بعد از مدت ها بازی بسکتبال, سفر به کانادا, Mychal مولدر اثبات او به آن تعلق دارد در NBA

Mychal مولدر جاده به NBA شد و اقامت او ممکن است وجود داشته باشد ، مولدر در حال نزدیک شدن به نقطه نیمه راه 10 ر

توسط NEWS-SINGLE در 15 اسفند 1398

Mychal مولدر جاده به NBA شد و اقامت او ممکن است وجود داشته باشد ،

مولدر در حال نزدیک شدن به نقطه نیمه راه 10 روزه قرارداد با رزمندگان طلایی امور خارجه پس از زحمتکش در G لیگ با Sioux Falls, Skyforce. هر آنچه که اتفاق می افتد زمانی که قرارداد اجرا می شود البته آن بومی ویندزور, Ont., نشان داده است که او می تواند با قطع بسکتبال نخبگان.

در چهار بازی پس از پیوستن به رزمندگان در هفته گذشته مولدر است که به طور متوسط 12 امتیاز 3.8 ریباند و 30.5 دقیقه در هر بازی شده است و در صف برای دو حالت طلایی لیگ پایین 14 برنده است. او اولین کار حرفه ای شروع به رزمندگان' 116-100 ناراحت از قطعات سه شنبه شب در دنور نمره 15 امتیاز 5 از 10 تیر از سه نقطه, خط, در حالی که بازی یک تیم بالا 35 دقیقه.

25 ساله که منجر G لیگ با 152 سه اشاره گر ساخته شده در این فصل نشان داده استعداد برای جرم در NBA سطح با رسیدن به رقم دو برابر در نقاط در سه تا از چهار بازی از جمله 17 زمین در یک 124-110 دست دادن به واشنگتن در روز یکشنبه. شش فوت و چهار نگهبان نیز نامیده می شود برای محافظت از واشنگتن Bradley Beal و ققنوس و دوین بوکر.

"او انجام شده است در هر دو طرف از طبقه" گلدن استیت رو به جلو اندرو ویگینز گفت: از همکار خود در کانادا پس از واشنگتن بازی. "دفاعی او پس از آن.

"او سریع او را قوی تر از او به نظر می رسد. و در جرم او تیراندازی توپ هست. او با اعتماد به نفس حمله و انجام همه چیز ما نیاز به او را به انجام است."

مولدر بسکتبال سفر شروع شد و حدود 330 کیلومتر دور از hoops سر چشمه از منطقه تورنتو. او گفت: بسکتبال استعداد در ویندسور بود که اغلب نادیده گرفته شده اما خود را کاتولیک دبیرستان مرکزی, تیم, مربی, Windsor,/, Essex County, Sports Hall of Famer پیتر Cusumano کردم قرار گرفتن در معرض که در آن می تواند با سفر به همسایه دیترویت.

"بسیاری از نام بچه ها شما خارج از کانادا هستند از GTA-تورنتو منطقه" مولدر به خبرنگاران گفت: به تازگی. "شهر من بود کمی نادیده گرفته شده است. من فکر کردم ما تا به حال برخی از استعداد در شهر ما اما نه خیلی از بچه ها واقعا فرصت آنها ممکن است سزاوار.

"من دبیرستان مربی انجام یک کار بزرگ از آوردن ما از مرز و ورود ما در آمریکا مسابقات و مطمئن شوید که ما تا به حال از هر فرصتی در دسترس ما دیده می شود."

پس از فارغ التحصیلی از کاتولیک مرکزی, مولدر دریافت فقط یک NCAA بخش کمک هزینه تحصیلی ارائه, از دانشگاه دیترویت مرسی. او تصمیم گرفتند به جای آن برای شروع دانشگاهی حرفه ای در وینسنس دانشگاه ملی تاریخ و کالج ورزشی انجمن.

به او منتقل به NCAA بخش نیروگاه کنتاکی پس از به طور متوسط یک تیم پیشرو 15.7 امتیاز در هر بازی و اضافه کردن 6.9 ریباند در هر مسابقه در فصل دوم به عنوان وینسنس ارسال شده 30-0 به طور منظم فصل رکورد.

مولدر تلاش در فصل اول خود را در کنتاکی در 2015-16 به طور متوسط 3.8 امتیاز و 1.1 قیمت بیش از 24 بازی کردن نیمکت و تیراندازی فقط 17 درصد از سه بر یک تیم به رهبری کانادا گارد جمال موری. او به طور قابل توجهی بهبود یافته در ارشد خود را فصل به طور متوسط 10.6 امتیاز و تیراندازی 36 درصد از سه بیش از 32 ظواهر از جمله دو شروع می شود.

انتخاب نشده در سال 2017, NBA draft, مولدر پیوست شهر بادخیز گاو G لیگ برای 2017-18 فصل است.

مولدر امضا شده با گرمای میامی در سپتامبر. 17 اما بخشیده بود یک ماه بعد. او در آغاز فصل با Skyforce میامی G لیگ حق رای دادن در نهایت قبل از گرفتن اولین نرم افزار در NBA با رزمندگان.

طبعا مولدر گفت که او شروع به پریدن کرد در این فرصت طلایی با دولت است.

"آنها گفتند:" ما می خواهیم به شما ارائه یک 10 روز" مولدر به خبرنگاران گفت: پس از امضای قرارداد. "من می دانم که این اواخر اما شما مایل به دریافت یک پرواز بیش از اینجا در 6 a. m.?'"

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

"من مانند" آقا من در یک پرواز در هر زمان شما می خواهید من برای. من در یک پرواز در حال حاضر اگر شما می خواهید.'"

آیا رزمندگان حفظ مولدر در اطراف هنگامی که او 10 روز قرارداد منقضی می شود باقی مانده است دیده شود اما تا کنون طولانی خود را در سفر به NBA ثابت کرده است که به ارزش صبر کنید.



tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب