یک واکسن بررسی واقعیت

سلامت امید بسیار است که در دستیابی به موفقیت اما یک واکسن است که تنها آغاز پایان. اقیانوس اطلس .c-e

توسط NEWS-SINGLE در 4 مرداد 1399
اقیانوس اطلس

یادداشت سردبیر: این اطلس در حال ساخت حیاتی پوشش coronavirus در دسترس همه خوانندگان. پیدا کردن مجموعه ای در اینجا.

Nاوایل پنج ماه به همه گیر همه امید خاموش COVID-19 نیز هنوز فرضی واکسن. و بنابراین خودداری گرفتار شده در: ما ممکن است مجبور به ماندن در خانه—تا زمانی که ما یک واکسن. نزدیک مدارس—تا زمانی که ما یک واکسن. پوشیدن ماسک—اما تنها تا زمانی که ما یک واکسن. در طول این ماه از بدبختی این سرود را ارائه کرده است کوچک با روشنایی ضعیف تابیدن از امید. زندگی عادی در طرف دیگر و ما فقط باید صبر کنید تا ما یک واکسن.

تغذیه این امید هستند که برگ برنده دولت بسیار خوشبو بینی از یک واکسن در اوایل اکتبر به عنوان به خوبی به عنوان رسانه blow-by-blow پوشش واکسن محاکمه. هر هفته به ارمغان می آورد اخبار "موفقیت اولیه" "امیدوار کننده نتایج اولیه" و سهام افزایش به دلیل "واکسن خوش بینی." اما یک COVID-19 واکسن بعید است به دیدار با تمام این انتظارات بالا. این واکسن احتمالا نمی خواهد به این بیماری ناپدید می شوند. آن را قطعا نمی خواهد بلافاصله پس از بازگشت زندگی به حالت عادی.

بیولوژیکی یک واکسن علیه COVID-19 ویروس بعید است که به ارائه محافظت کامل. لجستیکی تولید کنندگان را به صدها میلیون دوز در حالی که با تکیه شاید در تکنولوژی هرگز قبل از استفاده در واکسن و رقابت برای منابع اولیه مانند شیشه ویال. پس از آن دولت فدرال را به خود اختصاص دوز شاید از طریق یک درهم آمیخته از دولت های محلی و ادارات بهداشت با زیرساخت های موجود برای واکسیناسیون بزرگسالان در مقیاس. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است که باعث شده است تا توزیع واکسن تلاش ها در گذشته بوده است کاملا وجود ندارد و در بحث تا کنون—یک نگرانی نشانه آن است که رهبری شکست که باید مشخص آمریکا همه گیر نیز می تواند مانع این فرایند است. به پیچیده آن 20 درصد از آمریکایی ها در حال حاضر می گویند که آنها خواهد شد حاضر به دریافت یک COVID-19 واکسن و با یکی دیگر از 31 درصد مطمئن نیستید رسیدن به گله ایمنی می باشد که بسیار مشکل تر است.

خبر خوب این به دلیل آن است که ارزش گفته است که کارشناسان فکر می کنم وجود خواهد داشت COVID-19 واکسن. این ویروس است که باعث COVID-19 به نظر نمی رسد به یک پرت مانند HIV. دانشمندان از کشف این ویروس به بیش از 165 نامزد واکسن در زمان ثبت با 27 واکسن در حال حاضر در آزمایشات انسانی. آزمایشات انسانی حداقل شامل سه مرحله است: مرحله 1 برای ایمنی فاز 2 برای اثر بخشی و دوز و فاز 3 برای اثر بخشی در یک گروه بزرگ از دهها هزار نفر از مردم است. حداقل شش COVID-19 واکسن و یا وارد فاز 3 محاکمات که چند ماه.

ما تقریبا پنج ماه به این بیماری همه گیر و احتمالا یکی دیگر از پنج امن و موثر واکسن—با فرض بالینی کار کاملا. "حتی زمانی که یک واکسن معرفی شده است می گوید:" جسی گودمن سابق دانشمند ارشد در حوزه غذا و دارو "من فکر می کنم ما باید چند ماه قابل توجهی عفونت و یا حداقل خطر عفونت را به نگاه به جلو به."

همه این به این معنی است که ما ممکن است مجبور به تحمل بیشتر ماه تحت تهدید coronavirus از ما در حال حاضر جان سالم به در برد. بدون اقدامات است که ضرب و شتم به این ویروس در بسیاری از اروپا و آسیا ادامه خواهد داد وجود دارد بیشتر می شود شیوع بیماری بیشتر از تعطیلی مدرسه بیشتر و تنهایی و مرگ و میر بیشتر پیش رو است. یک واکسن هنگامی که آن را در دسترس است را تنها آغاز یک مدت طولانی و آهسته پایین سطح شیب دار. و چه مدت است که سطح شیب دار به پایین می کشد بستگی به اثر بخشی واکسن موفقیت در ارائه صدها میلیون دوز و تمایل مردم به دریافت آن را در همه. این افتضاح است که به تامل و رنج هنوز هم به آینده. آن است که آسان تر به فکر می کنم در مورد وعده یک واکسن.

"در بسیاری از امید سوار بر این واکسن می گوید:" Kanta Subbarao مدیر سازمان بهداشت جهانی آنفولانزا همکاری مرکز در ملبورن که نیز مشغول به کار در دیگر coronavirus واکسن. "هیچ کس می خواهد به شنیدن آن را درست و مناسب در اطراف گوشه."

Vaccines هستنددر اصل یک راه برای فعال کردن سیستم ایمنی بدن و بدون بیماری است. آنها را می توان با تضعیف ویروس ها ، ویروس ها و پروتئین از یک, ویروس, ویروسی پروتئین پیوند بر روی یک ویروس بی ضرر و یا حتی فقط mRNA که کد ویروسی پروتئین است. گرفتن در معرض یک واکسن است که کمی مانند جان سالم به این بیماری یک بار بدون اشکالاتی. بسیاری ناشناخته باقی مانده در مورد دراز مدت پاسخ ایمنی به COVID-19 اما به عنوان همکار من درک تامپسون است توضیح داد دلایل خوبی وجود دارد که باور گرفتن COVID-19 محافظت در برابر عفونت های آینده در برخی از راه.

واکسن ناشی از ایمنی هر چند گرایش به ضعیف تر از ایمنی ناشی میشود که پس از یک عفونت است. واکسن به طور معمول به عنوان یک شات مستقیما به یک عضله است. هنگامی که بدن خود را می شناسد مهاجم خارجی آن مانت یک پاسخ ایمنی به عنوان مثال تولید طولانی مدت آنتی بادی است که گردش خون است.

اما ویروس های تنفسی به طور معمول نمی پرت کردن خود به عضله. آنها آلوده به سیستم تنفسی و آنها معمولا دزدکی حرکت کردن در از طریق غشاء مخاطی بینی و گلو. اگر چه واکسن عکس القاء آنتی بادی در خون آنها نمی وادار بسیاری در غشاهای مخاطی به این معنی که آنها بعید است برای جلوگیری از این ویروس از ورود به بدن است. اما آنها هنوز هم می تواند محافظت از بافت های عمیق تر در بدن مانند ریه ها و در نتیجه نگه داشتن عفونت از بدتر شدن. "سود اولیه واکسیناسیون خواهد بود برای جلوگیری از بیماری شدید می گوید:" Subbarao. یک COVID-19 واکسن بعید است برای رسیدن به آنچه که دانشمندان آنرا "استریل ایمنی" که مانع از بیماری در دسترس نباشد.

یک راه برای افزایش اثربخشی تنفسی-واکسن ویروس است که به تقلید از یک, طبیعی, عفونت های پاشش زندگی می کنند اما ویروس ضعیف شده به بینی. FluMist برای مثال شامل تضعیف ویروس آنفلوآنزا و یک تعداد انگشت شماری از گروه های تحقیقاتی به دنبال استراتژی برای COVID-19. اما ویروس زنده واکسن ریسک به دلیل, خوب, این ویروس زندگی می کنند. "ما نمی خواهیم به پاشش coronavirus تا مردم را بینی تا [ما] هستند کاملا مطمئن شوید که آن را در واقع یک ویروس است که می تواند از فردی به فرد گسترش و که آن را نمی تواند کسی بیمار می گوید:" کاتلین Neuzil مدیر دانشگاه مریلند مرکز برای توسعه واکسن و بهداشت جهانی. "آن را فقط به زمان دارد."

این اولین نسل از واکسن هر چند با سرعت از ذات است. اولیه واکسن ممکن است محدود COVID-19 شدت به طور کامل و بدون توقف گسترش آن. فکر می کنم آنفولانزا شات به جای واکسن فلج اطفال. FDA دستورالعمل برای COVID-19 واکسن تشخیص آن ممکن است به مراتب از 100 درصد موثر; را به نفع خود تصویب سازمان می گوید: واکسن باید جلوگیری و یا کاهش بیماری شدید در حداقل 50 درصد از افرادی که آن را دریافت کنید. "بدیهی است که ایده آل نیست می گوید:" والتر Orenstein یک واکسن محقق در دانشگاه اموری که قبلا به عنوان مدیر برنامه ایمن سازی ملی. "اما آن را بهتر از صفر درصد است."

منn در هفته های اخیرچند واکسن گروه منتشر کرده اند وعده داده است که نشان می دهد نامزدهای خود را القاء می تواند آنتی بادی است که خنثی کردن coronavirus در تست های آزمایشگاهی. بعدی خود را به چالش در مورد مقیاس: آزمایش این واکسن در فاز 3 آزمایش با ده ها هزار نفر از مردم برای اثبات آن در جلوگیری از عفونت در دنیای واقعی و سپس اگر آن را با این نسخهها کار تولید صدها میلیون و حتی میلیاردها از دوز. این است که چرا حتی یک واکسن است که در حال حاضر آزمایش شده است در تعداد کمی از مردم است که هنوز هم بسیاری از ماه دور.

فاز 3 محاکمات بزرگترین و طولانی ترین سه فاز—به طور معمول, آنها سال, اما آنها در حال فشرده به ماه به دلیل بیماری همه گیر. هنوز واکسن سازان نیاز به ثبت نام ده ها هزار نفر از مردم برای تایید اثربخشی و به دنبال نادر و عوارض جانبی طولانی مدت. آن زمان را برای جذب شرکت کنندگان زمان به صبر برای آنها را به طور طبیعی در معرض COVID-19 زمان برای هر گونه عوارض جانبی طولانی مدت را نشان می دهد و زمان به سادگی تجزیه و تحلیل تمام داده ها.

ناخواسته بالا و افزایش نرخ COVID-19 در ایالات متحده آن را آسان تر برای تست واکسن نامزدها در اینجا. هر شرکت کننده تر است به احتمال زیاد در معرض این ویروس در برخی از نقطه. "این خبر خوبی برای کشور ما به هیچ وجه شکل یا فرم ، آن را باعث می شود آن را ممکن است برای جمع آوری موارد می گوید:" اموزش Karron مدیر مرکز ایمن سازی پژوهشی در دانشگاه جانز هاپکینز است که هم خدمت در داده ها و نظارت بر ایمنی مدیره برای مدرن فاز 2 آزمایش واکسن. مدرن, یک شرکت آمریکایی است که انجام آن فاز 3 آزمایشی در ایالات متحده یک گروه مستقر در دانشگاه آکسفورد است که با همکاری انگلیس-سوئیس بیوتکنولوژی شرکت AstraZeneca است در حال اجرا محاکمات در انگلستان ، برزیل و آفریقای جنوبی—دومی دو کشور انتخاب شده به طور خاص به دلیل تعداد زیاد COVID-19 موارد است.

در آمریکا مغلوب ساختن پیشی جستن اداره عملیات سرعت در پیچ و تاب است به کمک چند واکسن سازان سرمایه گذاری در امکانات تولید در حالی که این آزمایشات در حال انجام است. این می تواند به کاهش زمان تاخیر بین تصویب و در دسترس بودن واکسن پس از شرکت ها ممکن است در غیر این صورت منتظر تایید FDA قبل از پوسته پوسته شدن تولید است. اما ساخت صدها میلیون دوز است که هنوز هم یک چالش قابل توجهی به خصوص برای یک رمان واکسن.

پیشرو COVID-19 واکسن نامزدهای تکیه بر تکنولوژی است که هرگز قبل از استفاده در تایید واکسن. مدرن را واکسن برای مثال قطعه ای از RNA که کد یک coronavirus پروتئین است. آکسفورد و AstraZeneca را واکسن متصل coronavirus پروتئین به یک شامپانزه بودند. نه ساخته شده قبل از لازم مقیاس.

در نظر گرفتن آنچه اتفاق افتاده در سال 2009 جدید ترین زمان جهان بسیج برای تولید واکسن برای جلوگیری از یک بیماری همه گیر. این بیماری شد H1N1 معمولا شناخته شده به عنوان "آنفولانزای خوکی" و واکسن سازندگان تا به حال به این وظیفه بسیار ساده تر از subbing H1N1 فشار به واکسن آنفلوآنزای فصلی را هر سال است. با وجود بسیاری از سال تجربه در ساخت واکسن آنفولانزا تولید کنندگان ضربه غیر منتظره گیر. اکثر واکسن آنفولانزا ساخته شده از ویروس های رشد در مرغ و تخم مرغ و برای برخی از دلیل H1N1 فشار نمی رشد بسیار خوبی در تخم مرغ برای اولین بار در. "مقدار تولید شده از یک مقدار معین از تخم مرغ بسیار پایین تر از حد نرمال می گوید:" گودمن که منجر FDA پاسخ همه گیر در سال 2009. "به طوری که واقعا با تاخیر چیز است." سپس هنگامی که میلیون ها نفر از دوزهای بودند در آثار گودمن می گوید: به اندازه کافی وجود ندارد و امکانات است که می تواند بسته بندی فله واکسن به فرد ویال.

وزارت بهداشت و خدمات انسانی ایجاد یک شبکه پر-و-پایان امکانات برای پرداختن به این مشکل در آینده است. در حال حاضر عملیات سرعت در پیچ و تاب است همچنین اعطای قرارداد به میلیون ها نفر از سرنگ و ویال شیشه ای نیاز به بسته بندی یک COVID-19 واکسن. بدون برنامه ریزی دقیق در این زمینه ایالات متحده می تواند اجرا به تضعیف روحیه سناریو که در آن واکسن در دسترس هستند اما هیچ راهی وجود دارد به جسمی آنها را به مردم است.

Even اگر همه از این می رود—اولین نامزدها موثر هستند آزمایشات نتیجه گیری سرعت این فن آوری کار می کند—یکی دیگر از کار بزرگ پیش روست: زمانی که واکسن مورد تایید 300 میلیون دوز در دسترس نخواهد بود همه در یک بار و یک سیستم است که نیاز به توزیع منابع محدود ، این دقیقا همان نوع چالش است که دولت آمریکا ثابت شده است که آمادگی برای این بیماری همه گیر.

در همه گیر H1N1 دولت ایالات متحده خریداری واکسن و اختصاص دوز به دولت و ادارات بهداشت محلی است که در نوبت واکسینه مردم از طریق توده درمانگاه و همچنین کارفرمایان, مدارس, بیمارستان ها, داروخانه ها و مطب. در سراسر کشور این برنامه در نهایت واکسینه حدود یک چهارم از همه آمریکایی ها تقاضا کاهش یافت و به دلیل همه گیر خود به اوج خود رسید و چندی پس از این واکسن در دسترس قرار گرفت.

2009 برنامه واکسیناسیون ساخته شده بود در زیرساخت های این واکسن برای کودکان برنامه که در آن CDC اقدام به خرید و توزیع واکسن به کشورهای برای کودکان است که معمولا در حال ایجاد و یا در پزشکی. ایمن سازی مدیران که در این برنامه به خوبی در پیچیدگیهای واکسن سازی و توزیع از قبیل حفظ زنجیره سرد برای واکسن که می تواند تبدیل به بی اثر در درجه حرارت اتاق. اما از آنجا که کار با کودکان واکسن آنها مقابله بیشتر با پزشک متخصص اطفال دفاتر. "ما روابط با بيمارستان و داخلی و افرادی که واکسینه بزرگسالان می گوید:" کلی مور بود که مدیر تنسی برنامه ایمن سازی در سال 2009. در ماه اوت آن سال دو ماه قبل از آنها خود را اولین محموله از واکسن مور تیم ایجاد یک ثبت نام در این حالت ایمن سازی رجیستری و ارسال خبرنامه هر جمعه با به روز رسانی ها و ماژول های آموزشی برای دست زدن واکسن.

"متاسفانه می گوید:" مور "که شبکه شده است نگهداری می شود چرا که ما تا به حال نشده دیگر واکسن به آنها ارسال در 11 سال است." اطلاعات تماس خارج از تاریخ. بازسازی این شبکه برای بزرگسالان خواهد بود و حتی مهم تر با COVID-19. اگر چه واکسن H1N1 شد توصیه می شود برای تمام سنین تمرکز در کودکان و نوجوانان برای آنها آنفولانزا بود به خصوص خطرناک است. این قضیه صادق COVID-19 است که بیشتر از یک تهدید برای افراد مسن است.

برخی از پیشرو COVID-19 واکسن نامزدها نیز می تواند مطرح جدید چالش های لجستیکی در صورتی که نیاز به ذخیره سازی در دمای پایین به عنوان -80 درجه سانتیگراد یا چند دوز موثر باشد. در واقع یک COVID-19 واکسن است به احتمال زیاد به نیاز به دو دوز; اول اعداد اول سیستم ایمنی بدن اجازه می دهد دوم به القاء پاسخ ایمنی قوی تر. مقامات را مجبور به تعادل دادن یک دوز به مردم به عنوان بسیاری که ممکن است با دادن یک دوز دوم برای کسانی که در حال حاضر یکی. "است که یک عارضه ما نیست چهره در سال 2009 و ما بسیار سپاسگزار می گوید:" مور.

اگر چه CDC در زمان سرب در توزیع واکسن H1N1 در سال 2009 کلر Hannan مدیر اجرایی انجمن از ایمن سازی مدیران می گوید: این سازمان شده است عجیب سکوت در مورد برنامه ریزی برای یک COVID-19 واکسن پس از مارس. "در ابتدا ما با داشتن برنامه ریزی تماس با CDC حق دور," او می گوید. "و پس از آن هیچ چیز نیست." او تلاش ناموفق برای دریافت در تماس با عملیات سرعت در پیچ و تاب است که به پیشنهاد وزارت دفاع نیز ممکن است درگیر در توزیع واکسن. "ما همچنان به درخواست CDC این بسیاری از سوالات. و آنها نمی دانند که" او می گوید.

CDC مشورتی کمیته ایمن سازی شیوه نیز به طور معمول مسئول توصیه هایی در مورد نحوه اولویت بندی واکسن. این کمیته که متشکل از کارشناسان خارج از آخرین ملاقات در اواخر ماه ژوئن زمانی که آنها در مورد اولویت واکسن برای مراقبت از سلامت کارگران و افراد مسن و کسانی که با بیماری های زمینه ای. آنها نیز در نظر گرفته اولویت واکسیناسیون توسط مسابقه با توجه به نژادی و نابرابری در COVID-19 موارد است. اما در حال حاضر آکادمی ملی پزشکی است برگزاری یک پنل در همین موضوع است که دوباره باعث سردرگمی در مورد چه کسی مسئول این تصمیمات است.

در سال 2009 مور کار بود برای قرار دادن CDC کمیته مشورتی توصیه های به عمل. دو یا سه بار در هفته او را به دریافت یک ایمیل از CDC vaccine توزیع کننده اجازه دادن به او را می دانم که تعداد دوز در دسترس برای کل دولت است. در عمل هر چند اولیه حمل و نقل واکسن ممکن است به اندازه کافی برای پوشش همه حتی در بالاترین اولویت گروه مانند مراقبت های بهداشتی کارگران است. آن بود تا به مردم مثل مور به تصمیم می گیرید که بیمارستان رو چگونه بسیاری از دوزهای با وعده های بیشتر در راه هفته آینده. سپس فردی بیمارستان تجویز واقعی واکسن به کارکنان خود را بر اساس اولویت ،

این سیستم به معنای انعطاف پذیر و پاسخگو به شرایط محلی, اما آن را نیز به معنی در دسترس بودن واکسن ممکن است به نظر می رسد متفاوت از جایی به جای. برای مثال امیلی Brunson یک انسان شناس در دانشگاه ایالتی تگزاس که مطالعات واکسن می گوید که در سال 2009 وجود دارد موارد که در آن یک منطقه تفسیر توصیه ها به شدت به این واکسن تنها به اولویت گروه و همسایه منطقه ارائه آن را به هر کسی که آن را می خواستم. تصمیم به توزیع این واکسن از طریق کارکنان مراکز بهداشتی درمانی در نیویورک اتفاق افتاده است که شامل چندین وال استریت شرکت نیز ناشی از یک واکنش. "راه های بسیاری وجود دارد که همه چیز می تواند به اشتباه" Brunson می گوید. و در طول اولیه کمبود این تصمیمات می تواند احساس ناعادلانه—به خصوص با توجه به تنش کشت زودتر در این بیماری همه گیر که ثروتمند و معروف شدن بودند COVID-19 آزمون در حالی که مردم عادی بودند که تبدیل دور در درمانگاه.

اگر این بیماری همه گیر است که تا کنون هیچ نشانه ای از یک برنامه واکسیناسیون است به احتمال زیاد به جای در برابر یک پس زمینه از تعصب و اطلاعات غلط. در حال حاضر تئوری های توطئه در حال گسترش در مورد COVID-19 واکسن برخی از آنها کاملا عجیب و غریب است. اما تاکید بر سرعت—همانطور که در "عملیات با سرعت پیچ و تاب"—نیز ایجاد نگرانی واقعی در مورد واکسن که با عجله به بازار است. در کنگره شنوایی با پنج واکسن سازان در روز سه شنبه مقامات شرکت تا به حال بارها و بارها با فشار به عقب در برابر این ایده که این صنعت ممکن است گوشه های برش برای COVID-19 واکسن.

"ما در حال رفتن به در یک وضعیت که در آن برخی از مردم می خواهد از جان گذشته برای دریافت واکسن و برخی از مردم می ترسند به واکسن را دریافت کنند. و وجود خواهد داشت احتمالا بسیاری از مردم در بین کسانی که یک کمی از هر دو و یا مطمئن نیستید که می گوید:" مایکل Stoto عمومی-بهداشت محقق در دانشگاه جورج تاون. یک واکسن به خصوص رمان یکی که ارائه نمی دهد حفاظت کامل در برابر COVID-19 خواهد نیاز به مراقب ارتباطات در مورد خطر است. "واقعیت این است که ما نمی توانیم خودمان را مستقیم در مورد پوشیدن ماسک را که سخت تر است." با توجه به تعداد آمریکایی که در حال حاضر مطمئن نیستید و یا مخالف به گرفتن یک COVID-19 واکسن, Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی هشدار داده است که حتی یک واکسن ممکن است این کشور به گله ایمنی اگر بیش از حد بسیاری از مردم آن را رد کرد.

برای آمریکایی ها سنجاق امید خود را به یک واکسن یک botched rollout می تواند مانند یک مثال دیگر از شکست در زمان COVID-19. که می تواند عواقب فاجعه بار است که در گذشته فراتر از همه گیر خود را. Brunson نگران است که چنین سناریویی می تواند به تضعیف اعتماد عمومی-بهداشت و تخصص در تمام واکسن. "هر دو از آن خواهد بود بلایای طبیعی" او می گوید: "علاوه بر COVID خود یک فاجعه است." آن می تواند به معنای به عنوان مثال بیشتر resurgences از قابل پیشگیری با واکسن بیماری هایی مانند سرخک و حتی چالش بزرگتر که آینده مبارزه با بیماری های همه گیر.

برای تمام ابهامات که جلوتر برای COVID-19 واکسن چند از کارشناسان مایل به ایجاد یک پیش بینی. "من فکر می کنم سوال این است که آسان به پاسخ است این است که این ویروس در حال رفتن به دور؟' و پاسخ به آن است,"هیچ,'" می گوید Karron واکسن متخصص در دانشگاه جانز هاپکینز. این ویروس در حال حاضر بیش از حد گسترده است. یک واکسن هنوز هم می تواند کاهش موارد شدید آن می تواند COVID-19 آسان تر به زندگی می کنند. این ویروس به احتمال زیاد در اینجا به ماندن بگیرید اما در نهایت همه گیر به پایان خواهد رسید.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب