ایگوانا پادشاه

جمعیت iguanas سبز در فلوریدا به سرعت در حال رشد در دهه گذشته است. خزندگان هستند نه بومی به دولت بودند و به احت

توسط NEWS-SINGLE در 12 اردیبهشت 1399

جمعیت iguanas سبز در فلوریدا به سرعت در حال رشد در دهه گذشته است. خزندگان هستند نه بومی به دولت بودند و به احتمال زیاد معرفی شده از طریق تجارت حیوان خانگی داشتن یا فرار از شده است و یا عمدا منتشر شده توسط صاحبان آنها. گرم شدن درجه حرارت در سراسر کشور اجازه داده اند این گونه به رشد در وحشی.

در همان زمان iguanas در حال رشد در محبوبیت به دلیل دیگری—طعم و مزه خود را. ایگوانا یک ظرف محبوب در امریکا مرکزی و کارائیب که مهاجران تشکیل می دهند برخی از سریعترین رشد جمعیت در کشور است.

اما ایگوانا بوم تا به حال عواقب. خزندگان حفاری سوراخ برای ذخیره کردن تخم مرغ خود را که منجر به فرسایش و اغلب wreaking ویران در جنوب فلوریدا بسیاری از چمن آراسته و دوره های گلف. آنها نیز به فکر گسترش سالمونلا به حیوانات خانگی.
Iguanas در حال حاضر اشغال یک فضای عجیب و غریب در روح و روان از فلوریدا. آنها در یک بار یک پی پت های مخرب آفت و ظرافت. این بد نامی است birthed یک کلبه صنعت ایگوانا علاقه مندان که قادر به بهره برداری از این تفاوت است. ایگوانا trappers می آربیتراژ گونه بین کسانی که می خواهند آنها را در اموال خود و کسانی که آنها را می خواهید نمایش داده شده در یک گلخانه و یا آماده برای یک ظرف.

در این مستند اقیانوس اطلس به شرح زیر ایگوانا شکارچی که پیدا کرده است در عین حال یکی دیگر از جریان درآمد برای کوه در می رم iguanas: یوتیوب. ایگوانا پادشاه یک پنجره را به یک آینده حفاظت رانده شده توسط سودآوری و موتور جستجو بهینه سازی.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب