تمام جهان نشسته است شیوا

ایده های به تنهایی. و روز بعد همه ما باید عجله خود را به یک دیگر و بازسازی جوامع ما. توماس Dworzak /

توسط NEWS-SINGLE در 31 اردیبهشت 1399
توماس Dworzak / مگنوم

سارا دیویس جان سالم به هولوکاست. چند دهه بعد هنگامی که او 95, او سالم به در COVID-19. شش نفر از ما ایستاده بود و در اطراف قبر او در اندازه گیری فاصله از یک دیگر; فرزندان و نوه صحبت از زندگی خود را. در فاصله دور چهار سردخانه کارکنان منتظر خدمات به این نتیجه, به طوری که آنها می تواند در پر کردن gravesite. همه ما عینک ماسک.

بعد که همان روز یک زن که پدرش فوت کرده به نام به سوال در مورد نشستن شیوا هفته از عزاداری در سنت یهودی در این زمان بیماری همه گیر. "اولین شرط ماندن در خانه درست است؟" "بله" من پاسخ داد. "هر کس در حال انجام است که به هر حال" او گفت:. "گمان می کنم" به او گفتم: "تمام جهان نشسته است شیوا." او گفت که او در بر داشت آن را به طرز عجیبی آرامش.

یهودیت یک سنت ساخته شده است در جامعه. دین گفت: فیلسوف آلفرد نورث وایتهد است چه یک مرد با تنهایی. نه در یهودیت است. برخی از مهم نماز از جمله kaddish برای مرده ها خوانده می شود تنها زمانی که حداقل 10 نفر در حال حاضر. در زبان عبری یک کنیسه است به نام "خانه عبادت" اما "خانه جمع آوری."

در حال حاضر رهبران مذهبی همه ادیان می پرسند: آیا جامعه همیشه دوباره آن را به عنوان یک بار بود ؟ این سوال خواسته شده است قبل از. در سینا معبد لس آنجلس کنیسه جایی که من هستم خاخام ارشد جامعه رفت و از طریق یک تجربه مشابه در سال 1918 آنفولانزا. ما centennial تاریخچه کتاب منتشر شده در سال 2007 می گوید از ورود یک کانتور در پاشنه است که فاجعه:

ورود او بود که واقعا دلیلی برای جشن. آن مشخص شده پایان اجباری 2 ماه محرومیت در تمام مجامع عمومی—از جمله دین—برای کمک به جلوگیری از گسترش بیشتر مرگبار و مواج همه گیر آنفلوآنزا. شناخته شده به عنوان "آنفولانزای اسپانیایی" یا لا Grippe آنفولانزا از 1918-1919 جهانی فاجعه است. خانواده ها ترس از مرگ نه تنها از جنگ اما از بیماری نیز هست. و با همین دلیل خوب: بیشتر مردم درگذشت آنفلوانزا که تنها سال از چهار سال از مرگ سیاه در طول قرون وسطی است. نزدیک به نیمی از سربازان آمریکایی درگذشت, درگذشت نه از جنگ صدمات اما از آنفولانزا.

توانایی جمع یک بار دیگر در مکان های عمومی, به علاوه زیبایی کانتور سیلورمن صدای آورده افزایش تعداد نمازگزاران به شب جمعه خدمات (که بهتر بود با حضور بیش از شبات صبح خدمات) و از آن آشکار شد که افزایش گنجایش خواهد به زودی مورد نیاز است. بنابراین شروع مبارزات انتخاباتی برای ایجاد یک "بزرگتر سینا."

بود که قبل از تمام پیشرفت های فن آوری است که به ارمغان آورده اند خدمات کلاس ها و بحث آنلاین. در حال حاضر زمانی که همه شام و مراسم تجلیل و فارغ التحصیلی لغو هستند ما علامت آنها را در زوم—شام یخ زده در محل جشن. خاخام ها در سراسر جهان من با آنها صحبت کرده اند سوال دوام شیوه های باستانی. چقدر عمیق را عبادت تعهد خود را به کنیسه بود پس از چند ماه از این ؟ به خاطر دارم یک مشاهده است که یکی از مهم ترین جنبه های 1969 ماه فرود بود که برای اولین بار در تاریخ زمانی که مردم آرزو برای دیدن ماه را به جای راه رفتن در خارج از آنها نشسته در اتاق نشیمن خود را و تماشای آن را بر روی تلویزیون. هر روز صبح ما را تماشا خدمات بر روی صفحه نمایش به جای تجمع در کنیسه. زمانی که این بیماری همه گیر دیگر کم خواهد شد و ما تجارت sweatpants به صورت مناسب و هم پیوستن دوباره ؟ در جامعه ای که در آن تعهد به موسسات پایانی و "پیوستن" است که دیگر اجتماعی هنجار کنیسه حضور و غیاب در حال حاضر در حال کاهش است. این بیماری همه گیر سرعت بخشیدن به این روند و یا (امید علیه امید) احیای نیاز به جمع آوری در نماز و جشن ؟

من تمایل به این باور است که طبیعت انسان تغییر ناپذیر است که هنگامی که ما را به ما ماسک, ما عجله خندان بازگشت به آغوش یکدیگر به عنوان مردم یک قرن پیش. من می خواهم به این باور است که جامعه عمیق وجودی نیاز دارید و هیچ چیز اساسی تغییر خواهد کرد. من می دانم که من نمی توانم صبر کنید تا ببینید مردم جمع شده بودند دوباره در خدمات در مراسم عروسی و حتی در تشییع جنازه. اما برای همه خاص سیاسی در مورد آنچه در جهان خواهد بود و ما هیچ یک از ما پیامبران و بنابراین ما صبر کنید تا ببینید که آیا انسان گرسنگی برای جامعه خواهد نادیده گرفتن طولانی ترس از بیماری و frictionlessness از تماشای از راه دور است. در حال حاضر ما نشستن شیوا در انتظار جهانی برای بازگشت.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب