عامل تغییر: چگونه Whitby را درک Marques ضرب و شتم شانس برای رسیدن به رویای خود را در بیس بال

ورزش به معنای همه چیز را به درک مارکز در حال رشد است.او می تواند به یاد داشته باشید beelining برای بخش ورزشی ب

توسط NEWS-SINGLE در 26 فروردین 1399

ورزش به معنای همه چیز را به درک مارکز در حال رشد است.

او می تواند به یاد داشته باشید beelining برای بخش ورزشی به عنوان اوایل به عنوان پنجم زمانی که نسخه هایی از تورنتو استار تحویل داده شد به کلاس درس خود در اوشاوا. او مشتاق برای پیدا کردن که برنده و یا از دست رفته — شما نام این ورزش مارکز به دنبال آن — اما یکی دیگر از منطقه مجذوب او بیش از حد.

"من همیشه علاقه مند به کسب و کار سمت آن پیش نویس و معاملات حتی در 11 و 12 سال," او گفت:.

پس از آن باید به عنوان جای شگفتی نیست که مارکز در بر داشت راه خود را به ورزش عامل, کسب و کار, ستاره اش افزایش سرعت در کانادا بیس بال صحنه پس از راه اندازی Whitby مبتنی بر Lakeridge مدیریت ورزشی در سال 2018 است.

Lakeridge نمایندگی 50 جزئی-بازیکنان لیگ برتر, 15 مستقل leaguers و توصیه می شود 20 تا 30 بیشتر امیدوار جلوتر از MLB پیش نویس در سال گذشته و Marques فرود در شماره 110 در sportswriter باب الیوت محترم لیست از مهمترین و با نفوذ کانادایی ها در ورزش یکی از پنج عوامل را کاهش دهد.

مارکز را دنبال نمی کند نوعی عامل مسیر از طریق مدرسه قانون است. تبدیل شدن به یک عامل عبور ذهن خود را به عنوان اوایل به عنوان کسانی که روز تمیز کاری بخش ورزش در مدرسه ابتدایی اما در زمان او رسیده Durham College — جایی که او مورد مطالعه مدیریت کسب و کار قبل از انتقال به توسعه وب — او نمیفهمد که کار رویایی از سوال بود.

"من همیشه می گفت" اگر من می تواند زندگی من زندگی من رفتن به مدرسه قانون به عنوان یک عامل'," او گفت: از سال کالج.

معلوم شد مارکز لازم نیست مدرک حقوق برای رسیدن به رویای خود را.

حدود هشت سال پیش در کالیفرنیا ایستگاه های رادیویی — 405 رادیو در اورنج کانتی — به او پیشنهاد یک کار بعد از او مکرر ورزشی مشاهدات در توییتر. او در ادامه به میزبان CANUSA ورزشی میز پادکست — که در آن ورزشکاران صحبت در مورد موضوعات داغ در ورزشی غیر از خود را — برای پنج سال فورج اتصالات با ارزش در طول راه.

از وجود او نزدیک شد شیکاگو آژانس با پیشنهاد کار. مارکز مبهوت به یاد او نمی نیاز به تخصص حقوقی برای تبدیل شدن به یک عامل فقط گواهینامه های مناسب برای هر لیگ او کار کرده ام. او در ابتدا وظیفه خود را با استفاده از کانادا ریشه به زمین هاکی چشم انداز قبل از شروع به کار بر روی بیس بال سمت.

مارکز رفت و پس از مشتریان همان راه او تا به حال دنبال کردن مهمانان خود را برای پادکست: از طریق رسانه های اجتماعی و کلمه از دهان.

"قبل از وارد شدن به آن صحبت کردم که کارلو Colaiacovo از برگها دوون تراویس از جیز لورنزو الکساندر از صورتحساب سابق همه مهمان من تا به حال در پادکست و فقط از آنها پرسیدم:" چه شما نمی خواهم در مورد عوامل شما تا به حال در گذشته ؟ ' گفت: Marques. "همه آنها گفت: عدم ارتباط است. تمام جداگانه مکالمات. آنها گفتند که دوست داشت هرگز قادر به رسیدن به خود عامل و ahold از آنها است."

در ماه مه 2018, Marques خود را زده موسس Lakeridge با تمرکز بر بازیکنان در پایین افراد زیر سن قانونی مستقل توپ کالج و دبیرستان. او نشان دهنده پنج تا 10 بازیکن در هر سطح از کلاس-یک به دو-A.

مارکز به دنبال در قدم به قدم از آمریکا عامل فوق العاده اسکات بوروس با انتخاب به نمایندگی تنها بازیکنان بیس بال منطقه که در آن Marques بيشترين تجربه — از جمله مذاکره جزئی-لیگ معامله را برای یک سابق Tampa Bay Rays پارچ.

"شما به استاد در یکی از, ورزش, نمی, نوع, نیمه, دانستن های متعدد ورزشی," او گفت:.

شروع یک سازمان ممکن است صدای پر زرق و برق اما رشد یک کسب و کار به معنی مارکز به یک جک از همه معاملات با استفاده از پس زمینه خود را در توسعه وب به لمس کردن وب سایت خود و توسعه رسانه های اجتماعی از گرافیک برای مشتریان خود است.

"من شوخی" من شرط می بندم شما اسکات بوروس نیست انجام این کار در حال حاضر," او گفت:.

Marques نمی خواهید به دیده می شود به عنوان یک عامل است که تنها با کار کانادا بازیکنان پس از ترک بازار آمریکا شد یک اولویت بالا, کردن خفاش. در حال حاضر که Lakeridge تاسیس شده است هر چند او را به دنبال رشد شمالی از مرز.

"ما در حال قرار دادن بسیاری از تلاش به رسیدن به بیس بال و کانادا و رسیدن به تیم های مانند لنگلی فروغ و انتاریو آبی جیز واقعا نوع کمک و نشان می دهد که سرویس دارد که در اینجا کسی است که می تواند به آنها کمک کند و امیدوارم اتصال و آموزش بازیکنان و آموزش خانواده" گفت: Marques.

او نشان دهنده چهار کانادا بازیکنان و شش چشم انداز جیز سیستم از جمله right-hander مایک Ellenbest که رسید دو-یک نیوهمپشایر و نوشته شده 2.30 عصر آخرین سال است. اما مارکز می گوید آن واقع شده است سخت تر به زمین کانادا مشتریان از آمریکایی ها.

"من حدس می زنم به عنوان کانادایی فقط به خاطر اینکه بیس بال و کسب و کار از بیس بال است به طوری ناشناخته به پدر و مادر و بازیکنان آنها خیلی بیشتر مرعوب زمانی که آنها در حال نزدیک شدن به زمانی که کسی مایل به کمک به آنها را" مارکز گفت. "من فکر می کنم آنها بیشتر محفوظ است که در آن آمریکایی ها فقط بیشتر عادت کرده اند به این سیستم است."

J. D. آزبورن یک Whitby متولد گیر پیش نویس توسط Miami Marlins در سال 2017, یکی از کسانی که در کانادا بازیکنان در ابتدا شک و تردید در مورد امضای قرارداد با یک عامل. آزبورن می خواستم کسی که رفتار هر وضعیت با مشتری خود بهترین بهره را در ذهن پس از هم تیمی ها و دوستان با تجربه نتایج مخلوط.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر

او تا به حال نشان داده شده خود را قبل از او شنیده در مورد مارکز, که با این نسخهها کار با یک هم تیمی در بتیویا Muckdogs در کلاس-نیویورک-پن لیگ. آزبورن همچنان مردد بود اما شیفته به یاد مارکز مشغول به کار در خارج از زادگاه خود. آنها صحبت کرد و به طور خلاصه در طول فصل 2018 — در مورد خود به اشتراک گذاشته ریشه چه عامل در تلاش بود برای به انجام رساندن و چگونه آن را به نفع بازیکن است.

وطن اتصال نقش مهمی در کاهش آزبورن ذهن او امضا شده با Lakeridge که سپتامبر.

"بیشتر به شما سفر در سراسر بیشتر مردم شما را ملاقات کند. و تجربه من با زادگاه من است, مردم از Whitby همواره اصیل ترین و سخت کوش شخصیت های من تا کنون ملاقات در زندگی من" آزبورن گفت.

آزبورن واقعا نمی دانم چه به انتظار اما مزایای داشتن یک عامل به سرعت روشن شد. مارکز بلافاصله آزبورن پیشنهادات و انتقادات خود را در مورد فصل قبل بود و حامیان ارسال ابتلا به دنده.

"او شده است بسیار صادق و ضروری است که به یک ارتباط شفاف وقتی که می آید به ورزش کسب و کار زیادی دارد."

کمک به یک چشم انداز برای پیشرفت و کسب یک شات اصلی-سازمان لیگ فقط آغاز است. چراغ های روشن از لیگ های بزرگ را تنها تا کنون درخشش در درصد کمی از آرای و آن را آسان به دریافت پایین در افسردگی — چیزی مارکز می تواند مربوط به. او تلاش کرده است با وسواسی, اختلال افسردگی و اضطراب تمام زندگی خود را.

هیچ مشتری است که تا کنون نزدیک مارکز در مورد مشکلات روحی و روانی, اما او می گوید آن را آسان برای دیدن چگونه یک ضربه رکود برای مثال می تواند تشدید استرس زا در حال حاضر وضعیت.

"آنها خیلی با تمرکز بر حرفه ای بودن و رفتن به سطح بعدی و نگرانی در مورد آزاد بودن تمام کسانی که اضافه فشارهای کمک نیست," او گفت:.

مارکز کانال های خود وسواس به کار خود را. او با دقت سازمان یافته و همیشه مشغول است. آن زمانی که همه چیز شروع به کم کردن سرعت است که افسردگی و اضطراب می تواند خزش در چیزی که او در حال حاضر مدیر عامل با بیس بال در طولانی وقفه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

او در ادامه به بررسی بر روی مشتریان. برخی از آنها منتشر شده است که به معنی آنها را پیدا کردن شغل جدید در مکزیک و یا مستقل توپ. بسیاری از تمرکز خود را در حال حاضر در NCAA بازیکنان او نشان دهنده — چگونه به حرکت تعلیق از فصل بهار اضافی سال به تازگی واجد شرایط اعطا شده به بهار ورزشی ورزشکاران و کاهش MLB پیش نویس (هنوز میله میله برای 10 ژوئن) از 40 دور به بین پنج تا 10.

به طور کلی, هر چند آن را در حدود 10 درصد از حجم کار عادی است و هیچ extracurriculars مانند کدو برای پر کردن زمان راه او به طور معمول در کندتر ماه. آن را سخت او می گوید: برای جلوگیری از ترس از شکست و عدم اعتماد به نفس در لحظه ساکت تر.

"این چیزی است که باعث می شود این زمان بسیار سخت است. آن را بسیار سخت برای من را مشغول نگه دارید چون واقعا وجود دارد نه بسیاری را به انجام" مارکز گفت. "که واقعا صدمه زدن به من در این زمان است."

او می گوید که مبتلا به بیماری های روانی هنوز هم حمل یک ننگ بزرگ و باعث می شود مردم به شک و تردید او را قبل از آنها به او ايمان آوردند. اما در پایان مارکز با اعتماد به نفس است که Lakeridge نقاط قوت — ساختمان روابط شخصی همیشه در دسترس دقیق سازمان — ایستادگی کردن.

"اگر من فقط من می تواند موفق در این است."

Laura Armstrong


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب