یک دولت توسط دولت Coronavirus ردیاب

سلامت آخرین تعداد موارد تایید شده در همه جا در ایالات متحده آمریکا گتی / اطلس .c-editors-note:after

توسط NEWS-SINGLE در 6 تیر 1399
گتی / اطلس

یادداشت سردبیر: داده های مورد استفاده در ما COVID-19 ردیاب در حال به روز رسانی روزانه حدود 5 p. m. ET.

چگونه بسیاری از مردم coronavirus در دولت خود را و چگونه بسیاری از مردم در حال آزمایش برای آن است ؟ این COVID ردیابی پروژه در اقیانوس اطلس است که نظارت بر اطلاعات حیاتی در مورد این بیماری همه گیر در هر امور خارجه ایالات متحده و همچنین به عنوان منطقه کلمبیا و پورتوریکو.

تمام 50 ایالت به طور منظم گزارش جدید خود را در موارد مثبت به عنوان انجام واشنگتن و پورتوریکو. اما برخی از بهداشت عمومی ادارات نیست ارائه اطلاعات به همان اندازه به عنوان به عنوان دیگران. برای کمک به خوانندگان در درک چگونه دقیق هر یک در آن گزارش ما اختصاص داده شده هر کشور در نامه ای درجه. این درجه نمی ارزیابی کیفیت یک دولت تست بلکه جزئیات شفافیت و نظم آن داده است. همانطور که از ژوئن 25, COVID پیگیری پروژه ارزیابی متحده در 16 عوامل مختلف در پنج دسته و آن اصلاح وضعیت نمرات حداقل یک بار در هفته.

در داده های ما هر ایالت تعداد موارد مثبت شامل افرادی که در حال حاضر بیمار با COVID-19 افرادی که بهبود از آن و افرادی که فوت کرده اند. ما نیز شکسته تعداد مرگ و میر را به خود ستون است که شما می توانید در "کلی" مشاهده.

شما می توانید داده ها را با انتخاب یک دولت در نمودار زیر:

اطلاعات: این COVID پیگیری پروژه اداره آمار

ملیسا DePuydt فرانکی Dintino, Tolulope Edionwe Alexis C. Madrigal, رابینسون, مایر, Gerald غنی کوین رایان و یعقوب استرن کمک به این گزارش.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب