امریکا یک کشور محاصره توسط خود رئیس جمهور

ارسال توسط ماموران فدرال به ربودن معترضان از خیابان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و دامن زدن به درگیری های

توسط NEWS-SINGLE در 3 مرداد 1399
President Donald Trump
ارسال توسط ماموران فدرال به ربودن معترضان از خیابان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و دامن زدن به درگیری های داخلی و تلاش برای منحرف کردن توجه خود را از همه گیر شکست.عکس توسط اندرو بیلبائو / AP / شاتر

این هفته مشخص پنجاه و یکمین سالگرد فرود ماه توسط نیل آرمسترانگ و ادوین (Buzz) Aldrin. من فقط در مورد به اندازه کافی به یاد داشته باشید که چگونه در لیدز, این شهرستان در شمال انگلستان که در آن بزرگ شدم, مردم جمع شده در اطراف خود را در رادیو و تلویزیون شاهد این رویداد تاریخی است. مادر بزرگ پدری من آتشین ایرلندی زن حاضر به باور آن واقعی بود: تمام چیزی که تا به حال برگزار شده است در یک کویر جایی او اصرار داشت.

که یک اقلیت موقعیت. به بسیاری از جهان فرود نماد رهبری آمریکا و قدرت. نمی شود آن را دقیق می گویند که بسیاری از مردم من با دوست ایالات متحده و یا حتی آشکارا تحسین آن است. به سختی مبدل خشم در شیوه ای که در این کشور تا به حال تحت الشعاع امپراتوری بریتانیا همراه بود گسترده مشاجره که امریکا کم عمق محل احاطه شده توسط زمخت تجارت نرخ جرم و جنایت بالا و خمیازه نژادی rifts. اما در زیر انگلیسی, مدارا, نیز وجود دارد که احترام به امریکا: آن فن و دانش آن بهره وری سازمانی آن سنت های دموکراتیک و خالص خود را بلند. زمانی که پدر من دور شد مشغول به کار در اسکاتلند او را دیدم U. S. S. John F. Kennedy بادبان تا فرث از جلو. گسترده هواپیماهای حامل تقریبا یک چهارم از یک مایل طولانی او گزارش به ما در حیرت.

نیم قرن بعد بقیه جهان است که به دنبال در وحشت به این کشور lurches از یک فاجعه دیگر. به دام افتاده در یک خلاء رهبری ایجاد شده توسط خودشیفتگی واقعیت تلویزیون ستاره که اشغال دفتر بیضی ایالات متحده به نظر می رسد ناتوان به دستگیری گسترش یک بیماری همه گیر است که بسیاری از کشورهای صنعتی موجود ماه پیش. به عنوان تجمعی تعداد عفونت های منجر به برتری چهار میلیون و اقتصادی ارتجاعی که زمانی شروع شد که بسیاری از کشورهای در موعد مقرر بازگشایی اقتصاد خود را به نظر می رسد به تاخیر انداخت. و با یک انتخابات فقط سه و نیم ماه دور که همان رئیس جمهور در تلاش نومیدانه برای نجات سیاسی خود پوست به نظر می رسد قصد ایجاد درگیری های خشونت آمیز در برخی از امریکا بزرگترین conurbations.

بنابراین بسیاری از چیزهای بد اتفاق می افتد, آن را سخت به نگه دارید تا. در بسیاری از کشورهای COVID-19 بستری شدن در بیمارستان به سرعت در حال افزایش. روز چهارشنبه بیش از یازده صد مرگ و میر گزارش شده در سراسر کشور—بالاترین رقم از ماه مه با توجه به Covid پیگیری پروژه—و در روز پنج شنبه وجود دارد بیش از یک هزار. "این بیماری همه گیر در ایالات متحده شبیه است که از یک کشور در حال توسعه" دکتر دیوید هو یک virologist در دانشگاه کلمبیا گفت: MSNBC را Rachel Maddow در شب چهارشنبه. "این است که قطعا بسیار غم انگیز برای دیدن است."

همه چیز آنقدر بد است که آن را وسوسه انگیز توصیف ایالات متحده به عنوان یک شکست دولت است. که مختصر عبارت که من خودم استفاده در مناسبت نیست به طور کامل به تصرف خود در وضعیت فعلی است. حتی در این شرایط وخیم قطعات سیستم آمریکایی هنوز هم عملکرد به عنوان آنها طراحی شده بودند. در سراسر کشور, متخصصان پزشکی و بهداشت عمومی مقامات و سیاستمداران محلی در تلاش هستند تا خود را damnedest به مبارزه با ویروس. افکار عمومی به طور کلی حمایت از اقدامات سختگیرانه تر. بر اساس یک نظرسنجی که شرکت تحقیقاتی صبح مشورت انجام شده برای سیاسی اکثریت بزرگی از آمریکایی ها حمایت خواهد ایالت ماسک داشتیم که در حال اجرا با جریمه یا زندان برای scofflaws.

در ضمن تهمت است که هنوز در تلاش برای بهره برداری از این تظاهرات که به دنبال کشتن جورج فلوید. در اوایل این تلاش بودند ملاقات با برخی از مقاومت است. در اوایل ماه ژوئن زمانی که او می خواست به احضار ارتش ایالات متحده به شهرهای آمریکا, پنتاگون, برنج, از جمله وزیر دفاع و رئیس ستاد مشترک ارتش مخالف این ایده است. اما تهمت نمی کند مثل این است که به خنثی. با چشم پوشی از دادستان کل ویلیام بر دولت او قرار داده با هم عملیات سخت کوش شجاعت نظامی صدایی نام برای اعزام عوامل تحت نظارت وزارت امنیت داخلی بر روی خیابان پورتلند در استتار دنده مسلح به گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی. چهارشنبه شب فدرال عوامل teargassed شهردار این شهرستان Ted ویلر به عنوان او پیوست معترضان در خیابان.

پیش از آن در روز رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرده بود که او ارسال فدرال عوامل به دو بیشتر شهرهای آمریکا—آلبوکرک و شیکاگو—تحت پوشش در حال گسترش ضد جرم ابتکار عمل افسانه است. بر راه اندازی کمپین یک زن و شوهر از هفته پیش. آن را پس از نام افسانه Talifarro چهار ساله که به ضرب گلوله کشته شد و کشته شد و در ماه ژوئن در شهر کانزاس که در آن برای اولین بار ماموران فدرال اعزام شدند.

از آغاز محلی و مقامات منتخب در پورتلند مخالف این تصمیم به ارسال نیروهای شبه نظامی به شهرستان خود را. "دولتهای خودکامه نه دموکراتیک جمهوری ارسال بینام و مقامات پس از معترضان" اورگان سناتور Jeff Merkley توییتی هفته گذشته است. شده است وجود دارد همچنین مقاومت مواجه از دیگر محله های. یک سخنگوی پنتاگون گفت: "ما شاهد این اتفاق در ماه ژوئن هنگامی که وجود دارد برخی از اجرای قانون که عینک لباس است که آنها را به نظر می رسد ، . . . وزیر امور خارجه ابراز نگرانی از این در دولت است که ما می خواهیم یک سیستم که در آن افراد می توانند تفاوت را بگویید."

روز شنبه, تام ریج جانباز جمهوری خواه که در خدمت به عنوان فرماندار پنسیلوانیا و به عنوان اولین وزیر امنیت داخلی گفت: آژانس نبود تاسیس "به رئیس جمهور شخصی و شبه نظامی." ریج افزود: "اگر من فرماندار و حتی در حال حاضر من می خواهم این فرصت را به کار با هر آژانس فدرال برای کاهش جرم و جنایت و یا بی قانونی در هر یک از شهرستانها. اما . . . این امر می تواند یک روز سرد در جهنم قبل از من رضایت به یک طرفه, ناخوانده مداخله به یکی از شهرستانها."

در شیکاگو شهردار لری Lightfoot گفت که این شهر را با کمال میل قبول کمک های فدرال در مبارزه با جرم و جنایت, اما او نیز با صدور یک هشدار است. "ما خوش آمدید واقعی مشارکت نمی کنیم خوش آمدید دیکتاتوری" او گفت:. "ما خوش آمدید استبداد و ما خوش آمدید خلاف قانون اساسی دستگیری و بازداشت از ما ساکنان و این چیزی است که من را تحمل نخواهد کرد."

این تحولات نشان می دهد که امریکا به عنوان یک کل نیست شکست—هنوز رتبهدهی نشده است به هر حال. اما سیستم خود را از دولت خود اظهار داشت: ارزش و ادعاهای خود به عظمت همه تحت محاصره توسط رئيس جمهور که فاقد قطب نمای اخلاقی خود شک و احترام به هنجارهای تاریخی که مهار رهبر دیگری.

تا مطمئن شوید که تهمت نیست تنها مسئول این ویروس مواج خارج از کنترل است. افزایش اخیر در کالیفرنیا که در اوایل نقل مکان کرد و به طور موثر به شما معرفی مستند نشان می دهد که مقیاس چالش که COVID-19 نشان دهنده. اما بسیاری از کارشناسان معتقدند که رئیس جمهور پاسخ یا عدم پاسخ—ساخته شده چیز بسیار بدتر از آنها نیاز به. "این یک شکست رهبری در دولت ملی" بری شکوفه, استاد بهداشت عمومی در دانشگاه هاروارد گفت: بار مالی. "رئیس جمهور ما به طور موثر گفت:" بیایید فراموش نکنید که در مورد این بیماری همه گیر ما باید اقتصاد در مسیر بازگشت بنابراین ما می تواند برنده انتخابات'. است که کشتار بسیاری از مردم است."

شکر خدا مغلوب ساختن پیشی جستن "نظم و قانون" gambit نشده منجر به هر گونه مرگ و میر در عین حال اگر چه شهردار ویلر هشدار داد که "بزرگترین ترس من این است که کسی را برای رفتن به مرگ است." برخی از مفسران در حال ساخت نسبت به سال 1968 زمانی که ریچارد نیکسون به بهره برداری ناآرامی های خشونت آمیز برای کمک به او را شکست هوبرت هامفری. قیاس نیست به طور کامل خاموش علامت اما نیکسون یک رقیب نه رئیس جمهور. اگر او تا به حال شده است در یک موقعیت برای اعزام ماموران فدرال برای کمک به پلیس ارسال شده توسط ریچارد دیلی شهردار شیکاگو به کرک سران معترضان در خارج از کنوانسیون دموکراتیک آن است که تصور او خواهد آن را انجام داده اند. اما چنین نابکار امکان ندارد بوجود می آیند.

در حال حاضر آن است و چه چیزی باعث این وضعیت حتی بیشتر خطرناک است توجهی و سکوت بسیاری از جمهوری خواهان. ارسال شده توسط ناشناس ماموران فدرال به ربودن معترضان از خیابان مغلوب ساختن پیشی جستن است کشش اختیارات ریاست جمهوری را به دامن زدن به درگیری های داخلی و منحرف کردن توجه از شکست خود را برای مقابله با این بیماری همه گیر. جدا از سناتور رند پل دیرین آزادیخواه که صحبت از روز دوشنبه به سختی یک انتخاب G. O. P. رسمی مطرح کرده صدای اعتراض. (ریج البته بازنشسته شده است.)

از جمهوری روم به وایمار آلمان و روسیه و ترکیه در این قرن تاریخ نشان می دهد که دموکرات فروپاشی یک فرایند تدریجی است و رهبران مستبد به ندرت اگر تا کنون در رسیدن به قدرت بدون کنترل و بدون رضایت از برخی از عناصر سیاسی. امریکا وجود ندارد و امیدوارم آن را هرگز خواهد بود. در این لحظه اگر چه ادعا می کنند خود را به یک مدل برای کشورهای دیگر است که به دنبال به طرز وحشیانه ای پاره پاره. انتخابات نمی تواند به زودی به اندازه کافی.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب