پزشکان چینی ترجمه که coronavirus راهنمایی

Coronavirus است که تمام اخبار. به عنوان آن می رود بین المللی ترجمه شده است به ناچار درگیر است. برخی از ترجمه

توسط NEWS-SINGLE در 21 بهمن 1398

Coronavirus است که تمام اخبار. به عنوان آن می رود بین المللی ترجمه شده است به ناچار درگیر است. برخی از ترجمه است بدون شک حرفه ای انجام می شود اما بسیاری است که در اورژانس کار غیر حرفه ای بومی مترجمان که پزشکی پس زمینه. در هر صورت حتی در میان متخصصان وجود دارد تا به مدت طولانی است که بحث که آیا بهتر است به یک ترجمه توسط یک متخصص و عمومی مترجم یا کمتر کارشناس موضوع متخصص.

به هر حال در اینجا یک گزارش فقط در (با تأکید اضافه شده) در مورد کار گروهی از پزشکان چینی.

به عنوان ده ها هزار نفر از پزشکان چینی در حال مبارزه با رمان coronavirus (2019-nCoV), نه پزشکان از جنوب غربی استان سیچوان چین را ارائه پشتیبانی توسط ترجمه هدایت بهداشت جهانی مرتبn (WHO).
در 19 ساعت, پزشکان از بیمارستان در چنگدو مرکز استان به طور داوطلبانه به اتمام ترجمه و غلط گیری از راهنمایی که بیش از 7,400 کلمات طولانی و مشترک آن را آنلاین.

هدایت نگران مدیریت بالینی شدید عفونت های حاد تنفسی در موارد مشکوک از رمان coronavirus عفونت است که می تواند کمک به بیشتر پزشکان با استفاده از روش های علمی برای درمان بیماران و محافظت از خود را با توجه به مترجمان.

"این بیماری همه گیر جلب توجه بسیاری از مردم در سراسر کشور گفت:" یان Tong, دکتر از تیم ترجمه. "ما امیدوار به پیروزی در نبرد در برابر رمان coronavirus از طریق تلاش های ما."

در مجموع از هشت نفر از یان همکاران پیوست و او را در عرض یک ساعت پس از او نوشته شده اطلاع خواستار کمک از طریق WeChat. [WeChat چینی چند منظوره پیام های رسانه های اجتماعی و تلفن همراه برنامه پرداخت.]

این تیم موفق به ترجمه هدایت به زبان ساده با هدف کمک به کارکنان پزشکی پیدا کردن اطلاعات لازم در اسرع وقت در هنگام درمان بیماران است. اعضای تیم ملی نیز دعوت پنج سایر پزشکان متخصص در زمینه های مختلف به ویرایش ترجمه.

این یک کتاب درسی مورد غیر حرفه ای مترجمان پله در و سازماندهی کارآمد زمانی که اورژانس وجود دارد.

منبع
ECNS.cn4 فوریه سال 2020 است.
tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب