قدم زدن پایین رپتورز خط حافظه ارزشمند بود حتی اگر ما می دانستم که چه اتفاقی افتاده است

وجود دارد هیچ چیز جدید در ورزش و همه ما نیاز به یک بیت از یک استراحت برای حداقل یک دقیقه از چه چیزی جدید در جه

توسط NEWS-SINGLE در 20 فروردین 1399

وجود دارد هیچ چیز جدید در ورزش و همه ما نیاز به یک بیت از یک استراحت برای حداقل یک دقیقه از چه چیزی جدید در جهان تا ....

-

نوع از سرگرم کننده به تماشای بازی 1 NBA Finals شب گذشته و دیدن چیزهای کوچک شما ممکن است از دست رفته اولین بار و یا فراموش شده از ماه ژوئن گذشته.

اما آن را نیز عجیب و غریب است. من نمی تواند بیش از حد کار می کرد تا در مورد تماشای رویدادهای ورزشی برای بار دوم به خصوص اگر آنها به تازگی رخ داده است. من ترجیح می دهم –اگر چه نه زیاد – بازی از دوره گذشته از بازی ها از شش ماه پیش. و حتی پس از آن آنها باید واقعا کلاسیک با یک قلاب به آنها نه تنها اجرا از آسیاب های.

هر کسی که با من در آن است ؟

که گفت: من فرض می کنم من پشت در صندلی امشب تماشای بازی 2 از رپتورز-رزمندگان امشب به خاطر چه چیز دیگری وجود دارد به انجام ؟ من فکر می کنم که شاید یک قد می یا دو برای کمک به با این مشاهده ممکن است یک ایده بد است.

هر کسی که با من در آن است ؟

اگر وجود دارد یک زن و شوهر از چیزهایی که ایستاده بود از این بازی که شاید من تا به حال متوجه شده و یا نوشته شده است در مورد اولین بار در اطراف در اینجا برخی از:

من می دانم که خیلی لب سرویس پرداخت شد به رپتورز دفاع در طول کل اجرا شود اما مرد آن بود فوق العاده خوب در بازی 1. مهم نیست که چگونه آنها در دفاع از انتخاب و رول و یا چگونه/اگر آنها را روشن زمانی که خصوصی به کاری یا کلی تامپسون زد در اطراف یک سری از صفحه نمایش وجود دارد سازمان جنون به چه رپتورز انجام شد.

این واقعا قابل توجه بود به تماشای هیچ جنگجو کردم هر فضا آنچه را در عمل به دلیل وجود داشت همیشه یک رپتور وجود دارد برای پوشش برای هم تیمی.

زمانی که پخش نشان داد از صحنه های مختلف ژوراسیک پارک (شروع با Mississauga, من ممکن است اضافه کردن) دامنه پشتیبانی واقعا آمار صفحه اصلی. تعجب آنچه در آن می تواند مانند بقیه بازی ؟

-

ما رو از انجام این کار روزانه در حالی که پیش و من واقعا نمی تواند به یاد داشته باشید چرا اما به نظر می رسد به خوبی به عنوان هر یک برای بازگرداندن برخی از.

دست دادن سخت با عبور از شب گذشته افسانه ای جان Prine.

-

ماندن در خانه امروز اگر شما احتمالا می تواند.

و

آیا بیش از حد نزدیک هر کسی اگر شما به بیرون بروید.

با تشکر.

-

چیزهایی که من نمی امروز:

پخت نان موز.

آنچه در آن است با نان موز و انزوا/قرنطینه? آن است که تنها چیزی که مردم می دانند که چگونه به را ؟

بیشتر بسکتبال بینش در صندوق پستی خود را

دریافت داگ اسمیت هفتگی عضویت در خبرنامه ایمیل بر روی همه چیز رپتورز و فراتر از آن و برآوردن ولع مصرف خود را.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر

-

ما یک شروع بسیار خوب در آخر هفته ایمیل به نظر می رسد. من هم چند خوب و متنوع سوالات روز گذشته اما همیشه وجود دارد اتاق را برای بیشتر.

کشش خود را از ذهن و تصورات رها کردن askdoug@thestar.ca و از دور. آن خواهید بود یک عید پاک تعجب زمانی که شما دیدن پاسخ های قبل از gobbling همه شکلات در روز یکشنبه.

-

روز دیگر هنگامی که ما شنیده این خبر غم انگیز است که آل Kaline را من به ذکر است که قدیمی ببر, ورزشگاه, که در آن من تو را دیدم من از اول لیگ بازی (آن را تا به حال در اواخر 60s اگر چه دقیق جزئیات فرار من) بود و بهترین ballpark من تا کنون بوده است.

اگر شما نشسته در امتداد خطوط شما راه می رفت تا تونل و این همه سبز کلیسای جامع استقبال شما. خیره کننده.

و اگر شما نشسته در عرشه فوقانی آن آویزان بر روی عرشه پایین تر و آن را واقعا بود که در سمت راست بالا از بازی ها.

دیوانه خوب است. و حتی بیشتر از انوری آن را مورد علاقه من پارک از همه زمان.

به طوری که من فکر کردم به عنوان ذهن من تمایل به سرگردان کمی در مورد سه شرکت-بسته عرصه های من دیده ام NBA بازی و چگونه من می خواهم آنها را رتبه بندی.

در زمان در حالی که – به نظر می رسد بسیاری از مکان هایی که من دیده ها جایگزین شده اند این قصر – اما من در نهایت حل و فصل در سه.

بازار مربع عرصه در Indianapolis, کلید عرصه در سیاتل و آنچه که به عنوان شناخته شده بود Arco Arena در ساکرامنتو.

بازار میدان شد و مانند واقعا کوچک است. تا به حال به راه رفتن در سراسر باریک تلاقی چند خیابان یا جاده از محل کار از طریق طرفداران در طول یک پیسرز-Bulls سری من پوشش داده شده و وجود دارد هیچ چیز مانند amped ایندی طرفداران زمانی که تیم خود را خوب است.

کلید عرصه علاوه بر داشتن همواره بدترین قبل از بازی رسانه های غذا در تاریخ NBA شد یکی دیگر از کسانی که صمیمی پیر ورزشگاه با امکانات رفاهی به صحبت می کنند اما زمانی که آن را کامل و آن را تاب بود و رک و پوست کنده من کوچکتر ساختمان زیرا آنها تمایل به تجربه بیشتر شدید.

آرکو? این بلندترین كوچكترين احمقانه ترین عرصه در اوایل 2000s زمانی که پادشاهان بودند واقعا خوب است. در برخی از راه آن یک کمپرسی پشت خانه کوچک, مهمان اتاق قفل بود و بدترین در لیگ هنگامی که این مالکیت در زمان بیش از آنها نقل مکان کرد و صندلی ما به این ماجرا گوشه ای که در آن فضای کار بود l9ke یکی بالا بالا جدول شما می خواهم در یک نوار با دو شاخه و سه یا چهار بچه مبارزه برای فضا است. اما آن را همیشه کامل و همیشه با صدای بلند و همیشه کمی تهدید آمیز است.

آره من از دست برخی از کسانی که انبارهای.

-tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب