ایالات متحده به طور کلی می گوید: "به اعتقاد من مغلوب ساختن پیشی جستن یک نژادپرست"

سیاست ریکاردو سانچز فرمانده سابق ایالات متحده آمریکا نیروهای زمینی در عراق می شود اولین مقام عالی رتبه نظا

توسط NEWS-SINGLE در 2 تیر 1399
گتی / عرش Raziuddin / اطلس

این gnawing در بازنشسته ارتش ستوان ژنرال ریکاردو سانچز روده آغاز شد و در ژوئن 2015 زمانی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سوار طلایی پله برقی به زیرزمین برج ترامپ و اعلام کرد نامزدی خود را برای ریاست جمهوری. در مطالعه گفتار تهمت تشبیه مهاجران مکزیکی به یک طاعون. "آنها در حال آوردن مواد مخدر. آنها در حال آوردن جرم و جنایت است. آنها تجاوزگران. و من فرض" نامزد ارائه شده تقریبا به عنوان یک چاره اندیشی موقت است "مردم خوبی هستند."

"من بلافاصله دیدم به اولین فرمانده گردان به من گفتن من خوب نیست به اندازه کافی برای رقابت با غرب اشاره گر به دلیل که من بود و من از کجا آمد می گوید:" سانچز مکزیکی آمریکایی مطرح فقیر در جنوب تگزاس و که در نهایت به عنوان فرمانده ائتلاف همه نیروهای زمینی در عراق است.

بیش از پنج سال آینده به عنوان برگ برنده ساخته شده انتقال از نامزد جمهوری خواه به رئیس جمهور سانچز را انزجار در مغلوب ساختن پیشی جستن اقدامات تنها بزرگ شد. وجود دارد مغلوب ساختن پیشی جستن در حمله به مسلمان ستاره طلا ، مشاجره او که یک قاضی ریاست بیش از یک طرح دعوی در دادگاه علیه او نمی تواند بی طرفانه به این دلیل که قاضی بود در اسپانیایی. خود را با ممنوعیت سفر مسلمانان. امتناع خود را به محکوم سفید supremacists زیر نژادی و خشونت در Charlottesville, Virginia. خود را جدا از خانواده های لاتین در مرز جنوبی و تلاش خود را برای لغو این اقدام معوق برای ورود دوران کودکی برنامه و تبعید به اصطلاح خیال. او Cinco de Mayo جشن شامل یک عکس از خود, خوردن تاکو کاسه grinning.

از طریق تمام این سانچز برگزار آتش خود. پس از آن آمد ژوئن 1 این سال است. تظاهرکنندگان جمع شده بودند مسالمت آمیز در میدان لافایت در خارج از کاخ سفید در اعتراض به پلیس کشتن یک مرد سیاه و سفید در مینیاپولیس جورج فلوید رانده شدند توسط مقامات فدرال و دارای حق اعمال باتوم و اسپری فلفل به طوری که مغلوب ساختن پیشی جستن یک خود اعلام کرد "قانون نظم و رئیس جمهور" می تواند ژست برای عکس خارج نزدیکی یک کلیسا در حالی که محکم مقدس است.

برای سانچز, 69, آن گذشته بود کلش. او تا به حال به صحبت کردن.

"من باور رئیس جمهور این است که یک نژادپرست" او به من گفت. "این بیانیه می شود ساخته شده است."

برای یک افسر سابق سانچز رتبه آشکارا با نام تجاری جمهور یک bigot—به عنوان او در یک 1,322-کلمه بیانیه نژادی و بی عدالتی است—بی سابقه نظامی مورخان می گویند.

"این آشکارا نظرات نژادپرستانه و تبعیض آمیز اقدامات فعلی ما رئیس جمهور" سانچز نوشت: "مرا متقاعد کرد که این دولت نیست و در واقع از نظر نژادی و تنوع به عنوان یک ستون از آمریکا و قدرت و آن انتخاب است به طور فعال با چشم پوشی از بسیاری از عناصر از قانون اساسی ما است."

در بیانیه خود و در بعدی مصاحبه سانچز نیز در زمان هدف نظامی برای آنچه که او معتقد بوده و آن سیستمیک عدم ارائه امکانات عادلانه برای افراد از رنگ در پرچم-افسر سطح. مدرن خدمات مسلح به طور گسترده ای در نظر گرفته می شود در میان بیشتر به جلو متمایل از موسسات آمریکایی در تلاش برای پرداخت هزینه فرصت های برابر برای همه است. اما کسانی که آرمان در سانچز را مشاهده سقوط محزون می خوانی کوتاه در انتهای بالایی از فرمان های زنجیره ای. تنها به تازگی به طور کلی Charles Q. Brown Jr. ارتقا به نیروی هوایی رئیس ستاد تبدیل شدن به اولین آمریکایی آفریقایی تبار رئیس خدمات در کشور ،

"زمانی که من بازنشسته در سال 2006" سانچز نوشت: "تنها سه هیسپانیک افسران به دست داشتند به رتبه ستوان کلی در تاریخ ارتش منظم. از کسانی که تنها یک شد یک ژنرال چهار ستاره. حتی در بهترین های ما, ما باید همچنان برای به چالش کشیدن خودمان است."

پس تهاجمی اقدامات پلیس علیه معترضان در میدان لافایت و در سراسر کشور یک تعداد انگشت شماری از بالا افسران نظامی صادر شده قابل توجه انتقادات از مغلوب ساختن پیشی جستن. سابق دریایی ژنرال جیمز Mattis و جان کلی مغلوب ساختن پیشی جستن سابق وزیر دفاع سابق کاخ سفید رئیس ستاد بود و همچنین بازنشسته دریاسالار مایک مولن رئیس سابق ستاد مشترک اند مختلف گرفته شده تهمت به وظیفه خود دچار کمبود مهارت های رهبری خود تفرقه و بلاغت و خود را آشکار عدم صلاحیت به درک سنتی نظامی-روابط. در حال حاضر در بیانیه سانچز آشکارا بیانگر چه غیر نظامی بسیاری از رهبران بلند اظهار داشت: این که رئیس جمهور به نظر می رسد به مراقبت کمی برای رفاه آمریکایی ها که سفید نیست.

"این است که من که اسپانیایی" سانچز به من گفت. "این من و پیشبرد آرمان های قانون اساسی من به مبارزه برای دفاع از تمام زندگی بزرگسالی است."

کاخ سفید نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر در مورد سانچز بیانیه در مورد مغلوب ساختن پیشی جستن.

پرچم افسران مانند سانچز در حال تعلیم در یک فرهنگ است که باعث می شود روشن است که آنها در پاسخ به غیرنظامی قدرت, نه راه دیگری در اطراف. آنها آموزش دیده در اوایل برای قرار دادن خدمات به قانون اساسی و ملت بالاتر از سجده به هر یک انتخاب غیر نظامی رهبر. اما آنها در حال تدریس در همان زمان هرگز آشکارا به انتقاد از غیرنظامیان تحت آنها خدمت می کنند. این چیزی است که باعث می شود سانچز تصمیم به صحبت کردن در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن در چنین شیوه ای صاف و پوست کنده همه بیشتر قابل توجه است.

"من فکر می کنم آن را بسیار مهم می گوید:" استاد بث بیلی مدیر مرکز نظامی, جنگ, و مطالعات اجتماعی در دانشگاه کانزاس است. برای سانچز "به حرکت فراتر از مراقب زبان استفاده شده توسط دیگران کار می کند در بسیاری از جهات در برابر همه چیز را او آموزش داده شده است به انجام. اما آن را نیز به انجام همه چیز را او آموزش داده شده است را انجام دهد."

برای مطمئن شود, عالی رتبه و رهبران نظامی را علنا در بر داشت گسل با رئیس جمهور یا ریاست جمهوری دولت در زمان در گذشته است. در سال 1862 اتحادیه ژنرال جورج B. McClellan شدت انتقاد کرد در آبراهام لینکلن وزیر جنگ ادوین استانتون برای ارائه او تازه تر نیروهای زیر خونین هفت روز مبارزات انتخاباتی; McClellan عمومی رفت و دو سال بعد در یک کتاب از او منتشر شده که او با استفاده از به عنوان کمپین ادبیات که او در برابر لینکلن به عنوان یک دموکرات است. پس از جنگ جهانی دوم در آنچه شناخته شده به عنوان "شورش از Admirals," جانشینی نیروی دریایی آیکون—چستر نیمیتز و ویلیام "گاو" Halsey در میان آنها—trooped قبل از کنگره به سرزنش هری ترومن برای اعطای نیروی هوایی و نه نیروی دریایی مسئولیت اصلی در دفاع از ملت از حمله هسته ای. اخیرا در سال 1993 بازنشسته کلی H. نورمن شوارتسکف یک قهرمان جنگ خلیج فارس شهادت دادند که یک پیشنهاد توسط بیل کلینتون برای لغو ممنوعیت همجنس بازی در ارتش خدمت تهدید به ایجاد یک "طبقه دوم نیروی مسلح."

چه متفاوت در این مورد مورخان می گویند این است که امثال سانچز کلی Mattis و مولن در حال انتقاد نه فقط رئیس جمهور, سیاست, اما نقص شخصیت خود را که آنها می گویند او را قادر به رهبری کشور موثر است. اگر مغلوب ساختن پیشی جستن در ارتش آن نقص را به احتمال زیاد کشته حرفه ای خود را در اوایل. "من در خدمت برای 26 سال در ارتش می گوید:" Gregory A. Daddis یک سرهنگ بازنشسته ارتش و وست پوینت فارغ التحصیل که هدایت یک برنامه ماستری در جنگ و جامعه در کالیفرنیا دانشگاه چپمن. "من به شما بگویم که اگر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فرمان هر تیپ یا لشکر ارتش ایالات متحده او را رها شده اند سال پیش برای ایجاد یک سمی فرمان آب و هوا."

مغلوب ساختن پیشی جستن مذاکرات سخت و دوست دارد به نگاه دشوار است. او اغلب با استفاده از ارتش به عنوان یک پس زمینه برای ترویج خود سخت-مرد تصویر, به نفع حامیان خود. اما در این روند Daddis می گوید تهمت دائمی disregards اساسی رهبری اصول و اخلاق است که در آن افسر سپاه غرق ترک بسیاری از درون صفوف خود ترس است که امنیت کشور, اجتماعی, اقتصادی و نهادهای سیاسی است در معرض خطر خود رئيس جمهور.

"این است که خیلی بیشتر در مورد آنچه که من می خواهم استدلال می کنند که دفاع از نظامی حرفه ای اخلاق و این که چگونه این افسران ارشد مانند سانچز دیدن رئیس جمهور به عنوان یک تز که" Daddis می گوید. "و من فکر می کنم بسیار تاریخی است."

مورخ Andrew J. Bacevich جونیور یک سرهنگ بازنشسته ارتش و وست پوینت فارغ التحصیل اشاره می کند که رهبران نظامی در زمان خاص umbrage پس از مغلوب ساختن پیشی جستن قدم به کلیسا عکس op در این شرکت از ارتش علامت Milley فعلی رئیس ستاد مشترک ارتش و ملت بالاترین-رتبه بندی افسر به طور موثر با استفاده از Milley به عنوان یک سرپا نگه داشتن.

"مغلوب ساختن پیشی جستن عبور تا کنون مقدس مرز زمانی که او اغوا کلی Milley به شرکت در یک سیاسی کاری نتیجه implicating ارشد-ترین افسر وظیفه فعال در سیاست های حزبی می گوید:" Bacevich که رئیس جمهور غیر حزبی کوئنسی موسسه مسئول Statecraft.

چون Milley همراه مغلوب ساختن پیشی جستن آن روز garbed در استتار رزمی ارتش, یونیفرم, او به این تصور که ایالات متحده نیروهای نظامی بودند در حال حاضر کمک به حمله مطیع قانون معترضان در دستور امریکا قانون نظم و رئیس جمهور. Milley بعد از عذرخواهی برای حضور او و گفت: این یک اشتباه بود.

این اولین بار نیست که سانچز به ایجاد اختلاف با انتقاد از رئیس جمهور آمریکا.

در طول یک سال از روی لئامت دادن به عنوان رئیس ایالات متحده به رهبری نیروهای زمینی در عراق پس از سقوط صدام حسین در سال 2003 یک شورش فوران به جنگ داخلی. اخبار حساب های آمریکایی سرباز گارد ملی سوء استفاده از بازداشت شدگان عراقی در بغداد به زندان ابوغریب, زندان مجبور سانچز به بازنشسته. ارتش بازرس کل را بررسی و در نهایت پاک او را از هر گونه سوء یافت اما شکست نظارت در تمام سطوح. سانچز بعد از انتشار یک کتاب عاقلانه در نبرد: یک سرباز داستانکه در آن او را محکوم جورج دبلیو بوش را با عجله به جنگ به عنوان "یک اشتباه استراتژیک در ابعاد تاریخی" است که دلیلی در معرض خطر زندگی ضعیف آموزش دیده کافی نیروهای نظامی مجهز به. یک مؤمن مسیحی که اغلب به پایان می رسد خود را در گفتگو با "خدا نگهدار" سانچز بعدا اذعان پناه دادن به افکار که برخی ارشد بوش-مقامات دولت سزاوار بود به جهنم فرستاده برای داشتن وادار به جنگ با ادعای نادرست. او کاهش یافته است به نام.

در سال 2011 سانچز در نظر گرفته شده در حال اجرا به عنوان یک دموکرات برای آمریکا صندلی در حال حاضر برگزار می شود تگزاس جمهوری خواه تد کروز اما در نهایت تصمیم خود را پس از خود بود که مبتلا به تومور مغزی (او پس از بهبود) و آتش سوزی از بین رفته و خانه خود را. این روزها او به عنوان مدیر عامل شرکت کوچک سن آنتونیو–بر اساس شرکت است که refurbishes تجهیزات مخابراتی. او ادعا هیچ جاه طلبی های سیاسی. در حقیقت سانچز می گوید او تمایل به فکر می کنم که ترک تعقیب او از انتخاب اتاق ممکن است یک چیز خوب با توجه به قربانی کردن ارزش های شخصی برای مصلحت سیاسی اغلب مورد نیاز از اعضای کنگره است.

از من خواسته سانچز چه اثر تهمت برنده انتخاب مجدد در ماه نوامبر را در روابط. او نمی دریغ قبل از پاسخ:

"من نمی توانم هر مسیر که منجر به تعمیر و یا پل تقسیم بندی های ما در این کشور و این بسیار خطرناک است. برای اولین بار در زندگی من دیده می شود آمریکایی ها خواستار آمریکایی ها دشمن.' ما باید به خودمان حرکت به نوعی از تحمل. من نمی بینم که بهتر تحت مغلوب ساختن پیشی جستن."

در اینجا متن کامل بیانیه.

بیانیه نژادی و بی عدالتی و تبعیض

در طول این زمان بی ثباتی و بحران هر آمریکایی معتقد است که در قانون اساسی ما باید به تماس پاسخ دهید به وظیفه. تعداد بی شماری از شهروندان آمریکایی به ویژه کسانی که از رنگ رنج می برد در دست نژادی و بی عدالتی خشونت پلیس نهادی و تبعیض و نابرابری. روح خود را تقاضا اقدام اگر ما امیدواریم که برای حفظ آرمان های دموکراسی آمریکایی.

وحشتناک آن داستان که بارها و بارها بازی کردن در مرحله ملی (اخیرا شامل Ahmaud Arbery جورج فلوید و Breonna تیلور) هستند بی تردید علائم آمریکا بر ادامه مبارزه با سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس. ما رهبران ملی باید اذعان کرد که امریکا پیدا کرده است, خود را در درک نژادپرستی نظاممند است که در ادامه به آشکار خود را در بدترین راه ممکن—کشتار سیاه آمریکایی ها و سایر مردم از رنگ. ما باید آن را تحمل نمی کند. ما نباید از آن چشم پوشی. ما نباید آن را نادیده گرفت دیگر هیچ.

زشتی از تبعیض نژادی است آشکار خود را بارها و بارها و بی شک در ما نیروی پلیس را درمان (و بدرفتاری) از آمریکایی ها و سایر مردم از رنگ اما مشکلات اجرای بسیار عمیق تر از هر مقدار از خشونت تحمیل شده بر ما همکار آمریکایی است. به عنوان یک کشور ایالات متحده همچنان تا حد زیادی محروم کردن مردم از رنگ در بالاترین سطوح رهبری در فقط در مورد همه عناصر جامعه آمریکا چه در شهرستان و یا در بالاترین سطح رهبری نظامی. اقتصادی اختلاف که آفت جوامع ما و محدودیت فرصت های فراهم شده برای مردم رنگ به طور کلی (و آمریکایی های سیاه و سفید به طور خاص) می ایستد در تضاد کامل با تجربه از بقیه از ما. برای ساخت بهتر و امریکا یکی که واقعا ارج نهادن به ارزش های که در این کشور ساخته شده بود ما باید با غلبه بر حرص و طمع و جهل و نفرت است که ما به ارمغان آورده اند به جایی که ما امروز ایستاده است.

هر آمریکایی که معتقد است در وعده های تعبیه شده در قانون اساسی ما—از زندگی, آزادی و تعقیب خوشبختی و حقوق برابر برای همه—نیاز به یک ایستاده است. ما باید اساسی و پایدار تغییر به عدم مساوی عدالت و فرصت های برابر برای جوامع از رنگ.

یک بار دیگر شیپور برای همبستگی است که شنیده می شود در تمام اشکال رسانه ها و بیانیه های عمومی در حال تدوین و منتشر شده به مردم توسط رهبران همیشه تنوع وسیع تری از شرکت های. بسیاری از این مدیران صحبت می کنند باید به صورت بنیادی و پایدار را تغییر دهید اما در غیر این صورت نشان می دهد هیچ شواهدی از داشتن کمک به تصویب آن در روزها و هفته های قبل نژادی متهم تیتر. متاسفانه نژادی عدم تعادل در رهبری بسیاری از این شرکت ها صحبت می کند بلندتر از هر پست در رسانه های اجتماعی همیشه می تواند. پیام های خود را از حمایت و همبستگی باید به دنبال واقعی تغییر ساختاری اگر ما همیشه امیدواریم که برای رسیدن به توسعه پایدار.

در طول دوره از عمر امریکا رهبری بوده است سریع به موضوع سیاسی درست دقت پیش نویس اظهارات لفظی پشتیبانی در پاسخ به درد و رنج از اقلیت ها به ویژه سیاه و سفید ما جامعه تنها به دلیل آن است که از آنها انتظار می رود. سپس به محض این که بحران فروکش امریکا و تبدیل شدن به آن آشنا عمیقا تعبیه شده تبعیض نهادی تعصبات. ما پایان اجازه بدهید این چرخه و اجازه دهید آن را در حال حاضر.

اظهارات عمومی از پشتیبانی از طیف گسترده ای از جامعه آمریکا لازم است و قطعا می تواند مفید باشد در این زمان نیاز است. هنگامی که همراه با تنوع از معترضان که گرد هم آمده اند در هفته های اخیر من اعتقاد دارم که ما شاهد یک جنبش مردمی است که نیروی امریکا به ادامه تلاش خود را نسبت به حقوق برابر و عدم تبعیض. آمریکا به آرامی reenergizing راهپیمایی خود را به سمت چشم انداز برابری برای همه است.

هر گونه تلاش برای انکار تنوع در همه اشکال آن به عنوان یک بنیادی ستون برای قدرت و عظمت امریکا قرار می دهد ما را به سوی عدالت و حقوق برابر و فرصت های برابر در معرض خطر است. در تجربه من, تنوع چیزی است که باعث می شود ما نظامی یک نمونه درخشان از آنچه فرصت های برابر می فاستر در یک جامعه دموکراتیک. نظامی آمریکا به دست یک سطح برابری و فرصت برای پیشرفت است که غیر قابل درک به رهبران سیاسی و نظامی از کشورهای دیگر در سراسر جهان است. من واقعا بر این باورند که نظامی آمریکا نزدیک ترین جامعه ما آمده است برای دستیابی به آل آمریکایی از فرصت های برابر و عدالت برای همه است. که می شود گفت چرا از آن است که مردم از رنگ نداشته عادلانه نمایندگی در پرچم-افسر سطح ؟ اخیر تایید ژنرال چارلز براون به عنوان نیروی هوایی ایالات متحده رئیس ستاد یک رویداد تاریخی است. به طور کلی قهوه ای اولین آمریکایی آفریقایی تبار رئیس خدمات در تاریخ آمریکا است. زمانی که من بازنشسته در سال 2006 تنها سه هیسپانیک افسران به دست داشتند به رتبه ستوان کلی در تاریخ ارتش منظم. از کسانی که تنها یک شد یک ژنرال چهار ستاره. حتی در بهترین های ما, ما باید همچنان برای به چالش کشیدن خودمان.

در حال حاضر امریکا ایستاده به عنوان یک مثال از وحدت و قدرت و فرصت های برابر برای بقیه جهان بوده است غیر قابل انکار کاهش یافته است. ما بیش از حد تعصب در ادامه به تقسیم. اقدامات نژادپرستانه و افراطی عناصر باید به صراحت محکوم کرد. اگر ما در محکوم کردن این اقدامات پس از آن ما به طور ضمنی آنها را تشویق, و است که در مخالفت مستقیم به هدف ما از برابری برای همه است.

بیش از من عمر من شاهد اثرات سیستمیک نژادپرستی و آن باقی مانده است یک مشکل دائمی در آمریکای امروز است. به طور مستمر امتناع از قبول که نژادپرستی نظاممند وجود دارد در خدمت تنها به تقویت بدترین گرایش از کسانی که با هدف گسترش ترس و نفرت و که هدف سرکوب کسانی که "نه آنها را دوست دارم."

از طریق انفعال و ضمنی حمایت ما همچنان به تداوم این زمینه اغلب ظریف شیوه های تبعیض آمیز که منجر مستقیم به بی عدالتی و نابرابری. این نگرش را ایجاد خطرناک بخش و بیش از حد حزبی محیط زیست است که در آن بسیاری از آمریکایی ها در نگاه هر کسی با دیدگاه های خلاف خود را به عنوان "دشمن است." این باعث می شود آن را آسان برای یک رهبر به شماره سفارش که منجر به سوء استفاده از شهروندان آمریکایی که در حال اعمال حقوق قانونی خود. به عنوان فرمانده عمومی در عراق در زندان ابوغریب رسوایی من بسیار آشنا با خطرات ناشی از دستور رسمی و کشیده به نقطه ای از سوء استفاده و همچنین به عنوان آنچه که اتفاق می افتد زمانی که افراد نظر خود را به عنوان دشمنان مادون انسان. آمریکا باید بلافاصله رسیدگی به این موضوع در حال رشد و بار دیگر حرکت جامعه به یک نقطه که در آن ما در حال تحمل مخالف views.

در نهایت امریکا رهبری در تمام سطوح باید شجاعت اخلاقی به انجام آنچه درست است و نه از آنچه مصلحت های سیاسی است. شهروندان ما در انتظار آن است و قانون اساسی ما نیازمند آن است. متاسفانه در این نقطه در کشور ما سابقه شجاعت اخلاقی به نظر می رسد غیر معمول فضیلت است. در حال حاضر به نظر می رسد سخت تر از همیشه به طور مستقیم به آدرس تبعیض نژادی با توجه به اعلام مواضع و دیدگاه های آینده از ما بالاترین سطوح رهبری است. این آشکارا نظرات نژادپرستانه و تبعیض آمیز اقدامات فعلی ما رئیس مرا متقاعد کرد که این دولت نیست و در واقع از نظر نژادی و تنوع به عنوان یک ستون از آمریکا و قدرت و آن انتخاب است به طور فعال با چشم پوشی از بسیاری از عناصر از قانون اساسی ما است.

برای 33 سال از زندگی من در خدمت کشور و مبارزه برای فرصت های برابر و حقوق برابر برای همه آمریکایی ها است. من خدمت در کنار تعداد بیشماری از زنان و مردان جوان که عینک کشور ما و در آغوش آرمان است که به نظر می رسید به اجازه می دهد که ایالات متحده به درخشش به عنوان یک فانوس دریایی از امید برای همه بشریت است. هیچ یک در میان ما تا به حال انتظار می رود که ما می تواند در موقعیت گرفتن اقدام نظامی علیه ما همکار آمریکایی ها برای اعمال حقوق بسیار است که ما تا به حال سوگند به دفاع از. در عین حال که دقیقا چه بسیاری از زنان و مردان جوان ما در مدرسه روبرو هستند امروز.

هر آمریکایی باید به شدت نگران زمانی که رهبری ما strays از حقوق و ارزش های ایجاد شده توسط پدران ما به عنوان نور هدایت برای دموکراسی آمریکایی.

ما باید همیشه به یاد داشته باشید و قاطعانه دفاع از اصول بنیادی از ملت ما است.

ما باید هوشیار باشند. ما باید قوی باقی می ماند.

بالاتر از همه ما باید متحد باشد.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

آخرین مطالب