مامان از T-گرگ های ستاره کارل-آنتونی شهرها می میرد از COVID-19

مینیاپولیس—ژاکلین کروز-شهرهای از تیمبرولوز مینه سوتا مرکز کارل-آنتونی شهرهای درگذشت دوشنبه به دلیل عوارض ناشی

توسط NEWS-SINGLE در 26 فروردین 1399

مینیاپولیس—ژاکلین کروز-شهرهای از تیمبرولوز مینه سوتا مرکز کارل-آنتونی شهرهای درگذشت دوشنبه به دلیل عوارض ناشی از COVID-19 پس از بیش از یک ماه مبارزه با ویروس.

تیمبرولوز اعلام ساخته شده از طریق شهرهای خانواده که درخواست حفظ حریم خصوصی. کارل شهرهای Sr. از این دو بار All-Star بازیکن بود نیز در بیمارستان بستری با این ویروس است اما پس از بهبود.

بومی جمهوری دومینیکن کروز-شهرها بود ثابت در تیمبرولوز بازی از شروع کارل-آنتونی شهرهای' NBA در سال 2015.

"جکی بود بسیاری از چیزهایی که بسیاری از افراد — یک همسر و مادر, دختر, مادر بزرگ, خواهر, مادر و دختر" در این بیانیه از شهرهای خانواده گفت. "او باور نکردنی منبع قدرت; آتشین, مراقبت و بسیار با محبت کسی که لمس هر کس او را ملاقات کرد. شور و شوق او را قابل لمس بود و انرژی خود را هرگز جایگزین شود."

خانواده قدردانی به "رزمندگان" در پن پروتستان مرکز پزشکی در فیلادلفیا و JFK مرکز پزشکی ادیسون در نیوجرسی بیمارستان که در آن او موفق به دریافت مراقبت.

پس از پدر و مادر خود را برای اولین بار احساس بد در خانه خود در نیوجرسی شهرها و خواهر او خواست آنها را به دنبال توجه فوری پزشکی و آزمایش ویروس. شهرهای نوشته عاطفی ویدیو در Instagram حساب در مارس 24, آشکار بود در پزشکی ناشی از کما در حالی که درخواست مردم برای ماندن در خانه برای کمک به جلوگیری از گسترش ویروس. سواحل شرق بوده است و آمار به خصوص سخت COVID-19 با مرگ و میر در ایالت نیویورک به تنهایی است که در صدر 10,000.

تیمبرولوز خود را ابراز تسلیت برای آنها در نظر گرفته بخشی از خانواده خود را.

"همانطور که کارل شماره یک فن جکی ارائه شده ثابت و انرژی مثبت برای او و معشوق ما کل سازمان و کارکنان در هدف قرار دادن مرکز" تیم گفت.

شهرهای ساخته شده 100.000 دلار کمک مالی به کلینیک مایو در مینه سوتا برای COVID-19 تست.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن