ویرجینیا کلیسا محور به درایو در

تصویری در یک شهر کوچک در نزدیکی Roanoke churchgoers تشکیل برای یک غیر متعارف و خدمات. در صبح روز

توسط NEWS-SINGLE در 10 خرداد 1399

در صبح روز یکشنبه در سندی سطح ویرجینیا حدود یک ساعت southeast of Roanoke, خوش بین موسیقی انجیل blares از سخنرانان به عنوان ماشین جلو در گذشته نشانه آن است که تبلیغ درایو در کلیسا. Churchgoers لحن به 87.9 FM و صدای بوق خود شاخ در تبریک.

این غیر معمول آخر هفته اما سندی سطح کلیسای باپتیست هیچ غریبه ای به اشکال غیر متعارف ، هر تابستان جمعه از ماه مه تا سپتامبر روحانیت دارای "قایق کلیسای": کشیش Kendell اسمیت وزیران به یک شناور جماعت از یک اسکله در نزدیکی یک دریاچه است. زمانی که ویرجینیا رفت و مستند به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس کشیش نمی جست و خیز ضرب و شتم; یکشنبه آینده درایو-در سرویس شد تا و در حال اجرا است.

"من خدا را شکر برای این ساختمان اما از آن است که فقط یک ساختمان می گوید:" اسمیت در یک مستند جدید از اقیانوس اطلس. "اگر چیزی اتفاق افتاده است و ما نمی توانست رانندگی-در خدمات ما خواهد انجام کاری متفاوت است. اما ما هنوز هم برای رفتن به ادامه کلیسا."

دیگر خانه عبادت رو به حالت خاموش شدن ناگهانی آغاز شده شبیه رانندگی در خدمات و تصویری زنده-جریان و یا دیگری بسته آشکار است. برای برخی از, اجباری, اقامت در خانه سفارش شده است یک موضوع بحث انگیز است. فانوس یاران کلیسا در Chincoteague, ویرجینیا, شکایت دولت برای متخلف در آن ورزش از دین پس از آن کشیش صادر شد کیفری استناد برای برگزاری یک فرد خدمات. وزارت دادگستری در زمینه بیانیه ای از علاقه در حمایت از کلیسا و دادستان کل لایحه بر مردم خواست دادستان در سراسر کشور به نگه داشتن چشم در دستور دولت است که تجاوز در حمایت قانون اساسی.

اسمیت این باعث می شود مطمئن شوید که به یاد جماعت خود را که آنها خوش شانس می شود قادر به جمع آوری حتی اگر شرایط غیر معمول هستند. "من ترجیح می دهم در داخل این کلیسا مانند ما به طور معمول هستند. اما بچه ها به گوش ما و نه درد و رنج" او اعلام کرد به مخاطبان از اتومبیل. "ما در حال جمع آوری با هم در جایی زمزمه در سکوت تن ترس که کسی را برای رفتن به شنیدن و دولت بیاید و دستگیری ما است."

در حالی که اسمیت صحبت می کند یک دختر جوان همسالان از پنجره سقفی از بزرگ-پدربزرگ و مادربزرگ' ماشین. یکی دیگر از اعضای کلیسا را تعیین کرده است تا روی یک صندلی که از آن به فیلم این سرویس بر روی تلفن همراه خود را. حداقل یک churchgoer تایید پابرهنه چند نفر دیگر مشکوک است.

به عنوان ویرجینیا شروع به بازگشایی کلیسا آغاز شده است تدریجی خدمات به ساختمان خود را. برای کسانی که ترجیح می دهند همچنان به رانندگی در این سخنرانان هستند و فرستنده است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de