طاعون-ماه مجله

عکس توسط کلوین موری / گتیFacebookتوییترایمیلنسخه قابل چاپصرفه جویی در داستانصرفه جویی در این داستان برای بعد.ر

توسط NEWS-SINGLE در 29 فروردین 1399
A person playing guitar near a window
عکس توسط کلوین موری / گتی

روز 1: ساخته شده نهایی در آخرین داش سفر به فروشگاه مواد غذایی به سهام تا برای مسافت های طولانی. به طور کامل آماده شده برای هفته ها از انزوا—حبوبات برنج کنسرو سوپ سبزیجات منجمد کاغذ توالت (فقط ضرب و شتم یک septuagenarian در دست قلاب بافی, ماسک برای آخرین رول). ما رسما در مستند. این خانه یک ایستگاه فضایی است. هیچ کس در هیچ یک از.

روز 2: ما در بر داشت جوانترین برداشته و همه از لباس او و frolicking در همسایه azaleas. در حالی که من در کشمکش او سگ فرار کرد. من شده اند در خارج از ساعت هفت امروز.

روز 3: مدرسه در منزل به طور رسمی آغاز می شود! من roughed از طرح درس برای بچه ها—املا پایه علم, سکوت خواندن. حتی یوگا! من می خواهم برای دیدن "واقعی" معلمان فکر می کنم در خارج از جعبه مانند این. من یک کمی زنگ زده در ریاضی, اما ما می توانیم برخی از تبدیل-جدول عمل به وعده های غذایی سالم ما خواهید بود پخت و پز با هم.

روز 4: خرید یک گیتار در آمازون! تحویل مرد شات من نوع نگاه هنگامی که او به دست من است بدیهی است که گیتار به شکل جعبه. او به نظر نمی رسد تحت تاثیر طرح من را به همسایه ها با هم از طریق آهنگ به عنوان آنها را در ایتالیا.

روز 5: درگیری جزئی. در حالی که تشویق ما قدیمی ترین برای اندازه گیری از پارمسان برای یک کلم, سالاد شریک زندگی من و من کردم به گفتگو در مورد چگونه بسیاری از قاشق غذاخوری در یک چهارم جام حذفی. و همچنین چرا من شش پوند kale. هیچ بهبودی در ریاضی اما بچه ها آموخته برخی از کلمات و واژگان جدید!

روز 6: درس های عملی در مورد اجتماعی فاصله امروز! با دقت توضیح داد: به من سه ساله قوانین ایستاده شش فوت از هم جدا و به حداقل رساندن تماس فیزیکی. او در پاسخ لیس سوراخ بینی. واقعا در وجود دارد.

روز 7: یافت گرد و خاکی بطری شراب در شربت خانه. ممکن است سرگرم کننده برای آینده تاریخ شب! در حال حاضر بیش از همیشه مهم است برای حفظ عشق زنده است.

روز 8: اوه خدای من 401(k).

روز 9: مردی که شراب رفت و سریع! روز را صرف تندرست بین اپل اخبار و E-تجارت حساب. حدود تسلط "Wonderwall."

روز 10: داخلی پروژه های هنر! استفاده از توالت و کاغذ رول واقعا ستون اما طرح من برای تهیه مقوا kaleidoscopes قطع شد توسط جوانترین من پرسیدن که چرا آنها مجبور به بازی با زباله است.

روز 11: تاریخ شب! شراب و یا هیچ شراب آن را بسیار حیاتی را به انجام برخی از پایه نظافت و لباس برای هر یک از دیگر. حتی اگر آن را به پایان می رسد با سگ خوردن نیمی از کیسه چیپس شکلات برای خود ganache و شما دیوانه وار Googling "اورژانس دامپزشک نزدیک من هنوز هم باز است."

روز 12: مشخصات فنی پس از نیمه شب. واقع سرگرم کننده: شما می توانید القاء استفراغ در یورکشایر تریر با گرفتن آن به مصرف محلول آب گرم و پراکسید هیدروژن. هیدروژن پراکسید می کند کمک در از بین بردن لکه فرش است.

روز 13: پیروزمندانه جرأت را بر روی آتش من فرار بازی "Wonderwall" برای جامعه است. ساخته شده بود از آن گذشته باز آکورد وقتی همسایه صدای خود را به عنوان اگر به آواز خواندن همراه! او سپس فریاد زد که اگر من نگه داشته و این تا او با پلیس تماس بگیرید. قرار بود در داخل به هر حال به یک ترک در "Blackbird."

روز 14: صرف تمام روز تلاش به relearn طولانی را بدست آورد. مطلع قدیمی ترین من که این با ارزش و مهارت های زندگی است که قرار بود به آمده تا بسیاری در بزرگسالی است. بود پرسید: "پس چرا نمی شما می دانید که چگونه به آن را انجام دهد؟" عذر خودم را به حمام که در آن من باقی می ماند.

روز 15: معلمان باید ده میلیون دلار در سال است.

روز 16: قدیمی ترین بیدار در وسط شب به من اطلاع که او در حال رفتن برای مردن. پس از القا مختصری وحشت او شفافی است که او "خواهد مرد اگر به من اجازه ندهید که او را به صورت دیجیتالی دانلود PS4 بازی به نام Borderlands 3."

روز 17: مرز است به من آموزش برای زنده ماندن در این دنیای جدید در راه است که بخش طولانی هرگز نمی تواند.

روز 22: اوه مرد متاسفم. چه روز است ؟

بعد از 23: تناسب اندام! خلاصه بعد از یک لاس زنی با کوچ مبتنی بر مراقبت از خود من بازگرداندن خانواده یوگا. من عضو است که حق بیمه Fitbit چیزهای بنابراین من می توانید تمام تمرینات بدن در خانه! ما در حال رفتن به بیرون آمدن از این قوی تر و سالم تر از زمانی که ما آغاز شده است. همچنین splurged در فانتزی نسخه Duolingo. هنگامی که این است که بیش از همه من با تمام خانواده به اروپا اجازه دهید به, بین المللی ما همسایه ها می دانند که ما ایستاده همراه با شفقت به عنوان یک جامعه جهانی.

بعد 24: Borderlands 3.

روز 25: من باید خریداری سهام در زوم من باید خریداری سهام در زوم من باید خریداری سهام در زوم من باید خریداری سهام در زوم من باید خریداری سهام در زوم من باید خریداری سهام در زوم. . . .

روز 26: می دانم "طرقه" مانند پشت دست من! امید من روح لالایی می تواند تسکین تمام بلوک به خواب.

روز 27: پس یک افسر پلیس متوقف و ضبط گیتار من این صبح است. نوع نامشخص در قانون اساسی است که, اما به نظر می رسید مانند یک زمان بد واقعا فشار آن است. به خصوص پس از او گفت: "مردم رنج می برند به اندازه کافی."

روز 28: دادن! با الهام از حساب های اجتماعی رسانه ای قهرمانانه پزشکی حرفه ای در خط مقدم من تصمیم ما کمک مالی, در خانه, ماسک های جراحی به عنوان یک خانواده است. از نظر لوازم و من فقط می تواند پیدا کردن لوله پاک کن و دستمال توالت چسب نواری و کسل کننده یک جفت قیچی آشپزخانه. یکی از ماسک معلوم شد خیلی خوب! اما پس از آن من جوانترین قرار داده و آن را به مدل آن است که اساسا به مبلغ تف کردن در آن است.

روز 29: فرماندار اعلام کرد که ما "تنها چند هفته دور" از اوج. وجود یک گراف در تلویزیون, اما من قادر به درک ریاضی است.

بعد 30: من آرزو می کنم من می خواهم به صرف زمان بیشتری را در دفتر.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب