در برابر این ایده از Coronavirus به عنوان استعاره

تصویر توسط Timo LenzenFacebookتوییترایمیلنسخه قابل چاپصرفه جویی در داستانبا نگاهی به گذشته—در rueful نگاهی به

توسط NEWS-SINGLE در 29 اسفند 1398
Coronavirus as a globe
تصویر توسط Timo Lenzen

با نگاهی به گذشته—در rueful نگاهی به گذشته ما در زندگی در حال حاضر ما می گویند که این ویروس وجود دارد در تمام طول در شرایطی که آن را فعال کنید تا به گسترش است. آن وجود دارد در یک جامعه جهانی یکپارچه از سفر و کار و تجارت اتصال و انتقال قدرت آن به مراتب پیشی گرفته ظرفیت ما سیستم های بهداشتی برای مقابله با اثرات خود را به چالش کشیده و ما تمایل به فکر می کنم با جنبه های منفی از جمله ادغام. اما آن وجود دارد بیش از حد از زبان و تصاویر از ویروس ها است که به امری عادی در جامعه ما برای چند دهه در حال حاضر—به طوری که در همه جا از ویروس به عنوان استعاره ممکن است سمت چپ بسیاری از ما با آمادگی به رسمیت شناختن و ترس کشنده تحت اللفظی ویروس در گردش میان ما و برای آماده سازی خودمان و جوامع ما در برابر آنها.

آن وجود دارد در ویروس های کامپیوتری: این تصور که موانع و اتصالات از دست رفته و بیت botched کد در کامپیوتر های ما رفتار virally, پخش كردن, از طریق سیستم و یا شبکه های بی شماری به فرد ماشین آلات. بنابراین ما خریداری و نصب ویروس-نرم افزار حفاظت و تماشای آن را به عنوان به روز رسانی ما در روی صفحه جعبه چگونه بسیاری از دهها هزار نفر از ویروس ها آن را به حال با موفقیت مسدود شده است.

آن نیز وجود دارد در روزنامه نگاری و ادبیات غیرداستانی است که اقتباس از تکنیک های مدل سازی علوم اجتماعی (و آن ظهور کاربرد Big Data) برای توضیح پدیده روزمره دیدن راه تکثیر ویروس به عنوان یک الگو می شود شگفت زده در و پس از دنبال. ما یاد گرفتیم در مورد اپیدمیولوژیک منحنی و نقطه عطف آن نکات به اپیدمی و دیدیم که چگونه این مدل می تواند همه چیز را توضیح از نوسازی از ما فضاهای عمومی به طبیعت دوستی برای زندگی اجتماعی به طور کلی است. به عنوان تفسیری ایده از این بیماری همه گیر در زمان برگزاری—گسترش ما می گویند—ما آموخته از حکمت جمعیت ارزش بی رویه های و قدرت اصطکاک-شبکه های رایگان که از طریق آن اطلاعات منتقل شده به ظاهر شوند.

آن وجود دارد اکثر blithely به عنوان یک بیان از دسترس و خودانگیختگی از رسانه های اجتماعی. ما به تماشای به عنوان cat videos, عملی, جوک, اشتباهات بیش از شانه نیمه دادگاه عکس افراد مشهور meltdowns همه رفت "ویروسی." و آن وجود دارد در این مفهوم است که کسانی که می تواند همه چیز را به ویروسی بود به جشن کشت جبران تقلید. اصطلاح ابداع شده برای آنها—ما درک می کنیم در rueful retrospect—مشخص اکو از بدترین ویروس از دوران مدرن پاندمی آنفلوانزا از سال 1918. آنها به نام اثرگذارندهها.

آن وجود دارد در نهایت ملی ما زندگی سیاسی. مردی که دارای دفتر رئیس جمهور است که گفته می شود ترس واقعی میکروب اما او یک روده-سطح جاذبه به مفاهیم است که می تواند ویروسی و ظاهری اعتیاد به توییتر دیجیتال ابزاری است که قدرت را به مفاهیم ویروسی بیشتر به سرعت و به طور گسترده تر از هر دیگر. به عنوان یک واقعی ویروس coronavirus شناخته شده به عنوان COVID-19 در حال توسعه و گسترش او twiddled خود thumbs, پس به صحبت می کنند پمپاژ کردن پیام ها در مورد رقبای سیاسی مردم او را دوست و دوستان او ممکن است به نفع با عفو و در مورد این ویروس که او گفت ملتهب توسط "جعلی اخبار رسانه ها است."

در "بیماری به عنوان استعاره" برای اولین بار منتشر شده در New York Review of Books, در سال 1978 Susan Sontag ترسیم تاثیر استعاره در ارتباط با بیماری های سل و سرطان به طور خاص—و چگونه آنها اعمال می شود به افراد بیمار پس خستگی ناپذیر است که آنها گاهی اوقات پنهان طبیعت از بیماری. گفته شد در نوبه خود از قرن گذشته است که مردم قرارداد TB به دلیل "بیش از حد شور" در حالی که نیم قرن بعد مردم شد و گفت: برای رسیدن سرطان به علت روانی سرکوب و یا "کافی شور است." Sontag نوشت: "نظر من این است که بیماری است نه یک استعاره است و راستگو ترین راه در مورد بیماری و سالمترین راه بودن بد است که یکی از زیباترین و خالص از اکثر مقاوم به کودکی فکر می کرد." در "ایدز و استعاره" از سال 1989 او به ارمغان آورد همان اعتقاد به ایدز اپیدمی نشان میدهد که چگونه به عنوان غالب استعاره به حال این مردم بیمار شد به این دلیل که آنها مستعد ابتلا به "اخلاقی سستی و یا دلواپسی" و این که این بیماری یک مجازات الهی. او نتیجه گرفت: "با این بیماری است که باعث خیلی احساس گناه و شرم تلاش برای جدا کردن آن از لود معانی و گمراه کننده استعاره به نظر می رسد به خصوص رهایی بخش حتی تسلی."

Sontag کار نشان می دهد که استعاره از بیماری ها كه در دو راه: آنها بازیگران opprobrium در افراد بیمار و آنها مانع منطقی و علمی دلهره مورد نیاز است که شامل بیماری و ارائه مراقبت از مردم است. برای درمان بیماری به عنوان یک استعاره است برای جلوگیری و یا تاخیر و یا حتی خنثی کردن درمان تحت اللفظی بیماری است.

خود ما وضعیت متفاوت است اما نمی نامربوط. به جای استفاده از اجتماعی استعاره به بیماری ما اعمال بیماری استعاره به جامعه سلب آنها از خود بدگویی انجمن در این فرآیند است. ممکن است که ما علاقه ویروس به عنوان استعاره ساخته شده است آن را دشوار برای ما به دیدن ویروس ها به عنوان به طور بالقوه خطرناک و حتی کشنده پدیده های زیستی. به نوبه خود ما disinclination برای دیدن ویروس ها به عنوان تحت اللفظی داشته ممکن ما را از اصرار بر رعایت استانداردها و شیوه های که جلوگیری از گسترش. شیفته با ویروس به عنوان استعاره و شرایط مرتبط با آن—گسترش و رشد و رسیدن به پیوستگی—ما متوقف می شود مراقب باشند. وي در سراسر جهان ما را متوقف شستن دست ما.

در هفته پیش رو, ما در حال رفتن به دیدن یک اسراف استعاری تفسیر از coronavirus. ما را وسوسه می شود به آنها را خودمان. اما ما باید در ذهن نگه دارید نیاز به زبان به تابع در یک مفهوم تحت اللفظی به طوری که ما می توانیم به وضوح فکر می کنم که ما در پاسخ به این ویروس به نام COVID-19.


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.

  • چگونه مردم را به مقابله و ایجاد گمرک در میان یک بیماری همه گیر.

  • آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.

  • چقدر از جهان است که به احتمال زیاد به قرنطینه?

  • دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان coronavirus.

  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن می تواند به طور گسترده ای در دسترس است.

  • ما همه وحشت غیر منطقی خریداران.

  • عجیب و غریب ترور از تماشای coronavirus را رم.

  • چگونه بیماری های همه گیر تاریخ را تغییر دهید.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب