یک ساعت به سنا محاکمه دونالد جان مغلوب ساختن پیشی جستن در چهارشنبه بازنشسته دانشگاه هاروارد استاد حقوق Alan Dershowitz آمد به طبقه برای پاسخ به یک سوال از سابق دانشگاه هاروارد دانشجوی حقوق سناتور تد کروز از تگزاس. در تئوری این یک سوال بود که رفت به قلب استیضاح پرونده مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد رئیس جمهور تحمیل بجای در کمک نظامی به اوکراین و اینکه آیا انگیزه خود اهمیت. Dershowitz تا به حال چیزی بزرگتر و عمیق تر به گفتن نیست با این حال: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که قدرت را فقط در مورد هر چیزی که او می خواهد انجام دهید و هیچ چیز وجود دارد که آمریکا می تواند و یا باید در مورد آن انجام دهد.

برای بیش از یک هفته خانه مدیران تعقیب استیضاح مورد در برابر تهمت استدلال کرده اند که آمریکا و شکست او را محکوم به را مغلوب ساختن پیشی جستن یک غیر قابل توصیف رهبر; در اثر یک دیکتاتور یا یک پادشاه. زمانی که Dershowitz صحبت کرد این بود که اگر او به طور کامل با آنها به توافق رسیدند. دو روز قبل از آن Dershowitz گفته بود که سناتور ریاست جمهوری “سوء استفاده از قدرت” باید در نظر گرفته شود یک impeachable جرم تحت قانون اساسی است. روز چهارشنبه او در زمان که بیشتر—بسیار بیشتر است. “اگر یک رئیس جمهور می کند چیزی که او معتقد است که کمک خواهد کرد که او منتخب در راستای منافع عمومی است که نمی توان این نوع از عوض است که در نتیجه استیضاح” او استدلال کرد. Dershowitz ارائه شد مغلوب ساختن پیشی جستن—و تمام رئیس جمهور آینده—یک پاس رایگان. استدلال او به نظر می رسید باور نکردنی: تا زمانی که رئیس جمهور فکر می کند او reëlection را به نفع کشور او می تواند هر چیزی را در پیگیری از آن را بدون ترس از استیضاح. واقعا ؟

مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر گفت که به نظر او قدرت خود را توسط ماده دوم قانون اساسی “به انجام آنچه من می خواهم.” تصویری از این لحظه فوق العاده ای انجام شده بارها و بارها توسط خانه مدیران در دادگاه. آنها به وضوح دیدم که آن را به عنوان یک محکم بیانیه ای ساخته شده توسط یک قدرت گرفتن رئیس جمهور و سپس رئیس جمهور مشاور در اثر تایید و مغلوب ساختن پیشی جستن قدرت گرفتن در کف سنا. تا زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن معتقد است خود را به بازیگری در منافع ملی Dershowitz گفت: او می تواند انجام آنچه او می خواهد. اگر سه سال گذشته را به ما آموخت هر چیزی آن است که مغلوب ساختن پیشی جستن یک رئیس جمهور است که راحت conflating منافع خود را با منافع ملی است. L میکند c’est مغلوب ساختن پیشی جستن.

بودند سناتورها قرار است به طور جدی از این? شد آن همه فقط یک نمایش برای وفادار تهمت بینندگان در روباه ؟ (که بعد از همه این است که چگونه Dershowitz فرود آمد خود را مغلوب ساختن پیشی جستن فرفره در وهله اول برای رفتن به رئیس جمهور برنامه های مورد علاقه در شب بعد از شب به دفاع از او.) پس از Dershowitz را بیهوده گویی خود شرکت مشاور جی Sekulow راه اندازی شد و به یک پاسخ طولانی بود که تا حد زیادی ربطی به استیضاح مورد اطراف مغلوب ساختن پیشی جستن اوکراین طرح. وی با اشاره 2016 استیل پرونده مورد تهمت را به اتهام روابط روسیه و تلفیقی GPS مخالفان-شرکت تحقیقاتی که بودجه آن است. او در مورد F. B. I. و نظارت از مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزه است. تئوری های توطئه Sekulow ارائه شده اگر چه واقعا مهم نیست و بیش از هر Dershowitz را عجیب و غریب در قانون اساسی تئوری انجام داد. سنا ریاضی سنا ریاضی: trump’s طرف است رای به تبرئه او و سنا در حال اجرا است این ساعت در استیضاح دادگاه قبل از رئیس جمهور را اجتناب ناپذیر تبرئه توسط اکثریت جمهوریخواه. Sekulow و Dershowitz به عنوان ممکن است خواندن دفترچه تلفن.

استدلال های خود را در روز چهارشنبه در اولین روز از سوال یک جنبه منحصر به فرد ریاست جمهوری استیضاح اقدام که در سنا است تا شانزده ساعت به طور مساوی تقسیم شده میان طرفین بیش از دو روز برای ارسال کتبی سوالات را به دوئل تیم حقوقی, به عنوان خوانده شده با صدای بلند توسط قاضی جان رابرتز. مانند هر چیز دیگری در مورد سنا محاکمه سوال زمان تبدیل به یک تا حد زیادی حزبی جعبه-چک کردن ورزش با دموکرات ها پرسیدن سوال دموکراتیک خانه مدیران و خواهان سوال از رئیس جمهور را قانونی تیم. هیچ گفت و گو و یا بحث بین دو طرف و یا حتی یک تلاش واقعی به فشار با نوک انگشت سوراخ در هر یک از دیگر استدلال های این دو صورت موازی مکالمات. در دو ساعت اول وجود دارد تنها دو سوال که شکست از الگوی هر یک از طرفین صحبت کردن به خود است. بعد در روز کروز و چند تن دیگر از سناتورها عبور حزبی تقسیم اما تنها به درخواست خانه مدیران برای تایید شناسایی جزئیات بیشتر در مورد هوش-جامعه whistle-blower که شکایت باعث استیضاح تحقیق در پاییز گذشته. خانه مدیران خودداری کرد.

استدلال بر روی زمین به حدی است که وجود دارد در حال اجرا, موضوع حول یکی مانده بی قراری سوال: آیا سناتورهای شنیدن شهادت و شواهد که مغلوب ساختن پیشی جستن را مسدود کرده است از کنگره که مهمترین آنها از جان بولتون سابق مغلوب ساختن پیشی جستن ملی-مشاور امنیت است که با توجه به زماننوشته ویرانگر حساب جمهور اعتراف به این که او خودداری میلیون ها نفر در امنیت کمک به اوکراین در وضعیت سیاسی مفید تحقیقات ؟ بولتون می گوید که او آماده است برای شهادت به سنا در مورد آن وجود دارد و به نظر می رسد بیشتر مربوط به شاهد با توجه به این که دقیقا آنچه در مقاله اول از استیضاح. اما تهمت و متحدان خود را در سنا G. O. P. در حال هل دادن آینده به رای دادن برای مغلوب ساختن پیشی جستن را تبرئه به عنوان به زودی به عنوان جمعه بدون بولتون شهادت—یا هر کس دیگری را در حال حاضر در خانه ضبط. مديران جای تعجب نیست که این تمرکز بسیاری از پاسخ های خود را. “آیا منتظر نیست برای کتاب” آدام شیف سرب مدیر خانه گفت. باید بولتون شهادت او التماس می گذاریم. “شما می توانید به پاک کردن تمام شک و تردید.”

قبل از سناتور’ سوالات شروع شد و در روز چهارشنبه من نشستم با Zoe Lofgren یکی از خانه مدیران تعقیب پرونده مغلوب ساختن پیشی جستن. کالیفرنیا از حزب دموکرات تمایز داشتن شرکت در هر سه استیضاح از عمر ما—به عنوان یک کمیته قضایی مجلس کارمند در طول ریچارد نیکسون را استیضاح روند; به عنوان یک خانه قضائیه عضو در دوران بیل کلینتون را استیضاح و در حال حاضر به عنوان مدیر خانه در طول مغلوب ساختن پیشی جستن. او به من گفت که خانه مدیران مشغول به کار بود در کنگره در روز یکشنبه که این بار داستان در مورد بولتون آینده کتاب منتشر شد. “اولین کلمات از دهان من شد ‘وای’ ” او به یاد می آورد. “من فقط فکر می کردم که بازی-changer. آن را مانند زمانی که نیکسون اعتراف کرد همه چیز” او افزود: “و او تا به حال برای اعلام استعفای خود را.”

البته این چیزی است که اتفاق افتاده است در این زمان. نه تنها مغلوب ساختن پیشی جستن نه استعفا اما در این سه روز پس از بولتون revelations منتشر شد این حرکت به نظر می رسد تغییر در این جمهوری خواه مجلس سنا کنفرانس—در برابر شنیدن بولتون و یا هر گونه دیگر از شاهدان. در راهروها کردن طبقه سنا کوری گاردنر از کلرادو—جمهوری رو به یک مسابقه دشوار این سقوط بود که قبلا دیده می شود به عنوان یک امکان چرخش رای در موضوع — گفت که او در برابر شهود. رهبران جمهوری خواه به خبرنگاران گفت که آنها آماده به حرکت به سرعت پس از یک رای در برابر شاهدان روز جمعه به رای نهایی در تبرئه. “شتاب است که به وضوح در جهت حرکت به قضاوت نهایی در روز جمعه” جان Barrasso از وایومینگ به خبرنگاران گفت:.

معلوم می شود یک بار دیگر که سناتور جمهوریخواه هستند بیشتر از ترس از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از رای دهندگان که در ادامه به شدت به نفع شهادت شهود با توجه به هر نظرسنجی. فقط در مورد رای شمارش نیست به عنوان جامد به عنوان آنها به نظر می رسید به استدلال روی زمین به نظر می رسید با هدف ترساندن هر گونه سستی خواهان برگشت به خط. تماس Bolton مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا هشدار داد خواهد بود و نه پایان آن. آنها ممکن است تماس بگیرید سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن یا شیف خود و یا whistle-blower. سنا “خواهد بود به طور موثر فلج شده برای ماه ها در پایان” مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید, وکیل, Patrick Philbin گفت: سناتورهای. “این امر در ماه بکشید.”

اما آن را ؟ روز پنجشنبه سناتور’ سوالات خود ادامه خواهد داد. روز جمعه سناتور در نهایت باید به آنچه که آنها تا کنون اجتناب است که رای دادن. تا آن زمان این همه فقط صحبت کردن.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی