چگونه رای دهندگان-تقلب هیستری و حزبی مجادله خوردند آمریکا انتخابات نظارت

این مقاله یک همکاری بین اقیانوس اطلس و ProPublica.On مارس 20, دولت, انتخابات مدیران رو در یک کنفرانس تلفنی با

توسط NEWS-SINGLE در 1 مرداد 1399

این مقاله یک همکاری بین اقیانوس اطلس و ProPublica.

On مارس 20, دولت, انتخابات مدیران رو در یک کنفرانس تلفنی با انتخابات کمک کمیسیون به درخواست برای کمک. EAC است که هر دو حزب آژانس فدرال که تاسیس شد به صورت دقیق هدف حفظ تمامیت انتخابات از طریق شرایط اضطراری بود و با هر حساب اضطراری. در یک ماده از هفته coronavirus رشد کرده بود از انتزاعی نگرانی جهانی ترسناک و رای گیری توسط ایمیل تنها راه رای گیری با خیال راحت می توان از گچ در ایالات متحده است که هنوز خود را برگزار می انتخابات مقدماتی. اما بسیاری از مقامات نمی دانید اصول اولیه: چه ماشین آلات به آنها نیاز دارند و که در آن به آنها را دریافت کنید; چه چیزی برای گفتن رای دهندگان; چگونه برای اطمینان از آراء رای دهندگان رسیده بودند و بازگشت به شهرستان دفاتر به سرعت و ایمن. "من یک اصلی بالا میاد و من هیچ ایده چه باید بکنید" نوادا وزیر امور خارجه باربارا Cegavske گفت: در تماس است.

او و همکاران او نیست و به کمک آنها به دنبال. از EAC چهار کمیسیون تنها بن Hovland, صندلی, صحبت, و پاسخ های خود را بیش از حد مبهم برای جلب رضایت شنوندگان خود را. عدم جهت بود "قابل توجه" می گوید یکی از شرکت کنندگان, جنیفر مورل, انتخابات, مشاور و پیمانکار برای امنیت سایبر و زیرساخت های آژانس امنیت (CISA). "این احساس به من که هیچ رهبری است. هیچ کس گفت: "هی بیایید این را بفهمند.' سوالات فقط بدون جواب رفت."

کمیسیون punted. در پی تماس Hovland داوطلب دولت واشنگتن که رای تقریبا به طور کامل توسط ایمیل برای پاسخ به سوالات و ارائه مواد. اما واشنگتن ساخته شده است رای خود را توسط سیستم ایمیل بیش از بیش از یک دهه و انباشته شده بود هزاران صفحه از دستورالعمل های دقیق بیش از حد برای کشورهای دیگر به اجرا به سرعت. Hovland توافق در مبهم از نظر زمین اما دیگران درگیر دیدم شواهد کمی وجود دارد. "ما شروع به کار با EAC و سپس آن را فقط شروع به گرفتن نوع سرد می گوید:" کیم Wyman, واشنگتن, وزیر امور خارجه. "هیچ چیز اتفاق افتاده است, هیچ چیز خوب یا بد است. فقط هیچ چیز نیست."

دنده توسط حزبی اختلافات ثابت تهدید حذف و بودجه است که ظرف سال گذشته در کمتر از نیمی از آنچه در آن یک بار بود EAC به مدت طولانی نتوانست موثر واقع شود و یا حتی مرتبط است. فعلی کمیسیون را به طور چشمگیری کاهش تعداد آرا گرفته شده در مسائل مهم. EAC نیز نشده است به تصویب یک مجموعه کامل از رای گیری-دستگاه استاندارد از سال 2005; در سال 2018 جدید ماشین آلات ثابت به استانداردهای قدیمی malfunctioned در ایندیانا و دهه-ماشین های قدیمی در گرجستان موفق به رکورد خیره کننده 150,000 آرا معاون فرماندار طی روزهای اخیر و در جریان دادخواهی.

در یک بیانیه Hovland اشاره کرد که با وجود داشتن "یکی از کوچکترین بودجه در دولت فدرال و بدون یک سکه از مکمل بودجه ما درخواست از کنگره" برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر کمیسیون موفق شد در توزیع $825 میلیون دلار کمک مالی به دولت های انتخاباتی و در دو برابر شدن کارکنان آن اندازه از زمان آغاز سال است. "در حال حاضر زمان برای نگه داشتن نمره," او گفت:. "از آن زمان به تمرکز بر گرفتن کار انجام می شود ... من مطمئن هستم که زمانی که ما به عقب نگاه در این سال که در آن EAC بود که از ما افتخار خواهد بود از آنچه که ما انجام شده است."

در حال حاضر با این بیماری همه گیر تحمل پایین برای مسافت های طولانی و مقامات دولتی التماس برای کمک به کمیسیون نادیده گرفته شده است مسئولیت های کلیدی و یا واگذار آنها را به سازمان های دیگر و دو از آن در کمیسیون در حال تکرار طوطی وار دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را بی اساس هشدار در مورد رای گیری از طریق پست. پس از آن, مارس 20 تماس نبود EAC اما CISA دو انجمنهای ایالتی انتخابات و انتخابات مربوط به فروشندگان خصوصی و سازمان های غیر انتفاعی است که آب پز کردن واشنگتن اطلاعات ایجاد جدول زمانی و چگونه به راهنماهای برای کشورهای دیگر. (EAC ندارد بودجه و یا کارکنان به منظور توسعه هدایت خود را در آن Hovland گفت: من در مصاحبه. "اگر شکست من در اینجا این است که من اجازه دهید بیش از حد بسیاری از مردم در چادر و ... از آن رو انجام می شود سریع تر من که انتقاد در تمام طول روز. اگر خانه در آتش است و شما می خواهید را انتخاب کنید تا یک شلنگ به دنبال آن بروید.")

پس از تدوین مواد دیگر گروه مشکلات بیشتر با EAC. هنگامی که از آنها خواسته کمیسیون به دامپزشک اطلاعات و میزبانی آن را بر روی وب سایت خود را یکی از کمیسیون دونالد پالمر خودداری کردند. تقلب انتخابات است vanishingly نادر اما پالمر شکایت کرده است که مواد موجود هیچ اطلاعاتی در شخص رای گیری و استدلال کرد که رای گیری از طریق پست نباید ترویج بیش از سایر گزینه ها بر اساس یک سند به دست آمده توسط ProPublica. در مورد یک پاساژ که اعلام شده—دقت کارشناسان می گویند که بازگشت برخی از آراء به عنوان undeliverable قبل از رسیدن به رای دهندگان است "طبیعی" پالمر نوشت: "ما نیازی به تفسیر." CISA پیمانکاران تا حد زیادی نادیده گرفته و انتقادات خود را و EAC سایت پرده برداری دستورالعمل در اواخر ماه آوریل است.

تیاو کمک امریکا رای عمل شد کنگره تلاش برای اطمینان حاصل شود که هیچ چیز مانند تلخی اختلاف 2000 انتخابات ریاست جمهوری دوباره اتفاق افتاده است. لازم متحده برای حفظ مرکزی رای دهندگان رول و تنظیم استانداردها برای رای دهندگان-لیست تعمیر و نگهداری. آن را نیز ساده ثبت نام رای دهندگان و مجاز برای مصاحبه موقت برگه های رای. و آن تاسیس EAC است که ساخته شده تا یک تعداد حتی از جمهوری خواه و دموکرات در کمیسیون. آنها به صورت جداگانه منصوب اقلیت و اکثریت رهبران هر دو مجلس کنگره و ریاست تناوب هر سال بین طرفین است.

این قانون تصویب شد در سال 2002 با حمایت هر دو حزب. جورج دبلیو بوش رئیس جمهور گفت: آن را "کمک به دولت و مقامات محلی برای انجام انتخابات است که باید اعتماد به نفس از همه آمریکایی ها." در یک بیانیه مشترک سابق رئیس جمهور جیمی کارتر و جرالد فورد گفت: این لایحه مدلول '"بیشترین بهبود معنی دار در رای گیری پادمان از حقوق مدنی قوانین از سال 1960 است."

آژانس خاموش کردم به یک شوم شروع می شود. در حالی که قانون مورد نیاز هر چهار کمیسیون در اواخر فوریه سال 2003 آنها را تایید کرد تا اوایل دسامبر. همانطور که از اوایل سال 2004 آژانس هنوز هم تا به حال هیچ دائمی دفتر و یا بودجه. در معرض عموم توسط پل DeGregorio یک دیرین جمهوری خواه انتخابات رسمی از میسوری و یکی از اصلی کمیسیون EAC
پرداخت میلیون ها دلار به کشورهای تصویب استاندارد برای رای گیری تکنولوژی و ابداع داده ها-مجموعه شیوه که آژانس هنوز هم استفاده می کند. EAC کارکنان شروع به کمک کردن به انتخابات به خصوص در شهرستانهای کوچک با ناچیز بودجه خرید ماشین های رای گیری و ایجاد ایالت فهرست رای دهندگان.

اما این آژانس بود خجالت مختلف رسوایی. در سال 2008 زمانی که EAC صرف تقریبا 7000 دلار روی پیراهن یقه دار برای کارکنان به پوشیدن زمانی که آنها بازدید انتخاباتی و دفاتر آن را به طور تصادفی سقف خرید ترک 263 مانده پیراهن. این بخش کوچکی از هزینه های دولت فدرال باعث تحقیقات توسط اداره کل خدمات دفتر بازرس کل. (بازرس کل به این نتیجه رسیدند که وجود داشت هیچ سوء مدیریت بودجه و بسیاری از فوق العاده پیراهن را در بر داشت راه خود را به دست کارکنان فعلی که گاهی اوقات آنها را می پوشند به عنوان یک شوخی است.) در سال 2009 این سازمان مواجه متعدد اتهامات سیاسی hirings و اخراج و خبرچین گزارش کار دشمن محیط زیست است. بررسی هیچ مدرکی برای اتهامات اما با انتقاد از مدیریت ضعیف و شایع نارضایتی در میان کارکنان چیزی آژانس مبارزه با این روز است.

زمانی که گرگ هارپر یک تازه انتخاب نماینده از می سی سی پی, مشخص است که یکی از اولویت های اصلی خواهد بود لغو EAC. هارپر مشاهده—نه به صراحت پشتیبانی شده توسط اساسنامه زبان—بود که به کمک امریکا رای عمل می کنند در نظر گرفته شده برای هر یک وجود دارد فقط به اندازه کافی بلند برای توزیع بودجه اصلی و پیاده سازی رای گیری-ماشین آلات مورد نیاز. آن را انجام داده است و هر دو به او گفت: من در مصاحبه ای اما "به نحوی [آن را] فقط به آویزان در اطراف."

در طول دوره از یک دهه در کنگره هارپر نوشت: چهار صورتحساب برای از بین بردن EAC. هیچ یک قانون تبدیل شد اما هارپر موفق شد در کاهش EAC بودجه عملیاتی از حدود 11.5 میلیون دلار در سال 2006 به پایین از 8 میلیون دلار در سال 2019. که کمتر از بودجه به عنوان مثال وزارت دادگستری واحد است که به بررسی جرایم مربوط به بیت کوین و دیگر cryptocurrencies.

آژانس شد تا مورد غفلت قرار گرفته که خروج کمیسیون نیست جایگزین شده است. از سال 2010 تا سال 2014 آن را فاقد حداقل سه کمیسیون مورد نیاز برای هر گونه تصمیم گیری و برای برخی از آن است که حتی نمی باید یک کمیسر. حتی مردم آن ادعا به خدمت وزرای امور خارجه بارها و بارها رای به نفع انحلال این سازمان اخیرا در 2015. آرا تا به حال هیچ تاثیر عملی اما با ارسال یک سیگنال به کنگره است که این کمیسیون برگزار شد در اعتماد به نفس پایین.

روحیه کاهش یافت. با استعداد کارکنان منتقل شده به سایر سازمان های دولتی با آنها نهادی دانش و تجربه انتخابات و در نتیجه بیشتر embarrassments که منجر به بیشتر کاهش بودجه. "من صادقانه نمی دانم که چگونه یک سازمان دولتی زنده می ماند مثل این" Hovland به من گفت. "آنها انتظار بسیار برای ما برای کمک به 50 ایالت مختلف و برای انجام بزرگ نقش های که نیاز به زمان و تخصص است. که هزینه پول. در آن طول می کشد توجه است. در آن طول می کشد کارکنان."

امروز EAC ستاد در سیلور اسپرینگ مریلند به نظر می رسد بیشتر شبیه به یک کم بودجه مرکز تماس از یک اداره دولتی. فرش پیچش یا حلقه زنی کردن کف و رنگ پوست. "محل شرم آور است" یکی تازگی ترک کارمند به من گفت. "چگونه می توانم شما را دعوت کنگره که در حال تلاش برای از بین بردن شما را به یک اتاق می خواهم که به آنها نشان می دهد آنچه شما انجام دهم؟"

Underlying این بودجه کاهش و در اروپا نهفته است یک مشکل عمیق تر: رشد اختلاف بیش از اساسی ماشین آلات از دموکراسی است. رای گیری روش یک بار فکر روال مانند غیابی تبدیل شده اند گریست برای حزبی مجادله. افزایش مبارزه با بیش از رای دهندگان تقلب فلج EAC اغلب تخریب آن اختصاص داده شده است در حالی که کمیسیون emboldening کسانی که کمتر موثر است.

یک روحانی نژاد در سال 2000 کمک spawn رای دهندگان-تقلب هیستری و راه اندازی مشاغل از چهره های کلیدی در هر دو طرف بحث. فرماندار میسوری مل Carnahan شد در حال اجرا یک مسابقه در برابر وقت جمهوری خواه John Ashcroft. سه هفته قبل از انتخابات Carnahan هواپیما سقوط کرد یک تپه در نزدیکی سنت لوئیس. همه سرنشین کشته شد از جمله Carnahan; پسر خود, سفت, که سرنشین این هواپیما خصوصی و Carnahan سابق رئیس ستاد.

پیامدهای شد بی سابقه است. آن را خیلی دیر شده بود برای حذف Carnahan نام از رای گیری پس از او بیوه, Jean شد غیر رسمی نامزد شده است. سرپرست ولایت اعلام کرد که نامزد خود را برای صندلی اگر شوهر مرحوم او برنده انتخابات است. این کمپین از طریق پست و هزاران من هنوز با Mel! دکمه داوطلبان تبدیل شده تا توسط صدها و متورم از همدلی برای دلیر بیوه از طریق Missouri. مل Carnahan شد اولین سناتور برای برنده شدن پس از مرگ و ژان Carnahan شد میسوری اولین سناتور زن.

در آن زمان بن Hovland شد یک جوان کارمند در Carnahan مبارزات انتخاباتی. ویران نامزد مرگ او روز 20 ساعت, "بیدار شدن با گوساله گرفتگی در وسط شب فقط در عذاب" او به یاد می آورد در اولین از سه ساعت با تلفن مصاحبه با من. پیروزی exhilarated او. "در حرفه ای که در آن شما یک مقدار زیادی از Astroturfing و مرتب کردن بر اساس چیزهایی است که می تواند شما را بدبینانه در مورد سیاست این بود که واقعا نادر و واقعی لحظه از تمام این مردم بودند که با بیرون آمدن از آنجا که آنها می خواستند به انجام کاری می خواست می شود یک بخشی از چیزی می خواستم بگم با تشکر از شما به خاطر فرماندار Carnahan تا به حال ساخته شده است یک تفاوت در زندگی خود را," او گفت:.

Ashcroft هر چند بود و متقاعد شده است که تنها خیانت می تواند توضیح دهد که از دست دادن خود را. هنگامی که بوش او را منصوب ایالات متحده دادستان کل او آغاز سال شدید, تحقیق در تقلب انتخابات. این پروب در کنار هیچ چیز اما سه وکلا که مشغول به کار بر روی آنها در وزارت دادگستری خواهد تبدیل شدن به پیشرو رای دهندگان-تقلب پردازان توطئه: Hans von Spakovsky, J. مسیحی آدامز و کریس Kobach. فون Spakovsky با استفاده از قرار گرفتن به عنوان مدیر از انتخابات-قانون-اصلاحات ابتکار در بنیاد میراث به prod قانونگذاران جمهوری خواه و وزرای دولت به عرضه نمونه هایی از تقلب انتخابات به یک پایگاه داده. آدامز اجرا می شود منافع عمومی حقوقی بنیاد که شکایت های قضایی بیش از حد اغراق آمیز ادعا می کند از پف کرده رول رای دهندگان که او ادعا می کند منجر به تقلب در رای گیری. به عنوان کانزاس است وزیر امور خارجه از سال 2011 تا 2019, Kobach محدود حق رای و رهبری مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر از بین رفته رای دهندگان-تقلب کمیسیون. او در حال حاضر در حال اجرا برای آمریکا.

حتی به عنوان Ashcroft ramped تا تحقیقات خود او تا حد زیادی محافظت EAC که صندلی DeGregorio یک همکار جمهوری خواه میزوری. اما پس از Ashcroft ترک پست خود در سال 2005 فون Spakovsky شروع badgering DeGregorio.

"او قرار داده و برخی از گرما در من به بیشتر های حزبی نشان می دهد من فقط بیش از حد هر دو حزب," DeGregorio به من گفت. "من شروع به گرفتن فشار از مردم به موضوع نظر در یک راه خاص و یا یک حزبی ایستاده و یا به همراه دموکرات ها بسیار در کمیسیون, از آنجا که ما تا به حال بیش از حد بسیاری به اتفاق آرا رای."

در سال 2007 EAC, استخدام محترم محققان برای بررسی تقلب انتخابات. اما پس از آنها شواهد کمی از مشکل این کمیسیون تصمیم خود را اتخاذ گزارش خود گفت میزان رای دهندگان تقلب بود به تفسیر باز است. فون Spakovsky تا به حال ایمیل فرستاده EAC چندین بار به شکایت در مورد این پروژه و محققان. فون Spakovsky که نمی, پاسخ به سوالات برای این مقاله گفت: رسانه ها و کنگره محققان در آن زمان که ارتباطات خود را با آژانس مناسب بودند و این غیر معمول نیست برای وزارت دادگستری به کار با EAC.

DeGregorio مطلع شد در سال 2007 است که او نمی خواهد تمدید به کمیسیون. Roy Blunt, سناتور از ایالت میسوری که در ابتدا توصیه می شود او را برای این نقش گفت: DeGregorio که "وجود دارد افرادی که نمی خواهید من reappointment چرا که آنها احساس من جمهوری خواه به اندازه کافی است و من بیش از حد هر دو حزب," DeGregorio به یاد می آورد. او جایگزین شد کارولین شکارچی یک جمهوری خواه عمل با تجربه در اجرای انتخابات است.

By 2014 رای دهندگان-تقلب در حرکت بود شروع به نفوذ در کمیسیون درونی صفوف. کریستی مک کورمیک که تا به حال مشغول به کار در رای گیری مسائل در DOJ تحت Ashcroft منصوب شد به عنوان یک کمیسر. کمیسیون انتخاب Bryan Newby, یک, کانزاس, انتخابات, مدیر, به عنوان آژانس مدیر اجرایی جدید. پس از منصوب شد EAC یک ممیزی در بر داشت که او misspent شهرستان در بودجه خود را قبل از کار است. اما Kobach بود که در زمان کانزاس است وزیر امور خارجه در زمان عمل است.

یکی از Newby اولین حرکت خود را به عنوان EAC مدیر به تصویب Kobach طرح نیاز به Kansans به ارائه مستند و مدرک اثبات تابعیت هنگام ثبت نام برای رای دادن. یک قاضی فدرال زده این طرح در سال 2018 پیدا کردن که آن را از حقوق خود محروم 30,000 رای دهندگان و غیر قانونی بود با کمک امریکا رای عمل می کنند. جداگانه چالش در دادگاه فدرال به Newby حاکم است در انتظار.

در روزهای پایانی دولت اوباما Department of Homeland Security مدیر جی جانسون اعلام کرد انتخابات "زیرساخت های حیاتی." تعیین به DHS رسمی نقش مهمی در حفاظت از انتخابات از خارج مداخله خارجی و یا در غیر این صورت. اما جانسون کارکنان نمی دانم که در آن به نوبه خود برای کسب اطلاعات دقیق در مورد روند انتخابات. آنها در نظر گرفته فدرال کمیسیون انتخابات اما آن را بر مالی مبارزات انتخاباتی. در نهایت کسی ذکر EAC.

DHS رسیده دادن EAC یک فرصت به وزن در سیاست ملی و پرورش یک رویکرد میان کشورها و استان ها برای دست زدن به انتخابات. اما نیل جنکینز DHS مسئول پیشرو در بحث ها به من گفت که او در بر داشت EAC رهبران غیر قابل اعتماد و مبارز.

ارتباط خود را با مک کورمیک بود به خصوص بی فایده. پس از مغلوب ساختن پیشی جستن از انتخاب او به ندرت با حضور در نشست ها و جلسات که در آن DHS به دنبال هشدار کمیسیون به تهدید رو به رشد روسیه دخالت جنکینز گفت.

در ژانویه 2017, McCormick نوشت: یک پست برای هر یک وب سایت در توصیف این ایده که روسیه تا به حال دخالت در انتخابات 2016 به عنوان "تبلیغات فریبنده مرتکب در آمریکا" توسط دولت اوباما. دولت انتخابات مدیران می گویند که او اغلب با او صحبت کردیم و به آنها در مورد "جعل." او گفت: حداقل دو است که او "می دانست که مردم روسیه" پس از یک بار زندگی می کردند وجود دارد که نمی شود آنها قادر به چنین شرارت است.

بعد از آن در سال 2017 تهمت منصوب کرد و به او رای دهندگان-تقلب, کمیسیون, که همچنین شامل Kobach فون Spakovsky و آدامز. در اولین جلسه خود او ادعا کرد که شخصا مشاهده تقلب انتخابات بدون دادن جزئیات. ایمیل های منتشر شده توسط این کمیسیون در ارتباط با طرح دعوی در دادگاه نشان می دهد که او از نزدیک با فون Spakovsky و آدامز به شکل از چگونه به جمع آوری داده دولت در تقلب. او پیشنهاد وزارت دادگستری آمار به عنوان یک کارمند برای رای دهندگان-تقلب کمیسیون در تماس تلفنی با "محافظه کار (و مسیحی بیش از حد)."

در سال 2018 بلندگو از خانه Paul Ryan اعلام کرد که او نمی خواهد reappoint مت Masterson این EAC دیگر جمهوری خواه کمیساریای که تا به حال به دست آورده ستایش بالا از مقامات دولتی برای پیشرو, امنیت, برنامه های آموزشی و بهبود EAC-DHS ارتباط است. "جمهوری خواه کنگره رهبری و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به سادگی علاقه مند نیست در تضمین این که انتخابات ما در حال محافظت از دخالت" کانکتیکات, وزیر امور خارجه, Denise مریل یک دموکرات گفت: در بیانیه منتشر شده پس از Masterson را اخراج.

یک فرد نزدیک به رایان به من گفت که مک کورمیک و فون Spakovsky کار می کرد به فشار بلندگو به رها کردن Masterson. مک کورمیک بود sparred با Masterson در بسیاری از موارد با توجه به EAC کارکنان و گفت همفکر وزرای امور خارجه که او ناقص و حزبی. رایان را جایگزین او دونالد پالمر که تا به حال بوده است—در خواست McCormick سابق EAC کارکنان گفت:—استخدام به عنوان یک پیمانکار برای EAC ماه قبل است. Masterson در حال حاضر امنیت سایبر مشاور CISA و مشغول به کار در این رای توسط ایمیل سیاست های امنیتی در حال حاضر در دسترس بر روی هر یک وب سایت.

در سال گذشته نوشتن در یک واشنگتن تایمز قطعه در حالی که خدمت به عنوان EAC صندلی McCormick اذعان کرد که او تا به حال شده است اشتباه در مورد دخالت روسیه: روسیه تا به حال در واقع ناشی از یک "واقعی و مداوم" تهدید به انتخابات. "این vacillating حقایق است که به شکل اولین ارزیابی از آنچه اتفاق افتاده است و به آنها و همچنین عدم دسترسی به طبقه بندی شده هوش جلسات است که دیگران باید به من قسم می خورم به در ایمان خوب به من مکث," او نوشت.

تیوی داشتن که Ashcroft بازیگران در مل Carnahan را پیروزی و افزایش شور بیش از رای دهندگان تقلب پولادین Hovland عزم راسخ برای حمایت از حقوق رای دادن. در اوایل سال 2008 او یک انتخابات وکیل برای میسوری وزیر امور خارجه: رابین Carnahan مل و ژان دختر.

بعد او کار می کرد برای برگزاری انتخابات عادلانه حقوقی شبکه litigating رای گیری دسترسی مسائل و کمیته قوانین مجلس سنا که نظارت بر EAC. در سال 2018 به حزب دموکرات قرار داده و او را مسئول جستجو برای جدید EAC کمیسر. کسانی که آشنا با جستجوی خود را—و مردم او را نزدیک در مورد موقعیت—می گویند که هیچ کس می خواست این کار است.

"از من پرسید اگر من می خواستم آن و من می توانم می گویند هیچ به اندازه کافی سریع" یک نامزد بالقوه به من گفت. "شما فقط می توانید چیزی انجام می شود وجود دارد."

Hovland هر چند همیشه احساس آژانس می تواند نقش مهمی بازی کند. او دوست دارد به قول دفاع از آژانس توسط هدر Gerken رئیس دانشکده حقوق دانشگاه ییل: "چه نقطه از داشتن 50 آزمایشگاه دموکراسی اگر هیچ کس نگه داشتن نمره؟" زمانی که او نمی تواند پیدا کردن کسی برای پر کردن جای خالی او به طور داوطلبانه و منصوب شد در ژانویه 2019.

پالمر سابق انتخابات مدیر ویرجینیا و فلوریدا, منصوب شد و در همان زمان. او شهادت بود و در دومین و آخرین دیدار از مغلوب ساختن پیشی جستن تقلب انتخابات کمیسیون. او اغلب رسانهها محبوب محافظه کار صحبت نقاط افشاگری "antifa" و زندگی مهم است.

پالمر در حیاط خلوت یک inground استخر. در 18 مارس به عنوان انتخاباتی در سراسر این کشور دست و پنجه نرم کردن با این بیماری همه گیر را برای مفاهیم آینده مقدماتی, Palmer توییتی a mid-day استخر selfie. انتخابات مدیران خشم آمده بودند. "من در تلاش برای کشف کردن چگونه به طور کامل rehaul انتخاب من و این, سراخ کون, است, به tweeting, تصاویر از خود آفتاب گرفتن" یک پیامک من.

در توییتر پالمر در دفاع از گرفتن یک استراحت از وظایف خود را. "همه EAC کارکنان teleworking," او گفت:. "و ما ناهار!" او گزارش داد که او شده است می خواهم در یک تماس که روز به بحث در مورد تاثیر COVID-19 در انتخابات است. سه نفر شرکت کننده در تماس می تواند او را به یاد چیزی گفته.

اگر چه مک کورمیک انکار کرده او مشاجره که روسیه به دخالت در انتخابات 2016 جعل او و پالمر اعلام یکی دیگر از رئیس جمهور تهمت بی اعتبار تئوری های توطئه: که پست الکترونیکی-در رای گیری مملو از تقلب. در آنها ترویج آن را در رنگ قرمز سفید و درست یک پادکست به میزبانی کاترین Miller, اجرا می شود که درست رای مستقر در هوستون گروه که ناموفق شکایت چند متحده برای جلوگیری از گسترش رای گیری از طریق پست.

در نشان دادن Miller هشدار داده گسترده انتخابات "برداشت"های سیاسی—عملیات جمع آوری و ارسال پست الکترونیکی-در برگه های رای—و گفت: "میلیون ها نفر" از مردم باید از رول. "بنابراین همه کسانی که مردمی که در حال رفتن به دریافت برگه های رای—یک فاجعه در حال انتظار برای رخ می دهد," او گفت: مستقیم به دوربین و کوه در می رم خود را یادداشت برای تاکید.

سپس پالمر و McCormick—نه از آنها در پاسخ به سوالات این مقاله اصطلاح به برنامه. که می تواند آنها اشاره شنوندگان به وب سایت کمیسیون به یاد بگیرند که چگونه برای رای دادن از طریق پست و با خیال راحت و ایمن, اما آنها نمی. به جای مک کورمیک تکرار میزبان جنجال آفرینی و بلاغت و گفت که رای دهندگان خواهد بود از طریق پست و برگه های رای بدون در نظر گرفتن "این که آیا ما می دانیم که اگر آنها مرده ام یا نه" و این که "امنیت درگیر است بسیار کمتر با یک رای-توسط-mail طرح از آن است که با یک غایب رای گیری طرح است."

هیچ حزب جمهوری خواه دموکرات یا حزبی انتخابات مدیر من با صحبت در بیش از 10 ایالت که در آن رای گیری از طریق پست است و تاسیس موافقت با این اظهارات. "آن bollocks. نه یک سیستم با این نسخهها کار مانند این که" یکی گفت:, و اضافه کرد که پادکست ساخته شده او تمایلی به همکاری با EAC. "آنچه در انتخابات رسمی می خواهد به کار با آژانس به طور فعال در تضعیف کار خود را؟"

Miller شوربا McCormick انتقاد از رای گیری از طریق پست گفت: "حماقت" بود "تکان دهنده است." او پیش بینی کرد که تقلب گسترده خواهد پرتاب ریاست جمهوری-نتایج انتخابات را زیر سوال و این که دیوان عالی کشور تصمیم خواهد گرفت برنده است.

پیچیدن در بخش Miller گفت: بینندگان که پالمر و McCormick شد "عالی است. مردم فراموش می کنند که EAC است که حتی وجود دارد."

تیاو EAC ترین و حیاتی تابع—و شاید آن بیشتر خودنمایی شکست است استانداردسازی و صدور گواهینامه از رای گیری ماشین آلات. آن است به تصویب یک مجموعه کامل از الزامات از سال 2005. به عنوان یک نتیجه تولید کنندگان باید به حال انگیزه کمی برای ارتقاء دستگاه امنیتی به جز در چند متحده که آنقدر بی تاب آنها معرفی استانداردهای خود را.

کمیسیون اولین تلاش برای تجدید نظر در سال 2005 دستورالعمل های زمین به توقف در سال 2010 به دلیل آن نیست که به اندازه کافی در کمیسیون به تصویب استانداردهای جدید. بدون رسیدن به حد نصاب خود را تا سال 2014 کارکنان فرو پیش رو با همکاری با مقامات منتخب در سراسر کشور و دیگر آژانس های فدرال. به زودی پس از Masterson, McCormick و توماس هیکس یک دموکرات سابق کنگره کارمند بودند سوگند در آغاز سال 2015 آنها را تایید یک به روز رسانی جزئی به ظاهر هموار کردن راه برای کامل و پیاده سازی استاندارد. به جای این روند شد گرفتار و به خصوص پس از Masterson بود که آگاه در مورد این موضوع به دلیل او برای EAC تست و گواهی نامه های بخش که به بررسی رای گیری ماشین آلات نیست ابقای.

زمانی که Hovland و پالمر پیوست این کمیسیون در سال 2019, "صادقانه استانداردهای فقط نبودند آماده" Hovland گفت. "آنها قرار بود به طور کامل آماده برای رفتن اما آنها درست نیست."

در ضمن 2015 به روز رسانی را دارا بودند تقریبا هیچ تاثیر زیرا آنها پدربزرگ در ماشین آلات موجود در استاندارد. تولید کنندگان در ایران است که راه گریز و تنها یک سیستم کاربردی برای صدور گواهینامه.

در ماه فوریه در یک گردهمایی از دولت انتخابات مدیران در واشنگتن, دی سی, چهار EAC کمیسیون برگزار شد یک پنل به بحث استاندارد است. رهبری تا حد زیادی توسط نیوجرسی انتخابات مدیر باب Giles مقامات دولتی کبابی کمیسیون در عدم پیشرفت است. خواسته جایلز در مورد یک پیشنهاد بخش Hovland گفت که یک دلیل آن نشده بود رای داده بود چرا که آن را هنوز هم موجود خطاهای دستوری.

"پس از آن حدود پنج صفحه است. بنابراین اگر هر یک از شما بررسی, یک صفحه, یک روز, من فکر می کنم شما می توانید آن را انجام داده" جایلز جامعی به عنوان مخاطب در اتاق خندید.

"من می تواند انجام دهد که باب, اما ما در حال سفر در سراسر کشور در تلاش برای نگه داشتن یک سازمان زنده" Hovland گفت.

تبادل گالوانیزه کمیسیون. در پایان ماه فوریه آنها رای به ارسال استاندارد برای اظهار نظر عمومی. آنها در حال حاضر بررسی 77 نظر و بحث در مورد آنها با دولت های محلی و مقامات انتخاباتی و سایر اشخاص علاقه مند. تصویب نهایی نیست و انتظار می رود قبل از انتخابات ماه نوامبر.

در طول یک مجازی جلسه عمومی در ماه مه هیکس به نظر می رسد به اعتراف است که او تا به حال نه خواندن کامل 300-صفحه استاندارد.

"من فکر می کنم در حال حاضر ما این فرصت را دارند که با این بیماری همه گیر به نشستن در خانه و من قصد دارم از طریق این ضرب المثل قدیمی از, 'چگونه می توانم شما را از خوردن یک فیل ؟ اساسا یک گاز در یک زمان,'" هیکس گفت.

هیکس به من گفت که او تا به حال خوانده استاندارد است که او به نام "بحرانی آژانس اولویت" و این که او در جریان بوده است بر آنها بار دوم به بهبود درک خود را. نظر خود را در طول جلسه "اشتباه گرفته و از متن گرفته شده," او گفت:.

Tدر اینجا نشانه هایی که EAC در نهایت ممکن است آماده برای پر کردن نقش برای آن ساخته شد. بودجه خود را افزایش به 11 میلیون دلار در این سال است. شروع در سال گذشته برای اولین بار پس از سال 2009 تا به حال کاملی از چهار کمیسیون. در ماه های اخیر از آن به استخدام چندین چاشنی کارکنان حتی rehiring برخی که تا به حال سمت چپ آژانس در نا امیدی.

پس از پرسنل مدیریت سوال Bryan Newby رهبری و توصیف کم روحیه کارکنان در EAC, Newby نبود تمدید در سال 2019 و او داکوتای شمالی انتخابات مدیر. او شکایت با اداره فدرال مشاور ویژه در برابر EAC دو دموکراتیک کمیسیون Hovland و هیکس گفت: آنها مخالف خود را reappointment به دلایل سیاسی. این ماه, کمیسیون نام اقدام مدیر اجرایی مونا Harrington EAC است رئیس سابق اطلاعات و امنیت افسر خود را به عنوان جایگزینی دائمی.

مقامات دولتی اذعان کرد که آنها هیچ چاره ای جز حمایت از EAC. پس از سال 2016 انتخابات آنها متوجه شدم که آنها نوپای اداره امنیت بودند هیچ بازی برای خصمانه دولت-ملت. "من فقط نمی دانم چه کسی می تواند گواهی ماشین آلات و اگر نه EAC" یک دولت جمهوری خواه انتخابات رسمی به من گفت. "من استفاده می شود به این باور است که وجود دارد هیچ جایی در دولت فدرال برای آژانس است اما ما باید این استانداردها. ما باید به EAC."

دیگر به من گفت: "من فکر نمی کنم بسیاری از ما احساس آژانس باید از بین برود. همه ما می خواهیم آنها را به ماندن و همه چیز نگاه امیدوار کننده تر در حال حاضر از آنها پس از این سازمان تاسیس شد. من امیدوارم که آن باقی می ماند که راه."

تأکید مقامات دولتی " تغییر در نگرش انتخابات کمیته ملی انجمن از وزرای دولت رای دادند و روز شنبه برای تشویق کنگره برای حفظ بودجه EAC. Wyman واشنگتن وزیر امور خارجه گفت: او تاسف رای خود در سال 2015 برای لغو این کمیسیون است. ایالات متحده "باید یک رابطه متفاوت با EAC در حال حاضر," او گفت:.

به عنوان ما به این نتیجه رسیدند ما گفتگو Hovland به یاد می آورد unflattering مقاله در تپه مورد EAC در دهمین سالگرد آن است. "گاهی اوقات مردم از من بپرسید چه من فکر می کنم 20-سال-در مقاله در حال رفتن به می گویند," او گفت:. "من می خواهم آن را به یکی از چرخش. من فکر می کنم ما در حال گرفتن وجود دارد."tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب