یک اعتراض مسالمت آمیز برش کوتاه توسط پلیس در هوستون با جورج فلوید خانواده

در ماه مارس در روز سه شنبه برگزار شده توسط جورج فلوید برادرزاده آن را آسان ببینید که چرا هوستون است که به طور

توسط NEWS-SINGLE در 15 خرداد 1399
Protesters on horseback raise their fists.
در ماه مارس در روز سه شنبه برگزار شده توسط جورج فلوید برادرزاده آن را آسان ببینید که چرا هوستون است که به طور معمول به عنوان متنوع ترین شهرستان در کشور است.عکس توسط Sergio Flores / گتی

ما تا به حال راه می رفت پنج دقیقه از لبه هوستون East End محله عنوان مرکز شهر نسبت به ماه مارس با جورج فلوید خانواده در روز سه شنبه بعد از ظهر که من دوست پسر, L., و من تو را دیدم اولین مجموعه از پلیس مبهوت کنار کامیون ها, تنظیم دنده خود را. برخی از خوشه در زیر پل هوایی مرکز کنوانسیون. دیگران شروع به تجمع در تقاطع های منتهی به شهر, نزدیک به یک مایل دور از کشف سبز پارک که در ماه مارس رسما شروع پیچ در پیچ راه خود را از وجود دارد را از طریق شهرستان تا آن را به شهرستان سالن. با وجود این پلیس حضور مردم ادامه داد: پر کردن راه خود را در مرکز شهر. برخی راه می رفت در گروه twos و چهار دست و پا. یک تعداد انگشت شماری راه می رفت به تنهایی حمل علائم و تنظیم ماسک صورت و hopscotching در سراسر toasting پیاده رو. در نهایت خوشه واکر شروع به ادغام دو شد چهار که شد نه شد که پانزده که شد سی. گذشت ما یک مجموعه ای از پلیس پس از دیگری و سپس مجموعه ای از اتوبوس های شهر lounging در زیر یک پل با پلیس ضد شورش bunched تا در کنار آنها است.

بعد از ظهر مارس بوده است coördinated توسط Floyd برادرزاده براندون ویلیامز در کنار رپ محلی Bun B و Trae tha Truth. شهردار این شهرستان سیلوستر ترنر که گفته شد ساخت ظاهر. حتی اگر آن را به صراحت اعلام کرد در ماه مارس متوجه این قابل درک است که مقامات محلی حال بسیاری در ظاهر صلح آمیز رسیدگی است. فلوید رشد در این شهرستان است. خود را عزادار اعضای خانواده خواهد بود شرکت در ماه مارس است. این رویداد با این حال آن رفت باید دید بین المللی. در میان توده ناآرامی در سراسر ایالت هوستون اعتراضات تا کنون به نظر می رسد قابل ملاحظه ای آرام تر: هیچ منع رفت و آمد به اجرا گذاشته شده بود; هیچ جرم تخریب یا اختلال در گرفته بود در محل مرکز شهر; بازداشت شده سیصد و پنجاه در مجموع اما آنها نگاه کرده بود هیچ چیز مانند صحنه های خشونت آمیز پلیس در شهرهای دیگر. به عنوان مارس دارای عقاید بسیار فراتر از پیش بینی چند هزار کنندگان—جمع آوری به عنوان یک دوست قرار داده و آن را به من در متن "فوق العاده کون بزرگ مقدار از مردم" (در نهایت در مجاورت شصت هزار نفر با توجه به هوستون کرونیکل)—همه چشم خواهد بود در شهر هوستون.

قبل از ماه مارس آغاز شده Bun B به نام بود برای شرکت کنندگان را به زانو زدن برای سی ثانیه سکوت در حافظه فلوید. او تماس های مکرر برای صلح راه رفتن: "ما ain't gonna ریختن یک قطره خون در هوستون تگزاس." ماه مارس بود که در حال حاضر به خوبی در راه خود را تا زمان L. و من خورد به جریان فشار بر روی واکر خیابان hooking فقط گذشته کشف سبز و دورتر به شهرستان. آب و هوا گرم و مرطوب در راه است که هوستون می شود این زمان از سال و گرمای ناشی از افزایش جمعیت در پشت سر هم. بیش از یک تعداد انگشت شماری از هوستون عکس معمول-op مجموعه معلوم شد—از جمله Joel Olsteen که در سراسر کشور مورد تحسین قرار گرفته megachurch باقی مانده بسته به evacuees در ابتدا از طوفان هاروی—اما حتی حضور خود را تحت الشعاع قرار شد متورم روزمره Houstonians که نشان داده بود به راه رفتن و ابراز همبستگی.

تنوع راهپیمایان نمی تواند اغراق آمیز باشد: از میان جمعیت آن را آسان ببینید که چرا هوستون است که به طور معمول به عنوان متنوع ترین شهرستان در کشور است. ما گذشت چندین گروه از زنان توزیع ماسک صورت برای رهگذران. ما گذشت چندین گروه از Latinx گی عبور از بطری های آب برروی آن بکشید از طریق سیستم های خنک کننده. ما با گذشت یک مرد در یک بذله گو ماسک تکان دادن از علامت توقف و درخواست رهگذران به سازمان دیده بان که در آن پول بود و روان. برخی از راهپیمایان بسیاری از آنها سیاه سوار بر اسب به آرامی ambling همراه است. یک گروه از موتور سیکلت ساخته شده راه خود را از طریق جمعیت انفجار خرد شده-و-پیچ رپ در یک نقطه توقف به ایستادن بر روی دوچرخه. ("اگر آنها مجسمه نیم تنه خود را سنجش از اینجا که بچه میخوام آمده آنها را نجات دهد ؟" یک زن در کنار ما گفت.) ما گذشت تعدادی از مردمی brandishing نشانه روی مقوا cutouts و پوستر و کاغذ کامپیوتر ورق و Tupperware. وجود دارد بسیاری از "قهوه ای, زندگی برای زندگی" نشانه. وجود دارد بسیاری از "آسیایی, زندگی برای زندگی" نشانه. من دیدم چند "سیاه ترانس زندگی موضوع" نشانه. یک مرد نشانه ای گفت که او وجود دارد چرا که او تا به حال پنج, سیاه, فرزند و یک نوه. یک زن نشانه ای گفت که او می خواهم با حضور در چرا زنان سیاه نیاز به محافظت می شود. یکی از نشانه به سادگی به عنوان خوانده شده "Black Mama." بسیاری از علائم ذکر شده تنها نام: Tamir برنج ساندرا مطلوب تونی McDade, Atatiana Jefferson. یکی سفید خانواده را نشانه به عنوان خوانده شده "ما توبه کنند." (توجه به آن یکی از بچه راه رفتن در کنار من گفت: "این زیبا است.") یک تعداد انگشت شماری از نشانه ها گفت: "Breonna تیلور." در برخی از نقطه آن مشخص شد که گوشی من نبود گرفتن یک سیگنال. هر انگشت شماری از مراحل و یا پس از یک marcher نزدیک به نظر می رسید به یاد داشته باشید که خود را اجتماعی-رسانه ها ارسال نمی خواهید از طریق. همه ما قدم زدن بدون در نظر گرفتن.

ماه مارس افزایش یافته و به حدود شصت هزار شرکت کنندگان با توجه به هوستون کرونیکل—بسیار بیشتر از پیش بینی چند هزار.عکس توسط David J فیلیپ / AP / شاتر

هنگامی که ما بخشی از جمعیت آن ساخته شده به شهر به سرعت متوقف شده و پس از آن متوقف شد و از رسیدن بلافاصله در زمان شعار است. L. و میریزم از نزدیکی مرکز این جاده به لبه و پس از راه رفتن گذشته شهر-ساختمان سالن دیدیم که سخنرانی ها ساخته می شد در پارک مجاور. چند تا از فلوید اعضای خانواده صحبت کرد. "این است که بیشتر مانند یک ماراتن" پسر عموی اشاره کرد. فعال Tamika مالوری صحبت کرد. Trae tha Truth صحبت کرد. Bun B صحبت کرد و دوباره گفت: "ما درک هوستون اداره پلیس به صورت ایستاده با ما امروز اما بدون اشتباه در مورد آن را نگه دارید ما اداره پلیس پاسخگو در صورتی که ارتکاب اعمال علیه مردم این شهرستان است." جمعیت رشد بلندترین در این و دیگر خواستار پاسخگویی: از آنجا 2015, وجود داشته است, پنجاه و شش کشنده تیراندازی پلیس در هوستون. در آوریل و مه سال جاری شش وجود دارد در طول کمتر از شش هفته.

در راه ما را به سوی East End, حدود پنج ساعت گذشت ما یک تعداد انگشت شماری از میله که در آن کارکنان نوشیدن بودند و با تکیه بر پاسیو دروازه پوشیدن لباس و سایه چشم دوخته اند راهپیمایان (بسیاری از این مردمی بودند سفید) و همچنین یک گروه بازی فوتبال در داخل سالن دادگاه به طور کامل حذف شده از مجموعه مقالات—یادآوری از فقط آنچه در یک شهر زندگی می کنیم. یک خیابان بعد ما عبور از مسیرهای با یک گروه از حداقل پنجاه کالج سن مردمی و نه حتی یک بلوک پشت سر آنها حتی یک مجموعه بزرگتر از پلیس. اما در حالی که افسران ما قبل از دیده شده بود بیحال بودند خود را تنظیم mikes و چفت و بست کلاه خود را. L. اشاره کرد که پلیس تنها به نظر می رسید در حال حرکت به سمت مارس به نقطه پایان. ما به تماشای چندین موبایل و کامیون اینچ همراه است. ما گروهی از گذشت نه یا ده پولیس در اسب هر یک از آنها به شدت مسلح. ما موقت گروه افزایش سرعت ما یک نیم گام سریعتر.

چند ساعت بعد ما می خواهم به یاد بگیرند که—به معنای واقعی کلمه لحظات پس از ما می خواهم به سمت چپ مارس را کانون—پلیس اعلام کردند هر کس باقی مانده بر روی بلندگو که این رویداد بود. با وجود این شهرستان را عدم منع آن ظاهرا زمان به خانه بروم. همه باقی مانده در منطقه خواهد بود در تخلف از قانون است. آن را طولانی نیست قبل از اینکه بیشتر از جمعیت شروع به پراکنده درآمده اما برخی از مردمی کاملا مسالمت آمیز نیست—و این زمانی بود که مشکل شروع شد. در این دوره از عصر اطلاعات و آن را به بیرون از شهر, مرکز شهر, شبکه, شد, کمیاب اما برخی از جزئیات از طریق فیلتر در ویدئوها از راهپیمایان در منطقه: حضور پلیس به طور کامل به حال مستحکم و مسیرهای خارج از مرکز شهر شده بود مسدود شده. راهپیمایان بودند بازگردانده شدن led بر روی اتوبوس. حداقل یک فلش-انفجار نارنجک بود و بنا به گزارش ها از کار اخراج شدند. در رسانه های اجتماعی مردم بعد از پرسش از رسیدن آنها تا به حال شنیده ام از در ساعت است. صبح روز چهارشنبه هوستون اداره پلیس اعلام کرد که تا به حال دستگیر و بیش از دو صد نفر قبلی شب.

L. و من از آن ساخته شده خارج از مرکز شهر چسبیده به سمت خیابان. آن شب ما کشیده به یک رستوران تایلندی برای بایگانی اطلاعات. داخل فیلم هایی از تظاهرات در پایتخت و L. A. بر روی تلویزیون نصب شده در اتاق ناهار خوری. پس از گرفتن سفارش به ثبت نام اشاره کرد بدون مقدمه که آسیب انجام می شود به کسانی که در شهرستانها بود, شرم آور است. L. و به من گفت که ما در واقع می خواهم فقط از مارس. "یکی در مرکز شهر?" زن پرسید. بله. واقعا.... بله. زن پرسید: چرا ما رفته و ما به او گفت. او pursed لب های او اخم کرد و من خودم آماده برای آنچه که او در حال رفتن به می گویند. اما او تنها راننده سرشونو تکون دادن. "خوب," او گفت:. "این خوب است به خارج وجود دارد. آنچه را که آنها به او اشتباه بود. چیزی است که برای تغییر."tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب