بسیار ناخوشایند مهمان عروسی

سلامت برنامه ریزی مراسم عروسی است که در حال حاضر حتی بیشتر استرس زا با تشکر از coronavirus. DigitalVi

توسط NEWS-SINGLE در 20 اسفند 1398
DigitalVision / گتی / MBLifestyle / Shutterstock / کتی مارتین / اطلس

استیون Zarnfaller سالمندان پسر عموی نمی تواند خطر حضور در عروسی خود را. هفته گذشته Zarnfaller یک تماس از 78 ساله است که مانند یک مادر به او. با توجه به اخبار در مورد کوروناویروس او گفت که آن را بیش از حد خطرناک برای او به پرواز از نیویورک به اوکلند کالیفرنیا برای او در مارس 5, مراسم. پس COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس به نظر می رسد به خصوص مرگبار برای سالمندان, او تا به حال برای جلوگیری از ابتلا به بیماری در فرودگاه و یا در هواپیما.

Zarnfaller تصمیم گرفت که اگر کسی که به او مهم وجود دارد نمی تواند در این جشن نیست ارزش داشتن. چند ساعت بعد او و نامزدش خود را لغو 50-فرد عروسی ارسال متون و ایمیل به همه مهمانان خود را. خوشبختانه آنها تا به حال قرار دادن هر nonrefundable سپرده است. اما آنها هنوز هم مجبور به لغو کردن ماه عسل خود را. آنها در حال برنامه ریزی در رفتن به ژاپن و تایوان دو مکان است که خود را به حال شیوع کروناویروس. "ما تا به حال قرار داده تا مقدار زیادی از کار و تلاش به این تعطیلات" Zarnfaller به من گفت. "و در حال حاضر ما باید اساسا از ابتدا شروع می شود."

عروسی لغو تنها راه دیگری که شیوع کروناویروس در شکل دادن زندگی آمریکایی. همراه با اوراق کنفرانس ها و قرنطینه, کشتی, خصوصی, تجمعات از جمله مراسم عروسی را تبدیل به یک لجستیکی تلفات این بیماری است. در حال حاضر زمان شدید وحشت, برنامه ریزی مراسم عروسی است و تنها تر و وحشت زده و عصبی با تشکر ترسناک ویروس است که به سرعت گسترش می یابد و نیروهای مردم به ماندن در خانه های خود.

مراسم عروسی هستند به شدت صمیمی coronavirus اختلال—عاطفی و مالی. لغو کنفرانس می تواند اثرات مخربی بر فروشندگان و شرکت ها و کارگران که تکیه بر این رویداد برای درآمد. لغو مراسم عروسی لرزش تا خانواده هایی که فکر می کنید آنها برنامه ریزی مهم ترین روز زندگی خود را.

بسیاری از پیشنهاد coronavirus احتیاطی خلاف این ایده بسیار از مراسم عروسی که شامل گروه های زیادی از مردم و بسیاری از آنها را افراد مسن تشکیل محکم در فضاهای محصور به رقص با یک دیگر در حالی که غذا خوردن به اشتراک گذاشته شده از سینی. (در واقع مراسم عروسی یکی از انواع تجمعات در حال حاضر ممنوع در ایتالیا.) در نظر بگیرید: بخش بزرگی از جمعیت آمریکا در حال حاضر گفت: برای جلوگیری از جمعیت. افراد مسن مانند بزرگسالان جوان' پدر و مادر و بستگان—واقعا نباید پرواز. و با بسیاری از شرکت های محدود کننده غیر ضروری سفر حتی افرادی که در معرض خطر بدانم که آیا آنها فقط باید برای جلوگیری از سفر اگر آنها می توانید آن را کمک کند. همه از این و پس از چند nonrefundable سپرده به مواد غذایی و سالن های و برنامه ریزان پرداخت شده است.

مصاحبه با طراحان عروسی عروسی عروس و دامادها و شرکت های بیمه نشان می دهد که اگر چه برای اکثر نامزد هنوز وحشت آنها در حال آماده سازی. و آنها در حال خواندن چاپ خوب در خود فروشنده قرارداد.

لورن Hagee عمومی-امور متخصص در واشنگتن متوجه شدم که coronavirus ممکن است او را تحت تاثیر قرار ممکن است عروسی که مغازه که در آن او خریداری لباس عروسی خود را در ماه ژانویه به او هشدار داد که او نمی ممکن است قادر خواهید بود به لباس او را در زمان به دلیل "اخبار است." Coronavirus شد و سپس پاره شدن از طریق چین کاهش کارخانه ها که لباس عروسی. Hagee عروسی که او در حال حاضر سپرده حدود 10000 $است که در کارولینای شمالی به مراتب از هر دو او و او داماد خانواده. زن و شوهر نشده لغو هر چیزی در عین حال اما "نگرانی واقعی است که مردم در حال رفتن به گرفتن بسیار بیمار و مردم در حال رفتن به می خواهید به سفر در همه," او به من گفت.

برای برخی از, عروسی, مهمان شمارش در حال حاضر در حال رفتن به پایین به دلیل نگرانی در مورد سفر. و برخی از عروس و دامادها-به-صورت درخواست به صورت مجازی و نه در جلسات حضوری با عروسی خود را برنامه ریزان. لری Losee صاحب عروسی-برنامه ریزی شرکت به نام زیبا امور در لیکوود واشنگتن می گوید: او فقط به حال یک مشتری از 25 افزایش coronavirus سوال تا کنون و ارائه مشاوره به مشتریان را به وحشت—و نه لغو. او آنها را تشویق به در نظر قرار دادن خود را در وب سایت های عروسی که اگر مهمانان بیمار هستند آنها باید به عروسی. "واقعا فکر می کنم در مورد آنچه در آن به معنی انصراف از عروسی" Losee به من گفت. "شما نمی خواهید برای دریافت هر گونه سپرده ها را از هر چیزی که شما در حال رفتن به یکی از لغو گردد."

آیا زوج می تواند پول خود را به عقب بستگی به فروشنده می گوید: ربکا اعطای یک برنامه ریز عروسی در سیاتل کانون ایالات متحده شیوع کروناویروس. اعطای اجازه خواهد داد که زوج خود را برای انتقال عروسی-برنامه ریزی بودجه به تاریخ دیگری, زمانی که او در دسترس است که بعد. "ما به عنوان طراحان در حال تلاش برای صحبت کردن با ما, ارتباط جنسی, کردن لبه" او به من گفت. پس از همه, آن می تواند دردناک به یک عروسی در پیشبرد ماه تنها برای پیدا کردن در یک یا دو ماه است که همه چیز به حالت عادی بازگشت.

هر چند ممکن است این توصیه از مردم که معیشت بستگی مراسم عمومی-مقامات بهداشتی هستند و نه کاملا خیلی خوش مشرب. نانسی r. schultze ، مدیر مراکز کنترل بیماری ها مرکز ملی برای ایمن سازی و بیماری های تنفسی است هشدار داد که "اختلال در زندگی روزمره ممکن است شدید باشد." کالج ها و محل های کار در حال سازندگان: برای جلوگیری از گسترش این بیماری کروناویروس موارد در ایالات متحده در حال افزایش است.

سارا یک عروس در نزدیکی سیاتل است که نمی خواهم نام خانوادگی او استفاده می شود برای حفظ حریم خصوصی دلایل زیر برنامه ریزان' توصیه می شود پروتکل برای عروسی خود را در ماه ژوئن. او گفت که او آماده برای هر پست یک هشدار بر روی وب سایت عروسی گفتن بیمار مهمانان به شرکت و یا به سادگی به جمع خود دعوت و به تعویق انداختن عروسی به تاریخ بعد با توجه به وضعیت در چند ماه.

برخی از زوج ها ممکن است در نظر گرفتن عروسی-لغو بیمه, اما پیدا کردن پوشش برای coronavirus در این مرحله دشوار خواهد بود می گوید: Steven لورو معاون اجرایی رئیس جمهور Aon فراهم می کند که بیمه عروسی. حتی اگر شما در حال حاضر یک سیاست لغو به سادگی به خاطر شما از ترس شما و یا مهمانان خود می تواند coronavirus به احتمال زیاد پوشش داده نمی شود. ترس از چیزی اتفاق می افتد لورو می گوید نه کاملا یکسان در شرایط بیمه به عنوان یک طوفان یا زلزله در واقع اتفاق می افتد. تنها در صورتی می گویند پرواز بودند مبتنی به مقصد عروسی خود و یا محل خود را لغو تمام حوادث بدون بازپرداخت خواهد خود را بیمه و پا زدن در.

انواع خاصی از عروسی البته باید بیشتر نیاز به یک برنامه پشتیبان گیری از دیگران است. Katja شولتز و شریک زندگی خود را که زندگی در انگلیس بودند که برای رفتن به یک عروسی کروز در ماه جولای از ساوتهمپتون به نروژ. به جز برخی از کشورها از جمله آمریکا در حال حاضر به مردم توصیه کرد به کشتی به دلیل چگونه به سرعت شما می توانید گسترش در محله های نزدیک. مسافران روی عرشه کشتی بزرگ شاهزاده خانم کروز کشتی منتظر روز به پیاده در اوکلند و آنها خواهد شد به نمایش در آمد و به طور بالقوه قرنطینه در پایگاه های نظامی به دلیل امکان coronavirus قرار گرفتن در معرض. شولتز و نامزد او را در حال حاضر بحث که آیا برای پرداخت بعدی خود را سپرده به نقطه خود را در کروز. "سوال این است که آیا ما حفاظت از $2,100 [ما می تواند جلوگیری از پرداخت] یا ما خطر آن همه و امیدوارم که پس از آن [ویروس] رفته ؟" او می گوید. شولتز می گوید کروز شرکت گفت: زن و شوهر در یک ایمیل که آن را درک اگر آنها می خواهند به لغو هر چند که آیا آنها بازگشت پول آنها در حال حاضر صرف نامشخص است.

دو من با صحبت در حال برنامه ریزی برای ازدواج با این سقوط در ایتالیا است که دیده می شود بیش از 450 coronavirus مرگ و میر و است که به طور کامل در مستند. هر دو زوج تا کنون در حال گرفتن صبر و انتظار رویکرد است. سلن Strickling و Adlin Cedeño امیدوارم که از آنجا که بسیاری از عروسی خود فروشندگان کوچک محلی متعلق به کسب و کار آنها خواهید بود تا برای مذاکره در مورد لغو هزینه های, اگر به آن می آید. اگر شیوع بیماری چنان شدید است که بازی های المپیک تابستانی در حال لغو شد زن و شوهر به من گفت که آنها می خواهم به در نظر گرفتن کشیدن پلاگین بر روی خود مراسم.

دوم زن و شوهر است مشاهده کنید که آیا قرنطینه اقدامات است که باید در سراسر ایتالیا برای چند ماه. "بسیاری از مهمانان ما (از جمله ما!) در حال حاضر سفر رزرو و تغییر محل (که به احتمال زیاد نیز نیاز به یک تغییر تاریخ) خواهد بود لجستیکی کابوس" جولیا ریتز Toffoli به من گفت در یک ایمیل. "نه به ذکر این واقعیت است که ما بسیار متصل به ما محل و نفرت را به طرح جدیدی عروسی در جایی دیگر."

برای بسیاری از عدم اطمینان است که سخت ترین قسمت است. آیا شما "در ادامه برنامه ریزی مانند همه چیز نرمال و خوب است که آن را خیلی خوب می تواند باشد؟" لورن Hagee پرسید. "و یا اینکه شما شروع به ساخت نسخه پشتیبان خود را برنامه ریزی؟"

این یک سوال است که شامل بسیاری از خانواده های آمریکایی در حال حاضر: آنها باید لغو تعطیلات خود را و یا خطر ؟ حضور در این رویداد و یا چشم پوشی از آن ؟ آنها باید محتاط حتی اگر آن را دردناک است ؟ برای کسانی که توپخانه هزار دلار برای آنچه قرار است به جادویی ترین روز زندگی خود سوال است و حتی بیشتر با فشار دادن.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب