یک سیاتل فعال مبارزه برای حفظ تمرکز بر سوء استفاده پلیس

در ژوئن 1st, پلیس در سیاتل مستقر گاز اشک آور پرتاب فلش چتری و تعقیب هزاران نفر از معترضان مسالمت آمیز برای بلو

توسط NEWS-SINGLE در 20 خرداد 1399
Protestors run from a cloud of tear gas.
در ژوئن 1st, پلیس در سیاتل مستقر گاز اشک آور پرتاب فلش چتری و تعقیب هزاران نفر از معترضان مسالمت آمیز برای بلوک.عکس توسط ابراهیم عبدی

روز شنبه, مارس 30th, مدت کوتاهی قبل از سیاتل پیوست شهرهای دیگر در تغذیه تصاویری از ناآرامی به شکم سیری ناپذیر از کابل, اخبار Andrè تیلور سازمان از یکی از تظاهرات که باد راه خود را از طریق مرکز شهر و به سرفصل های ملی ایستاده بود در یک مرحله کوچک در وستلیک پارک مایک در دست است. تیلور سیاه است او در اوایل دهه پنجاه و خود را نگه می دارد مو buzzed نزدیک به جمجمه, ریش منظمی کمرنگ است. در این بعد از ظهر میپوشید طولانی پشم شتر, رنگ کت و بیش از یک پیراهن زرد مزین با یک آفریقایی چاپ. نور باران شلاق در اطراف او. آسمان مودی تخته سنگ خاکستری است. تیلور هشدار داد جمعیت چندین هزار نفر بودند که به زودی به مارس به افتخار جورج فلوید هوشیار باشند. "من می خواهم شما را به نگاه به طور مداوم در اطراف شما," او گفت:. وجود خواهد داشت مردم او هشدار داد که بدون شک علت مشکل اشاره به گذشته سیاتل شد. آنارشیست ها و گروه های جناح راست و حتی حسن نیت اما غلط متحدان بودند که مطمئن شوید که برای از خط خارج کردن پیام دادگستری و پلیس اصلاحات با شکست شیشه و آتش و خشونت است. "ما نباید اجازه دهند که برخی از مردمی سفید, [که] فکر می کنم که راه را برای انجام کارها به ویرانی تغییر واقعی" تیلور گفته متنوع جمع آوری که شامل سیاه و سفید, سفید, آسیایی, Latinx و بومی آمریکا معترضان. "اگر کسی عامل خارج از هدف در اینجا آنها دورافتاده. و ما نمی تواند پاسخگوی آنها باشد."

تیلور در زمان فعالیت پس از سیاتل افسران پلیس به ضرب گلوله کشته و برادر خود را در سال 2016. دو سازمان است که او تاسیس در پس این بار نه و ده-تشدید واشنگتن ابزاری بودند در ایجاد و عبور از ابتکار 940 که پیشنهاد, در میان چیزهای دیگر تغییر دولت قانون به آن را آسان تر برای تعقیب پلیس که کشتن غیرنظامیان است. تیلور مشخصات رو به افزایش بوده است تا کنون پس از قرار دادن او را در جدول با مقامات منتخب از جمله سیاتل شهردار جنی Durkan و واشنگتن فرماندار جی Inslee. کلمات خود را بعد از ظهر روز شنبه را به اثبات prescient. به عنوان تیلور و هزاران نفر از معترضان مسالمت آمیز مستقیم خود را از ماه مارس در ایالات متحده دادگاه منطقه ساختمان دیگر شرکت کنندگان قطعا با روش های مختلف و با هدف شکست, ویندوز, برداشت دعوا و روشن خودرو در آتش از جمله چندین پلیس سیاتل وسایل نقلیه.

گرداب بازی کردن با زندگی در کابل-اخبار کانال ها و محلی-پخش برنامه های تلویزیونی و حداقل برای شب ربوده تمرکز صلح آمیز مارس. تصاویر بیش از حد گمراه کننده برای تلویزیون به تصویب: یک ردیف از تیم ملی اتومبیل فرا گرفته در شعله های آتش, مردم در حال اجرا amok داخل بسته کسب و کار. یک زن چادری در, سیاه, چهره, آلوده با راه می رفت دور از غارت Cheesecake Factory در خیابان پایک با کل کیک پنیر معصوم با سفید مات تر و تمیز و توت فرنگی در بالا. در جای دیگر به تلویزیون گرفتار یک جوان rioter چادری سیاه به جز red Rolling Stones لب-و-زبان آرم در سراسر قفسه سینه خود را—نگه داشتن AR-15 است که او می خواهم ظاهرا فقط کشیده از پشت سوخته خودروی گشت. یک گارد امنیتی, حفاظت از تلویزیون-اخبار خدمه با عجله در با مطرح تپانچه و پاره پاره تفنگ از rioter دست. چنین telegenic sideshows متعلق به شب و به خصوص پس از Durkan دستور داد مقررات منع رفت و آمد, درخواست مردم برای پراکنده از مرکز شهر شروع در 5 P. M.یک سفارش است که آمار تلفن های همراه در سراسر شهر به عنوان یک AMBER Alert-سبک هشدار—دو دقیقه پس از پنج ساعت است.

از دست رفته در آن تمام پیام این بود که تیلور و اکثریت معترضان امیدوار بود برای بیان و در اولین اقدامات اداره پلیس سیاتل. در شنبه شب و روزهای پس از آن مردم بر روی زمین تا به حال گرفته شده بر روی تلفن خود را, دوربین, انواع تاکتیک های است که موجب تجمع در وهله اول: پلیس پانچ مظنون بودند که در حال حاضر بازداشت شده و بر روی زمین و dousing مسالمت آمیز معترضان از جمله یک دختر جوان با اسپری فلفل. یک افسر پایین دوخته یک مرد با یک زانو فشار به گردن او همان مانور که به کشته شدن جورج فلوید در مینیاپولیس. تصاویر ویروسی رفت. زخم های قدیمی بازگشایی شد.

زمانی که پلیس سیاتل شات Che تیلور Andrè برادر کوچکتر این شهرستان شد و چهار سال به فدرال رضایت فرمان. تنظیم شده بود و در نتیجه دولت اوباما وزارت دادگستری رسیدگی به شکایات متعدد در مورد اداره پلیس سیاتل استفاده بیش از حد و نیروی مرگبار از جمله در مرگ John T. Williams, مشهور, بومیان آمریکا, wood carver. ویلیامز بود و راه رفتن در سراسر مرکز شهر, خیابان, در یک ماه اوت بعد از ظهر در سال 2010 زمانی که یک افسر پلیس سیاتل با عجله از ماشین پیراهن خود را و شلیک چهار گلوله او را به قتل در نقطه. در کنار ویلیام بدن ذخیره کردن یک قطعه از چوب و pocketknife که او تا به حال شده است با استفاده از به حک کردن آن است. افسر استعفا داد اما هرگز به جرم متهم است. در گزارش منتشر شده در سال 2011 فدرال محققان نوشت: "وقتی S. P. D. ماموران با استفاده از نیروی آنها این کار را در یک قانون اساسی به شیوه ای نزدیک به 20% از زمان." D. O. J. نیز یافت می شود که پلیس سیاتل تمایل به تشدید به جای deëscalate برخورد با متهمان و آنها انجام یک "تناسب تعداد خیابان چک در مردم رنگ." این شهر به توافق رضایت فرمان که شامل نصب یک مانیتور مستقل که نگه داشتن زبانه ها در این بخش و به طور منظم در آن گزارش پیشرفت نسبت به پاسخگویی بیشتر.

Che تیلور بود که مظنون به داشتن اسلحه گرم تخطی از آزادی مشروط بود به ضرب گلوله دو افسر در سیاتل وجوود محله در فوریه 21, 2016. (شهرستان کینگ دادستان بعد از آن کاهش یافته است به اتهام های کیفری علیه افسران.) Andrè تیلور, Che برادر بود که زندگی در لس آنجلس در زمان پرواز از سیاتل به کنسول خود را در خانواده و به دنبال عدالت است. در یک کنفرانس مطبوعاتی به میزبانی N. A. A. C. P. Taylor اعلام کرد "من اینجا هستم برای رفتن به جنگ"جنگ علیه یک سیستم است که اجازه می دهد تا پلیس به کشتن مردم سیاه و سفید و بدون نتیجه است.

آن را بعید است نقش تیلور. هفده سال قبل او زد لاس وگاس مبتنی بر خدمات اسکورت. او با نزدیک شدن به حرفه خود با چنین عود ورساچه مناسب رولکس—که فیلمسازان آلبرت و آلن هیوز (که به کارگردانی "Menace II Society" و "کتاب الی") شنود گذاشته تیلور به مشورت و به نظر می رسد در مستند "آمریکا دلال محبت" از سال 1999. زمانی که محققان کشف کرده اند که یکی از اسکورت آنها تیلور موفق شد زیر سن قانونی است—او اصرار دارد که او دروغ گفته و به او گفت که او هجده او هشت سال فعالیت حرفه ای به پایان رسید. وی در ژانویه سال 2000 در چند فحشا مربوط به شمارش و پول شویی, تیلور خدمت حدود یک سال از پنج سال و نیم حبس در زندان فدرال, قبل از اینکه منتشر شد.

Andrè تیلور در زمان فعالیت پس از سیاتل افسران پلیس به ضرب گلوله کشته و برادر کوچکترش در سال 2016.عکس توسط Lindsey Wasson / ایسنا

پس از حبس خود را, تیلور عکس از اصلاحات. او به کلاس های کالج. او به نظر می رسد در "Montel Williams نمایش" که در آن او به حاضرين گفت: "مادر من یک زن روسپی و پدر من یک دلال محبت بنابراین در واقع من در سبک زندگی." در دهه آینده و نیم او ساخته شده است یک کار جدید به عنوان یک L. A.-بر اساس زندگی مربی و سخنران انگیزشی است که فروش کتاب های منتشر شده خود. سپس پلیس کشته Che.

جنگ که تیلور اعلام کرد در سیاتل درگیر صحبت کردن برای آفریقایی-آمریکایی کشته شده توسط پلیس, مهمترین Charleena Lyles یک مادر باردار که به ضرب گلوله کشته شد و هفت بار در حالی که در آشپزخانه از آپارتمان او در سال 2017 توسط دو افسر که ادعا شده که او lunged آنها را با چاقو. همانطور که در Che کشتن ماموران نمی شد به جرم متهم است. نقص در قانون دولت تا به حال برای چند دهه, مجموعه تقریبا غیر ممکن است برای دادستان در چنین مواردی; آنها فقط می تواند معرفی اتهامات جنایی علیه یک افسر که با استفاده از نیروی مرگبار اگر آنها می تواند به اثبات کینه توزی و یا "قصد بد." ابتکار 940 معرفی شده توسط تیلور و متحدان او پیشنهاد, در میان چیزهای دیگر, حذف که دادستانی مورد نیاز است. در سال 2018 رای دهندگان به تصویب رسید اندازه گیری با شصت و دو درصد از رای اولین برنامه جامع در سطح ایالت قانون مربوط به آموزش پلیس و پاسخگویی در دوران سیاه زندگی مهم است. تیلور کار به ابتکار و فشار برای اصلاحات بیشتر به دست آورده او اعتماد در منطقه قدرت کارگزاران. "او همیشه برای رفتن به مرتکب به علت زمینه ای است که به نگه داشتن مردم پاسخگو و مسئول" لورنا گنزالز رئیس سیاتل شورای شهر به من گفت. "او همچنین معتقد است در قدرت است که یک جامعه است که آن را می تواند با هم کار کنند با مقامات منتخب و دیگران به effectuate سیستمیک تغییر دهید."

مرگ جورج فلوید, on May 25th, بود, به, تیلور شبیه هیچ دیگر پلیس زخمی شد. "این چیزی بود که ما قبل از دیده نمی شود" او به من گفت. افسر که به قتل فلوید آگاه بود از شاهدان عینی در اطراف. "او همچنین شناختی از این واقعیت است که وجود دارد دوربین های دیجیتال وجود دارد. او گفت که " من اهمیتی نمی دهند هیچ چیز در مورد آن. من در مورد به شما نشان می دهد قدرت یک مرد سفید افسر پلیس است. من قصد دارم به شما نشان می دهد که من باید از این قدرت برای کشتن این غیر مسلح سیاه و سفید مرد و هیچ کس در حال رفتن به انجام هیچ چیز در مورد آن.' و او دست خود را در جیب خود پس cavalierly مانند 'این تنها چیزی است که من انجام دهد.' "

پنج روز پس از فلوید مرگ تیلور رهبری این تظاهرات در مرکز شهر سیاتل یکی که بسیار به دست آورده, تلویزیون, توجه, اول, توجه به بخش کوچکی از نقاط دورافتاده که تیلور پیش بینی—هر چند هیچ مدرکی پدید آمده است که راست گروه نقش مهمی در تحریک هرج و مرج و سپس برای پلیس انجام است که بازتاب بسیار رفتار اعتراض مجموعه به پایان رسیده است. در یک کنفرانس خبری با Durkan و Inslee زیر بعد از ظهر تیلور صحبت کرد و از اهمیت وحدت است. "مردم تهمت تماس اراذل و اوباش . . . من در تماس با خانواده" تیلور گفت: از این تریبون. او اذعان خود شطرنجی گذشته اما گفت که در این بیست سالی که بین زندگی و این یکی او آموخته بود به پل خلیج فارس بین دو جهان. او قادر به راه رفتن در میان هر دو قدرتمند و کسانی که بیشتر در معرض خشونت های پلیس: سیاه و سفید جامعه و به خصوص جوانان بودند. "شما کسی را در کنار خود برای مبارزه با شما" تیلور گفت: دست به سینه اش. "ماندن مشغول اند. چرا که همه ما باید مقدار زیادی از کار را به انجام."

مانند دیگر شهرستانها در سراسر کشور سیاتل برگزار شد تظاهرات گسترده هر روز از سال. پلیس پاسخ باقی مانده است تهاجمی است. در جمعه, ژوئن 1st, یک بلوک از اداره پلیس را در شرق حوزه در کاپیتول هیل معترضان با تجمع در مقابل یک مانع جدا کردن آنها از یک سرباز پیاده پلیس ضد شورش. جمعیت شعار می دادند: "ما نمی بینیم هیچ شورش در اینجا خود را riot gear." دختران پلیس باران آنها را با گاز اشک آور پرتاب فلش چتری و تعقیب هزاران نفر از معترضان مسالمت آمیز برای بلوک. در نزدیکی کال Anderson, پارک پلیس اخراج اشک-کپسول های گاز به طور مستقیم در افراد singeing لباس از تلویزیون ملی خبرنگار در پخش زنده—و سوزاندن چهره یک مرد که بی خانمان است و در تلاش بود به خواب در پارک. روز بعد من با صحبت گونزالس شهر-رئیس شورای که ناامیدی قابل لمس بود. "ما در حال صرف سال است . . . کار برای اصلاح این اداره پلیس در راه است که بازسازی و کشت اعتماد با جامعه" او گفت:. "همه کسانی که سال کار در حال حاضر از بین رفته اند در عرض بیست و چهار ساعت است."

در ضمن این شهر را مستقل از پلیس پاسخگویی اعلام کرد که آن را دریافت کرده بود برخی از دوازده هزار شکایت در مورد رفتار پلیس در طول تظاهرات. بسیاری از مسائل نگران فلفل-پاشش از دختر جوان. دیگران شکایت شامل افسران پلیس مشت زدن معترضان مجروح شدن آنها را با فلش چتری و پوشش تا نشان اعداد. هفته گذشته دادستان شهرستان اعلام کرد که لغو یک برنامه برای سیاتل برای خروج از وزارت دادگستری رضایت فرمان. معترضان باید دست به برخی از موفقیت. در یکشنبه, ژوئن 3rd, Durkan لغو مقررات منع رفت و آمد پس از مذاکره با اعتراض رهبران یک حرکت است که اکثر ساکنان دوباره آموخته از طریق تلفن های خود را. او و شهرستان رئیس پلیس کارمن, بهترین, همچنین اعلام کرد سی روز مهلت قانونی برای استفاده از گاز اشک آور. آخرین طولانی نیست.

در طول یک تظاهرات در کاپیتول هیل در شب یکشنبه یک مرد سوار, سیاه, Honda Civic پایین کنار خیابان و به جمعیت معترضان. تظاهرکنندگان تعقیب خودرو برای جلوگیری از راننده از در حال اجرا بیش از مردم است. یکی از معترضان جوان سیاه رسیده از طریق باز کردن شیشه سمت راننده. یک ضربه زد بیرون و معترض ضربه در سمت راست شانه به عقب افتاد. راننده ظهور, handgun کشیده و ساخته شده راه خود را از طریق جمعیت و به سمت پلیس خط که در آن او تسلیم کردند. فیلم از تیراندازی و تسلیم شدن به سرعت گسترش آنلاین که در آن برخی از Seattleites اشاره کرد که زمانی که پلیس بازداشت تیرانداز هنوز مسلح آنها به کار گرفته شده او را بیشتر با ظرافت از آنها تا به حال بسیاری از معترضان مسالمت آمیز. مرد جوان که متوقف شد و راننده در نظر گرفته شد به Harborview Medical, بنا به گزارش ها در وضعیت با ثبات است. پس از نیمه شب با خیلی از این جمعیت هنوز هم طولانی پلیس, هشدار به معترضان برای متفرق کردن با استناد به افسر ایمنی. "جمعیت پرتاب بطری و سنگ و آتش بازی و سایر پرتابه در افسران" S. P. D. اعلام کرد که در آن حساب توییتر. "جمعیت درخشان سبز لیزر به افسران چشم." گاز اشک آور به زودی پر از تقاطع خیابان کاج و خیابان 11th, ترک مسالمت آمیز معترضان نفس نفس زدن برای هوا. یک بار دیگر پلیس در تعقیب افراد از طریق خیابان.

از طریق آن همه Taylor باقی مانده است امیدوار و مشخص در پیام. از آنجا که ما می خواهم برای اولین بار صحبت از یک حرکت پال خواستار قطع بودجه دولت و حتی انحلال ادارات پلیس به دست آورده و به شتاب به صورت محلی و در سراسر کشور. تیلور کار بر روی طرح 940 او را متقاعد کرد که آن را پربار تر برای کار با نیروهای ائتلاف از جمله پلیس و سیاستمداران نسبت به کار در برابر آنها گفت: من یک موقعیت است که او اذعان قرار می دهد و او را در تقابل با بسیاری از معترضان. ما صحبت شد و در صبح یک روز پس از تیراندازی. مسلح هویت تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است منتشر شده است و انگیزه خود باقی مانده مشخص نیست. برای تیلور حادثه شد تیره تحقق آنچه او هشدار داده بود در دقيقه قبل که اولین تجمع: نیروهای خارج خم در منحرف پیام وحدت و عدالت و اصلاحات است. حواس او را پرت. او زده توجه داشته باشید همان دوباره. "متمرکز بود," او گفت:.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de