یک عکاس به پدر و مادر موج وداع

دیانا Dikeman پرتره سری دو برابر به عنوان یک خانواده, آلبوم, فشرده سازی نزدیک به سه دهه از پدر و مادر خود را'

توسط NEWS-SINGLE در 15 اسفند 1398
People waving outside house.
دیانا Dikeman پرتره سری دو برابر به عنوان یک خانواده, آلبوم, فشرده سازی نزدیک به سه دهه از پدر و مادر خود را' adieux به استادانه و مؤثر گاهشناسی.عکس توسط Deanna Dikeman

دیانا Dikeman پدر و مادر به فروش می رسد خانه دوران کودکی خود در شهرستان Sioux, آیووا در سال 1990 زمانی که آنها در اوایل دهه هفتاد. آنها نقل مکان به یک روشن-قرمز خانه در مرتع پرورش احشام در همان شهر که آنها با تمام مبلمان قدیمی خود. Dikeman یک عکاس پس از آن در سی سالگی او صرف بسیاری از بازدیدکننده داشته است مستند قصیده کوتاه از بازنشستگی خود را. پدر او یک بار در ترافیک مدیر در یک دانه-شرکت پردازش تمایل به گیاهان گوجه فرنگی در حیاط خلوت. مادرش مرغ سرخ شده و پخته پای ریواس, نگهداری سبزیجات در فریزر به گذشته آنها را از طریق سرد است. هر روز یادبود آنها پر تنه خود را آبی بیوک با گل و سوار را به گورستان محلی برای تزئین میشود.

در پایان دختر خود را بازدیدکننده داشته است مانند شماری دیگر مادران و پدران در حومه Dikeman پدر و مادر خواهد ایستاده در خارج از خانه به ارسال او را در حالی که او در ماشین و سوار دور. یک روز در سال 1991 او فکر می کردم به عکس آنها را در این ژست نقل مکان کرد و با نصب یک آگاهی است که صلح آمیز سال نمی خواهد آخرین برای همیشه لطفا برای. Dikeman را به تن نیلی شورت و بلوز صورتی روشن که صبح پدرش در بژ شلوار درنگ پشت او بر روی چمن در پاره پاره سایه ای از یک درخت افرا. این تصویر نشان می دهد که سلاح های خود را افزایش هم در وداع با موج. برای بیش از بیست سال طول هر خروج و بعد از آن Dikeman عکس پدر و مادر او در همان لحظه نورد کردن پنجره ماشین و هدف او لنز به سمت خانه خود را. Dikeman مادر شناخته شده بود به سرزنش کردن دخترش برای او پی در پی عکاسی. "اوه دیانا قرار داده است که چیزی دور," او می خواهم می گویند. هر دو پدر و مادر به دنبال او در خارج از منزل به هر حال.

در "ترک و تکان دادن" یک پرتره سری که دو برابر به عنوان یک خانواده, آلبوم Dikeman فشرده نزدیک به سه دهه از این adieux به استادانه و مؤثر گاهشناسی. (در سال 2009 او منتشر شده بخشی از این مجموعه به عنوان یک کتاب با عنوان "27 خوب byes.") هر تصویر مجددا آرام و وفاداری پدر و مادر خود را' سنت است. آنها حالا به تب و تاب بودن گرم از گاراژ در شب بارانی و خنده زیر پیش امدگی لبه بام در بهبود آب و هوا. در تابستان آنها ضربه بوسه از جلوی خانه. در زمستان آنها پوشیدن روسری و ایستاده پشت snowbanks. به ناچار سن آنها است. چند Dikeman را پرتره نابود و لگدمال شامل داخلی از خروج ماشین انتقال موازی با پیشرفت زندگی خود را. دست که چنگال او لنز دوربین گاهی اوقات قابل مشاهده در سمت آینه در نهایت آن میریزد باند عروسی. اوایل عکس نشان دادن ورقه های سبز رنگ خز قدیمی گوش سگ و تاری چهره نوزاد پسر. در بعد عکس پسر رشد کرده است و در پشت چرخ از حمایت جلوی خانه به عنوان Dikeman عکس او پدر و مادر سالمند از صندلی مسافر.

Dikeman درگذشت اولین بار در اواخر سال 2009 داشتن به نظر می رسد در این مجموعه برای آخرین بار که در ماه اوت است. در تصویر نهایی او استوار یک دست در چنگال چهار عصا و امواج با دیگر نیروبخش خود را بین یک ماشین سپر و همسرش در کنار. "هیچ تصاویر بیشتر دیانا" Dikeman مادر به او گفت پس از مرگ او چند هفته بعد. اما آن را خفیف کردند. Dikeman عکس او را در خارج از خانه گاهی اوقات همراه با بستگان تا سال 2017 هنگامی که مادر خود نقل مکان به یک بازنشستگی تسهیلات. او نگه داشته تکان دادن برای دوربین به عنوان سن ديگر انگشتان خود را. بعد از آن که در سال درگذشت او در خواب خود را.

بسیاری از تصاویر در "ترک و تکان دادن" هستند و بدون مقدمه فوری اسیر در لحظات کوتاه از یک ماشین عقب نشینی است. تنها ضربه نهایی از خالی جلوی خانه اجازه Dikeman زمان بیشتری است. پس از او و مادرش مراسم تشییع جنازه او راه اندازی یک سه پایه در خیابان و پنجاه فریم در حالی که خواهر او منتظر در نزدیکی استارباکس. در بهار گذشته پسرش او را ترک خانه خود در کلمبیا به درایو شرق برای اولین شغل خود را از کالج. آنها لود کردن ماشین خود را با وسایل و آن را به عنوان idled در جلوی خانه او نگاه کرد و پرسید: "آیا شما رفتن به یک تصویر؟" Dikeman کمی شگفت زده با عجله داخل برای بازیابی دوربین او و برای اولین بار قبول تازه نقش در یک مراسم.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن