سفیر بیل تیلور در استیضاح روسيه و قانون جنگل

ویلیام تیلور شد که این اقدام سفیر ایران در اوکراین پس از ماری Yovanovitch بود به یاد می آورد در سال گذشته یکی

توسط NEWS-SINGLE در 19 بهمن 1398
Image may contain Human Person Photographer and Paparazzi
ویلیام تیلور شد که این اقدام سفیر ایران در اوکراین پس از ماری Yovanovitch بود به یاد می آورد در سال گذشته یکی از اولین شاهدان در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح جلسات.استخر

سفیر بیل تیلور به دست آورده شهرت برای پیام های متنی است که در آن او به چالش کشیده جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به خودداری از کمک به اوکراین تا زمانی که آن را اعلام کرد رسیدگی به هانتر بایدن. "من فکر می کنم آن را به خودداری از کمک های امنیتی برای کمک به با مبارزات سیاسی" تیلور نوشت: به سفیر گوردون Sondland, در سپتامبر 9th. متن تبدیل به یک قطعه کلیدی از شواهد در استیضاح از مغلوب ساختن پیشی جستن به اتهام سوء استفاده از قدرت سیاسی به دست آورید. تیلور شهادت در اولین روز از خانه استیضاح جلسات که او شدیدا مخالف این تصمیم به خودداری از کمک. "من نمی تواند و نمی خواهد در دفاع از چنین سیاست" تیلور گفت.

در میان همکاران خود تیلور نیز معروف برای یک نوت بوک کوچک او همراه با او, که او در آن طول می کشد یادداشتهای فراوانی در جلسات و مکالمات. نوت بوک وقایع اوکراین چگونه سیاست بازی های انجام شده در سیستم تعلیق از ایالات متحده کمک های نظامی پس از رئیس جمهور تهمت به رئیس ولدیمیر Zelensky در جولای 25th.

تیلور در خدمت ایالات متحده—به عنوان یک سرباز در ارشد در پنتاگون و وزارت امور خارجه و در نهایت به عنوان یک سفیر برای نیم قرن. او فارغ التحصیل در بالا یک درصد از کلاس های خود در وست پوینت و خدمت در ویتنام که در آن او اهدا شد یک ستاره برنز و هوا مدال با یک "V" دستگاه برای شجاعت. پس از جنگ او موفق به دریافت مدرک کارشناسی ارشد در رشته سیاست عمومی از دانشگاه هاروارد کندی مدرسه.

او بیشتر عمر خود را صرف مقابله با جنگ یا پس از جنگ محیط. در این دوره از زندگی حرفه ای او coördinated کمک های ایالات متحده تلاش برای اروپای شرقی و شوروی سابق جمهوری اسلامی ایران در افغانستان و عراق است. جورج دبلیو بوش مستقر او را به اورشلیم به عنوان نماینده خاص به گروه چهارجانبه روند صلح و به کیف به عنوان سفیر ایالات متحده از سال 2006 تا 2009. رئیس جمهور اوباما منصوب و او را به coördinate کمک به کشورهای خاورمیانه در حال گذار پس از بهار عربی. در ماه ژوئن سال گذشته وزیر امور خارجه مایک Pompeo شخصا خواسته تیلور به بازگشت به عنوان سرپرست سفیر پس از ماری Yovanovitch بود ناگهان به یاد آورد. تیلور بنابراین با وجود داشتن شک و تردید جدی و هشدار دهنده از همسر خود را به انتساب.

برای سال, Taylor شده است راهنمای من در اوکراین و بسیاری از مسائل در خاورمیانه و افغانستان است. ما در نشست روز جمعه برای بحث در مورد استیضاح, درام, فیلم, روسیه, بحران اوکراین, ایالات متحده, سیاست خارجی و خطراتی که جهان را بازگشت به قانون جنگل است. متن ویرایش شده برای طول و وضوح.

امروز سرهنگ الکس Vindman دیگر شاهد کلیدی در جلسات استیضاح شد اخراج از شورای امنیت ملی و همراهی کردن محوطه کاخ سفید است. خود را وکیل David ماشین کار گفت: در بلانت بیانیه "هیچ سوال در ذهن هر آمریکایی چرا این مرد شده است چرا که این کشور در حال حاضر یکی کمتر سرباز در خدمت آن در کاخ سفید است. L. T. C. Vindman خواسته شد تا برای ترک گفتن حقیقت است." دو برادر یوگنی که او نیز مشغول به کار در کاخ سفید وکیل اخراج شد ، آیا شما در مورد خطرات ناشی از قصاص, آیا آن را آشکار و یا ضمنی در برابر حرفه ای و یا زندگی از هفده شاهدانی که شهادت در جلسات استیضاح?

من تجربه هر گونه مقابله به مثل.

خانه شنیدن و سنا محاکمه در حال حاضر بیش از. چه آن را مانند در وسط استیضاح از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یکی از اولین شاهدان در جلسات?

این احساس مانند یک وظیفه است که نیاز به انجام. آن را به عنوان عاطفی به عنوان شما ممکن است فکر که در من وجود دارد نه به قضاوت در جمهور; من وجود دارد به مردم آنچه را که من می دانستم که آنچه که من تا به حال شنیده است به من گفت آنچه را که آنها تا به حال شنیده ام از رئيس جمهور. من به صحبت برخی از همکاران من که شهادت یا به رسوبات و آنها به من گفتند این بود پر استرس ترین چیزی که تا کنون بوده است. اما من احساس راحت و بسیار آرام است. این یک کمی سرگرم کننده رک و پوست کنده به راه رفتن به آن خانه شنیدن اتاق و دیدن این بانک بزرگ از دوربین ها و عکاسان است. من هرگز تجربه کرده است.

شما بازگشت به اوکراین در ماه ژوئن به درخواست و به عنوان یک نفع برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. چه شد احساسات خود را هنگامی که شما کشف آنچه اتفاق می افتد در سیاست آمریکا در مورد اوکراین ؟ چگونه آن را سحر بر شما ؟

اوکراین یک مکان مهم برای امنیت ما است. اگر اوکراین موفق موفق باشیم. اگر اوکراین نتواند سپس آن را برای ما بد. بنابراین من خوشحالم که دوباره قادر به نوعی از سهم. سفارت متزلزل شد با خروج سفیر ماشا Yovanovitch. هیچ کس واقعا درک چرا او کشیده شد تا به سرعت. و بنابراین سفارت بود discombobulated, مختل نامشخص است.

من وجود دارد با اطمینان از وزیر Pompeo که این سیاست بود که من با آن آشنا قوی برای حمایت از اوکراین ادامه خواهد داد. من به او گفتم که من نمی تواند اجرای یک سیاست است که نمی باید پشتیبانی قوی برای اوکراین است. زمانی که من در خارج وجود دارد آن را برای من روشن شد به تدریج که کانال دیگری که نیز تشکیل شاید حتی اجرای برخی از ایالات متحده آمریکا-اوکراین سیاست. سفیر گوردون Sondland معرفی من به آن کانال در مناسبت. برخی از این متون در حال حاضر معروف غم به می گویند. اما در هر حال حاضر و پس از آن من می توانید یک نگاه اجمالی به آن در تماس های تلفنی و همچنین.

بسیاری از این مکالمه بود هدف خوب آمریکا-اوکراین روابط و رابطه خوبی بین رئیس جمهور جدید Zelensky و رئیس جمهور تهمت که من موافقت با. من ملاقات رئیس جمهور Zelensky چند بار او را در بر داشت بسیار صالح و بسیار امیدوار کننده و بسیار جذاب است. من فکر کردم که یک جلسه می تواند یک چیز خوب و کمک خواهد کرد که ایالات متحده برای حمایت از اوکراین برای تحکیم و رفتن به جلو. بنابراین هنگامی که آنها صحبت کردن در تلفن وجود دارد که اشاره به برخی از چیزهایی که رئیس جمهور Zelensky و یا تیم خود را مجبور به انجام به منظور دریافت این تماس تلفنی. این حجاب و مبهم بود اما روشن است که مردم در آن دیگر کانال سیاست می دانستند آنچه را که آنها با اشاره به. به تدریج متوجه شدم که وجود دارد برخی از چیزهایی که من بخشی از اما که واقعی بودند, و وجود دارد, مراحل انجام شود قبل از اینکه یک تماس تلفنی می گیرد.

در شهادت خود را به شما توضیح می دهد که چگونه شورای امنیت ملی بود و هزینه های "مقدار زیادی انرژی" در پاسخ به سوال از آمریکا خرید گرینلند. آیا شما نگران آن است که اوکراین ممکن است خیانت, فراموش یا رها شده که بحث رفت در واشنگتن ؟

نه من نبود. که بیشتر سرگرم کننده تر از مورد. شوخی در آن زمان در اوکراین بود "ما باید فروش کریمه به ایالات متحده و پس از آن آنها می توانند آن را به ما." من اعتماد به نفس بود که برای خوب و بد دلایل اوکراین گرفتن مقدار زیادی از توجه. بنابراین گرینلند چیزی که نمی شد چیزی است که من در مورد نگران است.

آنچه ممکن است اتفاق افتاده است اگر واشنگتن به حال نکردن کمک های نظامی دیگر? چگونه وابسته به این است که اوکراین در ایالات متحده آمریکا?

اوکراین شمارش در ایالات متحده برای طیف وسیعی از چیزهایی مهمتر از همه در اوکراین در رویارویی با روس ها. اوکراین در تلاش است تا از خود دفاع کند و در نتیجه آمریکا و روسیه در برابر حمله. بنابراین زمانی که آنها شنیده ام که کمک نظامی و امنیتی برگزار شد تا آنها نمی توانند آن را درک کنند. آنها به وضوح نگران است. آنها ساخته شده آن را برای من روشن در تماس های تلفنی و سوالات در مورد آنچه در جریان است. و البته من نمی توانستم به آنها بگویید. من نمی دانم چرا. چون فکر می کردم در آن فقط یک اشتباه بود.

چه این کمک نظامی در تلاش است برای انجام و یا کمک به آنها انجام دهید این است برای جلوگیری از حملات بیشتر. هیچ فکر که اوکراین در حال رفتن به فشار نظامی روس ها ، نگرانی این است که به نگه داشتن روسها از مصرف بیشتر از تهاجم بیشتر است. این است که نظامی که به آنها کمک می کند تا جلوگیری از روس ها اما همچنین کمک می کند تا آنها مذاکره یک راه برای رسیدن روس ها از Donbass.

در خود رسوب در پشت درهای بسته شما توصیف وجودی سهام در اوکراین که برای کشور و همچنین اروپا و ایالات متحده است. می گفت: "اگر اوکراین موفق به شکستن رایگان از نفوذ روسیه ممکن است برای اروپا به تمام, رایگان دموکراتیک و صلح است. در مقابل اگر تسلط روسیه اوکراین, روسیه را دوباره تبدیل به یک امپراتوری سرکوب مردم آن و تهدید همسایگان خود و بقیه جهان است."

اگر روسیه کنترل اوکراین—اگر اوکراین است reabsorbed—روسیه را تبدیل به یک امپراتوری. و آن را ممنوع کرده و آن را از همیشه در حال تحول به یک دموکراسی است. در همین راستا اگر اوکراین می شود مستقل می پیوندد اروپا, اروپا قوی تر است. و آن تظاهرات است که کشور می تواند دموکراتیک و می تواند رایگان از سلطه بزرگتر از قدرت است که آنها زندگی می کنند و که آنها می تواند بخشی از یک جامعه اقتصادی و امنیتی جامعه است که آنها را انتخاب کنید. این چیزی است که هنوز هم در معرض خطر برای اوکراین است.

اوکراین است که تقریبا به اندازه تگزاس است. آن مرز سهام با هفت کشور, از جمله دوازده صد مایل از مرز با روسیه است. اما کیف تقریبا پنج هزار مایل از واشنگتن است. چرا باید آمریکا به طور متوسط در مورد مراقبت از اوکراین ؟

آمریکا به طور متوسط باید در مورد مراقبت از اوکراین به دلیل روس ها در حال حمله به ما. اوکراین است که در خط مقدم. تا به حال اوکراین شده اند قادر به دفاع از خود را—با کمک ما و یا کمک های دیگر—از این حملات از روسیه در انتخابات در سال 2014 کرده است که اولین نبرد. روس ها و سپس حمله نظامی با استفاده از سلاح های سایبری, انرژی, سلاح, جنگ اطلاعات است. روس ها حمله برای اولین بار در اوکراین و پس از آن حمله در اروپا و سپس آنها را با حمله آمریکا در سال 2016. بنابراین من به شدت معتقدم که ما باید در مورد مراقبت از موفقیت اوکراین به منظور جلوگیری از یمن.

روسیه دخالت در سال 2016 آمریکا, انتخابات, در انتخابات اوکراین در سال 2014 و بریتانیا در مبارزه با تروریسم در اروپا همه پرسی در سال 2016. آنچه در حال ترس خود را در مورد مداخله روسیه در انتخابات این سال ؟

ترس من همان است که دولت ایالات متحده. دولت آمریکا نگران است در مورد هر گونه دخالت. اما روسیه در خصوص زیرا آنها نشان داده ایم که می توانید آنها را و مایل به آن را انجام داده اند. در حال حاضر درست است که ما می توانیم به عقب براند. اوکراینی ها آموخته اند را به عقب براند. در سال 2014 روسها موفق به وارد شدن به کمیسیون مرکزی انتخابات و تقریبا موفق به تغییر نتیجه. من وجود دارد. اوکراین در آخرین دقیقه در عرض یک ساعت از گزارش این قادر به تنظیم و تعمیر رد را به دخالت در آن به تغییر نتایج آن. ما در حال حاضر یک راه برای عقب راندن در انتخابات دخالت, در نرم, در حملات سایبری. و ما در حال انجام آن است.

هنگامی که شما می گویند "عقب راندن" چه معنا است ؟ و ما به اندازه کافی است ؟

ما می توانیم شناسایی بد بازیگران در روسیه و ما باید راه برای اجازه دهید آنها را می دانیم که ما می دانیم که آنها چه کسانی هستند و اگر آنها باقی بماند از آن خواهد شد برای آنها بد. ممکن است برای ساخت دفاع در برابر این نوع از دخالت. ما یک راه طولانی آمده از سال 2014 تا 2016. ما البته باید بیشتر انجام دهید.

بنابراین چه چیزی شما فکر می کنم ولادیمیر پوتین فکر به عنوان درام از استیضاح و بحران اوکراین در ایالات متحده?

آقای پوتین و سرویس های امنیتی هستند ماهر در تشدید با استفاده از شکاف در ایالات متحده در اوکراین و اروپا است. او hones این مهارت در اوکراین است. وجود دارد مقدار زیادی از شکاف در اوکراین, شرق, غرب, روسیه, اوکراین. این شکاف شده اند به طور چشمگیری کاهش می یابد خود را در حمله به اوکراین است. اوکراین است که بسیار بیشتر متحد در حال حاضر. اما او همان چیزی که در اروپا است. ما دیده ایم این بخش بین مجارستان و بقیه اروپا, مجارستان, و بقیه از ناتو. و او را تشدید شکاف بخش های شکاف در جامعه ما است. ما دیده ایم که از مداخله در انتخابات 2016. او می تواند باعث تشدید نژادی, ترس, منطقه ای, ترس, ترس از رسانه های اجتماعی. این چیزی است که او می کند.

اوکراین به نظر می رسد مانند یک عالم صغیر از چالش های غرب چهره های از روسیه تحت ولادیمیر پوتین. چقدر مدرن غربی تجربه دمکراسی ساخته شده است اغلب در هزینه های بزرگ در زندگی انسان در گذشته سه قرن—در تهدید از روسیه امروز ؟ در چه راه هایی?

اوکراین است که در خط مقدم چگونه ما حکومت خودمان را. اوکراین نشان داده است تعهد به دموکراسی است. آنها را به حال شش رئیس جمهور فقط از سال 1992. سال گذشته رییس جمهور وقت, رییس جمهور پترو پوروشنکو زد در برابر این سیاسی نوچه ولدیمیر Zelensky که تا به حال تنها اعلام کرد که او یک سیاستمدار چهار ماه قبل از انتخابات. او قرار دادن با هم یک حزب. او در تلاش برای برنده شدن پشتیبانی از راه قدیمی از مد افتاده. اوکراینی ها او را می دانستند اما به عنوان یک کمدین بسیار موفق و سرگرمی و کسب و کار. او با استفاده از فرایندهای دموکراتیک انتخاب شود. که چگونه رئیس جمهور پوتین انتخاب شده است و باقی می ماند در قدرت است. اوکراین در خط تقسیم بین دموکراسی در اروپا و روسها.

خود را در برابر Op-Ed, شما با اشاره به خطرات ناشی از "بازگشت به جنگل" اگر روسیه غالب است. چه معنا است ؟

ما سود—ایالات متحده و غرب به طور گسترده تر—از قوانین تنظیم, راهنمای, حتی, اجرا, روابط میان ملت ها. این قوانین legion. آنها اتحاد است. آنها در سازمان. آنها همچنین باید اصول رفتار و یکی به طور خاص: که ملت مستقل هستند. سازمان ملل بدون توجه به چگونه آنها باید قادر به اداره خود را دارند. ما همچنین بر این باورند که مرزها از تعرض مصون است که شما نمی توانید تغییر دهید توسط نیروی.

وجود دارد یکی دیگر از اصل حل مسالمت آمیز اختلافات است. این سفارش بیمه شده که این اختلافات در اروپا به طور خاص و یا در میان قدرت های بزرگ نیست و با توسل به جنگ برای هفتاد سال پس از پایان جنگ جهانی دو تا 2014. در سال 2014 روسها نقض همه که. روس ها مورد تاخت و تاز همسایه خود را. آنها ضمیمه بخشی از اوکراین, کریمه. آنها نقض حاکمیت اوکراین است. آنها نقض مرزهای اوکراین است. و آنها را حل و فصل مسالمت آمیز اختلافات. که یک جاده به جنگل. جنگل قوانین هستند که قوی ترین غالب ضعیف بنابراین کشورهای بزرگ تسلط بر کشورهای کوچک. و این راهی است که آن را برای قرن ها قبل از سال 1945.

خط مقدم—یا به اصطلاح "خط تماس"بین نیروهای شبه نظامی به رهبری روسیه و اوکراین است دو صد و هشتاد مایل طولانی است. چهارده هزار اوکراین نیروهای نظامی و غیرنظامیان کشته شده اند پس از سال 2014. چه در خط مقدم نگاه مانند?

خط مقدم به نظر می رسد مانند جنگ جهانی اول ترانشه. من در یکی از این نقاط که در آن دو طرف در حال تلاش به جلو و عقب. Zelensky گرفته است برخی از خطرات عقب به منظور تسهیل در صلح است. هر دو طرف به طور کلی توافق دارند که آنها نیاز به جلو و عقب اما نه کنار می خواستم برای رفتن اول چون آنها نگران بودند که طرف دیگر را به نفع خود و گرفتن برخی از قلمرو آن اتفاق افتاده بود پیش از آن.

این خط در حال حاضر کمر-بالا ترانشه. ترانشه منجر به پناهگاه که در آن سربازان و دیگر پناهگاه که در آن سربازان خواب. آنها در حال حاضر ساخت جدید ترانشه یک کیلومتر به دلیل این که آنها در حال تلاش به جلو و عقب از این خط است. به نظر می رسد مانند جنگ جهانی اول.

چگونه اعتماد به نفس شما که رئیس جمهور Zelensky بود که سیاسی نوچه می تواند در مقابله با فساد در کشور خود را ؟ در شفافیت بین المللی, شاخص فساد در اوکراین در رتبه یک صد و بیست و ششم از صد و هشتاد کشور جهان است. در یک مقیاس از یک تا صد آن را به ثمر رساند ، چه Zelensky انجام شده و چه چشم اندازی از پیشرفت ملموس?

یکی از دلایلی که Zelensky آنقدر محبوب است که او در سرکوب شکست دادن فساد در سطوح بالا. او ساخته شده است که بیشتر پیشرفت ملموس تر از پیشینیان خود. وجود دارد دو نمونه. او را در ماه مه پس از آن وجود دارد که انتخابات پارلمانی در ماه ژوئیه که در آن خود را خادم مردم حزب برنده شصت درصد از کرسی. حق دور او ساخته شده یک تغییر قابل ملاحظه در مبارزه با فساد تلاش های از بین بردن مصونیت برای نمایندگان مجلس. تا آن زمان اعضای پارلمان در اوکراین شد تضمین مصونیت از تعقیب در تقریبا هر چیزی. الیگارشی این مقامات فاسد خریداری شده راه خود را به مجلس است. آنها خریداری انتخابات به طوری که آنها می تواند خود را دنبال کنند شیوه های فاسد بدون نگرانی از تحت پیگرد قانونی قرار.

بسیاری از روسای جمهور قبلی باید گفت که آنها می خواهم به خلاص شدن از دادستانی ایمنی و هیچ آیا آنجا که شما تا به حال به مجلس برای تغییر قانون اساسی که نیاز به سه صد رای اکثریت که واقعا سخت بود برای به دست آوردن. او قانون اساسی را تغییر داد.

بنابراین به رئیس جمهور Poroshenko Zelensky را سلف اعتباری که در آن به علت چندین نهادهای قضایی و تحقیق بدن تنظیم شد تا به طور خاص به بعد از فساد است. کسانی که بدن طراحی شده بودند خیلی خوب است اما در بسیاری از موارد عملکرد نیست. یکی از کسانی بود که بر ضد فساد دادگاه بود که به منظور مقابله با عمده موارد فساد. مشکل این بود که آنها نمی باید یک دادگاه به طوری که آنها تا به حال ملاقات کرد. در حدود سه هفته کابینه جدید که در محل قرار داده اند بسیار مناسب سازی برای دادگاه. آنها آن را باز کرد تا در اوایل ماه سپتامبر.

شما هم حسرت رفتن به کیف ؟

من نمی. من می خواهم دوباره آن را انجام دهد.

آنچه که تاثیر آن تا به حال در زندگی خود را?

آن را به من داده است توانایی برای برجسته کردن یک موضوع است که احساس می کنم به شدت در مورد که اهمیت دفاع و امنیت ملی اوکراین برای امنیت ما است. ایالات متحده, من متقاعد امن تر است اگر اوکراین امن تر است. و اگر اوکراین می تواند کمک به reëstablish کسانی که قوانین ما فقط صحبت کردن در مورد, اگر آن را می توانید reëstablish آن حاکمیت بر مرزهای خود شده اند که توافق بین المللی ما قوی تر است که ما نیز بهتر است اگر ما در حال هل دادن به عقب بر روسیه حمله کند. پس از آن به من داده این توانایی را به آن صورت.

شما بازگشت به ایالات متحده در ژانویه 2nd, پس از بیرون رفتن در شخصی درخواست از وزیر Pompeo? شما شنیده ام از هر کسی که در اداره, منشی, Pompeo به خصوص از آنجا که شما بازگشت ؟

وقتی که من پشت کردم من تا به حال یک هفته تا 10 ژانویه به رفتن در اطراف واشنگتن و دفاتر مختلف و عمدتا به فشار رو به جلو در سیاست بود که من در قبل از در اوکراین بلکه برای بررسی و انتخاب. و در واقع تمام کسانی که در جلسات مردم تشکر من. من در خواست کردم و یک جلسه با اولریش Brechbuhl که وزیر Pompeo را مشاور. او تشکر برای آنچه که من انجام داده بود. من پرسید که آیا من باید ببینید ، هیچ پاسخ وجود دارد. اما من می بینم معاون جدید وزیر امور خارجه, Steve Biegun که در شهر بود. استیو تشکر من برای کاری که من انجام داده ام. بنابراین من احساس می کردم که قدردانی.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب