برنی ساندرز است که جورج مک گاورن

ایده های شباهت بین 2020 و 1972 بیش از حد شگفت آور را نادیده بگیرد. اما وجود دارد یک تفاوت بزرگ. مایک

توسط NEWS-SINGLE در 3 اسفند 1398
مایکل Ochs Archives / گتی

اجازه بدهید شروع با یک اعتراف. وقتی که من شروع به گزارش و نوشتن این مقاله من ساده پایان نامه: برنی ساندرز است جورج مک گاورن.

فاجعه بار بازنده از سال 1972 انتخابات ریاست جمهوری McGovern تبدیل شده است راحت جن برای هر وزش و یا محافظه کار این استدلال که leftism یک بیماری کشنده در یک انتخابات عمومی ، McGovern برنده فقط یک ایالت ماساچوست در حالی که وقت ریچارد نیکسون فرمان 96 درصد از رای کالج انتخاباتی است. پس از آن بود که بزرگترین حزب جمهوری خواه لغزش در تاریخ ایالات متحده است.

Bernie Sanders
پابلو مارتینز Monsivais / AP

مطمئنا اگر چه من فکر McGovern قیاس بود فقط glibness masquerading به عنوان تجزیه و تحلیل تاریخی. امریکا در سال 1972 بود که کشور های مختلف—قبل از رایانه های شخصی, Star Wars , فیلم 40 سال از افزایش نابرابری درآمد و ثروت و انتخاباتی شکاف جنسیتی.

اما من بیشتر بخوانید درباره McGovern نامزدی بیشتر متوجه شدم که روح '72 امروز زنده است—نه فقط لزوما در راه است که بسیاری ساندرز منتقدان فکر می کنم.


برای شروع بیایید بازی یک بازی از "نام است که در سال." در اینجا چهار سرنخ.

  1. عمیقا غیر اخلاقی حزب جمهوری خواه در کاخ سفید در یک نسبتا قوی در اقتصاد است.
  2. در دموکراتیک اولیه, اوایل پیشتاز و ایجاد علاقه جانباز سواحل شرق سناتور.
  3. اما پس از چند ماه پیشرو در پای صندوق های رای او دچار تزلزل در اوایل مقدماتی به زودی پس از توافق رئیس جمهور و همدستان او درست کردن یک طرح برای تضعیف او بخشی از یک کثیف-ترفندهای انتخاباتی که در نهایت آمار و ارقام در یک استیضاح پرس و جو.
  4. افزایش در لحظه مناسب به سرقت حرکت از جناح چپ سناتور از کوچک lily-white دولت است. این سناتور طرفداران برای تک پرداخت کننده مراقبت های بهداشتی و تماس برای توزیع مجدد ثروت به قشر متوسط و پایین. در طول زمان او تحکیم جناح چپ رای و دور می زند یک apoplectic دموکراتیک نخبگان با یک کمپین مردمی که تا حدودی جالب اینجاست که با توجه به سن بستگی دارد شور و شوق از در مدارس.

این است که به وضوح اتصالات شرح 2020 چشم انداز سیاسی. سرنخ از طریق یکی از چهار مراجعه به ترتيب به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جو بایدن به اوکراین رسوایی مربوط Burisma و هانتر بایدن و پر رونق کمپین Bernie Sanders.

هر کلمه ای از این شرح اعمال می شود فقط به عنوان به همان اندازه به سال 1972 است. نیکسون بود وقت. برای بسیاری از دموکرات های اولیه خود را به احتمال زیاد رقیب به نظر می رسید ادموند Muskie طولانی خدمت سناتور از ایالت مین است که نامزد معاون رئیس جمهور چهار سال پیش از آن. در ماه فوریه سال 1972 فعالان برای نیکسون کمپین قرار داده شده یک نامه جعلی در منچستر اتحادیه رهبر , روزنامه ادعا که Muskie بود و تعصب در برابر فرانسوی آمریکایی است. (جعل است که در حال حاضر شناخته شده به عنوان "Canuck نامه.") Muskie سقوط فرصتی برای McGovern. جناح چپ سناتور جلب مشتاق حمایت از تازه enfranchised نوجوانان و موفق به کسب نامزدی حزب دموکرات—قبل از گرفتن مذکور را شکست توسط نیکسون در ماه نوامبر.

شباهت بین McGovern و ساندرز فراتر از طرح نقطه وصل است که داستان خود را ascendance. در امور سیاست و بلاغت و جمعیتی وجود دارد شکی نیست که McGovernism متحرک ساندرز مبارزات انتخاباتی.

بسیاری از ساندرز اولویت های سیاست بودند مرکزی به McGovern پلت فرم 48 سال پیش شروع به مراقبت های بهداشتی. "مک گاورن به نام مراقبت از سلامت یک حق انسانی و حمایت رایگان-در-روی-نقطه-خدمات تک پرداخت کننده مراقبت های بهداشتی طرح می گوید:" جاشوا تپه, یک مورخ در دانشگاه ویرجینیا که نوشته است در مورد شباهت بین ساندرز و McGovern. "او همچنین پیشنهاد افزایش امنیت اجتماعی در تقویت اتحادیه حقوق شیب افزایش مالیات بر ثروتمندان و اساسی جهانی درآمد" است که او در نهایت دوباره به یک شغل-تضمین پیشنهاد. ساندرز سیاست پلت فرم شامل تمام کسانی که اقدامات مناسب را به مشاغل فدرال تضمین کند. همچنین ارزش اشاره به این که در حالی که McGovern را پاسیفیسم (که هسته ای را افزایش برجستگی در سمت چپ) می یابد خود را روشن اکو در Sanders, جنگ ویتنام ساخته شده خود را در سیاست خارجی و موقعیت بیشتر برجسته در سال 1972 است.

McGovern می شود—با آن ثابت اشاره به FDR میراث و مدرن معضل از حرص و آز شرکت های بزرگ—به طور موثر اولین پیش نویس ساندرز استاندارد ریف. هر دو نفر صریح و روشن در مورد جاه طلبی های خود را برای گسترش وعده های اقتصادی از معامله جدید است. در اینجا است که مک گاورن در سال 1972 (تاکید معدن):

کار مردان و زنان شده اند در خط مقدم سیاسی و پیشرفت در همه بزرگ اصلاحات اسپانسر شده از طرف حزب دموکرات از سال 1932از جمله حقوق مدنی اصلاحات در اواسط 1960s. حزب با این نسخهها کار برای مردم و مردم حمایت خود را از حزب. شده است که کلید به یک زندگی بهتر برای میلیون ها نفر است.

و در اینجا است که ساندرز در سال 2019:

بیش از 80 سال پیش فرانکلین دلانو روزولت کمک به ایجاد یک دولت ساخته شده است که تحول پیشرفت در حفاظت از نیازهای خانواده های شاغل. امروز در دهه دوم قرن 21 ما باید از کسب و کار ناتمام جدید معامله و حمل آن را به اتمام.

این شباهت به گسترش راه دو مرد در کنار شرکت های بزرگ احتکار و گرفتاری طبقه کارگر است. در اینجا McGovern در همان سال 1972 سخنرانی:

آقای نیکسون نمی تواند کمک کار مردم حتی اگر او می خواهد برای او اساسی در حوزه شرکت های بزرگ قدرت و منافع شرکت های بزرگ ...

حزب دموکرات دستاوردهای رئیس آن عددی قدرت از کار مردم.

و ساندرز در سال 2019:

دهه سیاست های تشویق و یارانه لجام گسیخته حرص و آز شرکت های بزرگ ...

در مخالفت با الیگارشی وجود یک جنبش از کار مردم و جوانانی که در افزایش روز افزون تعداد در حال مبارزه برای عدالت است.

در نهایت McGovern افزایش در درون حزب دموکرات با تکیه بر کمک های مالی از یک جوان و قومی متنوع مردمی پایه به جای حمایت از حزب نخبگان. توانایی های خود را برای برنده شدن بیش از سیاه و رای دهندگان در اواخر اولیه شد کلید پیروزی خود را در پر دموکراتیک کنوانسیون. با وجود از دست دادن McGovern برنده 62 درصد از اسپانیایی ها و 82 درصد از آمریکایی های آفریقایی تبار در انتخابات.

دوباره تشابه با ساندرز کمپین عمیق می باشد. رد شده توسط حزب خودی و ابراز تنفر توسط اوباما ساندرز است با اینحال ساخته شده است جمع آوری کمک های مردمی و ماشین آلات. و مانند McGovern خود جهش به جلو-دونده نقطه شده است تا حدودی طراحی شده توسط خود را ثابت افزایش حمایت در میان آمریکایی های آفریقایی تبار رای دهندگان. با وجود به تازگی در حال اجرا 32 امتیاز پشت بایدن در میان رای دهندگان سیاه او سقوط کرده است که در فاصله بیش از دو ماه گذشته به صرف هشت امتیاز.


این جایی است که من باید به شما بگویم که در حالی که برنی ساندرز زیادی مانند جورج مک گاورن, 2020 نیست 1972.

چه بیشتر متمایز جبهه دموکراتیک-نفر دوم از چپ سلف نیست سیاست ها و شعارهای بلکه کمپین تاکتیک و عدم محبوبیت وقت.

هیچ مقایسه ساندرز و McGovern کافی است بدون تصدیق کرد که McGovern انتخاباتی در تابستان سال 1972 بود که یک از یک نوع فاجعه است. در کنوانسیون ملی McGovern مواجه گسترده اپوزیسیون از عمده دموکراتیک چهره های آینده از جمله جیمی کارتر رئیس جمهور. پس از اطمینان از نامزدی در یک جنگ کثیف را برای نمایندگان او تلاش برای پیدا کردن یک برجسته دموکرات به خدمت خود را به عنوان همسر در حال اجرا. سناتور تد کندی به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان محبوب ترین انتخاب را رد کرد و متعدد ارائه می دهد. زمانی که کنوانسیون در نهایت توافق سناتور توماس ایگلتون آن خیلی دیر است که McGovern معروف را مرحله به ارائه سخنرانی پذیرش خود را تا بعد از نیمه شب در سواحل شرق. و این همه برای هیچ: در روز گزارش شده است که ایگلتون دریافت کرده بود الکتروشوک درمانی برای افسردگی شدید و حزب عدالت و خواست او را به ترک نژاد. ایگلتون خارج از بلیط اولین نامزد معاونت ریاست جمهوری تا کنون به انجام این کار و McGovern رفت و به اواخر ماه اوت کردن یک همسر در حال اجرا و 20 امتیاز در پای صندوقهای رای است.

McGovern بود عمیقا منفور در برخی محله های حزب خود اما دلیل دیگر هیچ کس نمی خواست به خدمت خود بلیط: ریچارد نیکسون. عجیب و غریب آن را به عنوان ممکن است صدای امروز نیکسون محبوب بود وقت در تابستان سال 1972 است. خود را تصویب امتیاز ماند بالای 60 درصد بیشتر از سال بالاتر از باراک اوباما یا جورج بوش تا کنون به دست آمده در سال چهارم خود را به ریاست جمهوری. پس از 1950s هر رئیس جمهور که به 60 درصد تصویب در انتخاب مجدد سال برنده شده در ماه نوامبر است.

قوی انتخاباتی نقشه تنها به تقویت نیکسون مزیت است. پس از دموکرات ها حمایت از حقوق مدنی قانون جمهوری خواهان از طریق شکست در جنوب و تحت سلطه انتخابات ریاست جمهوری آینده با ربع قرن. از سال 1968 تا سال 1992 دموکرات ها برنده فقط یک انتخابات ریاست جمهوری زمانی که در سال 1976 جیمی کارتر پیروزی بیش از جرالد فورد رئیس جمهور غیر منتخب که immolated انتخابات خود را تقابل با عفو یکی Richard Milhous نیکسون.

در حالی که امروز در کالج انتخاباتی مزیت های جمهوری خواهان و دموکرات ها در سال 2020 در حال مبارزه در بیشتر حتی زمین از آنها در سال 1972 است. این کشور نقل مکان کرد و به سمت چپ بر روی یک میزبان از مسائل که McGovern دفاع و پشتیبانی از جمله حقوق همجنسگرایان و بهداشت و درآمد برای حمایت از کارگران فقیر. و اسپانیایی و رای دهندگان که شکست سخت برای مک گاورن حساب برای سهم بیشتری از رای دهندگان.

مهم ترین تهمت وارد انتخابات عمومی به عنوان یک مقدار ضعیف تر نامزد از نیکسون در سال 1972. با توجه به بسیاری از انتخابات پیش بینی مدل اقتصاد قوی را قوی امتیازهای; و عادلانه باشد یک اقتصاد رو به رشد ممکن است در نهایت قرار داده و مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید است. اما با وجود رکورد بالا ضریب اطمینان مصرف کننده و رکورد نرخ بیکاری پایین تهمت شده است یکی از محبوب حداقل رئیس جمهور در تاریخ مدرن است. پس از 1950s هیچ رئیس جمهور شده است به عنوان محبوب به عنوان برگ برنده خود را در سراسر کل ریاست جمهوری است. این ضعف است که در حال حاضر مشهود در سر-به-سر رای گیری. نیکسون پیش بینی شده بود به ضرب و شتم McGovern با 20 امتیاز در تابستان سال 1972 است. و اگر چه ساندرز انتخابی همدردی برای اتحاد جماهیر شوروی ممکن است او امد و شد زیاد در یک کل در حال حاضر تهمت اجرا می شود چند امتیاز پشت سر ساندرز حتی پس از نظرسنجی بگویید رای دهندگان که سناتور ورمونت است که یک سوسیالیست.

زمانی که مفسران به شما بگویم که برنی ساندرز یکی دیگر از جورج مک گاورن درست پاسخ: شما اشتباه نیست. ساندرز یکی دیگر از استقرار-باخت مردمی-سازماندهی رایگان-بهداشت-مراقبت-امیدوار کننده طبقه کارگر جنگجو که تعالی به جلو-دونده وضعیت تشابه وهم آور که از بازنده انتخابات سال 1972. اما مهم ترین چیزی که در مورد انتخابات آینده جایی است که در آن شباهت پایان. امریکا در سال 2020 است و نه امریکا در سال 1972 است. و Donald J. Trump هیچ ریچارد نیکسون.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب