در آستانه آیووا قفقاز برنی ساندرز ظهور به عنوان جبهه دموکراتیک-دونده

Facebookتوییترایمیلنسخه قابل چاپصرفه جویی در داستانبرنی ساندرز خارجی در مبارزات انتخاباتی آغاز شده است به مانن

توسط NEWS-SINGLE در 13 بهمن 1398
برنی ساندرز خارجی در مبارزات انتخاباتی آغاز شده است به مانند یک برنده است.عکس توسط تام برنر / نیویورک تایمز / Redux

برنی ساندرز در هفتاد و هشت و سه ماه و روشن از یک حمله قلبی به احترام ابهام برای تبدیل شدن به شرکت پیشتاز برای نامزدی حزب دموکرات برای ریاست جمهوری ایالات متحده است. او هنوز هم نازک و قصد; به من چشم قوز در پشت خود را به عمیق تر. در یک تور از آیووا آخر هفته گذشته او در یک کت و شلوار با کفش-گردن پیراهن و موهای او در اهلی طرف از محدوده آن است. نه وجود دارد بسیاری از جوک ها در ساندرز سخنرانی در حال حاضر و یا داستان و یا مردم. او خطاب به هزاران نفر از مردم در آیووا و نه تنها با یک سوال.

بهتر ساندرز سنجی نگاه, بیشتر گرو, حتی دور او به نظر می رسد به رشد است. "ما زیرساخت های جاده های ما ما پل مرزی ما سیستم فاضلاب گیاهان فاسد شده," او گفت: morosely در ایمز (ames). او بالونی چشم انداز بودند به اندازه کافی برای تحریک جمعیت خود; ساندرز خود را می تواند از کاهش بیشتر آشنا تن. آمریکایی ها مجبور به تحمل بین المللی "خجالت" از عدم تضمین مراقبت های بهداشتی. آیا شما می خواهید برای "بحث در مورد ابتذال?" در نظر دارویی مدیران "یک دسته از کلاهبرداران." Dispassionately او در ادامه به تغییر آب و هوا. "آنها را دست کم گرفت انواع آتش سوزی جنگل ها و آتش سوزی خواهد بود که ما از دیدن. همه شما آگاه هستند که استرالیا یک کشور زیبا است که در حال حاضر در حال سوختن است." آمریکا به طور متوسط کارگر "است و نه ساخت یک نیکل بیشتر" از او و یا او پنجاه سال پیش او گفت: "شما سه نفر را در بالا داشتن ثروت بیشتر از پایین نیمی از جامعه آمریکا است. شما رو که ؟ سه نفر از صد و شصت میلیون نفر است." چرا شما فکر می یک فرد سرمایه گذاری خود را در یک بیمار ، پاسخ انجام شده توسط خود جوان جمعیت و عملیاتی: برای بچه ها.

این مشترک برای توصیف حال حاضر انشعاب در حزب دموکرات به عنوان حفره سمت چپ آن در برابر مرکز آن است. راه های مختلف برای قرار دادن در آن است که حزب تقسیم شده است بین آن به احتمال زیاد در آینده و فعلی آن واقعیت است. یک امرسون نظرسنجی آیووا در این هفته متوجه شد که چهل و چهار درصد از دموکرات ها تحت پنجاه و پشتیبانی Sanders; ده درصد به نفع الیزابت وارن و دیگر هیچ نامزد برتر دو رقمی. شما می خواهم فکر می کنم که یک رشد ائتلاف از این اندازه خواهد بود فریبنده به دیگر دموکرات ها اما ساندرز تایید شده توسط فقط یکی از سنا همکاران Patrick Leahy از ورمونت و توسط هفت نفر از خانه. روز جمعه او به حمایت از تنها یک ایالت آیووا قانونگذار در حالی که ctq شده بود تایید شده توسط هجده. "هیچ کس دوست دارد او را" هیلاری کلینتون می گوید, از Sanders, در یک مستند جدید فقط نشان داده شده در ساندنس که به نظر می رسد درست در یک حس خاص اما در کنار این نقطه است. رای دهندگان خود را دیگر نگاه بسیار بسیار شبیه به بیگانگان به حزب. آنها شروع به نظر می رسد مانند آینده پایه. سابق وزیر خزانه داری لری سامرز شده است صحبت کردن در یک تجزیه و تحلیل است که او و برخی از همکاران انجام شده است که در بر داشت که ساندرز را پیشنهاد خواهد اضافه کردن شصت تریلیون دلار در هزینه های جدید برنامه حدود بیست درصد از G. D. P. است که بیش از پنجاه بار هزینه های جدید پیشنهاد شده توسط Klobuchar ده بار که به پیشنهاد جو بایدن و تقریبا دو برابر این پیشنهاد توسط وارن. با توجه به تابستان ساندرز برنامه تقریبا سه برابر حجم معامله جدید است. ساندرز ممکن است کنایه با اعداد اما گسترده شکاف بین مقیاس برنامه های خود را و کسانی که از رقبای خود نشان می دهد چیزی در مورد اینکه چرا هواداران خود شده اند بسیار سخت برای دیگر دموکرات ها به دور نگه دار. "در هر کشور دیگر جو بایدن و من نمی خواهد در همان حزب" اسکندریه Ocasio-کورتز Sanders, برجسته ترین قائم مقام گفت: New York magazine ماه گذشته. در معرض خطر در ساندرز اولیه کمپین این است که آیا تغییر و تحول از دموکرات ها در حال حاضر آغاز شده است.

شنبه گذشته در شهرستان ایمز سالن Sanders, سفر با Ocasio-کورتز و فیلمساز مستند مایکل مور درو جمعیت بیش از یک هزار نفر به این معنا که دو صد نفر از آنها تا به حال به تماشای این تجمع از بدنسازی خارج برگشت. مور بیرون رفت و آنها را به آدرس. "شما مانند من هستید, این ادم جمعیت!" مور گفت. "ما نشان نمی دهد تا دو ساعت اولیه برای هر چیزی!" اما هر چه ساندرز کمپین نیست برای تنبلها. ساندرز می دانست که از ابتدا از این مسابقه بود که او به احتمال زیاد به جمع آوری پول بیشتر از هر یک از رقبای خود را و او است—بیش از نود و شش میلیون دلار تا کنون با توجه به مبارزات انتخاباتی. خود مدیر کمپین فیض فولادوند سابق دانشگاه هاروارد بازیکن بیس بال است که آموزش در هری رید در سنا ، نقش خود را در ساندرز عملیات چیزی شبیه به یکی که رام امانوئل پس از بازی در جوان باراک اوباما: این رقم در یک آرمان کمپین که می داند چیزی در مورد قدرت. ساندرز کمپین تیز شعار"نه من. ما."—و نام تجاری است که نگه می دارد pivoting ماهرانه برای مطابقت با خبر. در آیووا این آخر هفته گذشته داوطلبان پوشیدن آخرین دکمه که در پاسخ به سوال در مورد ساندرز electability. آنها به عنوان خوانده شده, "برنی ضربان مغلوب ساختن پیشی جستن." ساندرز پلت فرم است که کمتر رادیکال تر از آن بود در سال 2016 و حامیان او' محاصره ذهنیت است که بی نقص است. در شب جمعه رشیدا Tlaib یکی از ساندرز ترین صریح عملیاتی سرفصل های ساخته شده برای booing یک اشاره از هیلاری کلینتون در مبارزات انتخاباتی رویداد. (Tlaib بعد از آن عذرخواهی کرد.) اما ساندرز جنبش با تمام bristling احساسات نیز شروع به نگاه مانند یک برنده است. در هر سطح وجود دارد جالب, تنش بین ناتوانی و قدرت.

اوایل صبح یکشنبه گذشته حدود صد مبارزات انتخاباتی داوطلبان در انتظار دیدار ساندرز در یک دفتر در مرکز نوار. به عنوان مردم جات اطراف خود را با دنده زمستان هنوز در من سعی کردم برای به دست آوردن یک حس از آنچه که متفاوت از سال 2016. کمپین عملیات بسیار بزرگتر و بهتر—توافق همه است. اما اغلب آنها گفت: "آن همان بود. "من صادقانه فکر نمی کنم یک تفاوت وجود دارد—من فکر می کنم این همان چیزی که" یک زن به نام سلیا Ringstrom به من گفت. ساندرز ثبات در مواجهه با فرصت طلبی و نفاق از هر دو حزب جمهوریخواه و دموکرات بود ، "منظورم این است که او شده است گفت: همان چیزی که چهل سال" مردی به نام مایک McElree به من گفت. ساندرز در طرف خوب یک مسابقه بین "دموکراسی و بربریت" یک سازمان گفت: این گروه—با کمی به نظر می رسید بین آنها است.

در طول پاییز عاقلانه چیزی برای گفتن در مورد این مسابقه این بود که دموکرات ها در زندگی واقعی نمی شد همان است که در آنها در توییتر—که آنها نه به عنوان متعهد به سوسیالیسم و اجتماعی-عدالت ادعا می کند و تقریبا تا کنون به سمت چپ. در دنیای واقعی خط رفت و حزب جمعیت شد بیشتر متین گروهی—خانه کمتر تحصیل کرده و کمتر spikily مترقی است. آنها می خواستند یک لمس بیشتر بهداشت عمومی بیمه متعادل تر سیستم مالیات و بازگشت به برخی از به یاد عمومی نجابت—آنها بایدن مردم است. در هفته قبل از آیووا قفقاز گرچه تمایز بین این حزب در توییتر و جهان واقعی به نظر می رسید به سقوط. "من فقط نمی مانند افراد ثروتمند" یک زن به نام سارا Brizzi به من گفت در انکنی. "شاید به دلیل داشتن رشد ضعیف است." Brizzi که وجود دارد با شوهرش و پنج سال از پدر توضیح داد که او کار می کرد برای سلامتی-شرکت بیمه است و اگر ساندرز برنده و مدیکر برای همه طرح متوجه شد او احتمالا از دست دادن شغل خود. در سال 2016 صاحب نظران گاهی اوقات توصیف ساندرز و تهمت مبارزات به عنوان بازتاب "نمادین" سیاست که در آن مواضع سیاست اهمیت کمتر از مقاومت در برابر وضع موجود. اما ساندرز جنبش عمیقا مواد: پیروان خود می خواهند مدیکر برای همه و سبز جدید مقابله و کمک درسی-عمومی رایگان کالجها و آنها تصور کرده اند این برنامه به وضوح به اندازه کافی است که آنها باید در نظر گرفته شود که آیا شغل خود را ممکن است تحت تاثیر قرار. Brizzi تا به حال وزن خطرات و مزایای و تصمیم گرفت که او با Sanders.

ما یک راه طولانی از شروع اولیه این کمپین زمانی که یک و نیم دوجین نامزد ملاقات با اوباما و رفت به تلاش برای ساخت یک مهربان پل بین سیاسی نیاز روز حاضر—به عنوان حزب آنها را می بیند—و ائتلاف از آینده است. اکثر کسانی که نامزد—Cory Booker, Julián Castro, بتو, o'rourke و کامالا هریس—در حال حاضر خارج از مسابقه و دو نفر دیگر پیت Buttigieg و وارن اند دیده می شود چشم انداز خود را تضعیف. فقط در چند هفته دموکرات ها ممکن است به سمت چپ با یک روش ساده و استارک انتخاب بین بایدن و ساندرز. در آیووا هفته گذشته قدرتمند ترین نیروهای دموکراتیک اولیه به نظر نمی رسد به کسانی که انبوه پشت مایک بلومبرگ و بایدن اما کسانی که وابسته به Sanders, اتوبوس, بالا بردن سرعت در غرب در سراسر آیووا—نود و شش میلیون دلار و چند نژادی ائتلاف جوان در پشت آن است که به نظر می رسید می خواهند آنچه او ارائه شد و نه به عنوان او ممکن است گفته اند پنجاه سنت دلار.

در یخی یدکی Perry, آیووا, یکشنبه گذشته, ساندرز مخاطبان بود کهنه به سالن شهر و نزدیک به نشئه اما بیشتر از انرژی است که جمعیت هستند بیشتر متمرکز و نگران ساندرز به نظر می رسد برای تبدیل شدن به یک عاطفی contrarian. ذهن خود را به نظر می رسید و ثابت در زمان کوتاه تا قفقاز و استیضاح دادگاه که او را در واشنگتن ساندرز گفت: "من امیدوارم که برای بازگشت—من نمی دانم اگر من در اواسط هفته. شاید نه." لحظه ای بعد او به نظر می رسید برای تصمیم گیری—احتمالا—و آهسته خود را هم به صورت یک پیام نهایی. بله این در مورد برنده شدن نامزدی او گفت:, و بله, آن را مورد ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن. "اما ما می خواهیم حتی بیشتر از شما. ما درخواست شما برای پیوستن به ما برای تبدیل این کشور است." رویداد بعدی در فورت داج. در آن زمان من می خواهم خارج ساختمان, کمپین اتوبوس شد و در حال حاضر از بین رفته اند. ساندرز گفته بود چند دقیقه قبل از آن که او لذت می برد گرفتن سوال از مردم آیووا نمایندگان شان را از طریق مبارزات انتخاباتی. "امروز ما در حال رفتن به آن زمان است."tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب