امریکا هیچ رئیس جمهور

ایده های به عنوان ملت و ستد کاخ سفید رفت و تیره. کارل مینارد شب گذشته به عنوان اعتراض و ستد واشنگت

توسط NEWS-SINGLE در 12 خرداد 1399
کارل مینارد

شب گذشته به عنوان اعتراض و ستد واشنگتن کاخ سفید رفت و تیره. همه چراغ ها خاموش بودند. ویندوز از رئیس جمهور اقامت رسمی بودند تاریک و نور افکن خارج نموده ،

کشور بیمار است, عصبانی, و تقسیم می شود, اما آن را نیز می یابد خود را رهبر. مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داده است هرگز هر گونه تمایل و یا توانایی برای تسکین یا کنسول در لحظات بحران است. او می خواهد مظاهر قدرت مانند نمایش برای پرتاب موشک, اما او نمی خواهید برای گرفتن دست خود را کثیف با کار حاکم است. و او همچنان به نمایش خود را به عنوان رئیس جمهور تنها اقلیت که به او رای دادند نه همه آمریکایی ها. این گرایش باید همگرا در این لحظه.

دیروز زمانی که امریکا نیاز واقعی رهبری, دفتر رئیس جمهور ایستاده بود تاریک و خالی.

آن است که برنده شده است و سکوت. دور از آن: خوراک توییتر خود شده است یک سوپر نسخه از آن ، مغلوب ساختن پیشی جستن حمله کرده است جو بایدن نامفهوم خبرنگاران توهین رهبران در خط مقدم تظاهرات و ادعا فدرال قدرت او ندارد. این نوع رفتار ما می خواهم تماس بگیرید unhinged از هر رئیس جمهور اما کلمه دهکدهای از دست داد هر قدرت بی پایان خود توجیه نیایش در طول تصدی خود. در هر صورت به tweeting نشان می دهد رئیس جمهور آور در اطراف برای یک پیام است که چوب و به صورت یک حس کنترل.

آنچه گم شده است و هر نوع رفتار به طور سنتی همراه با ریاست جمهوری است. مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا محکوم جورج فلوید را به قتل توسط یک مینیاپولیس, افسر پلیس, اما از آن به بعد شده اند وجود دارد هیچ بیانیه در نظر گرفته شده برای فرونشاندن خشم پل بخش یا التیام زخم. شده اند وجود دارد هیچ مکان حضور هر دو; تهمت سفر تمام راه را به فلوریدا به تماشای پرتاب موشک SpaceX در شنبه اما نه موفق به سفر در مقابل دوربین برای یک بیانیه رسمی.

در طول تلفنی دوشنبه تهمت تمسخر فرمانداران به عنوان "ضعیف" در پاسخ به اعتراضات اما او cowered از نظر لرزشی در مورد آنچه به انجام به جز صندلی-quarterbacking کسانی که در تلاش هستند. به عنوان همکار من پیتر نیکلاس یادداشت حتی ریچارد نیکسون رفت و به صحبت با ضد جنگ ویتنام معترضان در سال 1970 در تلاش برای انتقال است که او شنیده شکایت خود را. آن را سخت به تصور کنید که مغلوب ساختن پیشی جستن انجام چیزی شبیه به آن است, چرا که او نشان داده که هیچ علاقه بودن به عنوان مراقبت در مورد آنچه منتقدان بر این باورند.

به من اشاره کرد در واپسین روزهای سال 2018 midterm مسابقه چالش یک حکومت دموکراتیک است که رهبران باید اجرا به نمایندگی از یک حزب و سپس حکومت به نمایندگی از همه. در یک حزب و دولت وجود دارد از جمله تقسیم حکومت و این که چه تهمت به نظر می رسد ترجیح می دهند. عدم علاقه به وحدت آمریکایی ها شده است بر روی صفحه نمایش بیش از چند روز گذشته.

با وجود این خلاء که تهمت سکوت ایجاد عملا هیچ کس می خواهد به شنیدن از او. آنها می دانند که او تنها وضعیت را بدتر چه با قصد—"هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود"—یا توسط الهى ، مردم ممکن است در آرزوی یک رهبر, اما آنها نمی آرزوی او.

"او فقط باید متوقف صحبت کردن. این مثل این است که Charlottesville همه را دوباره و دوباره" آتلانتا شهردار Keisha لنس کف گفت: در سی ان ان شب گذشته با اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن فاجعه نظرات پس از خشونت سفید-ملی مارس در ویرجینیا در سال 2017. "او صحبت می کند و او را بدتر می کند. بار وجود دارد که شما فقط باید آرام باشد و من آرزو می کنم که او فقط می خواهد آرام باشد."

این است که نه فقط رهبران دموکرات مانند کف که می گویند که. خود مشاوران به توافق برسند. آنها آرزو می کنم او می خواهم جلوگیری از به tweeting و در حالی که وجود دارد پراکنده تماس برای مغلوب ساختن پیشی جستن به یک بیضی آدرس دفتر دیدگاه غالب در میان مشاوران او به رهبری توسط پسرش-in-law, Jared کوشنر—است که مانند یک آدرس غیر عاقلانه خواهد بود. این کارکنان به یاد داشته باشید که مغلوب ساختن پیشی جستن مارس بیضی آدرس دفتر در coronavirus پر بود از اشتباهات سیاسی و بازنده است. مانند کف آنها به صورت موازی با Charlottesville و نگرانی که برنده خواهد شد فقط همه چیز را بدتر کند.

آنها تقریبا به طور قطع درست است. مغلوب ساختن پیشی جستن است که قادر به تجزیه و تحلیل هر موضوع خارج لنز سیاست انتخاباتی—یا دقیق تر خود را سیاسی و اقبال. زمانی که نیویورک تایمز خواسته تهمت دیروز آنچه که او می خواهم به انجام به آدرس ناآرامی او پاسخ داد: "من قصد دارم برای برنده شدن در این انتخابات به راحتی ... اقتصاد در حال رفتن به شروع به گرفتن خوب است و سپس بزرگ بهتر از همیشه قبل از. من بیشتر قضات منصوب هفته از جمله دو دیوان عالی کشور و من باید نزدیک به 300 قضات تا پایان این سال است."

اگر مغلوب ساختن پیشی جستن هدف این است که برای به حداکثر رساندن خود استفاده سیاسی در این لحظه او می تواند نشان می دهد رهبری از راه های دیگر از سخنرانی. به عنوان آدم Nagourney اشاره به موقع ظاهر مانند بیل کلینتون را در سفر به شورش زده لس آنجلس در سال 1992 می تواند کمک به ایجاد یک کمپین. برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن دستیاران در حال بنا به گزارش دلگرم گوش دادن جلسات اگر چه هیچ کسی را تماشا مغلوب ساختن پیشی جستن در عمل احتمالا می توانید تصور کنید که او صادقانه گوش دادن و یادگیری و یا از طریق گرفتن چنین ورزش بدون اشتباه. (بایدن مغلوب ساختن پیشی جستن presumptive دموکراتیک حریف نیز بوده است به ویژه آرام و تنها با احتیاط جسارت خروج از انزوا در خانه اش در ویلمینگتون, دیروز.)

هیچ چیز در مغلوب ساختن پیشی جستن بیانیه ای را به بار لمس تظاهرات و یا نشان می دهد حتی یک درک ابتدایی از آنچه که آنها را الهام گرفته از. این مقاله گزارش می دهد که "مشاوران بارها و بارها تلاش کرده اند تا به او توضیح دهید که این اعتراضات نه تنها در مورد او اما در مورد گسترده تر سیستمیک مسائل مربوط به مسابقه است." جای تعجب نیست تهمت که دارای یک سابقه طولانی در رفتار نژادپرستانه و نظرات است و نه گرم به توضیح است که. به جای او جذب نسبت به تئوری های توطئه است. دیروز او در توئیتر خود نوشت که او را تعیین antifa—آشنا لفظی هدف—به عنوان یک سازمان تروریستی حتی اگر او هیچ فدرال قدرت به انجام این کار. او همچنین متهم در خارج از آشوبگران برای ناآرامی ادعا افشا و خنثی با متحدان خود در ملی نقد و بررسی. به نظر می رسد درست است که وجود برخی از تظاهرات خشونت آمیز در تلاش برای به هم بزنید تا مشکل, اما آنها به سادگی نه نقطه شروع و نه اکثریت راهپیمایان.

در مغلوب ساختن پیشی جستن است و هیچ برنامه ریزی برای رسیدن به هر کسی که در حال حاضر نیست با او موافق در مورد antifa او هیچ مفهومی در مورد چگونه برای ساکت کردن اعتراضات و او را در انکار در مورد چه چیزی باعث آنها را.

او نیز ممکن است در انکار خود را در مورد انتخابات و چشم انداز. این مورد که اعتراضات کمک مغلوب ساختن پیشی جستن به اندازه کافی ساده است—رای دهندگان دیدن هرج و مرج و جذب به سمت یک قدرتمند بیش از یک گرم fuzzy لیبرال. اما آن سخت است برای اجرای معتبر به عنوان یک قانون نظم و نامزد هنگامی که شما چهار سال در انتخابات ریاست جمهوری دیده می شود تکرار هرج و مرج و خشونت و اختلال از Charlottesville به Pittsburgh, El Paso, به دیتون, پارک, به, مینیاپولیس. نیکسون بود قادر به استفاده از این راهکار در سال 1968 اما او به عنوان یک خارجی را به عنوان وقت.

با اینحال این انتخابات بود که در بالا از مغلوب ساختن پیشی جستن ذهن در صبح روز دوشنبه. او تحویل داده تیغه ضد بایدن و پیام توییتی پیروزمندانه مورد جدید ABC News/واشنگتن پست نظرسنجی مطمئنا اولین بار یک رئیس جمهور نشسته است و افتخار در مورد یک نظرسنجی نشان دادن او انتهایی با 10 امتیاز. یکی دیگر از صدای جیر جیر بود اددر هنوز:

که تاریخ روز انتخابات است ، مغلوب ساختن پیشی جستن احتمالا به معنی آن را به عنوان یک rallying cry برای هواداران خود را, اما آن است که یک یادآوری به کسانی که او را خسته نمی کند به نمایندگی از بیش از حد—از شانس خود را برای پر کردن خالی دفتر رئيس جمهور.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب