نمایی از نیواورلئان تحت قرنطینه

Facebookتوییترایمیلنسخه قابل چاپصرفه جویی در داستانصرفه جویی در این داستان برای بعد.یک ویدیو جدید نشان می دهد

توسط NEWS-SINGLE در 18 اردیبهشت 1399

یک ویدیو جدید نشان می دهد که شهر زده با coronavirus با آن معروف خشن و بی ادب خیابان رفته آرام.

این بهار نیواورلئان بود به میزبانی شهرستان را پنجاه-اولین جاز و جشنواره میراث. هر بهار هزاران نفر از هنرمندان و دوستداران موسیقی فرود در آسان برای یازده روز از اجرای برنامه های برگزار شده در این شهر fairgrounds و مسیر مسابقه به شنیدن بلوز, سنگ, R. & B. و البته موسیقی جاز. زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس آمار سازمان برای اولین بار به تعویق افتاد و سپس لغو این جشنواره است. (دولت است که در حال حاضر تحت یک مادر اقامت در خانه سفارش از طریق وسط است.) Jamiles Lartey یک دوست روزنامه نگار من و یک درامر به من گفت که او R. & B. گروه لیون—عشق خود را سر و صدا برنامه ریزی شده بود به بازی 11:30 A. M.. مجموعه در اولین جمعه از جشنواره است. که نشان می دهد در واقع نه در "نیش زده," او گفت:. اما او می داند که در این طرح بزرگ این ناامیدی است که نسبتا کم در لیست همه گیر ضرر و زیان است. بسیاری از دیگران در نیواورلئان—یک شهر به شدت وابسته به مهمان نوازی, سرگرمی و گردشگری و صنایع شده اند که ضربه های سخت و اجتماعی فاصله—باید شغل خود را از دست.

در مارس لوئیزیانا تا به حال بالاترین نرخ بیکاری در کشور است. در زمان نوشتن این مقاله وجود دارد بیش از سی هزار موارد گزارش شده از COVID-19 در دولت دوازدهم-کمترین تعداد مستند در کشور است. این مرگ و میر در نیواورلئان است که دو بار از شهر نیویورک است. علاوه بر این, آفریقایی-آمریکایی ها حدود پنجاه و هشت درصد از بیست و یک صد مرگ و میر در, لوئیزیانا, حتی اگر آنها را فقط یک سوم از جمعیت این ایالت. این آمار نشان از نابرابری بومی در سراسر آمریکا مراقبت های بهداشتی و سیستم های اجتماعی. هنوز هم مردم از نیواورلئان در حال اثبات خود به انعطاف پذیر با تکیه بر روح شهر و در ایمان به آنها را از طریق به طرف دیگر از این بیماری همه گیر.

فیلم کوتاه فوق نشان می دهد مکان در سراسر شهرستان است که معمولا پرتکاپو با ساکنان revelers و نوازندگان خیابانی. نیواورلئان ارنست N. Morial مرکز کنوانسیون که سالانه میزبان جوهر جشنواره تبدیل شده است به یک پزشکی مانیتورینگ ایستگاه برای COVID-19 بیماران در بهبود. این جشنواره که معمولا طول می کشد مکان های اطراف چهارم جولای برگزار خواهد شد حاضر این سال است. در شب خیابان بوربن است که معمولا پر از توریست های مست در طوفان و پر از po' پسران, اما, تحت مهار سفارشات به عنوان فیلم نشان می دهد معروف در پارتی خیابان خالی است به اندازه کافی برای یک نقاب به غیر روحانی کردن در پیاده رو برای ساقه عکس. دیگران را به آرامش در سنت لوئیس کلیسای جامع و نزدیکی Riverwalk پردازش تغییرات اخیر توسط خیره در مه بر روی رودخانه می سی سی پی. غمگین آهنگ bagpiper برای تلفن های موبایل مانند یک ادای احترام به روح رفته شناور در طول بحران.

Lartey من نوازنده دوست به من گفت که به دلیل نیواورلئان را کاتولیک ریشه تعطیلات عید پاک باید اهمیت ویژه ای در فرهنگ شهر. روز جمعه این شهر اسقف اعظم گرگوری Aymond یک هفتاد ساله که به تازگی از بهبود COVID-19 خود سرنشین یک جنگ جهانی دوم-عصر هواپیمای دوباله و پاشیده مقدس آب از رود اردن بیش از فرانسه در سه ماهه. در سراسر این فیلم کوتاه تشکیل شده عمدتا از زاویه گسترده و طولانی عکس که تاکید بر اجتماعی-فاصله حکم ما شاهد تجدید نظر به خدا در اشکال بی شمار: خواندن کتاب مقدس به تنهایی بر روی یک نیمکت; در انتظار یک درایو بی-نماز خط; televangelism; و بیشتر. در شرایطی که شهر گروه سنت آن را آشکار است که جدید Orleanians استقامت از طریق عبادت و موسیقی است.


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه coronavirus رفتار در داخل یک بیمار است.
  • می تواند به بازماندگان کمک به درمان این بیماری و نجات اقتصاد ؟
  • طولانی جنگهای صلیبی از Dr. Anthony Fauci عفونی-بیماری کارشناس دوخته بین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مردم آمریکا است.
  • موفقیت هنگ کنگ و سنگاپور در جلوگیری از گسترش دارای درس برای, چگونه برای مهار آن در ایالات متحده است.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن است که به طور گسترده ای در دسترس است.
  • با هر ویروس جدید ما درهم برای یک درمان جدید. می تواند ما را در تهیه داروهای ضدویروس برای مبارزه با بعد جهانی بحران ؟
  • چگونه بیماری های همه گیر را رو عمومی-بهداشت نوآوری prefigured انقلاب و دوباره ترسیم نقشه های.
  • آنچه به عنوان خوانده شده, تماشای طبخ و گوش دادن به تحت coronavirus قرنطینه.


tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب