G. O. P. آخرین Coronavirus محرک نیست را به حساب مغلوب ساختن پیشی جستن چشم

رئیس جمهور و متحدان خود را در سطح محلی را ترک کرده اند اقتصاد teetering در لبه تمدید رکود است.عکس توسط Carlos

توسط NEWS-SINGLE در 7 مرداد 1399
U.S. President Donald Trump wears a protective face mask.
رئیس جمهور و متحدان خود را در سطح محلی را ترک کرده اند اقتصاد teetering در لبه تمدید رکود است.عکس توسط Carlos Barria / ایسنا

Coronavirus صرف پیشنهاد که اکثریت سنا رهبر میچ مک کانل روز دوشنبه منتشر شد بسیار به عنوان انتظار می رود. در زمانی که نزدیک به سی میلیون آمریکایی از کار هستند و پیش نویس لایحه خود را قطع مزایای بیکاری توسط چهار صد دلار در هفته است. این شامل تنها بسیار محدود برای کمک به دولت ها و شهرداری ها که دیده می شود مالیات خود را به پایگاه های ضربه سخت و هیچ چیز در راه پرداخت پاداش ضروری برای کارگران خط مقدم مانند پرستاران بیمارستان, پرستار پاسخ اضطراری و رانندگان اتوبوس. تقریبا تریلیون دلار در بودجه پیشنهادی سازمان شامل افزایش معافیت های مالیاتی برای ناهار کسب و کار و همچنین به عنوان $1.75 میلیارد دلار برای یک فانتزی جدید F. B. I. ستاد در سراسر خیابان را از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هتل در واشنگتن است.

خوشبختانه این نفرت انگیز G. O. P. پیشنهاد نشان دهنده صرفا یک پیشنهاد باز از مک کانل و کاخ سفید است. (در بازجویی از خبرنگاران مجلس نمایندگان آمریکا گفت که کاخ سفید مسئول گنجاندن بودجه جدید F. B. I. ساختمان.) چرا که دموکراتها کنترل مجلس نمایندگان و هر دو طرف مشتاق به تصویب چیزی قبل از کنگره معافیت برای آن زنگ تفریح اوت سازش به نظر می رسد به احتمال زیاد.

حتی در این مرحله هر چند یک نتیجه روشن است. مغلوب ساختن پیشی جستن مطلق نادرست از این بیماری همه گیر است تا حد زیادی افزایش هزینه های مالی از برخورد با آن است. توسط botching اولیه پاسخ دلسرد استفاده از ماسک و تشویق بسیاری از کشورها برای بازگشایی خیلی زود رئیس جمهور و متحدان خود را در سطح محلی ایجاد کرده است یک وضعیت که در آن اقتصاد در حال حاضر teetering در لبه تمدید رکود است. سناتور تد کروز و برخی از G. O. P. همکاران می تواند شکایت همه آنها می خواهند در مورد دولت فدرال در حال اجرا بیشتر جوهر قرمز. این تهمت را رنگ پریده چشم است که به کنگره هیچ چاره ای جز به اجازه دیگری هزینه محرک.

بازگشت در ماه مارس و آوریل کنگره گذشت سه اضطراری هزینه های صورتحساب از جمله Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) عمل می کنند. با هم این قطعه از قانون اختصاص حدود سه تریلیون دلار پول نقد و وام برای کمک به خانواده کارگران, کسب و کار, و شهرداری ها از طریق coronavirus خاموش شدن ناگهانی. در مجموع حدود چهارده درصد از G. D. P., این بزرگترین اقتصادی-نجات بسته است که ایالات متحده تا کنون معرفی شده خارج از زمان جنگ.

این اقدامات امداد که شامل شش صد دلار در هفته افزایش مزایای بیکاری نمی تواند جلوگیری از اقامت در خانه سفارشات از منجر به افت بی سابقه ای در هزینه و اشتغال است. آنها را قرار داده و یک طبقه زیر اقتصاد و جلوگیری از یک قیام عظیم در فقر و بیچارگی که قطعا منجر شده اگر کنگره تا به حال عمل کرده و بی درنگ. یک مطالعه انجام شده توسط اقتصاددانان در دانشگاه شیکاگو و جی پی مورگان چیس موسسه تحقیقات نشان داد که چگونه تازگی بیکاری کاهش هزینه های خود را تا زمانی که آنها دریافت مزایای بیکاری در آن نقطه خود را outlays بازگشت به شدت. این است که چگونه برنامه های محرک اقتصادی هستند که قرار است به کار می کنند.

با برخی از اقدامات امداد از جمله افزایش مزایای بیکاری, برنامه ریزی شده به پایان می رسد در طول تابستان آن را همیشه روشن است که یکی دیگر از قابل توجه هزینه های لایحه خواهد بود لازم است. در آمریکا گذشت سه تریلیون دلار قهرمانان قانون ارائه شده است که برای دور دوم پرداخت نقدی به کم درآمد و با درآمد متوسط آمریکایی ها; افزایش فدرال outlays در مراقبت های بهداشتی مواد غذایی مسکن و اجاره کمک و دانشجویی-وام امداد; به علاوه در حدود یک تریلیون دلار در تامین مالی اضافی برای دولت. خواهان رد این لایحه به عنوان یک حزبی لیست آرزو. آنها همچنین ادعا کرد زودرس. "ما فکر می کنیم که ما یک لحظه کمی . . . لوکس از یک لحظه برای یادگیری در مورد آنچه در جریان است به طوری که این گام بعدی است که ما را می توان محتاطانه" کوین Hassett, یک, کاخ سفید, مشاور اقتصادی گفت: سی ان ان جیک Tapper.

ما در حال حاضر می دانیم چه بود "در جریان است." در ماه مه و اوایل ماه ژوئن تعدادی از عفونت های جدید به شدت کاهش یافت و در, غرب و بسیاری از کشورها—به خصوص آنهایی که اجرا توسط جمهوری خواهان مانند فلوریدا و جورجیا و تگزاس با عجله به بازگشایی اقتصاد خود را بدون در نظر گرفتن کافی بهداشت عمومی اقدامات احتیاطی. برای یک زمان هزینه و استخدام رسید. قبل از اینکه طولانی, هر چند تعداد COVID-19 عفونت نیز رسید که در آن نقطه اقتصادی ارتجاعی متوقف شده به عنوان برخی از کسب و کار بودند مجبور به بستن و دوباره مصرف کردم و با احتیاط. "از اواسط ماه ژوئن همه چیز رفته تخت" مارک زندی اقتصاددان ارشد در مودی تجزیه و تحلیل به من گفت. "همه چیز به اقتصاد flatlining. آن را در حال سقوط است, اما آن را نمی خواهد خیلی به آن فشار بیش از لبه."

زندی و دیگر اقتصاددانان به خصوص نگران مشاغل تصویر. در مارس و آوریل کارفرمایان گذاشته یا furloughed بیش از بیست و دو میلیون نفر است. در ماه مه و ژوئن کارفرمایان بازسازی حدود 7.5 میلیون شغل است. در یک سالم بهبود تدریجی ساخت ادامه خواهد داد. اما آخرین آمار نرخ بیکاری و زمان واقعی اشتغال بررسی از اداره آمار هم نشان می دهد که رشد کار ممکن را متوقف کرده اند در حال حاضر. زمانی که وزارت کار خود را منتشر جولای اشتغال گزارش هفته آینده آن را ممکن است به خوبی نشان می دهد افزایش رسمی نرخ بیکاری از سطح فعلی خود را از 11.1 درصد زندی گفت.

اگر که اتفاق می افتد, آن می تواند تاثیر بسیار منفی بر ضریب اطمینان مصرف کننده و بازار سهام که به نوبه خود می تواند منجر به بیشتر کاهش هزینه و کاهش شغل. اما حتی اگر گزارش اشتغال است نه کاملا به عنوان بد به عنوان برخی از کارشناسان ترس اخیر غرفه در اقتصاد به معنی دیگر سنگین بسته محرک ضروری است برای جلوگیری از یک مارپیچ رو به پایین. "V شکل بازیابی نان تست—هیچ سوال وجود دارد که در مورد" ایان Shepherdson اقتصاددان ارشد در پانتئون اقتصاد کلان گفت. "این Nike swoosh همچنین ممکن است نان تست به زودی. و راه برای جلوگیری از این است که برای دولت فدرال به مرحله و صرف بیشتر است."

چقدر بیشتر ؟ با توجه به تمام ابهامات آن را سخت به برای مطمئن دانند. به پوشش دوره بین در حال حاضر و ژانویه زندی و Shepherdson هم گفت که حداقل یک هزینه بسته حدود 1.5 تریلیون دلار مورد نیاز است. که حدود پنجاه درصد بیشتر از مک کانل پیشنهاد. دو اقتصاددان همچنین تاکید کرد یکی دیگر از نقطه کلیدی: بدتر از همه گیر می شود پول بیشتری به دولت فدرال را مجبور به قرض گرفتن و صرف برای جلوگیری از یک فاجعه اقتصادی.

با استناد به شبیه سازی از مدل های آماری توسط مودی از اقتصاد ایالات متحده زندی ارائه شده با یک فرمول ریاضی. برای هر افزایش روزانه ده هزار عفونت های جدید ثبت شده در سراسر کشور گفت: اقتصاد نیاز اضافی صد میلیارد دلار در مخارج محرک. از اوایل ماه ژوئن روزانه رقم برای موارد جدید شروع به پریدن کرد از حدود بیست هزار به حدود شصت و پنج هزار نفر است. روز دوشنبه بیش از پنجاه و چهار هزار مورد جدید گزارش شده است. بنابراین بیش از مدت مشابه مقدار لازم هزینه های جدید و استقراض افزایش یافته است در حدود چهار صد و پنجاه میلیارد دلار زندی تخمین می زند.

که مبلغ قابل توجهی حتی در یک اقتصاد است که در آن تولید ناخالص داخلی حدود 21.5 تریلیون قبل از ویروس رسید. آن را به حدود سه هزار و پانصد دلار برای هر خانوار در کشور آن را تایید می کند که در طول یک کشنده گیر شما نمی توانید جدا کردن اقتصاد از سیاست های بهداشتی. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تلاش کرده و به عنوان یک نتیجه از این کشور در حال حاضر با آن مواجه فوق العاده ای انسانی و هزینه های مالی. مک کانل و جمهوری خواهان نمی تواند جلوگیری از این واقعیت تلخ است.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب