اسکندریه Ocasio-کورتز ارائه درس در نجابت در کف خانه

"من کسی را بیش از حد" اسکندریه Ocasio-کورتز به یاد او جمهوری خواه و همکاران.یکی می تواند بخشیده شود برای تفکر

توسط NEWS-SINGLE در 3 مرداد 1399
Alexandria OcasioCortez speaks on the House floor.
"من کسی را بیش از حد" اسکندریه Ocasio-کورتز به یاد او جمهوری خواه و همکاران.

یکی می تواند بخشیده شود برای تفکر است که لفظی پویایی مدتها پیش از بین رفته از راهروها و اتاق های کنگره ایالات متحده. آن شده است یک صد و شصت و چهار سال به عنوان مثال پس از چارلز Sumner, ضد برده داری جمهوری خواه از ایالت ماساچوست رز در هوای مرطوب از سنا مجلسی به از بند باز کردن یک پنج دقیقه به طور کامل حفظ یورش در برابر این ایده از کانزاس پیوستن به اتحادیه به عنوان یک دولت است. در طول راه Sumner متوقف شد به شلاق دو از سنا همکاران در تماس تلفنی با استفان داگلاس ایلینوی یک "زخم بد بو چمباتمه زدن و بی نام حیوان" و متهم اندرو ساقی از کارولینای جنوبی از مصرف با یک "آلوده" دلبر—"منظورم فاحشه, بردگی." شما هنوز هم می توانید شنیدن چنین اسیدی شکوفا در دیگر قانونگذاران در سراسر جهان اما زبان کنگره ایالات متحده است که به ندرت بسیار واضح است. به طور کلی آن است که به عنوان مزه به عنوان روز آدامس.

اسکندریه Ocasio-کورتز اول-اصطلاح دموکرات از نیویورک ارائه یک استثنای نادر بعد از ظهر پنجشنبه به عنوان او پا به میکروفون در خانه اتاق را به یک رشته هش از تد Yoho یک دامپزشک, چای, حزب, عضو, و کهنه کار جمهوریخواه از ایالت فلوریدا است.

داستان از آنجا آغاز شد در اوایل این هفته زمانی که Yoho گزارش با نزدیک شدن Ocasio-کورتز در کنگره گام به اطلاع خود او بود که در میان چیزهای دیگر "نفرت انگیز" و "از خود گوشی داشته باشید." تجزیه و تحلیل خود را کارگردانی شد در او (به سختی رمان) بیانیه عمومی که فقر و بیکاری ریشه علل اخیر افزایش نرخ جرم و جنایت در نیویورک است. در امور کیفری-عدالت اصلاحات Yoho است و قطعا محافظه کار خم شده است. چندی پیش او رای دادند در برابر ساخت مجازات فدرال جرم و جنایت نفرت و گفت که این قانون خواهد بود تاسف نمونه از فدرال "نفس بیش از حد."

به گزارش خبرنگار تپه Yoho را بس نیست خود را در رسا اهانت به Ocasio-کورتز حتی به عنوان او راه می رفت دور. هنگامی که او بر این باور او را به خارج از محدوده شنوایی Yoho گزارش توصیف همکار خود را به عنوان یک "لعنتی عوضی."

روز چهارشنبه یک بار خبر از برخورد به حال منتشر Yoho تحویل یک بیانیه که بهترین می تواند به عنوان نوعی از عدم عذرخواهی عذرخواهی آغاز می شود که "من متاسفم اگر شما درک به من گفت. . . ." Yoho شروع به توضیح است که او می خواست "برای عذرخواهی به صورت ناگهانی به شیوه ای از مکالمه من با همکارم از نیویورک است."

اما ندامت شد و در بهترین حالت محدود. "هیچ کس مواجه شد آسيايي و یا حمله" او رفت. "این بود مختصری از سیاست بحث ساده و ساده است و ما باید تفاوت های ما. . . . این واقعیت هنوز هم باقی می ماند, من به عذر خواهی برای چیزی نمی گویم." با اشتباه در منطق Yoho استناد همسر و دختران و گفت که اعتراض او به Ocasio-کورتز views چرا که او تا به حال تجربه فقر هنگامی که او جوان بود. "من نمی توانم عذر خواهی برای من شور و شوق و یا برای دوست داشتن من خدا خانواده من و کشور من," او گفت:. معلوم بود که خواسته بود او را به عذر خواهی برای ایمان مذهبی خود را میهن پرستی و یا عشق خود را از خانواده اما او سرسخت همه یکسان است.

در همه Yoho بود در بهترین deflective وحشت زده و عصبی عملکرد است که در هیچ عاقلانه پیشرفته توسط سخنگوی خود را برایان Kaveney که از طریق پست الکترونیکی واشنگتن پست می گویند که Yoho "نیست تماس بگیرید تشکر. Ocasio-کورتز آنچه گزارش شده در تپه یا هر نام که برای ماده. . . . او ساخته شده یک نظر خود را به عنوان او راه می رفت دور خلاصه آنچه که او معتقد است که او سیاست به: گاو---."

به عنوان اولین-termer, Ocasio-کورتز شده است یک ستاره حتی اگر او تا به حال او تصادفا از جمله در ابتدا مشکل ارتباط با مجلس نانسی پلوسی. Ocasio-کورتز شده است در خط مقدم مسائل عمده از جمله تغییر آب و هوا, مهاجرت, بودجه مبارزات انتخاباتی اصلاحات و نابرابری درآمد. توانایی او را به سیخ یک balky شاهد در جلسات کمیته ثابت شده است به عنوان غیر طبیعی آن را به عنوان سرگرم کننده است. او آمد به خانه طبقه پنج شنبه به مقابله با Yoho اصرار دارد که پس از تحویل کوتاه تلافی از طریق توییتر او ممکن است نگه داشته و او را وکیل او تحویل داده نمی شود چنین لنگ غیر عذرخواهی. سخنرانی او بود که پس از آن تکرار توسط دیگر همکاران از دموکراتیک حزبی بود و نه در چارلز Sumner دسته در یا ظهر یا سبک—او علاقه صالح صداقت که در آن سامنر شاغل florid طعن—اما ویرانی بود از مقیاس مشابه. ورزشی معادل ممکن است Billie Jean King اندازه گیری و در عین حال بی تردید تخریب بابی ریگس. تصویری از Ocasio-کورتز سخنرانی آنلاین در دسترس است كه البته باید آن را مورد مطالعه برای اندازه گیری وزن آن حیله گر ساخت و ساز و امتناع خود را از زشتی.

او با شروع روایت تنظیم صحنه: "من minding خود من کسب و کار, بالا رفتن از مراحل و نماینده Yoho قرار دادن انگشت خود را در صورت من. او به من به نام 'نفرت انگیز است.' او به نام من'،' او به من به نام " خارج از ذهن من است.' و او به من به نام 'خطرناک است.' "سپس او خود را گسترش محدوده: "این موضوع است که در مورد یک حادثه است. آن فرهنگی است. آن است که یک فرهنگ از عدم مصونیت از پذیرش خشونت و زبان خشونت علیه زنان و کل ساختار قدرت است که پشتیبانی از آن است." Ocasio-کورتز روشن ساخته است که او نمی خواهید به سقوط و ضعف. او شنیده بود آن را قبل از همه در مترو و به عنوان یک متصدی بار. اما او از رفتن به اجازه این عبور از یک همکار-عضو کنگره: "من نمی تواند اجازه دهد من برادرزاده من نمی توانستم اجازه می دهد دختران کوچک است که من به خانه به من نمی توانستم اجازه می دهد قربانیان سوء استفاده کلامی و بدتر به دیدن آن است. برای دیدن که بهانه و ببینید در کنگره ما قبول آن را به عنوان مشروع و قبول آن به عنوان یک عذرخواهی و قبول سکوت به عنوان یک شکل از پذیرش. من نمی تواند اجازه دهد که به بایستد." بیشتر چه, او نمی خواهید به اجازه می دهد Yoho خود دست و پا چلفتی راه برای استفاده خانواده خود را به عنوان یک "سپر" برای خود سد.

"داشتن یک دختر را نمی کند یک مرد مناسب و معقول. داشتن یک همسر را ندارد مناسب و معقول ، درمان مردم با عزت و احترام باعث می شود یک مرد مناسب و معقول. و هنگامی که یک مرد شایسته messes تا همانطور که همه ما ملزم به انجام, او تلاش می کند بهترین خود را می کند و عذرخواهی می کنیم" او گفت:. "من کسی را بیش از حد."

سیاست ما در حال حاضر توسط یک گردن کلفت از بدبختی شخصیت یک رئیس جمهور که موفق به مهار یک بیماری همه گیر از طریق بی تفاوتی محض که ساخته یک reëlection کمپین بر اساس تعصب و عمدی التهاب را بدست آورد. زبان خود سوء استفاده و نگرش خود را نسبت به زنان موهن. مغلوب ساختن پیشی جستن همه چیز در مورد خودش: نیازهای خود را خود نفس خود را حفظ. در طول راه او ایجاد کرده است حزب جمهوری خواه در تصویر خود را. مقلدان مانند تد Yoho کورکورانه به دنبال خود منجر شود. در خانه طبقه پنج شنبه, اسکندریه, Ocasio-کورتز نمونه یک نوع متفاوت از شخصیت. او در دفاع نه تنها خودش را; او در دفاع از اصل و زنان بی شماری. و همه فقط در چند دقیقه کوتاه در کف مجلس نمایندگان.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب