دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و استفاده و سوء استفاده از کتاب مقدس

برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن عکس op در مقابل کلیسای جان تنها کتاب مقدس را انجام دهد چرا که او یک بار دیگر

توسط NEWS-SINGLE در 26 خرداد 1399
President Donald Trump holding a Bible
برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن عکس op در مقابل کلیسای جان تنها کتاب مقدس را انجام دهد چرا که او یک بار دیگر ساخت یک ادعا در مورد امریکا و مسیحیت.عکس توسط پاتریک Semansky / AP / شاتر

در شرایطی مانند امروز مردم خود را از بازگشت به باورهای عمیق و نگاه به نفس خود را. حزب دموکرات با, جو بایدن, کمپین اعلام کرده است که انتخابات ریاست جمهوری خواهد بود "نبرد برای روح از امریکا است." اما در قرآن در نظر چه نوع از یک روح خواهد بود ؟ امریکا همچنان یک مسیحی اکثریت ملت و پروتستان های انجیلی مهم و قابل اعتماد در بخشی از رئيس جمهور تهمت پایه; بخشی از خود "را در امریکا بزرگ دوباره" موضوع شده است را در خود چهره یک گروه پشتیبانی برای مسیحیت. اگر چه مغلوب ساختن پیشی جستن زندگی می کردند بیشتر یا کمتر در مقابل یک مسیحی زندگی بسیاری از پروتستان های انجیلی او را به بهشت خود را-ارسال متحد یک نمونه از خدا شناخته شده عادت کار در راه مرموز.

وفادار churchgoer او نیست. پس از او برگزار شد تا یک کتاب مقدس برای خود خشونت را فعال کنید عکس op در میدان لافایت یک خبرنگار از او پرسید "این است که کتاب مقدس خود را؟" او پاسخ داد: "این یک کتاب مقدس." اگر به عنوان او به نظر می رسید گفت: (جای تعجب نیست) این کتاب مقدس خاص تعلق ندارد به او واقعی خود را صاحب ناشناخته باقی مانده است. Ivanka Trump انجام شده بود آن را در یک کیف دستی طراح در طول راه رفتن از کاخ سفید به سنت جان کلیسا و داده بود و آن را به پدر او به طوری که او می تواند در برخواهد داشت و با آن, اما ظاهرا نبود او یا. پس از عملیات عکس, هیچ کس پا به جلو به ادعای این کتاب مقدس به خود و افتخار در آن شرکت کردند در یک لحظه مهم در تاریخ است.

البته وجود دارد میلیون ها نفر از انجیل وجود دارد که آیا از لحاظ فنی متعلق به هر کسی است. شاید این فقط یک کپی است که کاخ سفید در دست داشتند. در دادگاه برای ادای سوگند در از شهود وجود دارد و کتاب مقدس است که به طور کلی اموال از دادگاه. در شاهد به درخواست دادگاه ممکن است ارائه یک نسخه از تورات به جای; در مکان هایی با تنوع بیشتر و دادگاهها نیز ممکن است ارائه Qurans و باگاواد Gitas. گزینه نه ادای سوگند در هر متن در همه وجود دارد بیش از حد. ملحدان به عنوان مثال لازم نیست برای بالا بردن دست راست خود را و قسم می خورم در یک جلد گالینگور از ریچارد داوکینز را "توهم خدا" اما ممکن است به سادگی اثبات می کند که آنها چه می گویند خواهد بود که حقیقت است. برخی از قضات در یک نقطه از گفتن منصفه به یاد داشته باشید که یک شاهد عینی که انتخاب را برای تأیید به جای قسم است کمتر احتمال دارد به راستگو.

برای مغلوب ساختن پیشی جستن اهداف در میدان لافایت اما تنها یک کتاب مقدس را انجام دهد چرا که او یک بار دیگر ساخت یک ادعا در مورد امریکا و مسیحیت. ارشد خود را مشاور حقوقی جینا الیس بعد گفت واشنگتن پست "برای من به عنوان یک قانون اساسی وکیل به عنوان یک آمریکایی و به عنوان یک مسیحی تمام کسانی که همه چیز با هم آمدند و برای من در آن لحظه." در گذشته آمریکا وجودی جنگ هر دو طرف شد و یقین مسیحی است. در طول جنگ داخلی مؤتلفه نیروهای دعا در احیای جلسات گاهی به رهبری ژنرال آنها و اتحادیه ارتش هنگ سنگ "نبرد سرود جمهوری" را به عنوان آنها به راهپیمایی پرداختند. امروزه تنها مغلوب ساختن پیشی جستن طرف بغل کردن ایمان به آن آغوش داشتن آموزش آن برای مبارزه در دوران به اصطلاح جنگ در کریسمس که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد که مقهور دشمن به رضایت خود را. در اواخر سال 2017, زمانی که اعلام خود کاهش مالیات برای شرکت های بزرگ و غنی گفت: "ما به مردم آمریکا بزرگ و زیبا کریسمس در حال حاضر" در نتیجه ترکیب پدر و پسر—خدا و پول—با روح القدس خواهد بود که خود را. در ضمن ضد مغلوب ساختن پیشی جستن طرف باقی می ماند به طور رسمی ungirded در مقدس زره شاید آن به عنوان ترک نمی هر کسی خارج است. این کشور پس از همه و مغلوب ساختن پیشی جستن-حمایت از پروتستان های انجیلی هستند تعدادشان کمتر توسط بسیاری از میلیون ها نفر از آمریکایی ها که نیست.

تصور کنید که در مبارزات قبلی تنها طرف اشتباه—که آشکارا طرف اشتباه, به عنوان نشان داده شده توسط تاریخ—تا به حال شده است با صدای بلند و آشکارا مسیحی است. جفرسون ديويس رئيس جمهور از کنفدراسیون طرف اشتباه ارائه شده خواهد بود تا خود را به عنوان مسیحی قهرمان و آبراهام لینکلن که موقعیت بود بطور قابل توجهی نزدیک به تعالیم مسیح خواهد ماند disinterestedly و tolerantly سکوت. لینکلن بود و نه یک کتاب مقدس-thumper به عنوان کتاب مقدس-brandishers استفاده می شود به نام در عصر قبل از میدان لافایت اما او نوشت و صحبت کرد و فکر می کردم از نظر کتاب مقدس. در دومین مراسم تحلیف در نزدیکی مدنی پایان جنگ او قاب دو طرف متخاصم مانند این: "هر دو خوانده شده همان کتاب مقدس و دعا به همان خدا; و هر فراخوانی کمک های خود را در برابر دیگر."

سپس او رفت و با اخلاقی که وضوح همراه با خشک مرز شوخ طبعی ساخته شده است که او نه تنها ما بزرگترین جمهور اما یکی از بزرگترین نویسندگان: "این ممکن است به نظر می رسد عجیب و غریب که هر مرد باید به جرات پرسیدن فقط خدا کمک wringing نان خود را از عرق مردان دیگر چهره; اما اجازه دهید ما قضاوت نیست که ما در نظر گرفته نمی."

در آن لحظه او به دلیل امیدواریم که این جنگ به زودی پایان در پیروزی اما او هیچ چیز نمی دانیم. آن می تواند برای مدت زمان طولانی:

در عین حال اگر خدا بخواهد که آن را ادامه خواهد داد تا زمانی که تمام ثروت انباشت اشیاء بدست آمده توسط باند-مرد دو صد و پنجاه سال از تلافی یا عمل متقابل زحمت باید غرق شده و تا زمانی که هر قطره خون کشیده با شلاق باید پرداخت شود دیگر کشیده شده توسط شمشیر همانطور که گفته شد سه هزار سال پیش تا هنوز هم باید آن را گفت: "قضاوت خداوند درست و صالح در دسترس نباشد."

مبارزه را برای یک مدت زمان طولانی پس از جنگ به پایان رسید و آن را ادامه می دهد اما نه به عنوان لینکلن پیش بینی آن است. سخنرانی خود خواست دلسوزی برای طرف دیگر اما می گوید هیچ چیزی در مورد آنچه که مردم قبلا برگزار شده در برده داری را انجام دهد. به عنوان آن معلوم سابق مجاهدين در هر دو طرف در بر داشت که آنها تا به حال یک مشترک شور و شوق برای سفید برتری postbellum و زخم بموقع محدود. وقتی پرسید که چگونه freedmen و زنان بودند به همراه بدون ملک و یا آموزش و پرورش یا چشم انداز لینکلن جواب داد: "ریشه" abbreviating روستایی بیان برای گرفتن در شرایط دشوار: "ریشه خوک و یا می میرند." تروریسم و دروغ سفید برتری و یک صد و پنجاه و پنج سال از "ریشه" ما به ارمغان آورده اند تا به امروز.

مدنی-جنبش حقوق نوزده-پنجاه و شصت امر اتفاق نمی افتاد بدون کلیسا در آمریکا و کشیش مارتین لوتر کینگ جونیور یک فرد از هر گونه ایمان و یا هیچ کدام در همه می تواند معاف شود برای مایل است که پادشاه بود و به نوعی به طور معجزه آسایی بازگشت به تندر در مغلوب ساختن پیشی جستن زمانی که او مطرح شده با کتاب مقدس به عنوان شما ممکن است مایل است که خود را مدیر مدرسه وارد شده بود که یک زمین بازی bully شد دوست داشتنی در اطراف شما. کتاب مقدس در مورد عدالت و ایمان و تواضع و عشق—آنچه که واضح این رئیس جمهور ما را ملزم به دفاع و reassert!—و تعدادی از صدای مخالف اشاره کرد که پس از عملیات عکس. بایدن گفت که تهمت نباید فقط با ماشین کتاب مقدس—او باید آن را باز کنید و آن را بخوانید.

The Reverend Al Sharpton در مداحی در یادبود جورج فلوید در هوستون گفت: همان و خیلی بیشتر در امتداد مذهبی خطوط. او صحبت کردن در یک کلیسا در زمینه عزاداری در اما بود و همچنین پرداختن به کل کشور است. در ابتدای مداحی, او گفت:, "اجازه دهید از من بپرسید کسانی از شما که در سنت مداحی, نیاز به یک کتاب مقدس مرجع به جامعه سوم فصل اول آیه" و سپس او بازنویسی خط "به همه چیز وجود دارد که یک فصل و زمان برای هر هدف تحت بهشت است." اجازه می دهد که برخی از شنوندگان خود را ممکن است نیاز به یک کتاب مقدس مرجع و برخی ممکن است او را به صحبت فوری او مخاطبان در حالی که نگه داشتن یک بزرگتر در ذهن است.

در یک شبیه مراسم—یادبود برای نه نفر از اعضای یک کتاب مقدس-گروه مطالعه به قتل یک نوجوان سیاه پوست به supremacist در چارلستون کارولینای جنوبی در سال 2015—رئیس جمهور اوباما خواند سرود "گریس شگفت انگیز" a cappella به عنوان بخشی از مداحی. همه در امریکا می داند که "گریس شگفت انگیز" و یا برخورد خواهد شد آن را در نهایت. اگر آمریکا تا به حال یک ملی دین "گریس شگفت انگیز" خواهد بود که سرود ملی. اوباما به بسیاری از قدرتمند سخنرانی و آواز خود را از "گریس شگفت انگیز" یک نقطه بالا تقطیر خیلی از امید و شفا است که او را احاطه کرده. متاسفانه فضل است که به عنوان سرود می گوید: "من به ارمغان آورد امن تا کنون" است که به دنبال نوع سوال و ناقص در حال حاضر.

شاه در حال رفتن به آمده به عقب و توقف وحشت زده قلدر. دوم Julia Ward Howe نمی خواهد نوشتن ما دیگر سرود در مورد پایمال کردن vintages و وحشتناک سریع شمشیر است. مردم خوب خواهد شد و مردم هر روز که زنده هستند در حال حاضر در همه پیچیدگی و شک خود را religiousness یا نخواهد بود را به ادامه مبارزه مسلحانه با هر چه ایمان آنها قرار دادن اعتماد خود را در خدا—یا نه—و راهپیمایی ،tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن