یک عفو ریاست جمهوری به معنای دیگر

ایده های اجازه می دهد وزارت دادگستری به رها کردن اتهامات علیه مایکل فلین رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن به دست

توسط NEWS-SINGLE در 6 خرداد 1399
مایکل فلین و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016.مایک Segar / ایسنا

وجود دارد یک راه آسان برای رئیس جمهور تهمت به پرونده مایکل فلین از بین برود.

قانون اساسی به رئیس جمهور "قدرت به اعطای Reprieves و عفو برای جرم علیه ایالات متحده" و تهمت نبوده است خجالتی در مورد استفاده از قدرت در زرق و برق دار راه. مردی که عفو کلانتر جو Arpaio, در حالی که پرونده جنایی علیه رئیس سابق Maricopa, آریزونا, کلانتر هنوز در انتظار به وضوح هیچ پشیمانی در مورد برش یک پرونده جنایی کوتاه با استفاده از قدرت است. مردی که dangled امکان عفو در موارد ناشی از روسیه تحقیقات از جمله فلین ندارد scruples یا در مورد استفاده از آن در مسائل که شامل او به طور مستقیم. و تهمت روشن ساخته است در موارد متعدد است که حداقل در نظر او فلین سزاوار بخشش او توصیف کرده است او بارها و بارها به عنوان یک مرد خوب یک تحقیق با هدف پایین آوردن برگ برنده خود را.

عفو شده اند که ساده کاملا و به روشنی در مغلوب ساختن پیشی جستن اقتدار و قاطع در پایان دادن به این پرونده با یک سکته مغزی از ریاست جمهوری قلم.

اما تهمت نیست عفو فلین. به جای رئیس جمهور—و یا به جای خود وکیل به طور کلی—در زمان یک رویکرد متفاوت است. وزارت دادگستری تحت دادستان کل ویلیام Barr ساخته شده یک درخواست غیر معمول به قاضی شنوایی فلین مورد: گروه به دنبال افت دادستان پاک کردن دور فلین گناه. شده است وجود دارد هیچ نشانه ای که برگ برنده خود را تا به حال هر گونه دخالت مستقیم در تصمیم گیری, اما او به وضوح مويد آن است. "روز گذشته یک روز بزرگ برای عدالت در ایالات متحده آمریکا" او توییتی پس از آن اعلام شد. "تبریک به ژنرال فلین و بسیاری دیگر. من معتقدم که وجود دارد خیلی بیشتر به آمده! کثیف, پلیس و سیاستمداران کج رفتن نیست به خوبی با هم!"

این حرکت بوده است به آن قرار داده کمی بحث برانگیز است. وجود دارد مقدار زیادی از خوب-ایمان انتقادات ساخته شده توسط آزادی خواهان مدنی و وکلای دفاع در مورد دولت فدرال رویکرد به تحقیقات جنایی و درخواست چانه زنی. کسانی که نقد فراموش ارزش کمی برای توضیح وزارت دادگستری تصمیم گیری در مورد فلین. برای یک چیز, دولت کوتاه است که درخواست قاضی در مورد رد است laughably جنس بنجل تقریبا بر روی هر سطح. دیگر آن را به دور از روشن است که وجود هر گونه سابقه برای دولت فدرال انداختن یک پرونده یک متهم که مجرم بدون دولت اعتراف به نقض حقوق متهم و یا به تازگی کشف شواهدی از بی گناهی.

سوال این است که چرا تهمت رفت و این مسیر که تا کنون خریداری وزارت سریع اخراج اما ادامه سردرد. به جای به سادگی به کمک مالی دولت حرکت به اخراج قاضی مورچه G. سالیوان به جای شنود گذاشته دیگری قاضی بازنشسته به ارائه پرونده حذف دادستان—اصل درخواست او را به این استدلال که وزارت دادگستری نیست آزار به حال است. در پاسخ فلین تیم حقوقی تبدیل به ایالات متحده دادگاه تجدید نظر برای دی سی مدار خواستار تجدید نظر حکم دادگاه سالیوان به کمک مالی دولت حرکت به اخراج. دادگاه تجدید نظر در حال حاضر قاضی به توضیح عدم تمایل خود را به اسکاچ فلین مورد دعوت از وزارت دادگستری به وزن به عنوان به خوبی. سالیوان حفظ کرده است وکیل به نمایندگی از او را قبل از دادگاه تجدید نظر. و در ضمن پیگرد قانونی باقی مانده است در این کتاب. چرا خرید این همه مشکل که عفو آنقدر آسان است ؟

ما نمی خواهد می دانم که پاسخ به این سوال مگر اینکه و تا زمانی که این تهمت کاخ سفید مقالات عمومی تبدیل شده است. اما مغلوب ساختن پیشی جستن به وضوح شده است سریعتر به تهدید استفاده از عفو در مواردی که شامل او به طور مستقیم از او واقع شده است به موضوع آنها است. دلیل ما مشکوک است که عفو—در حالی که فوق العاده قدرتمند ابزار است ناقص مجسمه های خاص برای فاسد هدف که تهمت درگیر با احترام به روسیه موارد است.

برای یک چیز, عفو باعث می شود رئیس جمهور شخصا پاسخگو برای نتیجه. آن را کاملا به معنای واقعی کلمه می گیرد به عنوان یک نتیجه از مغلوب ساختن پیشی جستن امضای شخصی. بیشتر چه, عفو فلین نیست واقعا روشن او را از خطا, اما, نه, overrules قضاوت خود گناه توسط ریاست جمهوری فیات; قدرت بخشش به عنوان الکساندر همیلتون توصیف آن طراحی شده است به عنوان یک خدمت اعطای "استثنا" به قانون نه یک شکل از قانون خود است. به عنوان چنین نیست اعتبار هر یک از مغلوب ساختن پیشی جستن تئوری های توطئه در مورد روسیه بررسی: که FBI بود به فلین از همان ابتدا که فلین بود railroaded به عنوان بخشی از یک دولت عمیق طرح برای پایین آوردن مغلوب ساختن پیشی جستن. عفو صرفا تسکین فلین از عواقب جرم و جنایت.

در مقابل وزارت دادگستری را به رها کردن دادستان—با وجود قانونی ظروف سرباز یا مسافر آن را ایجاد کرده است در کوتاه مدت—مزایای خاصی است. برای یک چیز رئيس جمهور در دست نیست ، او می تواند ادعا می کنند و حتی شاید از روی صدق و صفا که او به ترک همه چیز به بر و که حذف شده بر تماس بر قرار outrageousness از این تحقیقات که منجر به آن شد. ترک کنار برای یک لحظه است که هر کسی که خواندن هر یک از رئیس جمهور توييتها و یا شنیده در هر تجمع سخنرانی شنیده است او خواستار این عمل است. این صرفا یک پادشاه محزون حسرت برای کسی که به او از شر یک meddlesome کشیش. این یک پادشاه دادن سخنرانی پس از سخنرانی و به tweeting چند بار در روز که کشیش باید کشته—و فقط در صورتی که نیست به اندازه کافی روشن و تاکید کرد در هر سخنرانی که با کشته شدن او به معنی مرده است. اما آن را کاملا ممکن است که هرگز مغلوب ساختن پیشی جستن در حال گفتگو با Barr که در آن او به طور خاص چگونه او می خواست در این مورد به کار گرفته شود. Barr به خوبی ممکن است قادر به گفتن کاملا صادقانه است که او هرگز موضوع مورد بحث با رئیس جمهور—که این خود تصمیم نمی مغلوب ساختن پیشی جستن.

به عبارت دیگر انجام آن این راه باعث می شود نتیجه یک محصول جنایی-سیستم عدالت نه یک overruling از آن است. این باعث می شود آن را یک تجدید نظر از فلین مورد توسط دستگاه عدالت به خودی خود نه یک jettisoning از دستگاه از طریق اعطای "استثنا است."

و انتقادی که دستگاه شامل دادگاه ها. مورد, بعد از همه, را نمی توان رد کرد بدون "خروج از دادگاه." و سالیوان اصرار بر شنیدن این موضوع در جریان قبل از اعطای مرخصی او باعث شده زود هنگام مراجعه به دادگاه تجدید نظر. نتیجه این است که در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن اثر انگشت بر روی این موضوع هستند smudged از اخراج از فلین مورد اگر و وقتی که می آید—باید حذف اثر انگشت از حداقل یک و شاید چند فدرال قضات است.

هزینه اعزام با فلین مورد این راه بالا هستند. اما نفرت انگیز عفو فلین شده اند—و آن را نفرت انگیز—عفو قدرت طراحی شده بود, در بخش, به یک ابزار سیاسی است. همیلتون پیشنهاد کرد که یک رئیس جمهور ممکن است توزیع رحمت برای عملی اهداف مانند "بازگردان[ing] آرامش از کشورهای مشترک المنافع" پس از یک شورش. برای رسیدن به همان نتیجه بدون استفاده از عفو قدرت در مقابل تهمت و دولت تا به حال به فاسد نظام عدالت—که عناصر سیاسی بود اما قرار است همچنین به اجرای عدالت بی طرفانه. آن را تا به حال به misdescribe تحقیقات خود را. آن را تا به حال به misdescribe قانون است. و آن را تا به حال به ماست مالی کردن متهم انجام شده است. و اگر وزارت دادگستری در حال حاضر می شود راه خود را به دادگاه خواهد اما اکراه دارند به مجوز و پروانه—خود را "ترک" در زبان مربوطه قانون به فلین بخت خوب.

وجود دارد چیزی است که به توان گفت برای سالیوان امتناع از ضربه محکم و ناگهانی به توجه و بازی خود اختصاص داده در این بازی است. بله, او ممکن است مجبور به بالاتر مقام قضایی. و بله او در حال آزمایش محدودیت های قدرت خود را به عنوان یک قاضی برای نظارت بر ذاتا اجرایی تابع تصمیم گیری آنها برای تحت پیگرد قانونی قرار. اما آن را نمی سالیوان که به استناد صلاحیت خود را در اینجا. این مجریه. و آن را سالیوان نوشت که یک قانون است که می گوید: قوه مجریه نیاز به اجازه خود را قبل از تبدیل بر روی یک سکه و رد یک مورد در برابر یک مرد است که التماس گناه و اعتراف کرد این آمار مربوط به قبل از قضاوت خود در پاسخ به سوالات.

آن است که یک دیوانه چیزی که برای یک قاضی را به زمان خود و شنیدن برخی مخالف استدلال قبل از الحاق به وزارت دادگستری مختصر تبدیل می شود که هر دو واقعیات پرونده و قانون بر روی سر خود را. و آن است که یک دیوانه چیزی که برای یک قاضی به مقاومت در برابر وزارت دادگستری او را تبدیل به یک ابزار از عفو ریاست جمهوری به معنای دیگر.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب