پس از Brexit جدید بحران هویت در انتظار انگلستان

ایده های به بریتانیا و خروج از اتحادیه اروپا نشانه هایی از جنگ های آینده در حال حاضر مشهود است. فران

توسط NEWS-SINGLE در 9 بهمن 1398
فرانسیسکو سکو / AP تصاویر

یک شب هفته گذشته, من پیدا کردم خودم ناهار خوری در مجلس اعیان فقط به عنوان "اتحادیه اروپا (خروج توافق) لایحه"—این قانون است که در امر مبارزه با تروریسم در اروپا—شد wending راه خود را از طریق مراحل نهایی از فرآیند قانون گذاری. زمانی که من وارد بحث شد و متوقف شد; در suppertime رسمی صحبت اعیان "موکول در لذت است."

اتاق ناهار خوری پر بود که همیشه مورد نیست در شب. اما این لزوما به معنای رسمی رسیدگی به جذب علاقه زیادی. در برخی از نقطه در صفحه نمایش های پراکنده در اطراف اتاق نشان داد که بحث کرده بود از سر گرفت. در نقطه دیگر آنها نشان داد که آن را تا به حال به پایان رسید برای شب ("خانه"). تا آنجا که من می توانم بگویم که به سختی کسی رو از صندلی خود را.

جو تا به حال به طور کامل تغییر از فقط چند ماه قبل از. که در آن نقطه از اعضای مجلس عوام و مجلس اعیان بودند ساخت کوره آخرین خندق یا تلاش برای جلوگیری از "سخت" Brexit—خروج بدون یک توافق با اتحادیه اروپا در شرایط جدایی—و یا به زور به یک طریق. چرا که نخست وزیر بوریس جانسون دولت فاقد اکثریت گروه های کوچک از مردم در چند طرف استدلال قادر به نگه دارید تا هر گونه تصمیم گیری یا به این دلیل که آنها می خواستند برای جلوگیری از مبارزه با تروریسم در اروپا برای سرعت بخشیدن به آن و یا به زور دولت به تماس دوم رفراندوم عمومی در این شرایط بود که مذاکره با اتحادیه اروپا—قوانین و مقررات است که در واقع کاملا متفاوت از آنچه وعده داده شده بود با ترک مبارزات انتخاباتی در سال 2016.

همه از آن است که بیش از در حال حاضر. انتخابات برگزار شد و در ماه دسامبر. حزب محافظه کار اکثریت است و در حال حاضر بزرگ و راحت است. جانسون—همان مردی بود که پس از خیره شدن توسط Brexit نتیجه او مبارزه کرد و برای که او ناپدید شد و چند روز—نخست وزیر باقی خواهد ماند برای حداقل پنج سال. خروج توافقنامه امضا شده است. محرومیت برخی از واقعا عجیب و غریب, وقوع, بریتانیا را ترک خواهد کرد اتحادیه اروپا در نیمه شب—بروکسل زمان البته—در روز جمعه. و آن است.

در صورتی که استدلال بیش از آنچه اتفاق می افتد به تمام صفرا و تلخی است که باید شسته سیاست بریتانیا در طول سه سال گذشته? آیا قطبش فقط محو میشه ؟ ؟ ؟ استدلال در مورد مبارزه با تروریسم در اروپا را شکست دوستی و برش از طریق خانواده ها است. کمدین اندرو دویل یک Brexiteer افتتاح یک ستون در تماشاگر در هفته گذشته اعلام شد که او جشن گرفتن سال جدید توسط "رفتن را از طریق آی فون خود را به حذف شماره از دوستان سابق." آشنایی—یک رای دهندگان باقی می ماند—به من گفت که به تازگی شوک واقعی از چند سال گذشته کشف شد که چگونه بسیاری از دوستان او تا به حال نه فقط نظرات مختلف از خودش اما مقادیر مختلف—بسیار متفاوت, در واقع, که او هرگز به آنها صحبت می کنند دوباره. حدود یک سال پیش من تصمیم به جفتک انداختن این روند با دعوت از هر دو طرفدار و ضد Brexit دوستان به شام در لندن با توجه به این که من حفظ روابط با مردم در هر دو طرف. به صداقت آن نیست که بسیار سرگرم کننده است.

کاملا بسیاری از مردم در حال حاضر منافع قوی در اعلام پایان دائم به این کلامی و عاطفی جنگ داخلی. آن زمان برای بریتانیا به "حرکت رو به جلو ایران" جانسون اعلام کرد در سال جدید پیام. او می خواهد به بحث در مورد شغل مراقبت های بهداشتی زیرساخت—هر چیزی اما Brexit. تلاش خود را برای پرتاب همه چیز را زیر فرش کرد این واقعیت است که در فوریه 1 روز بعد از مبارزه با تروریسم در اروپا تقریبا هیچ چیز را عوض کنم. انگلستان را وارد یک دوره انتقال که در طی آن قوانین حاکم بر تجارت, سفر و کسب و کار اقامت دقیقا همین کار را برای حداقل یک سال دیگر. سیاستمداران بریتانیا متوقف خواهد شد رفتن به برخی از جلسات در بروکسل اما بیشتر مردم احساس هیچ تاثیر در همه.

اما نه همه زخم را به سرعت التیام حتی اگر هیچ کس در مورد آنها. چند روز پس از خروج لایحه از طریق رفت و من نشسته در Dominic غمگین را اصل انگلیسی مطالعه—مبلمان چوب ماهون کمی فرسوده فرش شرقی—و به او گوش تأمل در "سمی و خورنده" کمپین که به دنبال برچسب زدن به او را یک خائن به انگلستان پاییز گذشته. غمگین بود یک محافظه کار عضو پارلمان و یکی از رهبران کمپین برای جلوگیری از یک معامله Brexit. غمگین است همچنین دادستان کل سابق که اجماع-جستجوی کوچک-c محافظه کار غرایز یک بار او را دقیقا در مرکز انگلستان سیاست است. در سپتامبر گذشته او نه تنها از پرتاب از حزب محافظه کار اما ناودان و آغشته با رهبران آن است. ناشناس "خیابان داونینگ منبع" گفت: روزنامه ها که غمگین و دیگران بودند تحت بررسی برای "خارجی تبانی" و استفاده از زبان است که پیشنهاد خیانت است. جانسون حاضر به انکار این پوچ داستان به جای گفتن یک برنامه خبری "وجود دارد یک سوال مشروع به خواسته می شود." غمگین رو تهدید به مرگ در روزهای پس از آن.

سرند در حال حاضر خارج از سیاست رسمی; در ماه دسامبر انتخابات او فعالیت به عنوان یک نهاد مستقل و از دست داد. اما در طول این کمپین غمگین گفت: "او شگفت زده چگونه بسیاری از مردم از جمله بسیاری از او تا به حال هرگز قبل از ملاقات داوطلب برای او کار کند. آنها به او گفت که آنها وحشت زده شد توسط نخست وزیر را باطل تاکتیک به خصوص جانسون تصمیم بی سابقه ای در یک لحظه کلیدی به حالت تعلیق در مجلس. آنها خشم خود را "فریب" به ویژه دروغ او گفت: در طول سال 2016 رفراندوم کمپین زمانی که او وعده داده است که مبارزه با تروریسم در اروپا را به ارمغان بیاورد مالی ثروت باد اورده برای انگلستان خدمات سلامت. آن نیست. و آن را نمی خواهد.

آن دسته از فعالان در حال حاضر از لحاظ سیاسی بی خانمان. آنها تعلق ندارند در جانسون ضد اروپایی حزب محافظه کار حزب و نه آنها و در عین حال جا به حزب کارگر است که در حال حاضر در درون خود به دنبال یک رهبر جدید است. کوچک حزب لیبرال دموکرات بار دیگر نشان داد که این می تواند یک علامت گذاری به عنوان شخص ثالث در انگلستان اولین-گذشته و بعد سیستم انتخاباتی. به همان اندازه ترک همه کسانی که کار می کرد برای مردم رأی انتخاباتی که هزاران نفر از مردم به خیابان آمدند و خواستار رفراندوم برای تایید توافق های خروج. یکی از دوستان من تا به حال دو پسر کاری که برای مبارزات انتخاباتی. یکی در حال حاضر به کار برای یک موسسه خیریه در آفریقا است. دیگر بیکار است.

برای برخی از احساسات هستند و حتی قوی تر: مردم احساس می کنند که آنها را نه فقط از دست یک انتخابات; آنها را از دست داده اند کشور خود را. در استراسبورگ از چند هفته پیش ملاقات کردم Seb رقص یک عضو پارلمان اروپا (MEP) که به من گفت که او مطمئن بود که او متعلق کنه. "من در لندن هستم, انگلیسی,, من, اروپایی," او گفت: "اما من نمی دانم آنچه در آن به معنی" انگلیسی.'" جدید فارسی-ملی زبان جانسون حزب محافظه کار حزب نه تنها خشم رقص آن ساخته شده او را بیگانه احساس از خانه خود را. جکی جونز دیگر انگلیسی MEP از غرب ولز یک مادر آلمانی و پدر. به مراتب بیشتر از یک اداری نهاد اتحادیه اروپا است برای جونز تعریف که او بود. پس Brexit او به من گفت: "من تا به حال یک گره در معده من تمام وقت است." او برای پیدا کردن یک کار جدید و کشف کردن که در آن او تعلق دارد.

اما اگر ما آموخته اند که هر چیزی را در سال های اخیر آن است که قوی احساسات سیاسی محو دور. جنبش اشغال گرفت و پس از آن به نظر می رسید به محو شد—تا زمانی که آن را دوباره ظهور در قالب برنی ساندرز 2016 انتخابات ریاست جمهوری و در سمت چپ موج ساخته شده است که جرمی Corbyn رهبر حزب کارگر بریتانیا. ضد اروپایی محافظه کاران بودند حاشیه های گروهی—تا زمانی که آنها در زمان بیش از کل خود را ، این نوع از افرادی که در راهپیمایی برای مردم رأی کار کرده و اندوهگین شد یا پارلمان اروپا در حال حاضر در حاشیه, اما آنها ممکن است دوباره ظهور بیش از حد. شاید بعد از حزب کارگر و رهبر خواهد پیدا کردن یک راه برای آبکاری آنها. یا شاید آنها به پایان خواهد رسید تا در جایی دیگر—به عنوان تغییر آب و هوا فعالان به عنوان مثال و یا در برخی از نقش هیچ کس حتی فکر نشده است.

و نه در حال سابق Remainers تنها گروهی که در حال حاضر فاقد سیاسی روشن خانه. افرادی که hounded غمگین برای "خیانت به مردم" مردم ترجیح داده که سخت Brexit افرادی که رها حزب محافظه کار به منظور رای گیری برای مبارزه با تروریسم در اروپا حزب در انتخابات پارلمانی اروپا در سال گذشته -- آنها بیش از حد ممکن است به زودی خود را نسبت به وضع موجود. این رادیکال. آنها می خواستند برای سرنگونی انگلیسی, سیاست و یا حداقل آن را تغییر دهید برای همیشه لطفا برای. زمانی که هیچ چیز اتفاق می افتد در تاریخ 1 فوریه یا مارس 1 یا 1 اکتبر و یا به طور بالقوه حتی در سال آینده—آنها همچنین ممکن است تبدیل به بی قراری. تاثیر Brexit است به احتمال زیاد به صورت آرام و تدریجی و به سختی ناگهانی تغییر و تحول است که برخی از رای دهندگان ترک می خواستم. مهاجران نمی خواهد ناپدید می شوند و تولید را نمی خواهد بلافاصله پس از بازگشت به شمال-انگلیسی شهرستانها—کاملا برعکس. بسیار طولانی و بسیار پیچیده استدلال در مورد معاملات تجاری است که در مورد به گشوده و آن را نمی خواهد را برآورده انقلابی و آوانگارد.

در استراسبورگ من با نوع دیگری از پتانسیل مخالف. رابرت رولند یک MEP برای مبارزه با تروریسم در اروپا حزب به من گفت که او تجربه شده است یک "تجلی." او ملاقات بسیاری از مردم جالب! تا به حال چنین خوش برخورد مکالمات! اما او کشف واقعیت اروپایی دموکراسی—او همچنین با استفاده از کلمات elucidating و روشنگر—داده نشده او را از هر گونه افکار دوم در مورد مبارزه با تروریسم در اروپا. در مقابل او یکی از معدود افرادی که من تا کنون شنیده ام در واقع استفاده از عبارت سنگاپور-در-آن-تیمز در غیر طعنه آمیز شیوه به عنوان یک مثبت توضیحات برای آنچه که او می خواهد کشور خود را برای تبدیل شدن به: مالیات کم بیش از حد کسب و کار پسند و فوق العاده داری. چرا که این نه از راه دور شبیه به هر چیزی که جانسون وعده داده شده در طول مبارزات انتخاباتی خود—جانسون اشاره کرده در بیشتر هزینه های خدمات بیشتر—از مردم می خواهم بسوزم در حال حاضر از لحاظ سیاسی بی خانمان بیش از حد.

اما بیشترین پتانسیل برای نارضایتی یافت می شود نه در استراسبورگ یا لندن اما در سلتیک حاشیه. اکثریت اسکاتلندی را از دست داده اند Brexit استدلال و در حال تماشای کشور خود بود تعریف بیش از حد. آنها در حال حاضر تحت حکومت یک حزب محافظه کار است که به شدت آلوده به فارسی-ملی virus و به نظر می رسد از دست داده اند و همه علاقه اسکاتلند—به طوری که محبوب حزب محافظه رهبر اموزش Davidson, استعفا داد و در تابستان گذشته. حزب ملی اسکاتلند برنده 48 56 کرسی اسکاتلند در پارلمان در ماه دسامبر. حزب غالب بحث در ادینبورگ—اما هیچ تاثیر در لندن ندارند. به ناچار درایو برای استقلال و یا برای برخی از اشکال جدید استقلال—یا, دوباره, برای, برخی, وضعیت سیاسی در عین حال unimagined—رشد خواهد کرد. در defiance, اسکاتلندی تصمیم به پایین آوردن پرچم اتحادیه اروپا بیش از اسکاتلند مجمع در روز جمعه. یک آرمان به بخشی از چیزی متفاوت حفظ خواهد شد.

ایرلند شمالی چهره آنچه که ممکن است حتی بزرگتر بحران هویت. من به طور اتفاقی در بلفاست چند روز پس از همه پرسی در سال 2016. چیزی که من بارها و بارها شنیده شد: شما را فراموش کرده در مورد ما! انگلیسی و واقعا تا به حال. ناگهانی پس از رفراندوم تحقق است که اتحادیه اروپا یک عنصر مهم از صلح و ثبات در جزیره ایرلند—آن را تضمین باز مرز و افراد مجاز به داشتن دو گذرنامه و در نتیجه دو هویت—به عنوان یک شوک بزرگ به Brexiteers. آن را به عنوان روشن شد که حفاظت از که مرز باز بود و اتحادیه اروپا اولویت—ایرلند باقی مانده وفادار عضو اتحادیه—بسیاری از محافظه کاران که به مدت طولانی در نظر گرفته خود را سرسخت های کارگری حامیان پروتستان ایرلند شمالی و بریتانیا در بلفاست شد قابل ملاحظه ای کمتر مشتاق است. "ما نمی توانیم اجازه دهید کسانی که مردم ما را به عقب نگه" یکی Brexiteer آشنایی یک بار به من گفت: یا کلمات به آن اثر است.

که عدم شور و شوق منعکس شد در جانسون خروج معامله که به دنبال یک گمرک مرزی در دریای ایرلند. ایرلند شمالی باقی خواهد ماند در اروپا تنها بازار; بقیه انگلستان خواهد انشعاب. هنگامی که این تنظیم طرح پیشنهادی سه سال پیش Brexiteer محافظه کاران زوزه میکشیدند محکوم کنند که آنها هرگز نمی تواند قبول چنین چیزی در حال حاضر آنها را بی سر و صدا ملحق. این غرش سیاسی دیگر زلزله—امکان احتمالی روزی الحاق ایرلند—می توانید در حال حاضر شنیده می شود در فاصله. بنابراین می توانید faintest زمزمه که شاید بریتانیا در حال حاضر باید سعی کنید برای متقاعد کردن ایرلند برای پیوستن به بریتانیا خارج از اتحادیه اروپا. اگر شما فکر Brexit تلخ بود لندن-حمایت "Irexit" کمپین خواهد بود چندین سطح بیشتر عصبانی.

در کنار هم قرار اسکاتلندی و ایرلندی نارضایتی می تواند تبدیل به توپ مخرب که در نهایت می شکند تا پادشاهی متحده. مگر اینکه البته می توان آن را به پایین پرتاب شده و کاملا جدید در دستور کار است. نشستن در خود اصل انگلیسی مطالعه مارکی از سالیسبوری سابق رهبر مجلس اعیان و وارث یکی از انگلستان بزرگترین سیاسی خانواده توضیح داده به نظر من یکی از او شده است فکر برای برخی از زمان. انگلستان او به من گفت که "در معرض خطر از دست دادن اجماع." پس چرا که نه آن را بازسازی به فدراسیون ؟ وجود دارد که به زبان انگلیسی مجمع شاید به جای مجلس عوام و فدرال مجمع شاید به جای مجلس اعیان; وجود دارد که برای گفتگو در مورد قانون اساسی و شاید دادگاه. آن را برای تلفن های موبایل کمی دور از ذهن خواهد شد اصلاح قانون اساسی واقعا علاقه کسی هست ؟ —تا زمانی که شما به یاد داشته باشید که لرد سالیسبوری یکی از مؤلف این ایده که بریتانیا باید ترک اتحادیه اروپا یک موضوع است که تنها چند سال پیش نیست علاقه به کسی یا.

Brexit کمپین تبدیل شد از حاشیه های خروج از مرکز به یک جنبش توده ای توسط یک تعداد انگشت شماری از افرادی که تصمیم به آن را به بحث در مورد هویت. در حال حاضر مبارزه با تروریسم در اروپا خود را به ایجاد مجموعه ای کاملا جدید از سوالات در مورد هویت. بعدی پروژه های سیاسی, هر آنچه که آنها در حال رفتن به, را به دنبال آنها پاسخ دهد.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lytny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن