کتاب جلسه: تبدیل به داستانی برای کنار آمدن با ترس

جلسه توجیهی کتاب ادبیات حوادث: هفته خود را راهنمای به بهترین کتاب انبوهی از رمان فرانسویتوسط وینسنت و

توسط NEWS-SINGLE در 23 اسفند 1398
انبوهی از رمان فرانسویتوسط وینسنت ون گوگ.VCG Wilson / Corbis / گتی

به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان به گسترش اخلال در برخی از اساسی ترین جنبه های زندگی روزانه مردم سراسر جهان روبرو هستند و اضطراب و عدم اطمینان است که با غیب و سریع حرکت کنید. خوانندگان و نویسندگان اغلب تبدیل به ادبیات برای کمک به ایجاد حس از جمله بحران, آیا در نگاه به گذشته—به عنوان دانیل دفو را با یک رمان در مورد لندن قرن 17 طاعون—و یا در فرضی آینده به عنوان امیلی سنت جان مندل را در تصور انسان چگونه زندگی ممکن است پس از یک بیماری ویران جهان است. در واقع آخرالزمانی توطئه پس از تنزل به این نوع قفسه ها شایع تر از همیشه در ادبیات معاصر با نویسندگان مانند Colson وایتهد و بنیامین پرسی با استفاده از زامبی ها و werewolves به عنوان ابزار برای بررسی dystopian جنبه های زندگی مدرن است.

در حالی که فاجعه چرنوبیل باعث شده است بسیاری از ادبی نمایندگی موفق ترین ممکن است کسانی که مانند آثار سوتلانا Alexievich و Christa Wolf اذعان راه روایت از فاجعه تمایل به سقوط کوتاه از ارائه بسته. در همین حال در یک مجموعه sci-fi, داستان های مجموعه ای از یک قرن پس از حمله ایالات متحده آمریکا از سال 2003 عراق را نویسندگان از جمله حسن Blasim و خالد کاکی اثبات ادعای خود به آینده کشور پس از جنگ است.

هر جمعه در کتاب های توجیهی ما موضوع را با هم آتلانتیک داستان در کتاب هایی که به اشتراک گذاری ایده های مشابه.

می دانم که دیگر دوستداران کتاب که ممکن است مانند این راهنما? رو به جلو آنها را به این ایمیل.


آنچه که ما در حال خواندن

هنر شانس دوم
"مندل را عمیقا تصور فلسفی عمیق محاسبات با زندگی در عصر فاجعه ... هستند ... خوش آمدید در خانه و اضطراب در طول روز از زیر این خبر چرخه یا insomniac شب از نگرانی در مورد آینده است."

📚 ایستگاه یازده, توسط امیلی سنت جان مندل
📚 شیشه ای هتل توسط امیلی سنت جان مندل


چه 1722 حساب طاعون نشان می دهد در مورد رسانه های جدید
"[این] عجیب و غریب کمی کتاب بر اساس نزدیک به یک دهه ارزش جمع آوری حقایق حساب, داستان و حکایات در مورد طاعون که ضربه لندن [در سال 1665] ... است که با وسواس چگونه اطلاعات نه فقط طاعون گسترش می یابد."

📚 یک مجله طاعون سال, توسط دانیل دفو
📚 کشنده اخبار: خواندن و اطلاعات بیش از حد در اوایل قرن هجدهم ادبیاتبا کاترین الیسون


(Efrem Lukatsky / AP)

چگونه زامبی ها و قهرمانان را فتح روشن فکر, داستان
"امروز جدی نویسندگان هیبریدی موجودات—yoking این fantasist حالات و صدای تیز و تند-bang خوانایی از رمان محبوب با سبک و مربوطه به اهنگ صدا پیچیدگی که ما انتظار می رود برای پیدا کردن در ادبیات است."

📚 منطقه یکبا Colson Whitehead
📚 عبورتوسط جاستین کرونین
📚 ماه قرمزتوسط بنیامین پرسی


چرنوبیل را میراث ادبی
"از سه دهه از ادبی پاسخ چرنوبیل تضعیف شده است مرتب کردن بر اساس از معتبر تصویر که ممکن است به بسته شدن ... بهترین آثار بیان عمیق شک و تردید در مورد قدرت زبان به جذب یک فاجعه این قدر و بنابراین به طور مداوم بازگشایی آن به راه های جدید بودن و به یاد."

📚 صدای از چرنوبیل: تاریخ شفاهی از یک فاجعه هسته ایبا سوتلانا Alexievich
📚 تصادف: یک روز اخبارتوسط Christa Wolf
📚 "صفر متر غواصی تیم" جیم شپرد


چگونه sci-fi نویسندگان تصور کنید که عراق آینده
"آن عمیق است که در یک کشور به عنوان زده به عنوان, عراق, dystopian سند چشم انداز است که باید ظهور در آثار مانند عراق + 100 و فرانکشتاین در بغداد نه تنها ترسناک و تاریک, اما همچنین امیدوار."

📚 عراق + 100ویرایش شده توسط Hassan Blasim
📚 فرانکشتاین در بغدادتوسط احمد Saadawi


درباره ما: این هفته خبرنامه نوشته شده توسط رزا Inocencio اسمیت. او فقط قرار یک کتابخانه نگه قطعبا لینگ Ma.

نظرات و سوالات غلط املایی ؟ پاسخ به این ایمیل برای رسیدن به کتاب های توجیهی تیم.

آیا می توانید این خبرنامه از یک دوست ؟ ثبت نام خود را.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de