لغو مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نه امنیت

ایده های دولت فدرال چارت سازمانی مهم نیست که رئیس جمهور اصرار بر سوء استفاده از قدرت اجرایی. SAUL لو

توسط NEWS-SINGLE در 2 مرداد 1399
SAUL لوئب / خبرگزاری فرانسه / گتی

در خاطرات تصمیم نقاطرئیس جمهور جورج دبلیو بوش به عقب نگاه کرد ruefully در یکی از بزرگترین اشتباهات. را نداشت جنگ در عراق است. آن را شکست خود را به استناد قیام عمل و ارسال فعال نظامی نیروهای خود را به نیواورلئان در سال 2005 طوفان کاترینا فاجعه است.

در نگاهی به گذشته نیروهای مورد نیاز است. تحت قانون اساسی که ارائه می دهد یک "تضمین برای هر کشور در این اتحادیه جمهوری و تشکیل دولت" بیشترین قدرت ایمنی عمومی نهفته است با فرمانداران شهرداران و دیگر مقامات محلی و روسای جمهور نیست و به آرامی استقرار افسران مسلح در خاک داخلی. اما نیواورلئان—که زیرساخت های هولناک بود که دولت فاقد توانائی برای صرفه جویی در زندگی در معرض خطر فوری—یک مثال کامل از زمانی که دولت فدرال باید در دفاع از قدرت خود. به جای خار و لوئیزیانا فرماندار دموکرات بود با اختلاف بیش از پیچیدگیهای استقرار نیروهای نظامی کاهش فدرال پاسخ.

در هفته گذشته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است که بوش با بی میلی به حد خود تجاوز خود را با اقتدار طی کاترینا به نظر می رسد عجیب و جالب. به ظاهر ناامید به goad دموکرات ها به مبارزه بر نظم و قانون در کاخ سفید مستقر شده فدرال اجرای قانون نمایندگی از وزارت امنیت داخلی به پورتلند اورگان ظاهرا برای حفاظت از مجسمه در اموال فدرال از خرابکاری. عوامل عمدتا از گمرک و حفاظت مرزی و کمتر شناخته شده تحقیقات امنیت داخلی واحد—پوشیدن, نظامی, خستگی, ربودن تظاهرکنندگان از خیابان ها و حتی حمله به معترضان که توسط تمام حساب های صلح آمیز است. قانون اساسی نمی تامل بسیج فدرال دارایی برای مبارزه با جنگ در نقاشی های دیواری. هرگز درخواست رئیس جمهور, کمک, محلی و دولت و سیاستمداران در پورتلند خشمگین هستند. دیروز بعد از ظهر مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد گسترش این برنامه به تعدادی از شهرهای دیگر به "کمک به درایو پایین جرم و جنایت خشونت آمیز."

این وقایع ارائه یادآوری چقدر قدرت اختیاری هر رئیس جمهور آمریکا تمرینات—و به همین دلیل رای دهندگان نباید کار را به کسی که غرایز اساسا استبدادی.

از بسیاری از آمریکایی ها که به درستی وحشت زده در آنچه اتفاق افتاده است در پورتلند برخی کارگردانی ناکامی های خود در دولت فدرال چارت سازمانی. آنجا که تهمت ضد مهاجر سیاست های سوخت این جنبش برای لغو مهاجرت و گمرک یکی دیگر از شاخه DHS دخالت میهن ماموران امنیتی در پورتلند را تجدید خواستار لغو تمام بخش. هشتگ #abolishDHS روند. مورخ و روزنامه نگار David M. پری استدلال می کند برای از بین بردن DHS به عنوان یک راه برای استبداد "اثبات" کاخ سفید است. کسانی که مخالف DHS از شروع به آنها گفت: "من به شما گفته." این استدلال می تواند به راحتی حرکت کردن از توییتر و به جریان اصلی. سرانجام "لغو یخ" شد ارتدکسی در میان ترقی خواهان—به این نکته که در بحث ریاست جمهوری سال گذشته تعدادی از نامزدهای دموکرات در زمان مشکوک و سیاسی خود مخرب موقعیت خواستار زدایی از غیر قانونی عبور از مرز.

تنها چیزی که باید لغو است مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. زمانی که رئیس جمهور است و خم با استفاده از قدرت اجرایی برای صرفا سیاسی به پایان می رسد, جزئیات اجرایی-شعبه چارت سازمانی مهم نیست.

من به عنوان دستیار وزیر در DHS تحت ریاست جمهوری باراک اوباما و من دیده ام برخی از بخش های نقص نزدیک تر از بسیاری از منتقدان آن را. آن تشکیل شد به متحد بزرگ و پراکنده مدنی-دفاع دستگاه است که تا به حال تست شده در 9/11 و تلقی به flunked. بخش های جدید ماموریت هرگز به وضوح مشخص است. نام آن مبهم تبلیغاتی به حداقل می گویند. دولت بوش و کنگره جمهوریخواه می تواند فقط آن را به نام "گروه داخلی آمادگی" و یا حتی "دفاع مدنی"; هر دو عبارت بودند در سیاست lingo قبل از 9/11.

از ایجاد آن تا سال 2005 تمرکز DHS مبارزه با تروریسم شد; پس از طوفان کاترینا در این بخش معطوف به "همه خطرات" رویکرد که شامل تروریسم و همچنین به عنوان آب و هوا حوادث امنیت و بیماری های همه گیر. تغییرات بیشتر تحت دولت اوباما به پایان رسید که برنامه های مهاجرتی که در تقابل با محلی احساسات و نصب رهبران در CBP و یخ بودند که صالح و معقول و نه مشتاق totalitarians.

زمانی که این بخش و جزء آن سازمان مشغول به کار هستند آمریکایی ها نمی شنوند در مورد آنها: مردم در هواپیما آمده از طریق مرزهای دریافت فاجعه-کمک های مالی ایالات متحده تبدیل شده و شهروندان بدون هیاهو. در DHS بهترین آن را تضمین امن جریان از مردم محصولات و ایده های به و از ایالات متحده است. اما یکی از کارکردهای اصلی آن—تصمیم گیری در مورد که می تواند وارد کشور و اجرای قوانین است که به نگه داشتن برخی از مردم خارج است و به طور بالقوه دلخراش تحت هر رئیس جمهور. برخی انتقاد از این گروه است که در درجه اول یک محکومیت شغل سخت است که آن را به انجام.

قبل از سال 2002 بیشتر از امنیت داخلی توابع, مانند مرز اجرای مدیریت اضطراری و حفاظت از فدرال پرسنل و دارایی و ضروری زیرساخت در حال حاضر اتفاق می افتد جایی در دولت فدرال است. اگر آژانس لغو شد فردا این هنوز هم باید انجام شود توسط کسی. آنچه این سازمان است که به نام مسائل کمتر از کسانی که مسئول ساخت سیاست های مرتبط.

در حال حاضر نظارت بر DHS است وزیر چاد Wolf—سابق لابی که توییتر تصویر او را نشان می دهد نتراشیده و در عینک آفتابی هوانورد. بخش escapades در پورتلند تماس به ذهن پسران بازی سربازان; گرگ می شود به طور کلی افتخار در فاکس نیوز که DHS "پیروز خواهد شد" و unironically قول داد به "تسلیم هرگز." قبل از 9/11 برخی از امنیت داخلی برانگیز ترین توابع, مانند اجرای مهاجرت و کنترل مرزها دراز با وزارت دادگستری. می دادستان کل ویلیام Barr که فعال مغلوب ساختن پیشی جستن سوء استفاده از دفتر در هر نوبت ارائه بهتر رهبری از گرگ—و یا هر دو را فقط به رئیس خود آنچه که او می خواهد ؟

DHS شکسته است به عنوان بخش عدالت, دولت و آموزش و پرورش و دیگر ادارات فدرال در حال حاضر در خدمت به مغلوب ساختن پیشی جستن هوی و هوس. اما هیچ کس صحبت از لغو آن سازمان که توابع زیر یک رئیس جمهور اساسا متعهد به دموکراسی و حکومت قانون—مشاهده شده به عنوان جدایی ناپذیر به جامعه آمریکا و خود ایمنی و رفاه.

مغلوب ساختن پیشی جستن توسعه قرار است او ضد جرم و برنامه خود را نشان می دهد انگیزه های کاملا سیاسی است. "اوکلند ظروف سرباز یا مسافر است" او پراکنده دوشنبه پس از تند کردن یک لیست از شهرستانها که در آن او ممکن است ارسال فدرال عوامل سرکوب قرار اختلال است. "ما در حال رفتن به اجازه دهید این اتفاق می افتد در کشور ما است. تمام اجرا شده توسط لیبرال دموکرات."

اگر ترقی خواهان در پاسخ خواستار لغو امنیت آنجا که بسیاری خواستار پایان دادن به یخ آنها را مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزه او می خواهد. به سرزنش بوروکراسی است به از دست دادن بینایی از مشکل واقعی: مغلوب ساختن پیشی جستن خود را. خود را سوء استفاده از DHS اقتدار است که سازگار با همه چیز دیگری در مورد ریاست جمهوری خود. او با استفاده از قدرت که در آن مورد نیاز نیست و یا مشروع و غفلت از آن زمانی که فدرال قدرت کاملا ضروری است برای صرفه جویی در زندگی. ایالات متحده باید یک دولت فدرال به اندازه کافی قوی برای محافظت در برابر خطرات واقعی. آن را نیز نیاز به یک مدیر اجرایی که با استفاده از تمام دولت ممکن است در برابر همه گیر مرگبار—به جای ارسال عوامل به ربودن معترضان از خیابان پورتلند.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب