امریکا سرزمین احساساتی

ایده های در فرانسه که در آن من زندگی می کنند, ویروس تحت کنترل است. من به سختی می تواند باور این خبر بیرون

توسط NEWS-SINGLE در 12 تیر 1399
اقیانوس اطلس

من در بازگشت به پاریس با خانواده من سه ماه بعد از رئیس جمهور امانوئل پاکسازی دستور داده بود یکی از جهان ترین مهاجم ملی قرنطينه و یک ماه پس از فرانسه آغاز شده بود به سهولت خود را خارج از آن. زمانی که ما در خارج Gare Montparnasse به اواخر بهار تابش خیره کننده پس از یک فصل دور در یک روستایی با گاو از مردم به عنوان همسایه آن نامطلوب بود به رانش به عقب به جهان به عنوان ما می خواهم شناخته شده که قبلا آن را برای دیدن آن کافه تراس سرشار دوباره با چهره های خندان.

اولین واکنش من این بود یکی از اشتباه نا امیدی رفتیم شمال در سراسر رودخانه به آپارتمان ما است. شهر شده بود حذف شده از آن گردشگران هر چند آن را شلوغ بود با ساکنان basking در خود اصلاح آزادی است. نیمی در اکثر عینک ماسک و نصف دیگر evinced بی تفاوتی. ما در میان یک بحران من شکایت کرده به همسرم. چرا بسیاری از مردم قادر به حفظ, حتی, حداقل, نظم و انضباط ؟

چسب به عنوان من به اخبار ایالات متحده—که در آن به دنیا آمدم و بزرگ شدم و اغلب مسافرت— من نمی توانستم لرزش احساس است که فرانسه نیز باز بی پروا در اوایل. اما من اشتباه بود به نگران باشید. به عنوان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امریکا همچنان به شکستن رکوردها به صورت روزانه عفونت فرانسه مانند بسیاری از دیگر کشورهای توسعه یافته و حتی برخی از توسعه نیافته آنهایی که به نظر می رسد به ضرب و شتم به ویروس.

اعداد نیست و مبهم است. از اوج 7,581 موارد جدید در سراسر کشور در 31 مارس و با مرگ و میر پایین تر از 30000—در یک نقطه از جهان چهارم بالاترین وجود دارد فقط 526 موارد جدید در ژوئن 13 روز ما نقاب خودمان و ساخته شده است که سه ساعت سوار قطار به پاریس بازگشت.

امریکا این است که مطلق فاجعه است. تگزاس و فلوریدا و آریزونا جدیدترین هاب سرایت داشتن ظاهرا آموختم هیچ چیز از کشورهای دیگر و کشورهای که قبلا تجربه موج در موارد. من خیره در گوشی من در ناباوری هنگامی که نوازنده Rosanne نقدی در توییتر نوشت که دختر او بوده است به نام "لیبرال گربه!" در نشویل برای پوشیدن ماسک برای خرید مواد غذایی.

که توهین موجز منتقل چلیپا از مشکل است. آمریکا رهبری سیاسی این بیماری همه گیر به جای تلاش برای مبارزه با آن است. من هیچ آمادگی بدون هماهنگی از بالا به پایین رهبری از نوع ما لذت می برد در اروپا است. من فقط خالی ذکراست این نمایش غم انگیز از رئیس جمهور به دلیل خودداری از پوشیدن ماسک فقط به خود libs. چه شگفت آور خود وارد زخم.

در ژوئن 26, یک روز هنگامی که ایالات متحده بریده برخی 45,000 موارد جدید—چگونه است که برای آمریکایی "قتل عام"?—اتحادیه اروپا اعلام کرد که این امر شل برخی از محدودیت های مسافرتی اما گسترش آن ممنوعیت بازدید کننده از ایالات متحده و دیگر نقطه داغ سازمان ملل. روز سه شنبه تایید کرد که قابل توجه و عمیق تحقیر آمیز تصمیم یک پیام روشن است که در همه گیر مدیریت اتحادیه اروپا معتقد است که ایالات متحده بهتر از روسیه و برزیل—مستبد-اجرای عمومی-بهداشت و درمان حوادث—و که گردشگران آمریکایی را مطرح وخیم تهدید به سختی به دست ثبات ما مستند به دست آورده است به ما. خیلی برای این اسطوره را که آمریکا نظام سیاسی و روش زندگی یک مدل برای جهان است.

We نمی اقامت طولانی در این شهر است. اگر چه احتمال سرایت در پاریس است, حداقل فکر خطر غیر ضروری شدت دستپاچه و بنابراین ما به سمت چپ دوباره برای دور دیگری از خود تحمیل کردند. اما این یک انتخاب است. من فکر می کنم پدر و مادر من به دام افتاده در نیوجرسی در 70s و 80s بود و در رحمت از یک جامعه است که عدم اسراف برای حفاظت از آنها. و آن است که عدم محافظت از آنها را از برخی از قادر مطلق دشمن—به عنوان ما معتقد بودند در ماه مارس و شاید حتی به عنوان اواخر به عنوان مارس—اما از سختی و خطرناک دشمن است که بسیاری از جوامع دیگر باید کشتی را به تسلیم.

من فکر می کنم پدر من که من می دانم که من ممکن است دیدن این تقویم سال و یا حتی آینده و من عکس او را housebound به طور نامحدود قادر به تجربه لذت طوری مسکن به عنوان کتابفروشی مرور. من فکر می کنم مادرم که از دست رفته است او نوه تولد و تماشای آنها را رشد قد از طریق FaceTime و من تصور او را از خروج از خانه در سپیده دم می رسند در فروشگاه مواد غذایی در طول اولیه آن ساعت برای سالمندان است. من خشم. من نیز به یاد یک بار دیگر از درجه ای که بسیاری از کشورهای دیگر ارائه آنچه که در شرایط واقعی یک palpably بالاتر کیفیت زندگی با هر تعداد از بدیهی اقدامات است.

امریکا خانه من است و من نه مهاجرت کرد. من همیشه در بر داشت truest بیان وضعیت من در جیمز بالدوین برچسب "اقیانوس اطلس رفت و آمد." من در فرانسه زندگی می کردند و از اوایل 2000s و از آن شده است آموزنده بیش از چند دهه به نگاه اجمالی امریکا قد منعکس شده به من از طریق چشم از یک شبه خارجی است. اگر کشور موجب ترس و خشم شدید تحت جورج دبلیو بوش و خفیف خشم مخلوط با نیابتی پراید زیر, باراک اوباما, آنچه در آن باعث تحت مغلوب ساختن پیشی جستن شده است چیزی کاملا جدید: ترحم و بی تفاوتی. ما دولت منفور در سطح جهانی در حال حاضر, اما آیا ما حتی آن را ببینید ؟

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن