امریکا تا به حال یک بار مکان های مسری مردم را به رفتن

سلامت سل آسایشگاه ارائه شده بیماران هوای تازه, سرگرمی و اجتماعی—برای کسانی که آنها می تواند استطاعت.

توسط NEWS-SINGLE در 2 فروردین 1399
Alfred Eisenstaedt / گتی

زمانی که اموزش نی مریض شد او سمت چپ در پشت صفحه اصلی کار خود را به عنوان یک معلم و شوهرش و پسر جوان برای ورود به یک موجود امکانات پزشکی است. او تا به حال بسیار مسری بیماری بدون درمان شناخته شده و جدا از بقیه جهان او نوشت: او زندگی می کردند یک "فوق العاده بی سر و صدا ... نیمه زندگی است." او روز "پیژامه-چادری بی تفاوتی" بودند بسیار regimented چرخه استراحت و تغذیه وعده های غذایی نظارت آموزش مراقبان عامل با "سیاه و سفید پوشش داده شده و بهره وری است." او آموخته است که برای پیدا کردن آرامش در چرخش بازیگران بیمار زنانی که شد دوستان او در قفل او "پر از کتاب های خوب" و در "تپه ها و درختان فراتر از پنجره است."

"در عرض این دیوار من امن از شادی—بله" او منعکس شده است. "اما از درد نیز می باشد." سل آسایشگاه به عنوان او توضیح داد که آنها اجازه او را برای محافظت از مردم او را دوست داشت از بیماری و برای مدیریت علائم خود را زمانی که آنها به شدید ترین.

زیرساخت برای شامل بیماری های عفونی را هنگامی که وجود دارد در ایالات متحده در دوران قبل از ظهور آنتی بیوتیک است. جداسازی بیمارستان ها و آسایشگاه شد بخشی از یک دهه تجربه در قرنطینه ساخت و ساز است که می تواند تکرار شود در بعضی از فرم, در هفته های آینده و ماه.

به عنوان رمان coronavirus گسترش از طریق ووهان چین در اوایل سال جاری مقامات چینی مشغول به کار برای ساخت امکانات اضطراری که در آن بیماران می تواند زندگی می کنند دریافت مراقبت و معاشرت با یکدیگر و بدون خطر آلوده کردن بیشتر مردم است. پزشکی آمریکا سیستم دیگر شامل فضاهای از این نوع. برخی از آماده سازی در حال ساخته شده به خانه بیماران در امکانات فراتر از بیمارستان و یا خانه در کالیفرنیا به عنوان مثال فرماندار گاوین Newsom منتشر اجرایی به منظور اجازه می دهد دولت به بیش از هتل ها و امکانات پزشکی به خانه coronavirus بیماران. اما بسیاری از این فضاها به عنوان همکار من جیمز Hamblin, یادداشت شده اند "عجله اقتباس" و باید بسیار محدود كرد.

فراتر از استفاده عملی از ارائه های موجود در فضاهای مسری مردم قرنطینه زیرساخت تغییر "بهداشتی هنجارهای" گراهام Mooney یک استاد تاریخ بهداشت عمومی در دانشگاه جانز هاپکینز به من گفت. وجود انزوا بیمارستان ها و آسایشگاه او شاهد ایجاد یک جدید انتظار از وظیفه مدنی برای افراد مبتلا به بیماری های عفونی. "این نه تنها سوال در مورد بیماری آنها همچنین سوال در مورد مسئولیت اجتماعی و شهروندی و حفاظت از جامعه محلی خود را" Mooney گفت. "این تصور که [رفتن به جداسازی] چیزی است که شما باید انجام دهید و امکانات موجود به انجام آن بدان معنی است که مردم چگونه بازدید بیماری و بیماری و آنچه را که آنها باید انجام دهید در زیر اپیدمی شرایط تغییر می یابد."

این فشار اجتماعی تنها کار می کرد هر چند به حدی است که بیماران می تواند استطاعت به ترک زندگی عادی و کسالتی در انزوا از اجتماع خود ،

غلبه بر امواج حصبه, scarlet, تب و آنفولانزا در قرن 18 و 19 شهرستانها تاسیس جداسازی بخش در بیمارستانهای دولتی و, بعد, تمام انزوا بیمارستان ها برای بیماران مسری. جداگانه جنبش برای ساخت و ساز اختصاص داده شده امکانات مراقبت های هدفمند سل تا کنون علت مرگ و میر در ایالات متحده و اروپا در 1800s.

این آسایشگاه ساخته شد نه فقط برای منزوی کردن بیماران از جامعه و یا برای درمان بیماری—جامعه پزشکی هنوز نمی دانم که چگونه به انجام. آنها همچنین به معنای "برای ایجاد یک مطلوب تر درمان milieu" گفت: فیلیپ Hopewell, یک استاد در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو دانشکده پزشکی و رئیس جمهور سابق از جامعه قفسه سینه آمریکا. در مقالات برای این اطلس در 1860s پزشکان آمریکایی توضیح داد که تفکر خود را در مورد شیوه زندگی تنظیمات که اجازه می دهد بيماران مبتلا به سل به مدیریت بیماری خود و بهبود شرایط خود را به اندازه کافی برای عملکرد در جامعه است.

H. I. Bowditch استدلال برای درمانی قدرت "خالص هوا و نور خورشید" به بازگویی داستان از 30 سال که او تا به حال برای درمان سل است. "ما کارگردانی که او باید نشستن در این پیازا هر روز در طول زمستان مگر اینکه آن را بیش از حد طوفانی," او نوشت. "خوشبو تأثیرات اعمال شده در توسط روزانه خورشید و تهویه داخل شد بسیار سپاسگزار او تنفس شد بسیار ساده تر بعد از هر یک از آنها است که هر زمان که طوفان آمد و مانع رفت و آمد مکرر به پیازا های نامعتبر رنج می برد." Bowditch همچنین توصیه می شود "مواد غذایی خوب و مناسب هضم" و هشدار داد در برابر های تخت و یا حتی اتاق خواب با افراد دیگر—هر چند او در مورد حداقل یک بیمار توجیه "اجازه می دهد [خود] ازدواج به کمال می شود" با وجود سل.

یکی دیگر از پزشک این یک ناشناس اشاره کرد که به طور منظم حرکت به نظر می رسد برای کمک به. "دکتر راش" او نوشت: "به ما اطلاع داد که او را دیدم سه نفر که درمان شده بودند از مصرف با سختی های زندگی نظامی در جنگ انقلابی." خود نویسنده توصیه می شود کمی کمتر شدید فعالیت ها: اسب سواری, شکار و "عضلانی آموزش" است که می تواند در داخل خانه انجام می شود. آسایشگاه بودند طراحی شده اجازه می دهد تا بیماران برای رفتن به هوا باز با هدف تقویت بدن خود را به اندازه کافی به مقاومت در برابر این بیماری را حمله به. در سال 1966 شعر دیوید Cheshire توصیف "سیاه و سفید و تخت قرار داده شده خارج منظمی در آفتاب" و "ظریف و ضدعفونی کننده و خراش از گشت و گذار / بر ساحل" در یک آسایشگاه—شاعرانه صحنه برای یک مرکز پزشکی.

زمانی که آنها در خارج از منزل بیماران در برخی از امکانات قادر به گوش دادن به رادیو و تماشای فیلم و یا حتی حضور در زنده مذاکرات از بازدید از استادان. موجود در یک جامعه از همکار سل در افراد مبتلا به آنها نیز می تواند معاشرت در داخل امکانات—یک ویژگی مشترک در حال حاضر توسط اورژانس بيمارستان شهر ووهان. "دوستان من" اموزش نی نوشت و از او همکار بیماران "می دانم که چگونه به روز آسان تر است."

اما امکانات نیست استراحتگاه. آسایشگاه, Cheshire نوشته بود "یک محل / unplagued با عدم قطعیت." بیماران زندگی سخت روال در نظر گرفته شده برای کمک به مدیریت بیماری خود را تا زمانی که آنها بزرگ شده و به اندازه کافی برای بازگشت به جهان گسترده تر. با وجود آن "نوار قرمز و تکیه بر قوانین" ویلیام Garrott قهوه ای یکی دیگر از سل بیمار نوشت: در سال 1914 "برای جمعی از ما sanitarium بهترین است." اما او تصریح کرد: "واقعی sanitariums به مراتب بیش از حد چند."

پس از آغاز جنبش به سرعت توسعه یافته; بین 1900 تا 1925 تعداد تخت در آسایشگاه در سراسر ایالات متحده افزایش یافته و از حدود 4500 به تقریبا 675,0000. اما Mooney این استاد دانشگاه جانز هاپکینز گفت: "این مکان هرگز catered نسبت به اکثریت قریب به اتفاق موارد ... اگر چه ارائه افزایش زیادی در اوایل قرن 20th, آن واقعا هرگز به اندازه کافی برای مقابله با تقاضا است."

و او اشاره می کند بسیاری از مردم بیمار فاقد پول آنها نیاز به خرید خود و ورود به امکانات و یا حمایت از آنها و خانواده خود را در حالی که آنها وجود دارد.

"آن را بیشتر قابل تصور برای یک فرد از منابع و ثروت به تامل [رفتن به یک آسایشگاه] از آن خواهد بود برای کسی که یک کارگر فقیر نان آور" Mooney گفت. "فقط گرفتن ماه کار نبود امکان برای همه است."

سوال از بیماری و وظیفه مدنی, گفت, پیچیده شد با وزن بیماران دیگر مسئولیت ها: شغل, خانواده ها, خانه, است که می تواند به راحتی نمی توان پشت سر گذاشت.

حتی پس از دانشمندان متوجه اهمیت مهار غربی سازمان ملل موفق به ساخت زیرساخت های بهداشت و درمان است که می تواند به طور موثر مبارزه با بیماری های عفونی از قرن 19th و 20th. سل به کشته شدن صدها نفر از هزاران نفر از مردم زندگی در اروپا و ایالات متحده در 1800s اما به عنوان قرن تبدیل شده و یکی از جدید آغاز شد بسیاری از افرادی که قرارداد این بیماری همچنان به زندگی در خانه و رفتن به محل کار.

"من فکر می کنم اگر شما در حال رفتن به درخواست مردم برای انجام این کارها"—برای ورود به آسایشگاه و بیمارستان های جداسازی و یا حتی به خود قرنطینه در خانه های خود را برای مدت زمان طولانی—"شما در حال رفتن به باید های اجتماعی-پشتیبانی شبکه در محل" Mooney گفت. فضاهای فقط می تواند شامل یک بیماری, بعد از همه, اگر مردم آن را حمل انگیزه و وسیله ای برای استفاده از آنها.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب