پس از Juneteenth

آنچه پیش رو برای این جنبش انتخابات و معترضان ؟ عکس توسط ماریسا Leshnov برای نیویورکرFacebookتوییترایمیلنسخه قا

توسط NEWS-SINGLE در 31 خرداد 1399
People marching wave at a group of toddlers watching.
آنچه پیش رو برای این جنبش انتخابات و معترضان ؟ عکس توسط ماریسا Leshnov برای نیویورکر

Tennille Newbold بیست و شش سال دستیار پزشکی در یک جامعه مرکز بهداشت در منهتن. در میان Juneteenth جشن در پارک مرکزی—یک نوع کباب-پیک نیک تظاهرات سیاسی در این زمینه را از آنچه پس از سنکا ایجاد کرد که در آن آزاد مردم سیاه و مهاجران ایرلندی زندگی او پا به یک میکروفون و اعلام کرد که یکی از سه لویی افسران پلیس که به ضرب گلوله کشته و Breonna تیلور در خانه اش در ماه مارس خواهد بود را رد کرد و از نیروی.

تشویق رفت اما نه با صدای بسیار بلند یک. این یک گام کوچک در تقاضا برای عدالت است. پس از آن Newbold صحبت در مورد اینکه چرا لحظه ای زده او را عمیقا. "حقیقت این است که من Breonna تیلور," او گفت:. "او ضروری کارگر و برق او یک زن سیاه و سفید و غیره هستم. او در سن و سال من یک E. M. T. I در آینه نگاه کنید و ببینید من Breonna تیلور. من به کار در صبح و من Breonna تیلور."

Newbold گفت که او باعث می شود $16.35 یک ساعت. او زندگی کرده است و زندگی او در شرق هارلم. پدر او با این نسخهها کار به عنوان یک غیر نظامی طبخ در Rikers Island. او بسیاری از ساعت کلاس ها به جلو و امیدوار است که او به زودی تبدیل شدن به یک پرستار عملی.

هیچ چیز در زندگی Newbold گفت: افزایش انتظارات او او حس امیدوارم مثل این چند هفته گذشته یک خسته کننده و هیجان انگیز تاری از تظاهرات و راهپیمایی. "من دستگیر شدند در مالش در تلاش برای محافظت از یک مرد سیاه پوست از دست پلیس در یک تظاهرات در سمت غرب بزرگراه," او گفت:. "من گرفته شده. ساعت یازده هیچ تماس تلفنی. و من به کار می رفت صبح روز بعد. آن بوده است که تعداد زیادی از عذاب و تروما است. اما در نهایت شما ببینید بسیاری از مردم توجه دارد. شاید چون کمتر حواس پرتی. قبل از وجود دارد همیشه پلی آف سوپر باول برخی از انتخابات برخی از افراد مشهور انجام کاری در تلویزیون—همیشه چیزی برای منحرف کردن اذهان همه. آن زمان یک بیماری همه گیر به مردم به نهایت تمرکز در این یک واقعیت: سیاه و سفید زندگی می کند مهم است."

تاریخچه و آن مناجات را از دست داده شانس شمع محو اظهارات حجم vaporous دولت مطالعات می تواند بسیار مأیوس کننده را در نظر بگیرید که آن را سخت برای هر کسی که به اعتراف ناگهان به یک چشم انداز روشن. آنچه به دنبال آن هشت سال رئیس جمهور سیاه پوست, بعد از همه ؟ Ta-Nehisi Coates یک نویسنده است که همواره در فکر ماندن در خط از رئالیسم به من گفت که او پدید آمده از همه که صورت گرفته در هفته های اخیر در مجزا خلق و خوی خوش بینانه.

"من احساس بسیار خوب," او گفت:. "من مطمئن هستم که مردم درک فقط چگونه به سرعت سوزن منتقل شده است. مردم حتی در وسط زمین در حال حاضر صحبت کردن در مورد نژادپرستی نظاممند. نگاهی به سرعت که با آن بسیاری از مردم در نهایت از دیدن چیزهایی که برای آنها چه هستند. آن را سخت به استدلال می کنند که وجود ندارد پیشرفت واقعی."

برای Coates یک لحظه ای سرنوشت ساز از چند هفته گذشته رسید که مقامات در ابتدا موفق به عمل در برابر افسر که kneeled در جورج فلوید گردن. که به دنبال شورش در خیابان مینیاپولیس و در بسیاری از شهرستانها فراتر از آن--و سپس یک رشته از کیفرخواست. و در آن اکثریت مردم آمریکا واکنش نشان داد نه در برابر پراکنده موارد غارت و چپاول اما در برابر اصلی بی عدالتی و بیمار امتناع از یک افسر پلیس به رسمیت شناختن انسانیت یک مرد که به اتهام جرم بود به تصویب یک تقلبی بیست دلار اسکناس.

اما چرا در این زمان ؟ "من همیشه فکر می کردم که مردم دستکمگرفتهشده قدرت اوباما را نماد" کوتس گفت. "با داشتن یک رئیس جمهور سیاه پوست, شما را به بیانیه ای در مورد سیاه بشریت است. به همین دلیل است که بسیاری از مردم ممکن است پاسخ متفاوت به جورج فلوید از آنها در پاسخ به, می گویند مرگ [در سال 1955] از امت تا. در عصر مدنی-جنبش حقوق نیز وجود دارد که این عینک از خشونت علیه مردم سیاه و سفید. اما این زمان های مختلف. بسیاری از مردم می توانید خود را در جورج فلوید. مردم حافظه زندگی یک رئیس جمهور سیاه. بنابراین ما نیاز به تغییر سیاست اما من مدت ها بر این باور بودند که اگر شما نمی توانید ببینید بشریت در میان شما و یا زیر زانو خود را و سپس آن مهم نیست. در حال حاضر شما باید بیشتر و بیشتر مردم که در واقع مردم سیاه و سفید به عنوان انسان است."

Oakland, California.عکس توسط ماریسا Leshnov برای نیویورکر

عقیق Tometi یک جامعه فعال و یکی از بنیانگذاران Black Lives Matter, توافق با Coates که شده است وجود دارد جنبش در آگاهی عمومی و حتی اگر آن را در یک قیمت وحشتناک. "بله, وجود دارد, shift," او گفت:, با, متن, به عنوان او در راهپیمایی Juneteenth. "این مایه تاسف است که فیلمبرداری و عکاسی و هش-tagging شکسته اجسام سیاه تا به حال به کاتالیزور برای این تغییر وجود دارد. حال سوال این است که چگونه ما در بسیج, حرکت به جلو, پشتیبانی, سیاه و سفید آژانس و فعال کردن متحدان ما?"

Tometi و آلیشیا Garza و Patrisse Cullors او Black Lives Matter موسسان همیشه حاضر به گرفتن بر روی گوشته متمرکز کاریزماتیک رهبری اصرار دارد که حقوق مدنی جنبش دهه شصت پرداخت در خون برای این مدل است. او گفت که یک مدل جامعه—"همه در سنگر در کنار هم"—بوده است و ضروری در جنبش رشد داشته است.

"من امیدوار و خوش بین است که همه را حفظ خواهد کرد همان انرژی است که آنها در حال حاضر دو هفته از هم اکنون دو سال از هم اکنون دو صد سال از هم اکنون و بیشتر" Tometi گفت. "این سخت است نه به اجازه دهید افکار خزش مانند 'این فقط نمایشی?' 'تغییر است در واقع اتفاق می افتد؟' اما من می دانم, حداقل, که شعارهای تغییر کرده است و بیشتر وجود دارد خود آگاهی افراد خارج از جامعه سیاه و سفید در اطراف آنچه در واقع اتفاق می افتد. و روشن است که حل و فصل برای تغییر. هدف این است که برای لفاظی و آگاهی به نوبه خود به عمل و تغییر واقعی است."

Oakland, California.عکس توسط ماریسا Leshnov برای نیویورکر

نویسنده و محقق ایمانی پری به من گفت که حاضر است دستیابی به موفقیت در راه مردم فکر می کنم در مورد پلیس—و از نظر محدوده اصلاح طلب به طرفدار الغای برده داری—بلکه در این راه آنها را به بسیاری از عرصه روز به روز زندگی. "نگاهی به سلامت ملت" پری گفت. "در طول سال ما توسعه بتن, دانش, اطلاعات در مورد نابرابری در مراقبت های بهداشتی نابرابری در پزشکی نتایج. ما برای مدت طولانی شناخته شده در مورد تعصبات نابرابر درمان است. سپس همراه می آید COVID-19 و پس از آن تظاهرات و همه چیز ساخته شده است ساده به بسیاری از مردم."

در سنکا ایجاد کرد Juneteenth جشن تقریبا همه علائم در یک سازگار کلیدی: "سیاه زندگی ماده" "تاریخ سیاه است در حال حاضر." اما در یک نقطه و یک گروه کوچک راهپیمایی با نشانه هایی که مراجعه کننده در سخت ترین شرایط ممکن به رئیس جمهور فعلی و نیاز به حذف "فاشیستی" آمده نوامبر.

زمانی که من مطرح 2020 انتخابات با Coates او گفت: "رای گیری ضروری است و کافی نیست. من می شنوم بسیاری از مردم بدنام تظاهرات در خیابان ها گفت: "آره, اما آنها نشان می دهد تا به رای دادن؟' من می گویند: "من خوشحالم که شما در حال رای دادن, اما شما نشان می دهد تا برای اعتراض؟' بدون اعتراض کسانی که کیفرخواست در مینیاپولیس و آتلانتا نمی ممکن است به عنوان به سرعت به عنوان آنها انجام داد. و یا نگاه در جو بایدن. او نقل مکان کرد و از جرم و جنایت-لایحه دوران جو بایدن به جایی که او در حال حاضر تا حد زیادی به عنوان نتیجه اعتراض از مردم نگه داشتن پاهای خود را به آتش. رای گیری است مدنی بهداشت. شما را به سطل زباله. شما نمی توانید نه انجام آن. اما این فقط آغاز آن چیزی است که انتظار می رود از خانواده."

سیاسی حرفه ای در دموکراتیک و ضد مغلوب ساختن پیشی جستن اردوگاه جمهوریخواهان معتقدند که ترکیبی از جهانی همه گیر و نژادی و تحول شده اند ترسناک برای وقت. اگر چه بایدن به سختی مبارزه کرد و او را نگه می دارد گسترش سرب خود را در پای صندوقهای رای است.

"این فاجعه هفته برای مغلوب ساختن پیشی جستن" دیوید اکسلراد که کمک به اجرای باراک اوباما ریاست جمهوری, کمپین گفت. "هزینه از تفرقه تبدیل شده است آشکار برای افرادی که فقط می خواهم داخلی آرامش است. ترکیبی از بی کفایتی آنها حس در مغلوب ساختن پیشی جستن در اطراف coronavirus همراه با تفرقه است که آنها را دیده ام در مورد این موضوع واقعا متبلور نگرانی ها در مورد او."

به تازگی به عنوان اوایل ماه مارس تهمت بود برنامه ریزی برای اجرای یک کمپین بر اساس افزایش بازار سهام و کاهش نرخ بیکاری و استادانه فرار از استیضاح درام. به عنوان همه گیر محو اقتصاد و بیشتر در معرض هرج و مرج و بی کفایتی در اداره مغلوب ساختن پیشی جستن پاچه معطوف به یک استراتژی سطل زباله چین و بایدن. آنچه بایدن به ترس آمریکا گفته است که مغلوب ساختن پیشی جستن "کاملا untethered میکنند به هر هنجارها و مایل به انجام هر چیزی را به نفع خود. شما در یک مسابقه ای که شبیه جنگ نامتقارن."

این است که نه چندان دور از نظر استوارت استیونس خواه مشاور سیاسی که هدایت میت رامنی در مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری در سال 2012 است. یکی از چیزهایی که مغلوب ساختن پیشی جستن به خوبی می داند که سیاست را بدست آورد. "مغلوب ساختن پیشی جستن است جورج والاس" استیونس گفت: "هر چند والاس بود دقیق و به او احترام بیشتری برای دولت است." اما این کشور تغییر کرده است. "پایه است که هنوز هم با صدای بلند اما این کاهش" استیونس اضافه شده است. "مغلوب ساختن پیشی جستن است راهاندازی مبارزات انتخاباتی خود در اوکلاهما یک دولت است که جمهوری خواهان از دست رفته نیست از سال 1964. آن را مانند راه اندازی یک دموکرات در مبارزات انتخاباتی در کمبریج! واقعا ؟ شما باید برای رفتن به تولسا به خوبی جمعیت است؟"

این Juneteenth رویداد در سنکا روستا در پارک مرکزی مانند بسیاری از حوادث در این شهر و سراسر کشور یک جشن. اینجا و آنجا شما را دیدم یک نشانه و یا یک تی شرت با خط "من نمی توانم نفس بکشم"—کلمات ادا شده توسط اریک گارنر و جورج فلوید به عنوان زندگی خود را برای خاموش شد. و در عین حال در روز بعد هنگامی که ما توسط تلفن Tennille Newbold منعکس شده است که دیگر عبارت بود در ذهن او. "من می تواند تنفس," او گفت:. "من امتیاز دیگری را به نفس, به طوری که من می تواند به بالا بردن صدای من."


مسابقه پلیس و زندگی ماده تظاهرات

  • مرگ جورج فلوید در زمینه.
  • مدنی-وکیل حقوق برایان استیونسون بررسی سرخوردگی و ناامیدی در پشت تظاهرات.
  • که دیوید Remnick می پرسد که درست همزن پشت نژادی ناآرامی ؟
  • یک جامعه شناس به بررسی اصطلاح ستون های سفیدی که جلوگیری از سفید آمریکایی ها از مقابله با نژادپرستی است.
  • سیاه و سفید زندگی می کند ماده بنیانگذار شرکت عقیق Tometi در آنچه در آن به معنی به پال خواستار قطع بودجه دولت ادارات پلیس و چه می آید بعدی.
  • تلاش برای تبدیل ایالات متحده نمی تواند محدود به چالش کشیدن خود را وحشیانه پلیس.


tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب