پس از اجتماعی فاصله عجیب و غریب و برزخ در انتظار

ایده های زندگی در حال حاضر احساس بسیار عجیب و غریب. و آن را احساس عجیب و غریب برای ماه ها و حتی سال به آمد

توسط NEWS-SINGLE در 28 فروردین 1399
کتی مارتین / اطلس

هجوم همه توصیه های پزشکی و نادیده گرفتن ماهیت ویروسی رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می خواهد برای دیدن "بسیار قدرتمند بازگشایی طرح" 1 مه. دو گروه از فرمانداران—یکی در سواحل غرب متحده و دیگری در شمال—آیا تعهد به هماهنگی تلاش ها برای سهولت اجتماعی فاصله اگر نه در مغلوب ساختن پیشی جستن را لحاظ و سپس خود به خود. هنوز در بیانیه اخیر فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom, عضو, West Coast, گروه, فهرست انواع پزشکی و سلامت معیار برای پایان دادن به این مستند هیچ کدام به نظر می رسد به احتمال زیاد به ملاقات بسیار به زودی. او اعتراف کرد آنجا هشدار ما نباید "جلوتر از خودمان است."

به هر حال بسیاری از تصمیمات که مهم نیست در دست رئیس جمهور یا فرمانداران; آن را در جامعه آمریکا به عنوان یک کل است که نیاز به یک برنامه برای چه می آید بعدی. Coronavirus انقلابی است نه فقط به خاطر درد و رنج ناشی از آن است اما به دلیل آن را مانند بیماری های دیگر از طاعون به مالاریا مبتلا به HIV—دارای قدرت برای شکل دادن به هنجارهای اجتماعی برای سال آمده است. کسانی که هنجارهای تغییر با سرعت شگفت آور. برای اکثر افراد, چشم انداز نشستن در خانه برای ماه تقریبا غیر قابل تصور در آغاز ماه مارس.

در طول هفته گذشته من بوده ام غیررسمی تماس با دوستان و همکاران در زمینه های گوناگون ورزشی, سفر, معماری, سرگرمی, هنر, روحانیت, و بیشتر—به آنها را بپرسید که چگونه جهان خود را ممکن است پس از نگاه اجتماعی فاصله. پاسخ: به نظر می رسد عجیب و غریب.

ما را وادار به دیدن استفاده می شود متوسط-غربالگری ایستگاه در مکانهای عمومی. اگر آمریکا در آزمایش ظرفیت را بهبود می بخشد و در نتیجه دوباره به سرعت انجام نمی شود شگفت زده برای دیدن بینی سواب در فرودگاه. خطوط هوایی ممکن است تامل اینکه پرواز می تواند برای گروه های مختلف از مسافران—یا بالا و یا کم خطر است. انبوه-سیستم های حمل و نقل را تنظیم قوانین جدید; شود جای تعجب نیست اگر آنها در دستور ماسک های بیش از حد.

تغییرات مانند اینها تنها آغاز راه است. پس از بسیاری حوادث بهبودی رخ می دهد روز یا چند هفته یا چند ماه بعد—زمانی که طوفان به پایان رسیده است, سیل فروکش کرده است یا زمین را متوقف کرده است و تکان دادن. هنگامی که تهدید فوری موسى جامعه می شود یاطاقان های خود را دفن مرده خود را و شروع به پاک کردن باقی مانده است. در بحران-مدیریت lingo که پاسخ فاز می دهد راه را برای بازیابی مرحله است که در آن یک جامعه می رود به حالت عادی بازگشت. اما coronavirus را دنبال مسیر های مختلف.

تا زمانی که دانشمندان کشف واکسن پزشکان توسعه به طور قابل توجهی بهتر از درمان های پزشکی و یا هر دو نفر در سراسر جهان خواهد شد مشغول به کار در اطراف های فضایی با, و پناه از یک ویروس است که هنوز هم می کشد. به جای بازیابی سال و یا سال است که به دنبال بلند کردن اجسام از اقامت در خانه سفارش نمی شود درست recovery اما چیزی بهتر درک به عنوان تطبیقی بازیابی, که در آن ما یاد بگیرند برای زندگی با این ویروس حتی به عنوان ما ریشه برای پیشرفت پزشکی.

در طول این عجیب و غریب برزخ, اماکن از جمله مدارس اداره خواهد شد با دستور مستقیم از مقامات دولتی و شرکت های بزرگ کارفرمایان خواهد شد که تاثیر فوق العاده ای در کار مربوط به هنجارهای. اما آمریکایی ها صرف مقدار خوبی از ما زندگی می کند و پول در فضاهای دیگر. پس از نیازهای اساسی خطاب یا ملاقات چه خواهد شد آن را می تواند به شما ؟

سپر چهره—نه ماسک, اما پلاستیکی شفاف صورت کامل سپر—مورد نیاز خواهد بود برای طرفداران در بازی های ورزشی یا کنسرت به حدی است که آنها رخ می دهد. همه در همه ، گلف می تواند تبدیل به ورزش از انتخاب آن را به عنوان آسان برای حفظ فاصله و خارج از منزل است. نه اتفاقا PGA Tour اعلام کرد قصد دارد این هفته به راه اندازی مجدد آن فصل در ماه ژوئن.

در برخی از rosier حالات COVID-19 تست و ردیابی می شود به اندازه کافی گسترده است که بسیاری از کسب و کار می تواند باز بماند. حتی پس از آن بسیار ایده داشتن یک روال—برداشتن یا حذف کردن تمیز کردن خشک در برنامه خود را—از دست خواهد رفت به عنوان فردی کسب و کار باز کردن یا بستن بر سلامت کارکنان است. جمعی از تجارب—از هنر به اجرای برنامه های, به برنامه هایی مانند کتاب حوادث—دیگر نمی خواهد وجود داشته باشد بدون مقدار دقیق تر سلامت پروتکل های. قبل از یکی پذیرش ممکن است تبدیل به هنجار در موزه یا سینما; به عنوان دومی نیویورک پست اخیرا گزارش داد که فیلم های زنجیره ای AMC که تا به حال به تمام آن خانه های فیلم است که صحبت کردن به ورشکستگی وکلا. شرکت اختلافات چنین گزارش اما آن وضعیت مالی, مانند, دیگر, سینما, شرکت, دلهره آور است.

ما را انتخاب کنید ما رویدادهای اجتماعی عاقلانه است. به فریب شما را در رستوران ها را دستور متوسط غربالگری و کاهش تعداد جداول به طوری که کاربران احساس نمی شلوغ است. سرور را پوشیدن تجهیزات حفاظتی; منوها خواهد بود یکبار مصرف. حداکثر ظرفیت میله های زندان خواهد بود به نصف کاهش دهد اگر نه بیشتر; از Cocoanut گرو عصر تعداد افراد مجاز در این موسسات شده است محدود آتش کدهای اما سریع-پخش coronavirus دیکته حتی بیشتر فضا برای هر نفر. به عنوان فروشگاه محدود کردن پذیرش در زمان اوج و صف های طولانی شکل خارج ممکن است ما خودمان را برنامه ریزی قرار ملاقات برای خرید مواد غذایی.

برخی از این پروتکل ها را جلب گسترده حمایت عمومی; مانند دیگران خاصی فرودگاه اقدامات امنیتی پس از 9/11, حمله خواهد کرد jaded عمومی به عنوان صرفا برای نشان می دهد. این تغییرات اتفاق خواهد افتاد به هر حال. شهرستانها اجرا خواهد شد یک راه پیاده رو. وای که شروع خانواده ها می تواند شروع جدیدی خروج از تنگ شهری چهارم: این exurbs جدید ویلیامزبرگ!

اصطلاحات جدید عشق و انس و ارتباط انسان آزمایش خواهد شد. به دیدار یک دوست و یا نسبی که فقط پدر و مادر شد, ما نمی خواهد به آرامی پرش بر روی یک هواپیما به عنوان طبقه متوسط آمریکایی ها ممکن است قبلا انجام داده اند در سن نسبتا ارزان پرواز. (اما نوزاد جدید خود را به نظر می رسد شایان ستایش در زوم.) مسئول رهبران مذهبی را پیدا کنید جایگزین آیین—مانند "عبور از صلح" در بسیاری از فرقه های مسیحی و معادل آن در سایر ادیان—که می تواند از گسترش میکروب ها. انتظار یک موج یادبود خدمات به خانواده های دیر سوگواری کسانی که جان از COVID-19 و علل دیگر اما بسیاری از مردم را عقب نگه دارید از فرم تماس با انسان—شاید بازاندیشانه و نه از روی عمد بکشد که یک بار به نظر می رسید دوم-طبیعت.

در برنامه های آشنایی مردم مشخص خواهد شد (با درجات مختلفی از دقت و صحت) که آیا آنها تا به حال COVID-19. گاه به گاه ساخت خواهد آمد به نظر می رسد بی پروا. یک دست دادن? کسانی که نتایج آزمون آماده شده است. دوستانه hug? من حتی نمی دانند که نام خانوادگی خود را.

ما نگرش و چشم انداز ممکن است تغییر در ناامید کننده راه. ما خواهد شد در صفحه اصلی خیلی بیشتر. ما همچنین با استفاده از شرمندگی در برابر دوستان و دیگران که ما قضاوت را به مصرف نیازی خطرات برای کشت بهتر داوطلبانه رفتار است.

ساده ایده "باز کردن" نتواند به اذعان کرد که فردی آمریکایی ها خطر-و-پاداش حساب ممکن است تغییر به طور چشمگیری در چند هفته گذشته. بله, من می خواهم به دیدار با برخی از دوست دختر برای نوشیدنی. اما من هم یک مادر با مسئولیت به سه تا از بچه ها طوری است که مسکو قاطر ارزش آن را? پاسخ بستگی به عوامل بسیاری بین خانه من و در نوار نشسته و هیچ یک از آنها خواهد بود با وزن معمولی است.

تطبیقی بازیابی است مثل زندگی از طریق تکامل در زمان واقعی است. ما را منحرف و محوری سازگار تبدیل به تصادفی تعطیلی و تغییرات ناگهانی در تست رژیم و امیدواریم که ما می تواند جعبه ویروس در مدت طولانی به اندازه کافی برای خرید زمان برای یک راه حل دائمی.

دوست من جاناتان والتون رئیس ویک جنگل دانشگاه الهیات مدرسه توصیف کرده است زمان ما پنهان شده از بسیج را در برابر و سپس زندگی با ویروس به عنوان "در حال حاضر عادی است" ساده تلاش برای زندگی هر روز به عنوان اگر آن را نوعی شناخت است که روز بعد را یک دور جدید از عدم قطعیت. ما ورود مجدد آهسته خواهد بود. وجود دارد می تواند یکی دیگر از موج. تطبیقی بازیابی در حال رفتن به یک زمان بسیار طولانی—و آن را نمی خواهد احساس عادی در همه.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن