های خود را برای شروع که وبلاگ و یا یک سری از مقالات آنلاین است که مشتریان خود را پیدا مفید است. اگر شما مطمئن نیستید که در آن برای شروع با یک برنامه ریزی و استراتژی برای ایجاد و به اشتراک گذاری آنلاین محتوای این وبینار کمک می کند.

شاید شما می خواهم برای شروع به طور منظم کمپین ایمیل به مشتریان خود را. چه بهتر که از هم اکنون به طرح این ؟ چه شما و مشتریان شما می خواهید به دانستن موفق خواهد بود ؟ چه اطلاعاتی می تواند به شما ارائه به آنها را به صورت منظم برای کمک به آنها در غلبه بر چالش ؟ اگر شما می توانید به اشتراک گذاری اطلاعات با ارزش را به طور مداوم می تواند بسیار موفق با این رویکرد بازاریابی.

چگونه وب سایت خود را نگاه به تازگی ؟ آن را تا به تاریخ با اطلاعات فعلی و آن را منعکس کننده آنچه شما می خواهید برای ارائه به مشتریان خود را در دراز مدت ؟ اگر شما نیاز به کمک دارید با این, لطفا برسد. من می تواند به شما کمک کند کشف کردن یک استراتژی برای سایت خود و به اشتراک گذاری اطلاعات با شما است که به حضور آنلاین خود را بیشتر به خصوص در نگاه به آینده.

 • نقد و بررسی کسب و کار خود و امور مالی و برنامه ریزی برای آینده

در حالی که من یک کارشناس مالی, من نمی دانم یک یا دو چیز در مورد تغییر مسیر از یک کسب و کار مستقل. و در حالی که کسب و کار ممکن است در تمام مناطق این به خوبی ممکن است زمان مناسب برای دریافت منابع مالی خود را به منظور اگر آنها در حال حاضر نیست.

حتی اگر شما نسبتا زرنگ و دانا وقتی که می آید به کسب و کار مستقل مالی به یک مکالمه همکار podcaster Veronika Demichelis و من به تازگی با ما همکار سوزی جکسون بود فوق العاده روشنگری. ما در حال حاضر شده است گفت که چگونه مفید آن است که در طول این همه گیر و بحران اقتصادی است. اتصال به قسمت 12, عادات مالی برای کسب و کار سالم با سوزی جکسون و در نظر گرفتن چگونه شما می تواند مراقبت از خود را مستقل کسب و کار و امور مالی.

 • همچنان به دنبال توسعه حرفه ای (PD) ارائه

در حال حاضر ممکن است به صرف زمان کمی کمتر با توجه به جریان نقدی محدودیت اما در حال حاضر زمان برای متوقف کردن و یادگیری و بهبود مهارت های خود را.

در واقع این ممکن است زمان مناسب برای استفاده از آموزش مجازی و آموزشی که در دسترس هستند.

نگاه خود را به انجمن های محلی و ملی برای دیدن آنچه آنها باید ارائه دهد. اگر موضوع شما احساس می کنید می تواند بسیار مفید به شما و همکاران پیشنهاد می کنند که آنها آن است. شما هرگز نمی دانید چه کس دیگری می تواند به نفع از همان اطلاعات است.

در علاوه بر این به تماشای جدید PD ارائه یک نگاهی به خرید های از قبل ضبط شده آموزشی و دوره های آموزشی است که می تواند در مفید در کسب و کار شما. نه تنها ترجمه و تفسیر انجمنهای ارائه این اما پس از انجام همکارانی که تخصص در موضوعات خاص و زمینه های رشد.

برای جدیدتر مترجمان همکار ما Corinne McKay است ارائه خود را شروع به عنوان یک مترجم آزاد به صورت رایگان برای مدت زمان محدود. این دوره شروع می شود مارس 30 سال 2020 بنابراین مطمئن شوید که آن را به اتمام! Corinne برنامه به طور گسترده ای شناخته شده و به خوبی دریافت, بنابراین مطمئن شوید که به بررسی کنید که چه چیز دیگری است که بر روی آن ضربه بزنید. (این است که یک معامله سهامداران در هر راه. من فقط به اشتراک گذاشتن آنچه که من می دانم می تواند مفید باشد به همکاران.)

برای کسانی که بیشتر تاسیس و یا کسانی که به دنبال انواع روش های بازاریابی, من من ارائه بر روی تقاضا آموزشی در میزان کاهش می یابد از هم اکنون تا پایان ماه مارس سال 2020. من همچنین فکر کردن در مورد در حال اجرا من محبوب T&I سایت طرح درس اولیه برای کمک به کسانی که نیاز به به روز رسانی وب سایت خود را زودتر از ژوئن سال 2020 است. اگر که شما لطفا از رسیدن و اجازه دهید من می دانم. شما می توانید پیوستن به waitlist و پیدا کردن در مورد زمانی که دوره باز خواهد شد دوباره.

 • زمان را برای مراقبت از سلامت روان خود را

یک بحران جهانی مانند این می تواند همه ما را بسیار به سرعت. آن را در حال حاضر مناسب است ؟

به یاد داشته باشید برای مراقبت از سلامت روان خود را همیشه به خصوص در زمان هایی از این دست.

خاموش کردن اخبار در حالی که شما کار می کنند و به دنبال اطلاعات از منابع قابل اعتماد مانند سازمان بهداشت جهانی (WHO) و مرکز کنترل و پیشگیری بیماری (CDC برای کسانی که در ایالات متحده) وقتی که شما آماده به آگاهانه مصرف آخرین اخبار در زمان بیماری همه گیر.

گرفتن برخی از هوای تازه. هیچ کس را لغو کرده است, خارج از منزل و در عین حال درست است ؟ حتی اگر شما قرار است برای نگه داشتن فاصله خود را در حال حاضر به گرفتن برخی از هوای تازه می تواند کار شگفتی برای روح خود را. استراحت در طول روز برای باز کردن یک پنجره برای پیاده روی بروید و یا حتی یک باغ گیاه.

این زمان برای برقراری ارتباط با دیگران است. حتی اگر گردهمایی های اجتماعی شوند در حال حاضر شما هنوز هم می تواند یک مجازی قهوه چت با همکار خود مترجمان آزاد و دوستان است. در واقع من دوست دارم برای دیدن بیشتر مستقل مترجمان و مترجمان شفاهی انجام این کار است. می تواند ما را در اتخاذ هشتگ #coronacoffeechats یا چیزی مشابه است ؟ ;)

انتخاب کنید تا یک کتاب جدید. اگر شما نیاز به برخی از ایده ها و یا اگر شما فقط می خواهم برخی از رفاقت از همکار مستقل مترجمان و مفسران, ثبت نام برای جهانی خواند باشگاه کتاب و شروع به خواندن بیشتر هنگامی که شما کار نمی کند! من کاملا مطمئنم که شما پیدا کردن برخی از چهره های آشنا در این گروه و این واقعا سرگرم کننده است که همه ما در حال خواندن همان کتاب با هم. ثبت نام!

دانلود پادکست جدید به گوشی خود را و گوش دادن به نشاط بخشی محتوای هر زمان که شما می توانید. در اینجا یکی از شما ممکن است مانند! ;)

ارسال یک توجه داشته باشید به یک دوست و یا همکار. بله پست الکترونیکی حلزون بزرگ است در طول زمان مانند این به دلیل آن کمک می کند تا ما را به احساس متصل را دوست داشت و خدا را شکر برای کسانی که فوق العاده مردم در زندگی ما است.

شروع مطالعه برای یک آزمون گواهینامه و یا تعیین آنچه شما ممکن است در انجام کسب و کار خود و به چالش کشیدن خود را در راه دیگری. سپس یک برنامه را به انجام آن!

بالاتر از همه چیز مراقبت از خودتان است.

مراقبت از سلامت جسمی خود را. مراقبت از سلامت روان خود را. مراقبت از شما و به یاد داشته باشید, این نیز بگذرد.

شما می توانید مثبت و سازنده همه چیز در حال حاضر به استفاده از هر زمان اضافی شما پیدا کردن شما باید این روزها و واقعا قرار دادن بهترین خود را پا به جلو. شما رو این.

اگر شما راهنمایی های بیشتر برای به اشتراک گذاشتن با همکاران لطفا آنها را در نظرات زیر بنابراین ما همه می توانند از آنها بهره مند شوند!tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب