مجازی پیش نویس NFL ممکن است یک بازگشت به آینده لحظه

جدیدترین Accorsi سابق مدیر کل بالتیمور کلت کلیولند براونز و غول نیویورک به خاطر حضور در اولین پیش نویس NFL در

توسط NEWS-SINGLE در 1 اردیبهشت 1399

جدیدترین Accorsi سابق مدیر کل بالتیمور کلت کلیولند براونز و غول نیویورک به خاطر حضور در اولین پیش نویس NFL در سال 1969. او انتظار می رود برای ورود به بزرگ مزین سالن پر از تیتان بازی: Vince Lombardi, Paul Brown همین Shula.

به جای او راه می رفت به یک کوچک نیویورک هتل اتاق کنفرانس و رسمیت نمی شناسد و هر کسی به غیر از لیگ کمیسر پیت Rozelle که ایستاده در برابر دیوار.

"Rozelle حتی نمی باید یک تخته سیاه" Accorsi گفت. "او به نوشتن نام پیش نویس بازیکنان در سحر و جادو نشانگر بر روی یک ورق سفید."

گیل Brandt که 28 سال فعالیت حرفه ای به عنوان یک Dallas Cowboys پیش نویس گورو آغاز شد و در سال 1960 به یاد می آورد که به تازگی در اوایل زندگی حرفه ای برخی از تیم ها در نظر گرفته شود ضخامت رول از محله های ضروری پیش نویس ابزار.

"اگر آنها نیاز به یک مقابله با کسی که به لابی هتل پرداخت تلفن و شروع به استفاده از این محله به تماس مربیان کالج," برانت گفت.

مکالمات لولایی در یک سوال: "شما هر کسی خوب در مقابله؟"

در روز پنج شنبه NFL برگزار خواهد شد نخستین مجازی پیش نویس است. تقریبا هر فرد درگیر در این فرآیند خواهد شد کار از راه دور از طریق ویدئو کنفرانس و با رعایت فاصله فیزیکی دستورالعمل. معمولا ترشح تلویزیون پخش خواهد شد عدم نرمال آن تب و تاب است. در جای خود بازیکن انتخاب اعلام خواهد شد تقریبا comically از زیرزمین NFL کمیسر راجر Goodell.

به مدرن طرفداران این صحنه ممکن است به نظر می رسد مانند یک throwback, NFL, تبدیل ساعت به سال 1970.

حقیقت این است که پیش نویس NFL 50 سال پیش بسیار بیشتر بدوی cruder حتی از امروز طرفداران فوتبال می توانید تصور کنید. و در حالی که در سال جاری پیش نویس ممکن است نگاه به عنوان اگر آن را رفته است به عقب در زمان ملزومات این سالانه بسیار ballyhooed رویداد را تا حد زیادی یکسان باقی می ماند, پشت صحنه, حداقل, به عنوان آن را برای چند دهه.

وجود خواهد داشت یک بی سابقه وابستگی به تکنولوژی به دریافت میدارد تحویل در زمان است که می تواند باعث چند nerve-racking اشکالات. اما 255 سابق, کالج, بازیکنان فوتبال انتخاب خواهد شد و به عنوان در هر های اخیر پیش نویس تیم را با تکیه بر یک مخزن عمیق از انباشته بازیکن داده به کسانی که انتخاب. در طول راه وجود خواهد داشت stupefying میدارد که ثابت کند به طور چشمگیری prescient و به ظاهر امن انتخاب است که تا پایان شرم آور رکود.

در پایان Goodell خاموش خواهد شد خود را زير زمين نور. پس شاید او را رول این ورق سفید او به نوشتن در گوشه.

اما در ابتدا به بازگشت به آینده. وجود یک رئیس دلیل این پیش نویس در اوایل 1970s بود و تقریبا نخستین: این رویداد برگزار شد حدود 10 روز تا دو هفته پس از سوپر باول. که برنامه ریزی عمیقی اثر ترک هیچ وقت به سراغ ترکیب, بازیکن تمرینات معاینات پزشکی و یا بسیاری از چهره به چهره مصاحبه با چشم انداز.

"وجود زمان کمی برای آماده سازی و در یک حس است که نبود بد" Accorsi گفت. "شما تا به حال هیچ چاره ای ندارند اما به پیش نویس توسط تولید."

اعضای هیئت آمریکایی تیم تحت سلطه اوایل دوره بود که اغلب سازنده. در سال 1975 پیش نویس برای مثال سه نفر از این شش میدارد شد آینده اعضای Pro Football Hall of Fame.

اما از 1967-76 پیش نویس نیز تا به حال 17 بنابراین مقدار زیادی از بازیکنان با کمتر تزئین مشاغل پیش نویس شد حتی اگر به طور کلی گاهی اوقات مدیران دریافتند آن دسته از بازیکنان با اسکن مقالات در قبل از فصل فوتبال کالج مجلات.

اصول اساسی مدرن پیش نویس شروع به شکل گرفتن در سال 1976 زمانی که رویداد منتقل شد تا اواخر بهار. آن کاهش یافته و به 12 دور بعدی سال است. توسط 1980, ESPN بود televising رسیدگی و در دهه 1990 تعداد دور کاهش یافته بود به هفت.

زمانی که سودآور تلویزیون قرارداد تبدیل NFL به یک فرهنگی و کسب و کار یکپارچه تیم تا به حال پول برای استخدام صدها نفر از پیشاهنگان و پرسنل مدیران. شاخص برای پیش نویس شد و یک سال تلاش یک وسواس در ورزش مملو از شخصیت وسواسی.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

همین دلیل است که حتی در یک بیماری همه گیر تیم NFL نمی خواهد به عنوان روز پنج شنبه در این پیش نویس در بی نظمی با وجود وقفه از خود predraft روال گسترش coronavirus.

"تیم تا به حال اطلاعات مورد نیاز آنها برای ماه ها و ماه" گفت: Scott Pioli سابق NFL مقابل دفتر اجرایی با شش تیم که گروگان بازیکن پرسنل وظایف برای هشت فصل با میهن پرستان جدید انگلستان که در طی آن زمان تیم برنده سه سوپر کاسه. "شده اند وجود دارد به طور منظم جلسات مکرر در مورد این پیش نویس پس از ماه دسامبر است. در هر فاصله به طور کلی مدیران خواندن هر گزارش روی هر بازیکن است که مهم است."

Pioli کند بر این باورند که در شرایط غیر معمولی از این سال های مجازی پیش نویس خواهد بود تا حدودی دلسردکننده به NFL کلی مدیران زیرا آنها عادت کرده اند به اینکه احاطه شده توسط مشاوران در یک اتاق به عنوان انتخاب ساخته شده است.

"آنها استفاده می شود به نوبه خود به سمت چپ یا راست برای دریافت اطلاعات" Pioli در حال حاضر یک NFL تحلیلگر CBS Sports HQ گفت. "آنها نمی تواند در عادی خود را از منطقه راحتی."

پیش بینی نشده و فن آوری ساقط است که ممکن است خنثی کردن ارتباط بین تیم کارکنان و یا بین تیم های لیگ برتر و مسئولان در طول این پیش نویس نیز همچنان به عنوان یک نگرانی قابل توجهی برای مدیران عامل و کارکنان خود. پیتر o'reilly یک NFL معاون اجرایی رئیس جمهور اصرار جمعه در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران که در لیگ آماده کرده بود چندین لایه از احتمالات برای جلوگیری از ارتباط خرابی. تیم مدیران همچنین می توانید اعطا می شود یک ساعت زمان توسعه اگر یک فن آوری موضوع مطرح می شود.

Pioli فکر می کند تیم وفق دهند.

"حتی اگر وجود اشکالات اگر شما چندین گوشی — گوشی خود را, دیگر اعضای خانواده تلفن — راه هایی وجود دارد تا آماده شود و من مطمئن هستم که به تیم فکر می کردم که" او گفت:.

برخی از معمول رفتارهای اما انتظار می رود به تغییر. پیش نویس روز معاملات بین تیم ممکن است مجبور به مذاکره شود زودتر و نه در آخر از کوره در رفته, فشار, بسته بندی دقیقه قبل از پیش نویس انتخاب باید به لیگ که رایج بوده است در سال های گذشته.

"ما زمان زیادی ندارد و ما نمی توانیم احمق در اطراف" دیو Gettleman این غول' مدیر کل گفت: هفته گذشته وقتی پرسید که چگونه او در پاسخ به یک خواستگار بالقوه خود را برای دور اول انتخاب چهارم به طور کلی انتخاب کنید. "من می خواهم برای به دست آوردن پارامترهای معاملات در محل قبل از ما در ساعت است."

اما در غیر این صورت Gettleman است که یک مدیر اجرایی در این لیگ از سال 1986 احساس می کند کمی در سهولت در تغییر محیط زیست در این هفته, پیش نویس است. این احساس آشنا.

"این مثل این است که در اواخر دهه 70 زمانی که آنها پیش نویس با مطلقا هیچ ارتباطی با بازیکنان" Gettleman گفت. "من فکر می کنم در پایان روز آن است که کمی قدیمی مدرسه."tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب