پس از COVID-19 خواهد طبیعت را بیش از ؟

Facebookتوییترایمیلنسخه قابل چاپصرفه جویی در داستانصرفه جویی در این داستان برای بعد.Hunkering در شهر نیویورک—ب

توسط NEWS-SINGLE در 6 خرداد 1399

Hunkering در شهر نیویورک—با آن یک بار در خیابان های شلوغ, پل ها و دفاتر در حال حاضر نسبتا خالی—یک دره عمیق و باریک نشین در خانه می تواند انجام دهد بدتر از خواندن آلن Weisman را "جهان بدون آمریکا." این کتاب پرفروش که از آن منتشر شد در سال 2007 به دنبال درک آنچه در زمین می خواهم که اگر هر کس از میان رفت. "می گویند انسانهای هوشمند-ویروس های خاص طبیعی و یا پرسش نانو-مهندسی—تراکم ما را اما برگ همه چیز دست نخورده," او نوشت. پس از آن چه ؟

Weisman که هفتاد و سه سال است در انتظار همه گیر در خانه اش در روستایی در غرب ماساچوست. (محلی کشاورزان می ایستد در حال حاضر بدون سرنشین در کد افتخار.) هنگامی که شیوع او مشغول به کار بود در یک کتاب در مورد امید در میان زیست محیطی سقوط اما خود طرح های پژوهشی—مربوط به مسافرت به اروپا و آسیا و آفریقا—شد را در خود نگه دارد. به جای او شده است فیلدینگ سوال از مردم که "جهان بدون آمریکا" عجیب apt و رفتن بر روی افزایش.

روز دیگر آب و هوا ترد و آسمان آبی به جز برای برخی از wispy ابرها. Weisman رهبری برای پاى دنباله اجرا می شود که از طریق یکی از جدید انگلستان چند باقی مانده می ایستد از رشد درختان. او تا به حال را در شلوار جین, hoodie و چکمه های پیاده روی—همه ریخته در پرمترین برای محافظت در برابر کنه که به نظر می رسد در این منطقه به عنوان آب و هوای گرم است. وی افزود: یک کلاه خود را بیش از سفید شدن مو یک سربند در اطراف گردن خود را.

یکی از مهیج ترین فصل در "جهان بدون آمریکا" توضیح می دهد که چگونه به سرعت طبیعت را اصلاح شهر نیویورک اگر انسان برداشته شد. فروپاشی خواهد به احتمال زیاد از زیر. هر روز M. T. A. پمپ میلیون گالن آب از سیستم مترو; اگر پمپ متوقف شد در عرض نیم ساعت تونل آغاز خواهد شد به سیل. خاک زیر آسفالت خواهد صافی دور. خیابان ها دست و پنجه نرم خواهد. در دو دهه Lexington خیابان به احتمال زیاد تبدیل به یک رودخانه است. Grand Central ممکن است برای قرن ها ایستاده اند اما آسمان خراش ها را به زودی سرنگون. هوابرد دانه سپرده در مدفوع پرنده را گسترش پوشش گیاهی است که می تواند به پاره از هم جدا پرچ جراحی بالا. پایین, علف های هرز و پس از آن درختان خواهد rip از طریق پیاده رو. "این نشده اما کاملا رزونانس پیام در سراسر این کتاب این است که چگونه مهم نگهداری کارکنان به مطمئن شوید که این چیزها را قربانی نمی افتد به آنتروپی" Weisman گفت. او تا به حال نوسان بر روی یک مسیر به نام کاج حلقه.

پس از همه گیر شروع شده اند و با استناد به "جهان بدون آمریکا" آنلاین—ارسال منابع به آن در کنار تصاویری از گل هل دادن از طریق قلوه گوزن در Grand Rapids, کایوتی در شیکاگو است. دوستان از طریق پست الکترونیکی Weisman کلیپ بز مصرف بیش از یک شهر در ولز و مدارس از ماهی قابل مشاهده در کانال ونیز. دوستان در کلرادو شنیده بود گزارش گوزن گوزن و شیر کوه و در تخته سنگ و دنور; یکی دیگر فرستاده Weisman همسر یک عکس از بوقلمون های وحشی در نیوجرسی پروژه مسکن اشاره کرد, "شوهر خود را درک خواهد کرد."

"نکته مهم در مورد چرت زدن است که شما لازم نیست در حد یک مبلغ سرمایه گذاری اولیه برای شروع است."
کارتون توسط باربارا کوچکتر

Weisman بود به خصوص لمس توسط افرادی گزارش شده است که آنها شنیدن بیشتر در پرندگان است. کسی که در نیواورلئان به اشتراک گذاشته بودند ضبط. "آن منع بوف," او گفت:."آنها همیشه وجود دارد و همیشه خواستار اما در حال حاضر شما لازم نیست که هر ماشین ساخت که همه سر و صدا." (در سراسر جهان کاهش ترافیک لرزه های قابل اندازه گیری: ما به معنای واقعی کلمه در حال حرکت زمین کمتر است.)

او متوقف شد و در پاکسازی. یک کاج افتاده بود و پوسیدگی در میان بستر قند-افرا و برگ درخت غان. "من فکر نمی کنم طبیعت انتقام خود را," او گفت:. "ما در حال داشتن یک تاثیر در راه است که ما نمی توانیم پیش بینی کنیم چرا که بسیاری از متغیرها در اکوسیستم اما تا زمانی که چیزی اتفاق می افتد و ما فقط به جعل جلوتر در یک حباب انکار است." Coronavirus مانند گوزن کنه (در حال حاضر در بر داشت آنجا شمال قطب شمال) ممکن است به اثبات می شود یکی از بسیاری از جدید نامرئی تهدید. او از نگاه کردن. "به نظر می رسد درست مثل آسمان آبی وقتی که من بچه بودم و هنوز وجود دارد سی درصد بیشتر دی اکسید کربن بالا سر من," او گفت:.

دو کوهنورد دیگر به نظر می رسد. چهره خود را کشف شد. Weisman خود را مطرح سربند. "فرماندار ماساچوست می خواهد ما را به انجام این کار است," او گفت:. عبور کوهنورد در سکوت نیم دست تکان داد.

در دنباله وجود دارد مواظب با پلاک های شعری از ویلیام کالن برایانت—"زرد بنفش"—در مورد ارزش نهادن کوچک شگفتی های طبیعی بیش از "راه غرور و افتخار است." توقف در نزدیکی پلاک Weisman منعکس شده در کتاب جدید خود پروژه و چقدر سخت است برای حفظ امید که مشکلات زیست محیطی بازیگران چنین وحشتناک سایه روی آینده است. "ما در حال رفتن به باید به شکل از چگونه به آن را از طریق چه اتفاقی می افتد," او گفت:. زیر او را در دره جریان snaked در میان پیر گیلاس و کاج سفید. مصرف در روشنایی ضعیف تابیدن از زمین دست نخورده گذشته گفت: "کاملا زرق و برق دار." ♦tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب