دوم Coronavirus مرگ خروش آمدن

شاتر; Paul Spella / اطلس

یادداشت سردبیر: این اطلس در حال ساخت حیاتی پوشش coronavirus در دسترس همه خوانندگان. پیدا کردن مجموعه ای در اینجا.

هیچ رمز و راز در تعدادی از آمریکایی ها در حال مرگ از COVID-19.

با وجود رهبران سیاسی trivializing گیر مرگ و میر افزایش دوباره: هفت روز به طور متوسط مرگ و میر در هر روز است در حال حاضر شروع به پریدن کرد بیش از 200 پس جولای 6, با توجه به اطلاعات وارد شده توسط COVID ردیابی پروژه در اقیانوس اطلس. ما تعداد متحده گزارش 855 مرگ و میر امروز در راستای اخیر افزایش اعداد در اواسط ماه جولای.

مرگ اتفاق می افتد نه در مکان های غیر قابل پیش بینی. بلکه مردم در حال مرگ هستند در نرخ های بالاتر که در آن وجود دارد تعداد زیادی از COVID-19 نفر و بستری شدن در بیمارستان: در فلوریدا و آریزونا و تگزاس و کالیفرنیا و همچنین به عنوان یک میزبان از کوچکتر ایالت های جنوبی که همه با عجله به باز کردن.

مرگ نیز اتفاق می افتد نه در غیر قابل پیش بینی مقدار از زمان پس از شیوع بیماری های جدید پدید آمده است. به سادگی با نگاهی به منحنی خودتان. موارد شروع به افزایش در ژوئن 16; یک هفته بعد از بستری شدن در بیمارستان شروع به افزایش است. دو هفته پس از آن—21 روز پس از موارد رز—متحده آغاز شد به گزارش مرگ و میر بیشتر. که تعداد دقیق روز که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری تخمین زده است از شروع علائم به گزارش یک مرگ.

بسیاری از مردم که نمی خواهند COVID-19 به بحران وحشتناک است که باید چسبیده به این ایده است که بیشتر موارد نمی ميانگين مرگ و میر بیشتر. برخی از آمریکایی ها شده اند بهت زده توسط یک روند نزولی ملی و میر حتی به عنوان موارد منفجر شد در آفتاب کمربند منطقه است. اما با توجه به سیاست های انتخاب است که دولت فدرال و مقامات را ساخته اند این ویروس انجام داده دقیقا چه عمومی-کارشناسان بهداشت و درمان انتظار می رود. زمانی که ایالات متحده بازگشایی در اواخر آوریل و مه با مقدار زیادی از افراد آلوده به درون مرزهای موارد شروع به رشد می کنند. COVID-19 بسیار مسری مبتلا می سازد زیادی زیر مجموعه ای از افرادی که آن را گرفتن به طور جدی بیمار و کشته شدن بسیاری از مردم بیش از آنفولانزا و یا سایر بیماری های عفونی در گردش در کشور است.

احتمال این که در بیشتر موارد از COVID-19 خواهد به این معنی است که بیشتر مردم می میرند از این بیماری همواره بسیار بالا است. حتی در این نقطه کم مرگ و میر در ایالات متحده در حدود 500 نفر در هر روز به طور متوسط. در حال حاضر با ملی مرگ تعداد افزایش دوباره وجود دارد به سادگی هیچ استدلال که امریکا می تواند به حفظ شیوع کروناویروس در حالی که به نوعی فرار از مرگ و میر. امریکا مرگبار تابستان coronavirus افزایش غیر قابل انکار است. و این قابل پیش بینی بود و در تمام این مدت به دنبال صادقانه در داده ها.


در ایالات متحده افزایش شدت جریان لحظه ای پنهان شد و برای چندین هفته با آن رو به پایین رانش از موارد بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر ناشی از بهار شیوع در ایالات شمال شرقی. حتی اگر مرگ و میر در حال افزایش است, در سخت ترین ضربه متحده خورشید کمربند افزایش و کاهش مرگ و میر در غرب مبدل روند.

درست است که بسیاری از عفونت ها در افراد جوان افزایش یافته و در ماه های ژوئن و ژوئیه در مقایسه با ماه مارس و آوریل. و افراد جوان باید بسیار پایین تر خطر مرگ از مردم در دهه 60 ساله و مسن تر. اما حداقل در فلوریدا که در آن بهترین سن داده ها در دسترس هستند شواهد اولیه نشان می دهد که این ویروس در حال حاضر در حال گسترش به افراد مسن است. علاوه بر این تجزیه و تحلیل داده های CDC توسط نیویورک تایمز نشان داده است که جوان سیاه پوست و لاتین افراد را بيشتر در معرض خطر مرگ ناشی از COVID-19 نسبت به افراد هم سن و سال. با توجه به نژادی اطلاعات وارد شده توسط COVID ردیابی پروژه در کنسرت با دانشگاه بوستون مرکز زاد نژادپرستی تحقیقات Latinos در آریزونا و کالیفرنیا و فلوریدا و تگزاس هستند 1.3 تا 1.6 برابر بیشتر احتمال دارد آلوده تر از خود را نسبت به جمعیت را نشان می دهد. شایان گفتن است که با وجود شیوع بیماری در سراسر تگزاس در هفته های اخیر از مرز منطقه منجر شده است دولت در مرگ و میر سرانه.

حتی با موارد صعودی, اگر بستری شد نه افزایش است که ممکن است نشان می دهد که این بیماری ممکن است کمتر کشنده تر از بهار است. اما بستری اطلاعات نگهداری شده توسط COVID پیگیری پروژه پیشنهادی در غیر این صورت به عنوان اوایل ماه ژوئن 23. در آن تاریخ بستری شدن در بیمارستان شروع به تیک تیک در سراسر جنوب و غرب و آنها متوقف نشده است. ممکن است ما مطابقت ملی اوج تعدادی از بستری شدن در بیمارستان از بهار شیوع بیش از هفته آینده.

حتی اگر دانش بهتر از این بیماری و درمان های جدید بهبود یافته با نتایج 25 و یا حتی 50 درصد بسیاری از مردم در حال حاضر در بیمارستان است که برخی از آنها تقریبا به طور قطع می میرند.

همیشه وجود دارد یک منطقی توضیح ساده برای همین موارد و بستری شدن در بیمارستان رز از طریق پایان ماه ژوئن در حالی که مرگ و میر نیست: در آن طول می کشد در حالی که برای مردم به مرگ از COVID-19 و برای کسانی که مرگ و میر به گزارش به مقامات.

پس چرا شده است وجود دارد بسیار سردرگمی در مورد COVID-19 تلفات? دوم افزایش است ناخوشایند برای مغلوب ساختن پیشی جستن اجرایی و فرمانداران جمهوریخواه که به دنبال آن منجر شود و همچنین برای مایک پنس سر از coronavirus نیروی کار که اعلام پیروزی در یک چشمگیری نادرست وال استریت ژورنال op-ed با عنوان “وجود ندارد Coronavirus ‘موج دوم.'”

“موارد تثبیت بیش از دو هفته گذشته با میانگین روزانه مورد رای در سراسر ایالات متحده انداختن به 20,000—پایین از 30000 در مارس و 25,000 در مه” پنس نوشت. در ماه پس از پنس ساخته شده این ادعا را هفت روز به طور متوسط از موارد تا سه برابر شد. چند فرد متحده گزارش داده اند که بیش از 10 ، 000 مورد در یک روز و فلوریدا به تنهایی گزارش 15,000 موارد بیش از هر دولت قبل بود در مطلق یا سرانه بر اساس.

اما دلیل دیگری برای برخی از سردرگمی در مورد شدت شیوع این بیماری در حال حاضر. و این درک سرعت که در آن شیوع بیماری در ابتدا به فرود در سواحل آمریکا و شروع به کشتن مردم است. عدم تست اجازه دهید این ویروس اجرا به صورت رایگان در فوریه و مارس. به عنوان همکار من رابینسون مایر و من آن را در زمان “بدون تست وجود دارد تنها یک راه برای دانستن شدت شیوع: شمارش مرده است.” و این است که چگونه ما نمیفهمد چقدر بد شیوع بود. هزاران نفر آغاز شد و در حال مرگ در بیشتر منطقه شهر نیویورک و برخی دیگر از شهرستانها در سراسر کشور در اوایل ماه آوریل. هفت روز به طور متوسط برای موارد جدید به اوج خود رسید و در آوریل 10, به دنبال اوج این هفت روز به طور متوسط روزانه مرگ و میر فقط 11 روز بعد.

همه چیز به نظر می رسید به رخ می دهد در یک بار: بسیاری از موارد بسیاری از بستری شدن در بیمارستان تعداد زیادی از مرگ و میر. اما برخی از این فشرده سازی حافظه. بسیاری از ما به یاد داشته باشید مرگ و میر در ماه مارس آغاز و به سرعت به عنوان موارد به خصوص با توجه به تست افتضاح. که دقیقا چه اتفاقی افتاده اما. ملت را در واقعیت ببینید موارد افزایش هفته قبل از مرگ و میر ، یک زمان وجود دارد در ماه مارس زمانی که ما تا به حال شناسایی بیش از 100 نفر برای هر مرگ ما ثبت شده است. این بسیار مهم متریک به دلیل آن را می شود در درک فاصله بین مرگ و میر. و این به ما می گوید که ما هم دیدن یک تاخیر بین افزایش مرگ و میر در بهار.

در طول آهسته کاهش فاز ممکن است در مورد-به-مرگ و میر نسبت کاهش یافت و به حدود 20. سپس این تابستان مورد-به-نسبت مرگ و شروع به افزایش در اوایل ماه ژوئن است. در جولای 6, نسبت آمار 100 دوباره در بهار. اما همانطور که در بهار این بود که نشانه خوبی نیست بلکه شاخص پیشرو که دور جدید شیوع مصرف در کشور است. و, در واقع, یک هفته پیش این درجه شروع به سقوط به عنوان مرگ و میر یافت.

ایالات متحده در آمد بسیاری از راه را به پایین منحنی از تاریکی روز از ماه آوریل و در حال حاضر ما در حال مشاهده افزایش دوباره اتفاق می افتد. تست تاخیر اورژانس-اتاق-پرستار داستان یخچال سردخانه کامیون اولین بار به عنوان یک تراژدی و بار دوم به عنوان حتی بیشتر تراژدی. یکی باید بپرسید بدون واقعا مایل به دانستن پاسخ, چقدر بد می تواند این دور کنید ؟


توسط مطلق یا سرانه تعداد در ایالات متحده و خارج از غرفه به عنوان تقریبا تنها کشور علاوه بر این ایران است که تا به حال بزرگ بهار شیوع شروع به سرکوب ویروس و سپس به سادگی اجازه دهید این ویروس می آیند.

هیچ کشور دیگری در جهان تلاش کرده است آنچه ایالات متحده به نظر می رسد به طور اتفاقی به. در حال حاضر بسیاری از جوامع تعداد زیادی از عفونت ها. زمانی که کشورهای دیگر رسیده این نوع برخاست نقطه ویروسی گسترش آنها در زمان اقدامات شدید. اگر چه چند ایالات مانند کالیفرنیا در حال عقب بازگشایی اکثر ایالات آمریکا در حال قاطعانه در مورد باز کردن به دندان ها از وقوع. و این سطح از شیوع نخواهد ماند منظمی در یک فرماندار مرزهای سیاسی. وجود دارد هیچ راهی برای پیروزی در این ایالت و در عین حال همان چیزی است که ما در حال تلاش. از نگاه, نقشه جنوب و غرب—مناطق با ترکیب 200 میلیون نفر—دچار مشکل هستند.

منطقه ای تنوع آمریکا شیوع بسیار مهم است به درک هر دو چه اتفاقی افتاده و چه اتفاقی خواهد افتاد بعدی. کشور آمریکا مرگ و میر در هر میلیون شمارش مو زیر 400—در ده بالا در سطح جهان است. اما نگاه فقط در غرب را 56 میلیون نفر و مرگ و میر بیش از دو برابر میانگین ملی: 1,100 مرگ در هر میلیون نفر است.

در مقابل جنوب و غرب—که در آن SARS-CoV-2 در حال سوختن است از طریق جمعیت بسیار پرجمعیت تر از شرق. اگر این مناطق ادامه برای دیدن موارد رشد آنها می تواند به عنوان بسیاری از مرگ و میر به ازای هر میلیون نفر به عنوان پناهنده بود اما ضرب در تعداد زیادی از مردم است. در 1,100 مرگ در هر میلیون جنوب و غرب را 180,000 بیشتر مرگ و میر. حتی در نیمه شمال شرقی شماره که دیگر 69,000 آمریکایی است.

در حقیقت فن از امکانات است که احتمالا گسترده تر است. به دنبال فردی متحده وجود دارد تنوع فوق العاده ای از پایین-مرگ متحده New Hampshire (288 مرگ در هر میلیون) بسیار بالا-مرگ متحده از نیوجرسی (1,750 مرگ و میر در میلیون) و یک دسته در میان مانند ماساچوست (1,20892); واشنگتن دی سی (805); و پنسیلوانیا (539).

این امکان وجود دارد که در تابستان-شیوع متحده می تواند به دنبال کاهش مرگ و مسیر ترسیم شده توسط پنسیلوانیا و یا واشنگتن دی سی در حال حاضر تنها آریزونا در 307 مرگ و میر در میلیون عبور کرده و حتی کوچکترین خط بالا, New Hampshire; وجود دارد مقدار زیادی از اتاق را برای همه بدتر حتی اگر آنها نمی آیند نزدیک به equaling وحشت از بهار.

شهر نیویورک است و احتمالا باقی خواهد ماند بدترین سناریو. New York City دهکدهای از دست داد 23,353 زندگی می کند. که با 0.28 درصد از جمعیت شهر است. اگر به عنوان برخی از آنتی بادی-شيوع نظرسنجی ها نشان می دهد 20 درصد از نیویورک آلوده شدند که عفونت و مرگ و میر بیش از 1.3 درصد است که بیش از آنچه CDC یا هر کس دیگری در حال برنامه ریزی برای. برای قرار دادن آن در همان شرایط مورد بحث در اینجا شهر نیویورک دیدم 2,780 مرگ و میر در هر میلیون نفر است. یک سناریوی مشابه در سراسر جنوب و غرب خواهد کشتن بیش از 550,000 بیشتر آمریکایی ها فقط در چند ماه حرکت کشور به 680,000 مرده است. آن را غیر قابل تصور است و در عین حال 130,000 مرگ و میر—ملی کنونی مرگ و میر—یک بار غیر قابل تصور ،

که هنوز هم بدترین سناریو واقعا uncontained شیوع است که در آن اقدامات جدی گرفته است. برای ماه بسیاری عمومی-بهداشت مقامات استدلال کرده اند که عفونت-مرگ و میر—تعداد افرادی که می میرند از تمام عفونت های شناسایی و کشف نشده علامتدار و بدون علامت—در جایی بین 0.5 و 1 درصد است. CDC آخرین برآورد در آن برنامه ریزی سناریو از محدوده 0.5 تا 0.8 درصد است. نگاهی که تعداد کمتر و تصور کنید که حدود 40 درصد از این کشور آلوده می شود. که 800,000 زندگی از دست داده است.

نقطه در تخمگذار از این حالات است که ما 300.000 یا 800,000 آمریکا COVID-19 مرگ و میر. که هنوز هم بعید به نظر می رسد. اما هر کسی که فکر می کند ما می توانیم فقط سوار کردن طوفان و شاید درگیر نیست با واقعیت مشکل است. به عنوان سابق CDC مدیر تام فریدن است گفت: “COVID در حال رفتن به توقف خود را در آن. این ویروس را ادامه خواهد داد به گسترش تا زمانی که ما آن را متوقف کند.”

عدم مهار توسط مقامات آمریکایی باعث شده است تا نه تنها از دست زندگی می کند اما همچنین از دست کسب و کار حساب های پس انداز سال های مدرسه, رویاهای, عمومی اعتماد و دوستی است. این کشور نمی تواند به عقب بر گردیم به حالت عادی با شدت انتقال مرگبار ویروس گسترش در جوامع ما. وجود خواهد داشت هیچ راهی برای فقط “با آن زندگی می کنند.” فقط در حال مرگ از آن برای بد بخت و سختی باقی مانده آن را برای بقیه از ما.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort su tesisatçısıGorabetRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMariobetNakitbahisBetebetElexbetBetpasTrbetRexbetVenusbetBetvoleredfoxbetFruit party oynaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaKamagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma istanbul escort