یک پارک دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رویاهای

روز جمعه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به میزبانی استقلال روز, حوادث در کوه راشمور همان روز که او صادر کرد به م

توسط NEWS-SINGLE در 17 تیر 1399
US President Donald Trump arrives for the Independence Day events at Mount Rushmore National Memorial.
روز جمعه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به میزبانی استقلال روز, حوادث در کوه راشمور همان روز که او صادر کرد به منظور ایجاد باغ ملی آمریکا قهرمانان.عکس توسط Saul لوئب / خبرگزاری فرانسه / گتی

روز جمعه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرمان اجرایی را امضا "در ساختمان و بازسازی بناهای تاریخی به آمریکایی قهرمانان." آن است که یک تصویر کلی از مشخصات خود را از جهان و جای خود را در آن اما بر خلاف برخی از دیگر دستور اجرایی آن را به صراحت بی رحمانه و کینه توز و یا خالی و تهدید آن است که به جای ایجاد یک پارک. در حال حاضر او احساس می کند که او در حال از دست دادن درک خود در مغلوب ساختن پیشی جستن و آمریکا و بنابراین او می خواهد برای ساخت آن در سنگ و نرده های آن شاید به طوری که او می تواند زندگی می کنند وجود دارد که همه از دست رفته است.

آمریکایی در بزرگترین جنبش اعتراضی در تاریخ این کشور شده اند سرنگونی بناهای تاریخی. زمانی که سازمان ملل سرنگونی آثار آنها اغلب محل آنها را در پارک یا بیشتر در بینام و unlandscaped بوده است که به تدریج مجدد به عنوان پارک پس از آنها به طور ناگهانی تزئین شده با مجسمه سازی. دهلی نو شروع نمی شود سرنگونی آن استعمار آثار تا یک دهه پس از استقلال; در نوزده-شصت تعدادی از اشراف' اشکال جسمانی خودت منع کن منتقل شدند به گسترده فضای خالی است که شناخته شده به عنوان قبرستان مجسمه. وجود دارد که آنها وضع برای سی سال دیگر پوسیده به عنوان پرندگان defecated در آنها و بازدید کنندگان مشخص شده آنها را. در نوزده-نود مقامات محلی تصمیم به تبدیل این فضا به یک پارک طراحی شده برای جشن هند به پیروزی بیش از آن کاهش یافته حاکمان. این طرح هرگز به ثمر رسید هر چند این پارک در حال حاضر ناتمام و بیش از حد رشد یک خراب کردن.

در مسکو هنگامی که یک خط سخت کودتای شکست خورده در ماه اوت سال 1991 پایین آوردن دولت اتحاد جماهیر شوروی بناهای تاریخی به انواع رهبران شوروی از بنیانگذار پلیس مخفی به اولین وزیر آموزش و پرورش به استالین خود سرنگون شد—و یا در مورد استالین حفر شده تا به صورت خاص این بنای تاریخی به خاک سپرده شده بود در یک مجسمه ساز حیاط برای سه دهه—و بريدن چه شد و سپس خالی زیادی روبروی پارک گورکی. بلشویکها در برنز و گرانیت گچ و ذخیره کردن بر روی چمن برای چندین سال. مردم شروع به پریدن کرد و با صعود کشید و بیش از همه آنها را. به عنوان روسیه شروع به رشد دلتنگ آن اتحاد جماهیر شوروی گذشته بسیاری تبدیل شده: که قبلا افتاده رهبران تنظیم شد راست و سپس از نقاشی های دیواری و سپس بازسازی شده به خود را پایه و در نهایت حصار خاموش قابل مشاهده فقط از راه دور ساخته شده است که آنها را بزرگ به نظر می رسد دوباره. آن زمان ولادیمیر پوتین رسما به عهده گرفت دفتر ریاست جمهوری برای بار سوم در سال 2012 که قبلا فضای خالی که در آن بود به نام پارک مجسمه سازی و شارژ پذیرش در حال تبدیل شدن به یک پارک از اتحاد جماهیر شوروی ،

مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد می خواهید به جهش بیش از یک فرایند است که در زمان روسیه از بیست سال و به طور مستقیم اقدام به ایجاد یک پارک از آمریکا عظمت است. در ژوئن 26th, او یک فرمان اجرایی را امضا که رنگ تظاهرکنندگان معترض مؤتلفه و دیگر بناهای تاریخی به عنوان یک خشونت و اوباش از مارکسیستها قصد از بین بردن تاریخ آمریکا خود را. این کارگردان دولت فدرال به گام و تعقیب افرادی که آسیب بناهای تاریخی و خودداری بودجه فدرال از حوزه های قضایی که "اجازه هتک حرمت از بناهای یادبود و یا مجسمه." یک هفته بعد آمد منظور اجرایی در "ساختمان و بازسازی" قرار می دهد که این داستان گفت: در مرتبه اول در loftier کلمات: "دولت من نخواهد ماند, حمله به جمعی ما حافظه ملی است." برای حفظ این حافظه به منظور ایجاد یک نیروی کار به اتهام ایجاد "یک مجسمه سازی به نام پارک ملی باغ آمریکایی قهرمانان (باغ ملی)."

این باغ که در باز کردن برنامه ریزی شده برای قبل از جولای 4, 2026 در نظر گرفته شده است به خانه مجسمه های آمریکایی قهرمانان, برخی از آنها ذکر شده در سفارش: John Adams, Susan B. Anthony کلارا بارتون دانیل بون جاشوا لارنس چمبرلین هنری رس Davy Crockett, فردریک داگلاس آملیا ارهارت, بنجامین فرانکلین, بیلی گراهام, الکساندر همیلتون, Thomas Jefferson, Martin Luther King, Jr., آبراهام لینکلن, داگلاس مک آرتور Dolley, Madison, James Madison, Christa McAuliffe, Audie Murphy, George S. Patton جونیور, رونالد ریگان, Jackie Robinson, Betsy Ross, Antonin Scalia, هریت بیچر استو, Harriet Tubman, بوکر تی واشنگتن جورج واشنگتن و اورویل و ویلبر رایت. این لیست نشان می دهد یک Trumpian نظر از آنچه به منزله آمریکایی عظمت است. ریاست جمهوری توسط واشنگتن, Adams, Madison, Jefferson, Lincoln—و ریگان. اولین بانوی خاص برای گنجاندن در پارک Dolley, Madison. هیچ F. D. R. هیچ J. F. K. هیچ النور روزولت. قرن بیستم است که توسط دو ژنرال, یک سرباز, یک خلبان فضانورد مخترعان هواپیما یک بازیکن بیس بال یک محافظه کار دیوان عدالت دو نفر از اعضای روحانیت (گراهام و شاه) و ریگان. وجود دارد هیچ هنرمندان یا دانشمندان در این لیست است. تنها نویسنده استو نویسنده "کابین عمو تام." این است که امریکا به عنوان برگ برنده آن را می بیند: یک اسکلتی قهرمانانه تاریخ با بسیاری از تیراندازی بسیاری از پرواز و دولت بسیار کمی. مستثنی از این تاریخ به طور کامل بومی آمریکایی ها این است که ساخته شده صریح و روشن در بخش 7 که تعریف واژه "تاریخی قابل توجهی آمریکا" به عنوان یک شهروند آمریکایی و یا کسی که "زندگی قبل و یا در طول انقلاب آمریکا و شهروندان آمریکایی اما چه کسی ساخته اساسی تاریخی کمک به کشف و توسعه و یا استقلال از آینده ایالات متحده است." پیشنهاد پارک به عبارت دیگر یکی از مهاجر-استعمار تاریخچه.

منظور اجرایی نیز دیکته زیبایی شناسی: "همه مجسمه ها در باغ ملی باید واقعی و یا واقع بینانه نمایندگی از افراد آنها مجسم نه انتزاعی یا مدرن تضمینی." این قطعه به نظر می رسد دو بار. این است که هر چند مغلوب ساختن پیشی جستن است stomping پای خود را در سفارش به آن را روشن یک بار و برای همه است که او می خواهد گذشته خود را راحت و آسان به عنوان خوانده شده. نویسنده این سند که واقعا به نظر می رسد به نفرت از چند موجود آمریکا بناهای تاریخی هستند که مدرن یا انتزاعی مانند دیوار یادبود سربازان ویتنام. در تاریخ است که ملی باغ بگویید هیچ مدرن یا معاصر, هنر, و وجود دارد هیچ جنبش های اجتماعی که چنین هنر ممکن است نشان دهنده.

در اوایل سال جاری کاخ سفید در نظر گرفته صدور یک فرمان اجرایی که نهاد یک سبک واحد برای فدرال معماری دیکته که "کلاسیک سبک معماری باید مورد نظر و سبک به طور پیش فرض." موسسه آمریکایی معماران در میان دیگران اعتراض و نظم به نظر می رسد به کنار گذاشته شده اند. اما به عنوان تهمت اغلب او بازگشت و با همان تمایل با بیان های مختلف در یک بسته. زیبایی شناسی نشان دهنده تهمت هست: معماری کلاسیک در قرن بیست و یکم است که همیشه تقلید یک عمل سرقت ادبی انجام artlessly به عنوان زمانی که Melania Trump قرض عبارت از میشل اوباما, سخنرانی و یا زمانی که افتتاح نانوا کپی طراحی اوباما کیک—هر چند به عنوان Trumps فقط فکر می کردم که این چیزی بود که قدرت به نظر می رسد. حتی نام این فرمان اجرایی خیانت این آرمان-رایگان مشاهده از دستاورد بشر: "ساختمان" و "بازسازی" ایستاده در موازی به عنوان اگر آنها در اثر همین. اصلی و توخالی تولید انبوه کپی انجام همان نگاه از فاصله دور. طلا پرده که تهمت آویزان در دفتر بیضی و طلاکاری cherubs که بستر آپارتمان خود را متعلق و در همان رده; ما ممکن است آن kitsch اگر ما فکر تهمت قادر به بازی و یا طنز.

برای همه آن wringing دست و پا stomping منظور اجرایی نیز یک ژست از عقب نشینی و یا حداقل از نو سنگر سازی. در صورت تغییر تاریخ و یک کشور در قیام تهمت می خواهد برای ایجاد یک زمین—باغ—که در آن او می تواند راه رفتن در میان مجسمه از مردان که او تصور شده اند ، وجود دارد احتمالا یک حصار. این یک ارضی cordoning از تاریخ همان چیزی است که کل Trumpian پروژه بوده است.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.ly
آخرین مطالب