امریکا تشنه Anthony Fauci

آلیشیا Tatone / اطلس

به روز شده در 10:32 p. m. و در 7 آوریل سال 2020 است.

“دکتر Fauci کل بسته” ادعا می کند که حساب توییتر @FauciFan فهرست کردن هر یک از ویژگی های خود را با یک علامت از emoji. “هوشمند است. نوع. خوش تیپ. به معنای واقعی کلمه خوب به دنبال اوه خدای من.”

در تمام طول روز آمریکایی ها آنلاین به نم در مورد خرد کردن در Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی. حفاری تا آنها خود را در کالج سالنامه عکس ها و شواهدی وجود دارد که او پس از بازی بسکتبال در کوتاه کوتاه. آنها خود را ویرایش کنید صفحه ویکیپدیا تعویض اصلی عکس با یکی گرفته شده 13 سال پیش و سپس یکی از 17 سال پیش. در شمال ایالت نیویورک-New York, زادگاه, شما می توانید خرید دونات با چهره خود را بر روی آنها. بیش از 10 ، 000 نفر با امضای یک طومار را Fauci مردم مجله بعدی “Sexiest Man Alive.”

Fauci تا به حال همین کار از سال 1984 و او را به دست آورده به رسمیت شناختن ملی قبل از خود را برای دست زدن به اچ آی وی/ایدز بحران است. اما در طول این دورهای فاجعه طبیعی به عنوان یک عضو برجسته دولت فدرال coronavirus نیروی کار او را بیشتر شبیه به یک واقعی افراد مشهور, معروف برای تضاد بین خود را با آرامش اظهار داشت: تخصص و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن متناقض پیام در جلسات مطبوعاتی. Doodling قلب بیش از همه صورت خود را ممکن است غیر منطقی به نظر می رسد اما در زمان بحران اغلب نژاد شیفتگی با مقامات که می تواند به ارائه راهنمایی و تسکین اضطراب است.

در این لحظه smooching کسی بدنساز, حتی بی پروا اما در انزوا و در daydreams, بسیاری از آمریکایی ها در حال فکر کردن در مورد کاشت یک در 79 سال درمان ،

این @FauciFan حساب توییتر—که هفته گذشته به ویژه یک عکس از یک جوان Fauci توضیح HIV چگونه در تعامل با سیستم ایمنی بدن زیر نویس “#tbt #thirsttrap”—ایجاد شد و سه هفته پیش توسط Sara الکساندر تیفانی Zarrella و Leann به سه نفر از دوستان و میکروبیولوژی که با هم کار کنند در Bethesda, Maryland. آنها در حال شوخی نیست در مورد خود له و فن خود را به حساب در حال حاضر بیش از 15 ، 000 پیروان.

سه نفر صحبت شده بود در مورد تشنگی خود را برای Fauci بیش از متن و تصمیم گرفت تا آن را در امیدوار است که این امر می تواند سرگرم کننده برای دیگر حوصله و freaked کردن مردم است. به 22 به من گفت که او فکر می کند مردم کشیده شده به Fauci را “زیبا و دلفریب, بروکلین لهجه.” او نمی توانست قادر به حدس زدن سن و سال او اضافه شده و اشاره کرد که او یک دونده مشتاق و جدی light-up-the-room انرژی است. “او بسیار آگاه و متخصص اما او صحبت می کند واقعا نزدیک راه” Zarella, 33, به من گفت. “هر کس می خواهد به دانستن چه خبر است و او ارائه می شود.”

الکساندر, 25, موافق و گفت: “من شخصا فکر می کنم که او واقعا جذاب است و آن را بی سابقه برای مردم را به خود جلب نمود به مردان مسن تر است. نگاهی Jeff Goldblum.” من به او پیشنهاد شده که Goldblum واقعی ستاره هالیوود که ممکن است وجود دارد چیزی عجیب و غریب در مورد ارائه Fauci به عنوان یکی. “ما در حال تلاش برای سرپا نگه داشتن او را و او را مشهور” او به من گفت. “این فقط یک قدردانی از او. او کار 16-به همراه ساعت در روز.”

آمریکایی ها تا به حال مقدار زیادی از سیاسی له قبل از. شده اند وجود دارد و با دوام تر از آنهایی که در رئیس جمهور مانند جان اف کندی و رونالد ریگان و اخیرا باراک اوباما ، در زمان اوباما شد یک شکل عمومی اینترنت آماده بود برای تقویت گفتگو در مورد سکس با بیش از خوش تیپ و مردان صالح: در سال 2007 یکی از یوتیوب اصلی ویروسی بازدید یک کمدی موزیک ویدئو به نام “له بر اوباما” بازیگران بازیگر کهربا لی, بکن بکن عنوان یک زن جوان در کون, کوتاه, که می خواهد را با آن زمان سناتور از ایالت ایلینوی است.

“من توسعه له اوباما,”, بکن بکن به من گفت. (امروز او یک Instagram تاثیر گذار که نوشته های مامان مرتبط با شیوه زندگی محتوا.) “او این جوان مودب, خوش تیپ همکار. مردم احساس کردند یک ارتباط شخصی با او هنگامی که او صحبت کرد.” برای Fauci او گمان انگیزه برای خرد کردن هستند کمی متفاوت است. “شماره 1 خود را کمی نیویورک. او احساس می کند مانند یک صدای دلیل کسی که شما می توانید اعتماد. او آرام در مورد حضور او. Supersmart. من فکر می کنم او شایان ستایش.”

واضح تر سابقه برای Fauci را تازه کشف شده مشهور است یکی دیگر از عطر و طعم-از-این-هفته شکل عمومی ویژه مشاور رابرت مولر که تبدیل به یک ابرقهرمان و رواقی پسر به چپ در طول تحقیقات خود را از روسیه دخالت در انتخابات 2016. که خود را به طور کامل نمی شد رمان: برای یک دوره کوتاه پس از 9/11 سپس-وزیر دفاع دونالد رامسفلد شد و درمان به عنوان یک نماد رابطه جنسی—به عنوان سالن قرار داده و آن را یک “داغ جمهوریخواه جنگ پدر.”

مولر مانند Fauci شد crushable به دلیل درک است که او خون سرد soberly الک را از طریق حقایق و نادیده گرفتن بی ربط clangor در یک وضعیت پر تنش. یک زن گفت: آسوشیتد پرس در سال گذشته “من تحسین [مولر s] رمز و راز. من تحسین است که من شنیده ام صدای او.” اما اگر چه بسیاری از آمریکایی ها در حال ساخت این مردان به heartthrobs—آیا به عنوان یک شوخی و یا صمیمانه—آن معنا نیست که ما در واقع می خواهید آنها را به عمل مشهور است. ما فقط می خواهم به مراقبت گرفته شود و ما نمی خواهیم هر چیزی برای شکستن این توهم که آنها می تواند ما را نجات دهد.


دیگر وجود دارد له از coronavirus بحران مهمترین فرماندار نیویورک اندرو کومو که روزانه از کنفرانس های مطبوعاتی در وزارت امور خارجه-مارک لباس را تبدیل به انتصاب تلویزیون برای مردم زندگی در کانون کشور شیوع. رواج ستایش است شایستگی خود را و “خیالی پسر” بالقوه در حالی که نیویورک پست صحبت با مامان در لانگ آیلند که بوده در مورد خوردن بستنی در خواب, تماشای او را با آرامش صحبت و متقاعد کننده از نیویورک توانایی برای غلبه بر این بیماری همه گیر.

در حالی که توصیف Fauci ساکن در چگونه “دوستداشتنی” او است که آمریکایی ها با شیفتگی کومو است که آشکارا grimier. هفته گذشته به عنوان مثال توییتر مملو حدس و گمان به اینکه یک عجیب و غریب به دنبال چروک زیر فرماندار چوگان شد, در واقع, نوک پستان حلقه. جعلی دوستیابی مشخصات نوشته شده برای فرماندار توسط شهرستان و دولت اشاره نمی شیرینی یا جذابیت اما منافع مانند “ماهیگیری” و “فریاد” و همچنین نوع شخصیت “گذاشته پشت شل شخص است که همیشه در یک حالت سرد.”

در آخرین پست وبلاگ با عنوان “کمک به, I Think i’m in Love With Andrew Cuomo??” از دید نویسنده ربکا Fishbein فرار کردن لیست از چیزهایی که او بیزار مورد او به لحاظ سیاسی و سپس اعتراف کرد: “وقتی من جریان را پايه بلند كن بادي در فرمانداری وب سایت—هر روز حدود 11:30 صبح با یک ارائه پاورپوینت—من احساس آرامش. من احساس می کنم زنده است. من احساس محافظت می شود. من احساس می کنم … پروانه ها.” او شنیده ام از مقدار زیادی از نیویورک زنانی که به توافق برسند. “بسیاری از زنانی که مسن تر از من ایمیل شده است من که هیچ من واقعا او را دوست دارم او تمام موهای خود را,” او به من گفت.

Fishbein زندگی در شهر نیویورک در طول 9/11 و او به خاطر مردم احساس مشابه در مورد آن شهردار رودی جولیانی. و بعد از طوفان سندی در سال 2012 او گفت: او می دانست که افرادی که فکر می کردم که پس از آن — نیوجرسی فرماندار کریس کریستی بود و قهرمانانه به اندازه کافی احساس چسبناک ، “آن [می کند] اما من فکر می کنم وجود دارد این احساس که کسی به شما می گوید در چه به نظر می رسد مانند ساده, شیوه, چه خبر است,” او گفت:. این می تواند جهش به له با سهولت. “این فقط ذهن خود را بازی ترفندهای بر شما.”

این به معنای واقعی کلمه درست است می گوید: هلن فیشر بیولوژیکی انسان شناس که مطالعات دوستیابی و روابط در دانشگاه ایندیانا را Kinsey Institute. “در زمان بحران مردم یک مبارزه یا پرواز پاسخ. که درایوهای تا تستوسترون در مغز” او به من گفت. “تستوسترون محرک های مختلف مغز سیستم است که می تواند باعث تحریک جنسی. تستوسترون همچنین دارای همبستگی مثبت با دوپامین و دوپامین است که مرتبط با احساسات و عشق رمانتیک.”

شما لازم نیست به من توضیح است که ماه گذشته شده است اشباع شده با احساسات یا این که اعصاب شما فقط می توانید ضربه بزنید-رقص برای مدت طولانی قبل از اینکه مغز شما شروع به انجام کار های عجیب و غریب و تکان دهنده همه چیز است. مشابه هورمون های درگیر در خرد کردن و وحشت و سراسیمه از آدرنالین می تواند منجر به جاذبه است که احتمالا به همین دلیل کارشناسی شامل خیلی با طناب از ارتفاع پریدن و هلیکوپتر سفر.

خرد کردن در یک مکان رسمی است به خصوص پربار اما آن را سخت به فکر می کنم یک دلیل نه به افراط در آن را کمی. حتی در شرایط عادی یک له انحراف است از همه چیز ما نگران هستیم. بی معنی له ممکن است اگر هر چیزی حتی بیشتر لازم است در طول یک بیماری همه گیر که تنها محرک های دیگر هستند هولناک است. له سنبله و تعجب ما—ناراحت کننده است اما سرگرم کننده, شیرین اما تهوع.

تشنه بیش از Fauci نمی خواهد متوقف کردن بیماری همه گیر اما حداقل آن می تواند ما را مشغول نگه دارید. من به تازگی در سراسر تصادفا یک تصویری از یک زن به نام جیل گیتار زدن و آواز خواندن در مدرسه-معلم صدای یک آهنگ عشق برای او. “لطفا ایمن ماندن دکتر” آهنگ به پایان می رسد “شما تنها امید ما.”

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>